23376
  • Csurnyak
    #23256
    nosztalgiából felraktam újra mw-t . Végigvittem de Razor legyőzése után a saját kocsimmal(G5) kellett elmenekülnöm. Ebből kifolyólag nem kaptam vissza a bmw-t találkozott valaki ilyennel? Ötlet?
  • CheAteR88 #23255
    Például
  • marty999
    #23254
    és honan szerezhetek be olyan drivert ami megoldja ezt a gondot?
  • BBencze
    #23253
    driver cserét próbálj
  • marty999
    #23252
    Hi. az a hibám hogy kábé 10-05 perc után a gépem kidob a francba egy kékhalállal.(page fault in nonpaged area.) és egy bizonyos ati3duag.dll-t hibáztat.a gépem megfelel a rendszerkövetelménynek és a videokártyám is anno ugyanez .kérlek segítsetek.
  • CheAteR88 #23251
    nekem is annó előfordultak az ilyenek....
    ha újraindítod a gépet utána normálisan megy?
    mert ha igen akkor adj neki egy neu xp-t
  • tdeejay
    #23250
    Sziasztok! Valaki segítsen lécci! Miért van az hogy ha elindítom a játékot, és versenyt megyek, olyan a játék mintha fel lenne gyorsítva. Kanyarodáskor meg hirtelen fordul az autó. Remélem valaki tudja rá a megoldást.
    Előre is köszönöm!
  • jiko16
    #23249
    Hello! Az a problémám a játékkal hogy kb20perc után kilépett mert hibát jelzett, nem enged tovább. Valaki tudna segíteni?(nem eredeti a káték,de már egyszer végigjátszottam csak most lett ujrarakva gép)
  • RYO21
    #23248
    Leírná valaki, hogy az x360-as gamepadon melyik gomb mire szolgál?
  • bency
    #23247
    Itt a verdam!Nagyon szeretem!!:D
  • papi08
    #23246
    Ja, és még egy: ez ugye nem változtatja meg az autó tulajdonságait, és, a tuningok rendesen fognak rajta állni-e, vagy a levegőbe lesznek, vagy belecsúsznak-e a kaszniba?
  • papi08
    #23245
    Sziasztok! Láttam lehet betenni autókat a játékba. Azt szeretném megkérdezni, hogy hova kell másolni, és hogy beállítható-e hogy melyiket írja felül?
    A válaszokat előre is köszönöm!

    Papi
  • szabolcs94
    #23244
    Helo szaisztok köszi és már csak annyit szertnék hogy 1.3 patch van fönt de ha letöltöm a magyaritást és föl rakom akkor német lesz de mért? kösz elöre is
  • EYKE
    #23243
    és azt a mod loadert honnan lehet letölteni?
    pls linket!
  • becsiati
    #23242
    Nem tudnátok nekem segíteni????
    Kellene egy extra zseton vagy 1 trainer kellene.
  • becsiati
    #23241
    Szabolcs!
    A press enter képernyőnél kell beírni a kódokat
    burgeking
    castrol
  • becsiati
    #23240
    nem nehéz belerakni.
    Le kell töltni a 1.3 pacth ot, mod loader-t és minden installálni.
    Ezután a prog. filek ban találod a Mostwanted mappát, azon belül lesz egy olyan,hogy addons
    Abba kell belerakni a teljes mappát amit leöltöttél, csak az addons -t
  • becsiati
    #23239
    hali
  • EYKE
    #23238
    Sziasztok!És ha letöltöttem az autót hogyan tudom beletenni a játékba?
  • szabolcs94
    #23237
    bicso közbe sikerült 1.3 fejleszteni ugy hogy a dolgok 1.3 kellenének bocsi és köszi elöre is
  • szabolcs94
    #23236
    meg bocsi kéne nekem egy ijen program is mostwanted.exe -cheats -funlabs köszi
  • szabolcs94
    #23235
    helo szaisztok meg kéne nekem egy car tunnel 1.2 hoz meg egy honosités 1.2-re meg köszi elöre is a válaszotokat
  • szabolcs94
    #23234
    HELO SZAISZTOK HOVA TUDOK KODOT BE IRNE MERT A MENÜBE EL VILEG KÉNE DE NEM CSINÁLJA HOVA KEL AKKOR SEGITSETEK LÉGSZI
  • Roli97
    #23233
    na jó megvan hogy kell letölteni de nincs bene a játékba mijért
  • Roli97
    #23232
    csá tom hogy hülye kérdés de eröl az oldarol hogy lehet letölteni az autokat
  • CheAteR88 #23231
    puszika
  • GX25
    #23230
    Need For Speed Most Wanted Save Editor
  • CheAteR88 #23229
    hogy tudnék magamnak sok kesst csinálni?:D
    mert már jópárszor kipörgettem de szanává akarom tuningolni az összes kocsit:D
  • bency
    #23228
    Most ujraraktam,es nem ugyse hogy nem csinalok vele semmit!
  • bency
    #23227
    Es ugy hogy tettek bele autokat?
  • norbi2fraktal
    #23226
    nálam vista-n jól ment
  • bency
    #23225
    Bajba vagyok,felinstalaltam a Patchet,utana a Ferrari 360-t,es mikor elinditom a jatekot Don-t send
    Ez mit mitol van>?
    Jah es Vistam van!Az lehet a baj>?
  • bency
    #23224
    Uhh,eleg kihalt a forum!!!!!!!
  • 111222
    #23223
    Hali ! Az lenne a gondom hogy egyik ismerősömnek a Most Wanted-hez raktam fel néhány autót és elhalt a gépe.Szaggat a hang meg lassú ,mint a csiga ez mitől lehet?
  • GX25
    #23222
    Köszi.
  • bepe79
    #23221
    Szia! Én arról az oldalról tudok, amit belinkeltem a #23213-as hozzászólásomban, de onnan rengeteget lehet letölteni a Most Wanted-hez, szerintem az összes NFS közül ez a legjobban MOD-olható. Amilyen márkát és amilyen típust csak akarsz, szerintem ott megtalálod. Itt van a link még egyszer:

    http://www.nfstr.com/nfs/downloads.html;cat=5
  • GX25
    #23220
    Tudtok mondani egy pár oldalt ahonnan lehet leszedni új autókat?
  • GX25
    #23219
    Köszi. Egy baj van, vagy ezzel indítom a játékot vagy a Need for Speed Most Wanted (Mod Loader).exe-el. És ha a felbontásos-al indítom akkor nem lesznek meg az általam berakott autók.
  • Csokis
    #23218
    Meglehet, persze! Töltsd le ezt a file-t, KATT! Kicsomagolod, majd bemásolod a játék mappájába és elindítod. A többit már tudni fogod!
  • GX25
    #23217
    és 1280x1024-en használod Te is?