23376
  • cspedro
    #23336
    windows xp
  • DIESEL DOG #23335
    Operációs rendszer...
  • cspedro
    #23334
    milyen OS?
  • DIESEL DOG #23333
    Milyen OS alá van feltelepitve a játék?
  • cspedro
    #23332
    Helló.Az a gondom volna ,hogy eredeti a CD-m és sikerül a telepítés,utána indítanám a játékot,kiírja hogy loading és kilép.Ez mért van vagy mit tudok csinálni??
  • ffxi
    #23331
    Hát eddigi legmélyebb modifikáció tevékenységem, hogy be tudtam rakni új kocsikat a játékba :D Nem hogy készíteni :)
  • willy34
    #23330
    hello skacok!

    Próbált már valaki közületek modot(autót) csinálni az Nfs MW-hez?
    Nekem csak az első pár lépés sikerült..Egyébként semmi leírás,ami teljesen végigvinne a folyamaton, a kedvenc videómegosztónkon is csak hülye tutorialok vannak(blueprint setup, 3dsmax9 body building).
    Ismer esteleg valaki egy elérhető moddert??
    előre is köszönettel minden hozzászólást!!
  • zsomboor
    #23329
    Én nem azt mondtam hogy nem jó a world én szerintem is jó és játszok is vele, én azt mondtam hogy ha valakinek mw2 kell akkor játszon ezzel mert nagyon hasonlít rá
  • DIESEL DOG #23328
    Szerintem nem rossz a World... kimondottan jó ötletnek tartom azt hogy összekötötték Palmont-ot és Rockport-ot igy bejárható mind a két térkép, a rutinosabb NFS fanok meg már fejből tudják pl. hogy hol vannak a "zsaru lerázó helyek"...

    NFS-el csak annyi a baj hogy inkább arcade mint szimulátor... ha valaki szimulátort akar akkor ott az LFS, vagy az R-Factor...
  • zsomboor
    #23327
    NFS World szerintem elmegy 2. résznek mert azon kívül hogy MMO meg hogy benne van a carbon map +(vagy inkább minuszxD) alig van benne autó és tuning(állítólag majd lesz) úgyhogy ha úgy nézzük akkor már meg is van a 2. rész
  • zsomboor
    #23326
    próbáld meg hogy kitörlöd a dokomentumok/mw mappából a régi kódot és kezdj egy újat (nekem így már működtek az autók is) de ne babrálj bele akkor már a pénzzel mert ugyan ez lesz.
  • zsomboor
    #23325
    igen szerintem
  • dvid95
    #23324
    ha belekutyulok a pénzbe akor is feléphet ez
  • dvid95
    #23323
    köszi
  • janihunk
    #23322
    Ez a legjobb NFS komolyan ebből kéne egy második rész és boldog lennék.
  • zsomboor
    #23321
    Vagy töltöttél le hozzá mentést mert az lehet még esetleg a baj, nekem is volt ilyen mikor beletettem kocsikat.
  • zsomboor
    #23320
    Raktál a játékba autókat vagy bármi mást?
  • dvid95
    #23319
    sziasztok!
    nem értem hogy mért van az hogy izzynél mikor megkapom a levelet hogy vár rám akor mért van az hogy aszt hiszi a játék hogy már legyöztem de még nem ezért nem tudok továbhaladni a játékban.
    valaki segítsen hogy miként lehet ezt a problémát orvosolni
  • zsomboor
    #23318
    Vagy gamepad
  • zsomboor
    #23317
    Passz. Mivel játszol? kormány/bill.
  • David6
    #23316
    Sziasztok!
    Segítség kéne. Azt szeretném megkérdezni, hogy miért kanyarodik alapból jobbra az autóm, amikor semmit se nyomok. Elég rossz így játszani, hogy többet kell foglalkoznom a korrigálással, mint a versennyel. Ha valaki tud, segítsen!
    köszi
  • zsomboor
    #23315
    Már jó kész van az oldal
  • zsomboor
    #23314
    Meglátogattam de nincs semmi szinte. Van egy videó és annyi.
  • fodorpetii
    #23313
    OFF

    NFSMW Lan bajnokságon aki szeretne játszani látogassa meg a weboldalt:

    http://nfsmw-online.mindenkilapja.hu/
  • zsomboor
    #23312
    Hogy lehet e lanozni? Erre a kérdésre a választ a játék főmenüjében találodXD!!! (igen)
  • zsomboor
    #23311
    Van mod loader rajta mert nekem olyankor csinálja ha modloaderrel indítom
  • szapor
    #23310
    crackelted?
  • borosede
    #23309
    Sziasztok! Nekem az a problémám hogy amikor akarom elinditani a jatekot kiirja h a speed.exe hibát észlelt, ezért leall. a kellemetlenségért elnézést kérunk. ................... Nem eloszor játszom ezt a játékot ezen a gépen és regebb hibátlanul mukodott. Mit lehet csinálni h mukodjon?
  • szapor
    #23308
    hali, lehet lanozni ezzel a játékkal? kell patch vagy valami? mert haverokkal próbáljuk hamachin de nem jó :(
  • IMYke2.0.0.0
    #23307
    Nincs.
  • YaniHU
    #23306
    Sziasztok!

    Kérdésem a következő lenne:

    Most Wanted-ban van lehetőség LAN módban gépi ellenfelet (bot-ot,ai-t) is hozzáadni, hogyha csak ketten játszunk, akkor ne legyen unalmas a verseny?

    Köszönöm!
  • DIESEL DOG #23305
    Most vele játszok karrier módban... Audi R8 Le Mans Quattro




  • Davyd12
    #23304
    olyan bajom van, hogy a grafika nagyon gyenge minden feher a kocsik se latszanak ugy mint masnak kerekuk nincs es nem latszik a varos csak ilyen fura mintak vanak a hazakon valaki segitsen
    video kartyam nincs azt kell bele vegyek vagy egy kepernyot mert az regi vagy ram hianyzik nem tom valaki segitsen nekem
  • Davyd12
    #23303
    cs all. valaki segitene nekem,
  • CheAteR88 #23302
    nincs vkinek 2-3 eladó kulcsa a game-hez?:S
    egyszerűen nem tudjuk spanokkal összehozni hamacsin a dolgokat:S
  • CheAteR88 #23301
    miértnem írod le mi a baj?
  • wasabi scany
    #23300
    valaki segítene nekem privi be msnt adok

  • gyikk
    #23299
    De megy win 7 alatt!!!!!
  • isamood
    #23298
    Most akkor win 7 alatt nem megy a játék?? mert nem tudom elinditani
  • sovatalevi
    #23297
    OMG!Vedd meg a jatekot,mindt minden mas rendes ember.Nem draga!?