638
  • soulhunter
    #238
    nem emléxem rá pontosan (mer amivel nem szöszölök,az nem marad meg bennem),de én csak fogtam,és lecsaptam minden mutánsot,és mentem előre... aztán majd katonákat kell lecsapni,utána meg visszakapod az emberi vonásaid is :) ,és tudsz majd váltogatni :)
  • soulhunter
    #237
    köszi,reggel kiprobálom,már vár az ágy,meg már tul sokat ittam mára (szombat lévén) :)
  • hollow
    #236
    Ez ott lent abba a bányaszerűségbe? Mert ott csak tovább kell menni, ha kinyitottad az ajtót.
  • torrente
    #235
    Kösz a segítséget! Most már megkezdődött a mutációm. Lecsapok egy pár zombit, felmászok egy létrán és ott van egy zombi, amelyik folyton kinyír. Nyilván rájönnék mit kell csinálni, de inkább légyszi mondjátok el. Sajnos nincs sok időm. Reggelig ráér. Ma már úgysem nyomom.
  • soulhunter
    #234
    ja,amugy elakadtam, SEGITSÉGET KÉREK

    ott vagyok,ahol már röpködö kis molekulák vagy mik jönnek,amikbe ha belelövök, sok-sok pici gömböcske lesz,amik leginkább vérplazmákra hasonlitanak ( +1 ellenfél,szal már eddig aki 2 ellenfelet irt a "szarabbik fajtábol",annak megjegyezném,hogy EZ IS SZOKATLAN DOLOG,hogy sejtek támadnak) :) :PPP

    4 alap + 5 alfaj a katonáknál + minigun + repülő gömbök :P

    szal van a bejárat,amit 2 plafonra rögzitett "minigun" véd
    kinyitom az ajtot (már amikor nem szed le a 2 gépágyu),aztán jönnek csőstül az ugráló-falramászó mutánsok...

    igen ááám,csakhogy ők is rájönnek (mint én),hogy a minigunok alá kell állni,akkor védve vannak...
    aztán ha odamászok az 1ik minigun alá,akkor megállás nélkül támadnak azok a mutánsok,és nem fogynak el... az eddigi rekordom 14 perc 28 másodperc a minigunok alatt...

    a kérdés:

    elfogynak,vagy megállás nélkül futni kell 1000L,mig el nem érek a következő CHECKPOINT-ig?
  • soulhunter
    #233
    javitok:
    a letépett kar 1 nagy rakás kötörmeléken van,ha jol emléxem a 2 kezes ajtoval szembeni folyoso kanyarulatában...
    azt helyezd jobb oldalra,majd menj a balhoz,és használd a "használat gombot" :)

    de ez már le van irva párszor :)

    bocsi,ha kicsit érthetetlen a hsz,már ittam eleget :)
  • haxoror
    #232
    Keress egy leszakadt kart (egy hullán van) és azt tedd az egyik konzolra aztán használd a másikat és kész.
  • torrente
    #231
    A játék elején vagyok. Kell egy mágneskártya, hogy be tudjak lépni egy helyiségbe, ahol egy zombi egy mukit csócsál. Az ajtó mindkét oldalán van kézletapogató. Hol találom a kártyát? Hogy jutok be?
  • torrente
    #230
    Oké majd figyelem. Csak mielőtt nagyon beleveszek, megkérdeztem, nehogy sokat szívjak emiatt.
  • hollow
    #229
    Sajna nincs quicksave, csak checkpointál illetve új fejezetnél ment automatikusan. De ezeket ki is szokta írni a képernyő felső részén.
  • torrente
    #228
    Elkezdtem a játékot. Tényleg nem olyan nagy szám a grafikája (Max Payne-szerű), de jó kis lövöldének tűnik. Az autosave-t beikszeltem. Ez jó döntés volt? Honnan tudhatom, hogy mikor van mentés? Én nem tudok menteni; csak autosave van?
  • soulhunter
    #227
    nemtom,érthető-e amit irtam :)
    ennek D3 motor kell,mer nagy teret nem láttam benne eddig :)
  • soulhunter
    #226
    Area 51: Doom 3 MOD -ra gondolsz? :)))

    ja,1 picit off,ha már MOD:
    tényleg van / lesz Duke nukem - Doom3 MOD ?

    ON
  • Thanatos
    #225
  • Gear
    #224
    Ha jól emléxem egy 198x-os évek végén megjelent játéktermi automata ihlette ezt a gamét. Ott adott úton mozgó kamera volt és mindenféle csúnya idegen jött akiket elkellett intézni, fegyvert-Xtra lőszereket azok meglövésével lehetett felvenni. Ha ez ihlette akkor nagyon jó a megvalósítás. Akinek ez a stílus nem tetszik az ne játszon vele.
    Ha meg valaki nem pozitív kritikát ír azt nem kell bántani hisz a fórum arra van hogy megosszuk másokkal a tapasztalatainkat/véleményünket.
    Nekem tetszik talán mert a zseppénzemet sokáig a fentemlített automata nyelte el :). Nem lenne rossz ha megcsinálná vki korszerű graf enginnel azt a gamát.
  • hollow
    #223
    Nah, befejeztem én is. Nem volt valami hosszú, és a vége sem túl megerőltető, de azért egész kellemes game volt.
  • soulhunter
    #222
    reinstall,vagy nemtom...
    nekem pl. ugrás közben nem nyög,csak néha repül 5-6 métert :D néha meg örülök,ha 1m-t repül,dehát gondolom ez csak 1 bug :)
  • Hyder
    #221
    Erre valaki valami megoldást?
  • soulhunter
    #220
    lelkemre vagy sem,de nekem bejön,és nekem ez a lényeg :)
    ha mondjuk el kezdeném fikázni a PK-t,sztem te is kiállnál mellette,h igenis jo,és példák hadát sorolnád,ha azt kérném...
    de pechedre sztem is jo a PK,és sztem ebben az egész világ 1et ért :)


    ja,és 1 apro OFF:
    mé nem műxik a [makrók] link?

    ON:
    a CS:S-t meguntam,a GTA SA nekem nem teccik,a Boiling Point-ra meg még nem értem rá :D
    de ez legalább leköt,és ezért tetszik :)
  • Vittorio Boots
    #219
    2 napja :)
  • Cvd
    #218
    Egy órája.
  • HollowMan
    #217
    Akasztotta már valaki?
  • Vittorio Boots
    #216
    Nagyon a lelkedre vetted ezt a játékot, nem? :)
  • soulhunter
    #215
    ja,kiegészités:

    katonák:
    e, sniper-esek
  • soulhunter
    #214
    ja,és 1 apro észrevétel:

    aki kifogásolja a "2 féle ellenséget a szarabbik fajtából" /idézet/,azoknak irom:

    1: vegyél 1 2. VH-s FPS-t... csak 1 féle ember van,mindig ugyanolyan fegyverekkel kombinálva (ez természetesen 5 fegyvert jelent MAX)
    2: hasonlitsd össze ezzel:)

    a külömbség:
    - zombik
    - géppityus zombik
    - falon mászkálós,mindenféle ugráló, 3 szemű mutánsok
    - pici atka szerű ugráló valamik :)
    - katonák:
    a, géppisztolyos
    b, shotgunos
    c, olyan plazmaizés
    d, PREDATOR-effektes (gyk: "láthatatlanito" ruházatban)
    - plafonon "örzünk és védünk" gépágyúk :)
    (eddig ennyivel találkoztam)

    kapásbol mondtam 4-et,a katonáknak meg van még 4 alfaja :) + plafonrol lógó gépágyuk,amiket nem árt kerülni :)
    mégcsak a "holdraszállás" után járok,1 "chapter"-rel,de még szürke páncélossal nem találkoztam,szal gondolom messze van még a vége :)

    jo,az igaz,h nem lehet összehasonlitani az enemy sokféleségét pl. 1 SS-mel,vagy 1 PK-rel,de még 1 Doom3-ban is csak 2-3 félét mutat 1 szakaszon,aztán ha tovább jutsz 1 chapter-en,akkor azokat többé nem is látod...

    de pliiiiiiiiiiz,szakadjatok már le a 2 féle enemyről!
  • soulhunter
    #213
    oké,vágom :)
    de ha vki elejt 1 másik fegyvert,akkor automatán feltölti neked a lőszerszámot 60-ra

    ezért nem kell megvárni,mig eltünik mindenki a terepen :)
  • Cvd
    #212
    Igaz, rosszul mondtam. Csak a lerohanással könnyedén maximumon lehet tartani, ezért azt hittem hogy már nem is fogy. Gondoltam a félresikerült megtisztítás melléktermékeként jött be a lövöldözéssel együtt.
  • Dynamic
    #211
    "ha te 2 fegyversz fox tölteni ugy,h 2 fegyver van a kezedben,istenné emelem neved,és épitek neked 1 piramist :)"

    Félreértesz megint.Azt mondtad, hogy milyen jó, hogy 2 géppityuval lehet lőni egyszerre.Én erre mondtam, hogy lehet, hogy jó, de nem tart sokáig.Tehát az számomra is világos, hogy nem lehet kettőt egyszerre tölteni, de a hangsúly azon volt, hogy hiába jó a 2 fegyver ha csak pár másodpercig tudod kiélvezni.
  • Vittorio Boots
    #210
    Lövöd ezerrel a pajzsot és ennyi. Szétrobban és a szürkét is ki tod nyírni.
    Az ugrás meg csak néha nem sikerül, ha túl közel vagy egy tárgyhoz (én spec. ezt vettem észre, ügyeskedni kell).
    Mutációnál tényleg lassul egy picit az idő, de az tényleg kár h nem tudok falon mászni, míg a többi mutáns simán mászik azon.
  • Gabe18
    #209
    Crack mappában van egy rar,azt bontsd ki,és az egész tartalmát másold be a játék főkönyvtárába.Ennyi,utánna miennie kell.
  • vilmoska
    #208
    Nah
    megcrackeltem meg minden de még mindig semmi!egyből crackeltetek vagy rámentetek még arra a starforce védelemre?
    mert én már mindenhogy próbáltam.
    tipp?
  • HollowMan
    #207
    "A barna sáv ugyanis nem az idővel csökken hanem a lövöldözéssel"

    Ha nem csinálsz semmit, simán elfogy a "zombi mana". Mellesleg a parazitákkal életet lehet nyerni, így jól jön ha hp szűkében van az ember.
  • G_ArchAngel #206
    simán megtöltök neked két forgótáras revolvert, ha mindkét kezemben van egy...
    hol a piramisom?:P
  • soulhunter
    #205
    lelassul az idő? nekem ez miért nem tünt fel?
  • soulhunter
    #204
    élőben = én is kezdek 2 stukival,meg te is :) én csak 1et töltök,te meg 2-vel hülyéskedsz :)
    ja,és fegyvert te hozz :)
  • soulhunter
    #203
    ha te 2 fegyversz fox tölteni ugy,h 2 fegyver van a kezedben,istenné emelem neved,és épitek neked 1 piramist :)
    de ha töltögetés közben leszedlek, akkor kiderül,h ez igy van jol megcsinálva (játszuk meg élőben) :)))
  • soulhunter
    #202
    az összeset oda másold,ahol az EXÉT irod felül (a többit nem fogja felülirni,mer azok a fájlok nincsenek a játék 1ik könyvtárában sem)

    ui.: olvass több *.nfo-t,ha már warezolsz :)
  • G_ArchAngel #201
    a csapkodásnál persze, hogy nem csökken, mert azzal töltesz...

    de mi van a szürke megölésével, help!
  • Cvd
    #200
    Debizony tetszőleges.:) A barna sáv ugyanis nem az idővel csökken hanem a lövöldözéssel. Ha nem lövöldözöl hanem csapkodsz ahogy írtam, akkor bárneddig lehetsz mutálódva.
  • vilmoska
    #199
    csá
    nem tudjátok hogy mitől van az hogy rákattintok az ikonra tölt1 másodpercet aztán semmi!
    a cracben volt még egy csomó kis file azokat hova másoljam?
    lécci help
    ati radeon 9600xt kártyám van.