23376
  • darkstrike
    #23296
    Udv Mindenkinek!!Kerhetnek 1 sziveseget ???Szeretnek online jacodni es kellene egy online CD Kulcs es gondoltam ha valaki mar magasabb fokozatun uzi a jatekot kolcson tudna adni cserebe egy idejik cserebe tudok adni Bit-Tos torrent oldalra 2 db meghivot . Ha valaki tudna akkor kerem irjon PM et .

    Elore is koszonom
  • C0mputers
    #23295
    Magyarán leoltasz valakit, mert félig-meddig butaságot mondott, te meg benyögsz egy még nagyobb baromságot, hehe, még hogy lefelé minden kompatibilis, aha, de szeretnék Vista alatt normálisan DirectX 7.0a NFS Porsche-t futtatni :D
  • cefibali
    #23294
    Sziasztok,nem tudja valaki hogy hol lehet állítani a Fos Wanted-ben a játékosok erősségét? Mert evo 8 -am van,full tuning és padlógázzal+nitróval úgy megy el mellettem az a szotyadék lexus,ami a játék elején se egy erős gép,mintha állnék.köszi a help-et
  • bency
    #23293
    Hali
    Miert van az hogy elinditom a mod loadert es kifagy,elosszor jol ment...de aztan egy ido utan elkezdet kifagyni...ujrainstalaltam a jatekot meg mindent...akkor is! :| Help pls!
  • IMYke2.0.0.0
    #23292
    Google - Windows Seven XP compatibile mode
    Részemről beszélgetés bezárva.
  • KillTheKonzol
    #23291
    " ami azért lenne hihetetlen, mert eddig MINDEN operációs rendszerük lefelé kompatibilis volt e téren "

    Ezt ugye most nem mondod komolyan.
    Látszik, hogy nem gányoltál még XP alatt DX7 játékot, na az is egyfajta szopás, NFS Porsche máig nem megy normálisan.
    A kompatibilitási módokat meg megbaszhatod, szara se voltak jók eddig sem, az esetek túlnyomó részében gányolni kellett.


    " Ez, így ahogy van, blődség. "

    Sokadszorra: ha tesztelted volna a Beta és RC változatokat, tudnád, hogy rohadtul nagy szopás volt e téren, gányolni kellet, akkor se volt garantált a siker DX9 alatt, ha bepötyögnéd végre a Google-ba a Win7 DX9 párost, láthatnád a korabeli fórumhozászólásokat, mekkora szopás volt, mert hát nem ment, a véglegesről pedig nem tudok nyilatkozni, nem vettem meg, de mint látod a véglegesnél se megy a DX9 sok AMD kártyánál, és sokadszorra: nekem se mennek el a kedvenceim Win7 RC alatt, sokszor gányolva se, mindig egy bizonyos dx.dll hiányra hivatkozik, nincs se kedvem se időm ezt folytatni, vita lezárva, ha mindent jobban akarsz tudni, ám legyen, én kiszálltam.
  • IMYke2.0.0.0
    #23290
    Nyilvánvaló - az egész a zöld és aranyhasúakról szól, de ettől még simán lehet játszani és dolgozni Win7-el is. Sőt, nem véletlen az a bizonyos "Windows XP kompatibilitás mód"...

    S mindvégig ennek fényében írok: "Win7 nem tud DX9-et, ezt szoptad."
    Ez, így ahogy van, blődség.
  • IMYke2.0.0.0
    #23289
    "Azt meg végképp nem értem, hogy azon elenyésző emberek, akik irodába pár éves gépre utológ húzták (huzatták fel a rendszergazdával) az oprendszert, azok mi a fenéért perelnének, ha irodában senki se játszik. Én bányamérnökként dolgozom, az elmúlt 2 évben három épületben is dolgoztunk a fővárosban, folyton költözni kellett sajnos, de soha senkit nem láttam még a munkahelyén játszani bármivel is."

    S pontosan ezért írtam, amit írtam:
    - Ez már csak azért is nagy blődli, mert akkor kismillió ember szívná a DX9-es VGA-jával és a Windows 7-esével. S bizony, simán mennek az irodai gépek.
    - A PC-ket ugyanis nagyon nagy százalékban NEM játékra használja az emberiség.

    Ha összerakod, rájössz, hogy miért lenne baj, ha a Windows 7 nem támogatná a DirectX 9-et... ami azért lenne hihetetlen, mert eddig MINDEN operációs rendszerük lefelé kompatibilis volt e téren (is).

    [A nem támogatott oprendszereik már ugye kiesnek: 3.1, 95, 98, ME, 2000 és lassan az XP is - de ez most messze vinne minket a DirectX 9-től.]

  • KillTheKonzol
    #23288
    Hivatalos gyártói weboldal: http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Legacy/Pages/radeonaiw_vista32.aspx?type=2.4.1&product=2.4.1.3.13&lang=English
    "AMD’s DirectX 9 ATI Radeon graphics accelerators are not officially supported under Windows 7"
    Hidd el, nagy biznisz ez, az emberek vegyenek új hardvert, ha kell a támogatás.
  • KillTheKonzol
    #23287
    És az előzményeket is elolvastad? Leírta, milyen AMD kártyája van, arra ment a post, tény, hogy a srác félreérthetően szarul fogamazott, egyébként honnan tudod, hogy a segítséget kérőnek nem ép egy RC verzió van a laptopján? Az én laptopomon is egy korai RC van még, és a legtöbb DX9 játék nem megy az RC-vel (2005-ös a laptopom, Mobility Radeon-al természeesen, most miért hazudnák?)

    Azt meg végképp nem értem, hogy azon elenyésző emberek, akik irodába pár éves gépre utológ húzták (huzatták fel a rendszergazdával) az oprendszert, azok mi a fenéért perelnének, ha irodában senki se játszik. Én bányamérnökként dolgozom, az elmúlt 2 évben három épületben is dolgoztunk a fővárosban, folyton költözni kellett sajnos, de soha senkit nem láttam még a munkahelyén játszani bármivel is.
  • IMYke2.0.0.0
    #23286
    Hiheted belemagyarázásnak is, nem baj, de én végig emiatt írtam: "Win7 nem tud DX9-et, ezt szoptad."

    A Windows 7 is tud DirectX 9-et. Máskülönben a fél világ - azon buta emberek és cégek gyülekezete, akik rohantak boltba, fizettek érte -, aki Windows 7-et használ 1-5 éves gépeken most perelne.
    A PC-ket ugyanis nagyon nagy százalékban NEM játékra használja az emberiség.
  • KillTheKonzol
    #23285
    Az AMD nyilvánossá tette, mely DX9 kártyái nem mennek a Win7 alatt rendesen DX9 játékokkal, ezen kvül vannak még gondok más kártyákkal is, most mit nem értesz ezen? (az RC változatnak meg alapból gyermekbetegságe volt ez)

    Az irodában DX9 játékokkal játszanak? Azt hittem ott csak dolgozni szokás... Egyébként is, aki irodában Win7-et használ, biztos, hogy nem a régi gépére telepítgette fel az irodájában, hanem olyat használt, amit a Win7 megjelenése után adtak ki, ergó, vet egy újat cakkumpakk... (de még olyan irodába se jártam, ahol már áttértek volna rá, a teljes elterjedés még el fog tartani egy darabig).
  • IMYke2.0.0.0
    #23284
    Ez már csak azért is nagy blődli, mert akkor kismillió ember szívná a DX9-es VGA-jával és a Windows 7-esével. S bizony, simán mennek az irodai gépek.

  • KillTheKonzol
    #23283
    Hát akkor te még nem próbáltad a Win7 Beta-RC változatokat, nekem se ment egyik DX9 játék se alatta.
    Egyébként az AMD Ati kártyákra értette: http://www.gamestar.hu/windows-7-alatt-nem-kapnak-tamogatast-az-amd-dx9-es-grafikus-kartyai.html
    De nembaj.
  • IMYke2.0.0.0
    #23282
    Jujj, ezt nehogy valahol hangoztasd még, mert kiröhögnek...
  • janko1999
    #23281
    kösz
  • Lambo fan
    #23280
    Win7 nem tud DX9-et, ezt szoptad.
  • janko1999
    #23279
    csá nem értem hogy kell be irni a kodokat... valaki segitene

  • Atomjoe
    #23278
    Hi all!

    Van 1 laptopom, amin nem akar indulni a nfs mw win7(64) alatt. Akármilyen kompatibilitási módot választok, semmi. Se hiba üzenet, se semmi.

    Proci: Amd Athlon X2 QL65 2,1 Ghz
    Memoria: 3 Gb DDR2 800MHz
    VGA: Ati Mobility Radeon HD 4500 512 MB VRam

    Köszönöm előre is...
  • laci 700
    #23277
    csá! Ha jól tom be lehetne állítani a felbontást 1280x800-ra is de nekem max 1024x768-at enged. (Windows Vista, HP Pavilion dv5 laptop) Szintén HP laptopon XP alatt ment 1280x800 felbontásban.
    THX!
  • CheAteR88 #23276
    térképen van egy ilyen garázs féleség van kecó,garázs,autószalon
  • lewis95
    #23275
    Lehet hogy most hülyének néztek de megkérdezhetem hogy hol lehet feltuningolni a kocsikat?Egyszer már tuningoltam de már nem tudom!
  • reloz
    #23274
    valaki tudna adni linket a bmw e30 modról vagy elküldeni msnen? ([email protected])

    köszi előre is!
  • sovatalevi
    #23273
    hali.letoltottem a camerahacket es nem akar mukodni.azt szeretnem ha belunezet is lenne.elore is THX
  • bency
    #23272
    fasza,kicsit nagy az fps!
  • dionaea
    #23271
    megpróbáltam mindent sajna és kilép az érdekes hogy quick race-nél lehet vele játszani de karier módban kilép.
  • dionaea
    #23270
    ok megpróbálom meglátjuk mire jutok igy
  • bepe79
    #23269
    Hát akkor szedd le a crack-et hozzá a gamecopyworld-ről: te megvetted a játék, origi, eredeti, és nem megy, akkor nyugodtan megpróbálhatod a noCD/noDVD-vel.
  • dionaea
    #23268
    sajnos detto. Elindul a játék de mikor elvesztem bömbit és kezdődne a karier akkor mindig kilép. Most kipróbálom a felbontást mindent vissza nyomok kiváncsi vagyok most mit csinál, de nem hinném hogy melegedés mert quick race módban el se indul speed exe hiba és kilép
  • bepe79
    #23267
    Sikerült elindítani vele?
  • dionaea
    #23266
    1.3 as javitásnál mintha csak a hálózati dolgokat javitaná. Azért megpróbálom azzal
  • bepe79
    #23265
    Vista és Win7 alatt nem indul el szerintem az 1.3-as patch nélkül.
  • dionaea
    #23264
    Sziasztok segitséget szeretnék kérni. Van egy vista home oprendszeres laptopom amire fel rakom az eredeti most wantedet. El indul de mikor kiválasztanám az első autót lefagy, kilép. Probáltam xp sp2 es kompatibilitással ott meg insert cd vel kidob, pedig origi a game. Underground 2 megy gond nélkül a carbon gond nélkül megy de a Most Wanted nem. Tudtok valami ötletet patch segitség, hogy mivel próbálkozzak?
  • bepe79
    #23263




  • bepe79
    #23262
    Suzuki Swift GTI:







    Sajnos a valóságban nem ilyen van most nekem, hanem a régebbi Swift, de ez is bejön.
  • BBencze
    #23261
    alapból nem de van egy kis progi amivel megoldható :)
  • ffxi
    #23260
    Csak ezek a felbontások léteznek a játékban? 640-800-1024. Nem támogat wide-ot?
  • BBencze
    #23259
    nm
  • marty999
    #23258
    megvan a driver a játék fut a kedvem magas . kösz
  • janihunk
    #23257
    Ez akkor van ha játék közben mentést váltasz és ugy veszi mint ha ki lenne játca és nem adja meg az autót.