638
  • G_ArchAngel #278
    szét kell lőni simán, csak túl kell élni a támadásokat...
  • torrente
    #277
    Ufós csávót hogy kell megöni, amelyik dobálja a gömböket és azokból katonák lesznek? Van jobb oldalt egy kapcsoló, azt kell használni? Körbe körbe kell rohangálni és néha egy bombát dobni az ufó felé?
  • Andrewg2
    #276
    Valaki nem tud segíteni az én bajomom?
  • G_ArchAngel #275
    akkor úgy mondom, hogy addigra vagy túl az ellenfelek 30%-án...:DDD
  • torrente
    #274
    ejnye-bejnye, át akarjuk baszarintani Torrente bácsit?
  • G_ArchAngel #273
    akkor elnézést kérek...
    lehet, hogy ez a helyes válasz:)
  • Cvd
    #272
    14. pálya a 18-ból, ennyire az eleje.:) AZ UFO laborok helyileg nem hosszúak, azért tűnnek soknak mert a sok/nehéz ellenfél miatt lassabban lehet haladni.
  • torrente
    #271
    Csak mondtam egy párat, ezen kívül odaírtam, hogy stb. A Pariah-ra más azt írta hogy egy átlagos, egyszer végigvihető fps. És vannak benne egészen jó pillanatok is. Egy próbát megér, hátha bejön. Nem hasonlít a Project Snowblindra? Mert az tetszett.
  • G_ArchAngel #270
    Pariah az nálam hamar kuka lett, BF2 pedig nem "végigjátszós", hanem multi:)))
  • G_ArchAngel #269
    nem, ez még eléggé az eleje - a játék fele az UFO laborokban játszódik és ez még kicsit odébb van...
  • torrente
    #268
    Csak sietek ezzel a játékkal, mert vár rám még egy pár (Splinter Cell 3, Pariah, GTA SA, Battlefield 2, stb) a nyáron. 1,5 hónap múlva megyek külföldre és ott hónapokig nem lesz alkalmam játszani. Ezért kérek annyi segítséget ehhez a játékhoz is.
  • torrente
    #267
    Nem 80%-ot akartál írni? Elég sokat játszottam már, és azt olvastam 10-13 óra alatt végigjátszható.
  • soulhunter
    #266
    hoppsz...

    ennyire lemaradtam volna? (csak azé kérdem,mer én nem találkoztam olyannal,h olyan nehéz lenne megölni 1 szörnyikét) :)
    nahh,akkor ma belehuzok :)
  • G_ArchAngel #265
    ez kb. a 30%...
    gyengéje a sok lövés:)
  • torrente
    #264
    A now boarding pályán ott vagyok ahol az az erős szörnyeteg küzd ellenem és sorban ereszti rám a kis földönfutó zombikat. A pályán sok robbantható palack van. Milyen fegyver a gyengéje ennek az állatnak? Ez még mindig nem a játék vége? Mennyi van még hátra?
  • Andrewg2
    #263
    A beállításoknál csak annyit találtam,hogy High textures.Azt ki ikszeltem és ugyanaz.Raktam fel friss drivert.Ugyanaz.Egy ilyen gépen nem futna tökéletesen?
    Nincs olyan gépigénye hogy megizzasztaná.Vagy valahol lehet még a grafikán állítani?

    HELP!!!


  • G_ArchAngel #262
    vége...
    sajnálom, mert egyre jobban megkedveletem, érdekes volt az UFO-s laborok látványvilága is...
    a "főellenség" viszont méltatlan volt a játékhoz...
  • Lolka
    #261
    Köszi SoulHunter!

    9600XT-SP2-1,3Tb
    Tegnap hazavittem a legújabb ati drivert meg az omegát is.
    Kapásból az 5,6-ossal próbálkoztam, de semmi eredmény és ezért az omegát már meg sem próbáltam! Nem gondoltam volna hogy driver gondja lehet!
    Na de ma összehozom!
    Köszi még 1x a segítséget!
  • bala_
    #260
    Végignyomtam. Sajnos szvsz igen rövid. Én nagyon élveztem, jó volt vele kb 10 órát jáccani. És ez a lényeg, nem?
  • soulhunter
    #259
    annak,aki irta,h 60-70 %-ot adnak külföldön a játéknak:

    én válaszoltam neked:
    "külföldön adnak rá 60%-ot..."

    gamestar 2005/06
    értékelés: 83%

    háááát,tanulság: amit külföldön lehuznak,azt mi magyarok szeretjük :)
  • soulhunter
    #258
    kiegészités: fogalmam sincs,mi köze van a drivernek a crackhez, ugyh ezzel kapcsolatban nem tartom a hátam,mosom kezeim :)
  • soulhunter
    #257
    na,ez épp aktuális lesz neked

    most értem haza haveromtol... (átvittem neki az area 51-et,mer ő minden létező FPS-t szeret végigvinni) :)
    panaszkodott,hogy a GTA SA a 3. S-es küldetése után kilép automatán,aztán annyi...
    leszedtünk 1 crackfixet a hoodlum verziohoz,mer olvastam anno a SA topicban,h van ilyen problémája másnak is... hát semmit nem használt :)

    aztán gondoltuk,hamár átvittem neki,akkor kiprobálja

    ugyanez volt a hibája,amit te leirtál

    hát mérgemben ujrapakoltam neki a rendszert,és ugy állitottam be,hogy az nekem jo legyen (nehogy már neki legyen jo,azért hamár tudom az IP-jét,had legyen hozzá kiskapum,ha felidegesit) :)))

    szal tiszta rendszer,mindenből a legujabb driver a ccc-s atit,de igy sem ment neki a játék...
    aztán felnyomtam neki az ATI DNA drivert,éééés lááám,müködik :)

    nos,a GTA-s problémája is megszünt :)

    tehát vagy tegyél fel a www.dna-drivers.com oldalrol 1 omega drivert (van nVidiához és ATI-hoz IS),ha az nem segit,akkor nyomhatod a rendszert tisztán :)

    haveromnál ugy látszik a drivercsere segitett
  • soulhunter
    #256
    konfig?
    rendszer? (XP melyik verzioja = home,pro, MCE, stb)
    driver?
  • Lolka
    #255
    Krekkeltem a játékot! (crack könyvtárban lévő .rar fájl egész tartalmát belemásoltam a játék, fő könyvtárába de nem indul a játék! 2-3 másodpercig homokóra és kész! Mi lehet a baj?
  • soulhunter
    #254
    nálam annál a résznél is volt a zombi 1 mütőasztal féleségen emlékeim szerint,de hát nekem is csak agyam van,és mint tudjuk,az ember legBUGosabb része az agy :)
    hát igen,ez már a korral jár :(((
  • G_ArchAngel #253
    a kompról ugrálj fel a traverzekre és onnan az erkélyre...
  • torrente
    #252
    Feljutottam a "Holdra", ahol egy bábu vár. 2 aksit összegyűjtöttem, beraktam a helyére, meghúztam az indítókart. Ezután mi a teendőm? Big leap for the mankind (nagy lépés az emberiségnek) résznél vagyok.
  • Mikiller
    #251
    Szerintem hardware-es a baj. A VGA-d nem tud valamilyen effectet megjeleníteni, és azért jön így elő, próbáld meg lejjebb állítani a textúrák részletességét, hátha.
  • Andrewg2
    #250
    Tudd valaki segíteni mi lehet a baj?
  • Cvd
    #249
    Mondjuk a kép alapján tudok konkrétabbat is, pontosan előtted van egy lift, csak mikor odaérkezel akkor épp lent van így először a létrán kell lemenni. A konzol pedig ahol ügyködni kell, a jobb alsó sarokban található.
  • Cvd
    #248
    Nem ott jársz hanem ott ahol én írtam, így a #245 alapján járj el. Tényleg van egy zombi ott is amiről Soulhunter írt, de az egy cellában van, él, és egy kapcsolóval lehet árammal rázatni.
  • torrente
    #247
    [IMG][/IMG]
    Jól sejtetted, ott tartok. Sajnos nem találom azt a szürkét. Írd már le a screenshot alapján. (A gombot megtaláltam elég gyorsan).
    11. chapter "Hatching parasites" kezdete. Sok van még hátra?
  • Andrewg2
    #246
    Sziasztok!

    Nekem ilyen a kép játék közben.
    2800 p Ives procim,Ati radeon 9250 videókarim,és 512 ddr ramom van.
    Mi lehet a baj?Talán a driver?Tudd valaki segíteni?



  • Cvd
    #245
    Ez nem az a rész asszem, itt az össze-vissza csapódó lézersugarat kell a kinyitandó ajtóra irányítani. Ahhoz meg a lenti helyiségben az egyik sarokban található konzolon kell gombokat nyomogatni.
  • soulhunter
    #244
    ja,izééé...
    legközelebb ird be a "CHAPTER" cimét,akkor max visszatölti vki,és megnézi neked 1-2 perc alatt :)
  • soulhunter
    #243
    asszem sejtem merre jársz...
    van abban a teremben 1 olyan krisztusilag kikötözött zombi,amit megvág a 220,ha megnyomsz 1 gombot? :)

    ha igen,akkor én a kövit csináltam:
    mászkáltam jobbra,ballra, ugráltam,mig végül valamelyik oldalon volt 1 kezelő panel vagy ilyesmi... (tök véletlenül kerültem oda)
    azon megjelent a sárga kör,ami zöldre váltott,amikor közel mentem hozzá...
    aztán kinyilt 1 lőszerraktár,vagy ilyesmi az ellentétes sarokban
    na,oda be kell menni,külömben nem jutsz tovább :) nyugiii,csak lőszerek vannak bent,nem támad meg senki :)

    majd a hullához közelebbi falon látni fox 1 lelogo szürkeséget... na,ahhoz közelits,és lejön 1 képernyő a plafonbol... az elmondja a mondokáját,aztán kinyilik magátol az ajto :)

    megjegyzés: mindig figyeld,hol van kis szürke csik a plafonrol lelogva,mert mindig arra kell majd menni :) ja,és ezek általában CHECKPOINT helyek is egyben :)

    ha nem itt jársz,akkor fogalmam sincs,hol lehetsz :)
  • torrente
    #242
    Elakadtam. Dr Cray-jel bohókodtam valamit, aztán lifttel szintet váltottam. Egy koponyát kellett a scannerre tenni, aztán egy nagy helyiségbe kell létrán lemenni, de nem tudok mit csinálni. Multifunkciós ajtó (?) mellett kell utat találnom? Légyszi írjátok már meg, mit kell! Van lent egy halott zombi is, akiből ki tudom szívni az erejét.
  • torrente
    #241
    mentés: 229. hozzászólás
    Szerintem feliratozás nincs.

  • Mayday
    #240
    Hangulatos, jo kis jatek ez - en ma kezdtem el.
    2 gyors kerdes:
    Lehet-e jatekallast menteni (nem talaltam)
    Lehet-e feliratot bekapcsolni (szinten nem lattam ilyen opciot).
  • Gear
    #239
    Nekem tetszene :)