3132
  • maka2
    #1149
    Valaki nem tudná belinkelni a curerom 1.3.0b-t?
  • Lyan Kyj
    #1148
    Nekem DT4.03-mal és 1.22-es Curerommal is elindult, szerencsére! Hihetetlen hangulata van!!!ÁÁÁ
  • Lemming
    #1147
    Nah. DT 4.03, Cure 1.3, oszt semmi. :)
    Kereken 38. próba volt.

    Ennyit nem ér egy cucc sem.
  • CalebJoe
    #1146
    fc4c-3d8-05f-d411-uk20
    ZUJ2-MAL8-CAS2-REJ3-6238

    Tessék
  • Lemming
    #1145
    Ok. má fáradok. megvan. ctrl+f csodákra képes.
  • Lemming
    #1144
    :)
    Tudna dobni vki egy kulcsot? Haver áttolt mindent, csak az nfo-t nem... kulcs nelkul meg ugye...
  • leslieboy
    #1143
    Hi all!Sikerült valakinek a curerom dologgal indítani a bonusdiscet?A game megy vele,de a bonus discnél mindig az emulation software found felirat jön,ha meg a curerom ikont csinálom,akkor meg tölt egy kicsit,azt se kép se hang!Hogy kell beállítani neki a bonus discet???:S
  • Thanatos
    #1142
    engem picit az zavar hogy a space-en az action camera van (hatalmas plussz hogy lehet ott is több helyszin/esemény/nézet között váltogatni töbszöri lenyomással) és amikor be akarok nyomni egy pause-t akkor midnig azt tapodom :D
  • Zsolo007
    #1141
    Szerintem is gyors. Mondjuk a demóhoz képest tényleg lassú. De ez nem a prögésről szól....összekevered a szezont, a ... :)

    Nekem kis szenvedés után elindult, de a szenvedés nem abból adódott hogy nem indult könnyen, hanem abból hogy elment egy csomó idő mire lejött a patch, meg megtaláltam ezt a cureromot.

    A játék egész korrekt, kezdtem egy galactic conquestet. mediumon támad az ai de nem engem ha nem neutral felé terjeszkedik. Majd miután felkeltem tesztelem hardon, remélem akkor lesz valami kihívá sis a dologban...

    Nekem nem volt gond az útvonalkereséssel, de az AI tényleg segg
  • Thanatos
    #1140
    szvsz meg igyis tul gyors..., nem is kicsit... :)
  • GrimReaper78
    #1139
    Na, CD-s verzió elsőre simán indul CURErom 1.3.0b és DT 4.0 párosítással.

    Viszont ez a játék ritka tré így első nekifutásra. A demo tetszett, de ez valahogy nem jön be. Legfőképp a gyenge útvonal-keresés és a buta AI idegesítő, na meg az, hogy az egész játék olyan LASSÚ, hogy nem igaz. Egy RTS-nek azért ennél jóval pörgősebbnek kéne lennie. Holnap még próbálgatom a cuccost, de tartok tőle, hogy nem egy nagy szám és törölve lesz.
  • Fenrir
    #1138
    Úgy értettem hogy melyik curerom verzió? Mert kb 20 hozzászólásonként változik hogy melyik a jó és melyik a xar.

    Dvd-s van meg, az előbb 1x sikerült elindítanom a játékot de a háttérben 2 hibaüzenetet is kidobott ezért leállítottam.

    A cureromnál kell a backup image-et állítani? A DT4-nél emuláció be legyen kapcsolva?
  • Zsolo007
    #1137
    Én a CDset szedtem, nemtudom minek szeditek a DVDset....

    Németül, esetleg olaszul, vagy franciául akartuk játszani?


    UI.: A Cds ráadásul ki is írható, míg a DVDs nem...
  • JohnnySmith
    #1136
    Amelyiket leszeded. Sztem szedd a dvd-set.
  • Nemesis5517
    #1135
    Sikerült elindítani patchel is meg anélkül is. Tényleg igaz, hogy ha elsőre nem akar összejönni, akkor kitartóan kell próbálgatni, nekem vagy 20.ra indult el.
    DT 4.00át és CureROM 1.3at használtam, hibaüzenetestül :)
  • Serpa
    #1134
    hajrá, hajrá!

    #1015 :)
  • Zsolo007
    #1133
    Nekem most települ, egy perc és kiderül hogy nekem hogy megy...
  • Fenrir
    #1132
    Nekem az nfo fájl összesen ennyit írt, kövezzetek meg hogy nemtom elindítani a játékot mert nem ismerem a cureromot...

    1.) Unrar, mount in DT4, use Curerom to get around lame
    blacklisting.
    2.) Install and Play. Use Serial: fc4c-3d8-05f-d411-uk20
    3.) Have fun :)

    Most akkor melyik verzió a jó? DT4-es fent van, minden emuláció bekapcsolva.
  • Nemesis5517
    #1131
    Értelmes ember lehetsz, nagyon jópofa kis beszólás
  • Thanatos
    #1130
    nekem simán megy a visszatöltés
  • Zsolo007
    #1129
    Patch fentvan?
  • Istencsászár
    #1128
    ugorj le egy szikláról vagy vedd meg...
  • JohnnySmith
    #1127
    Hoppsz! Valaki próbált már visszatölteni ? Nekem hibaüzenettel kilép ha loadingolni akarok :((((
  • Zsolo007
    #1126
    Már csak 22 perc =)
  • Zsolo007
    #1125
    LOL. Értelmes hibaüzenet :)
  • Nemesis5517
    #1124
    Itt a hibaüzenet is :)

    "!!! QueryDosDevice failed. A művelet sikeresen befejeződött."
  • Nemesis5517
    #1123
    Végigcsináltam mindent, amit írtatok, mégsem megy.



    Ezt a hibaüzenetet írja ki a CureROM(1.3), majd lefut, utána a szokásos Original disc... ablak.
    Valakinek van ötlete?
  • JohnnySmith
    #1122
    SERIAL: fc4c-3d8-05f-d411-uk20
  • a.carkey
    #1121
    "Ha az utóbbi van, akkor start menü -> vezérlőpult -> felügyeleti eszközök -> szolgáltatások és itt securom user access service V7 és automatikus és indítás"

    Angol a Windowsom. A felügyeleti eszközök magyarban gondolom az administrative tools, a szolgáltatások meg gondolom a services, de ezt a securom user access service V7et sehol sem lelem a servicesen belül.

    Megvan az idézett hozzászólásod összes korábbi lépése. Bár megveszem eredetiben, de azért kipróbálnám 24-ike előtt is, mert betegen fekszem itthon, nem dolgozom ...
  • Serpa
    #1120
    kivéve #1103
  • Zsolo007
    #1119
    1.3-al próbáld
    1.2vel senkinek sem megy
  • Sheltem
    #1118
    Mindent úgy csináltam ahogy írtad...Mégis ezt írja:

    Emulator detected!
    Please deactivate virtual drive and emulation software.
    1.2.2 curerommal próbáltam a clonedvdst.
  • PTW
    #1117
    nekem az első ilyen játék, nem szoktak gondjaim lenni, általában mindíg utánajárok és csak ha már sehogy sem megy akkor írok be fórumba. ez most is így történt elolvastam az itt összes felsorolt módot, mindenhogyan , minden verziót, de semmi sem történik, sőt most (D4.03, Sec 1.3)még azt a hibaüzenetet se dobja egyzserűen semmit sem csinál. na de mindegy nem ér ennyit az egész
  • Thanatos
    #1116
    nem is azt modntam hogy bonyolult csak azért egy minimális változás van :) nekem spec igy se votl több 2 percnél elinditani :)
  • Zsolo007
    #1115
    Nah bumm. Ott az irtó bonyolult hider hozzá :)
  • Thanatos
    #1114
    általánosságban ott a pont :) (azér azt halkan megjegyzem hogy eddigi összes sec7 gamehoz elég volt a registry buher, ehez már nem elég :/)
  • Thanatos
    #1113
    nemtom nekem eddig ugytünt nem akad , igaz csak tutorokat cisnáltam meg rebel campaign-t kezdtem el..., ráadásul msot csak 512ramom van mert tropára ment a másik fele :/
  • Lyan Kyj
    #1112
    Egyetértek!
  • Zsolo007
    #1111
    Nem, nem célzok senkire nyugodj (tudod akinek nem inge nem veszi magára) meg. De tényleg röhejes, hogy egy egy új játék kijövetelekor mi szokott folyni. Olyan mintha még életükben nem ültek volna gép előtt. Megáll az ész. De most komolyan. Nincs új a nap alatt. Kismillió securomos játék volt már eddig, és az emberek még sem képesek rájönni, hogy hoppá ez hasonló. Ezen szoktam kiakadni egy kicsit. Az ember bejön a topicba 86 új HSZnél abban reménykedve hogy talál valami reviewt, erre csak a siránkozás megy, a játékról egy szó se. Hát normális ez????

    És mégegyszer nem célzok senkire, általánosságban beszélek. És tudjátok, akinek nem inge...
  • Lyan Kyj
    #1110
    Istenem, ez a játék egyszerűen brilliáns!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!