3132
  • Sheltem
    #1109
    Vki tudna adni egy keyt? Seholsem találok:(
  • JohnnySmith
    #1108
    CD-s re nemtok mit mondani...dvd-s a lejebb leirtakkal "mükszik"
  • PTW
    #1107
    remélem a lámázással nem rám célzol
  • Zsolo007
    #1106
    LOL megjött a lámaáradat. Birom ezt... Ez a legnagyobb élmény abban amikor új játék jön ki :DDDD Egyébként most kezdem el csak lehúzni :)
  • CS@
    #1105
    A DVDs Daemon4.00(All options On) –val és CureROM122 –vel nálam is mindig elindul.
  • PTW
    #1104
    érdekes , nekem se 1.2.2 vel, se 1.3 mal semmivel sem hajlandó elindulni, kezdek megkattanni , hamarosan kuka az egész
  • Hmuda
    #1103
    Már vagy négyszer újraindítottam a patch és egyéb okok miatt. Semmi gond nincs vele.

    Bár azt halkan megjegyzem, hogy az 1.3-as CureROM-al sokat bénázott, 1.2.2-vel semmi gond nincs.
  • CCSCsibe
    #1102
    próbáld már ki hogy elmented és kilépsz ésha vissza akarsz lépni akkor megy-e? ha megy akkor k-nagy mákod van ha meg nem akkor szopcsa!!
  • Hmuda
    #1101
    Annyi a gondom vele egyelőre, hogy amint egy kicsit is több egység van a pályán mint 10, azonnal olyan szintű akadások jönnek be, hogy még nézni is rossz, nemhogy játszani. Azért egy 2.8Ghz-es procinak 1G ram mellett illene totál minimum grafikán normálisan futnia de neeeeeeem...
  • Hmuda
    #1100
    Nekem fent van a patch és vígan futkorászik.
  • CCSCsibe
    #1099
    na nemá?? a patch miatt nemmegy? ez lehetetlen! az exe-t necseréli ki! sztem ez marhaság! de próba SZERENCSE!
  • rushfan
    #1098
    Én Alcoholt használok, ez lehet probléma?, mert végülis semmi különbség nincs a Daemon meg az Alcohol között nem?
  • MikroID
    #1097
    Javaslom, hogy a tegnap megjelent patch-et csak az rakja fel, aki rendelkezik a gyári programmal, ellenkező esetben telepítheti újra, mivel onnantól kezdve semmilyen csodával nem hajlandó elindulni!
  • CCSCsibe
    #1096
    gamecopyworldon van 1.3b!!
    http://www.gamecopyworld.com és ott oldalt a searchba írd be!
  • Thanatos
    #1095
    gamecopyworld...
    én onnan szedtem asszem
    deamontools forumában votl hozzá link valahol
    de szvsz rákeresel igy ugy is megfogod találni
  • PTW
    #1094
    1.2.2-t hazsnálom 1.3b-t sehol sem találtam
  • CCSCsibe
    #1093
    nekem egy csomó próbálkozás uátn elindult! talán vagy 10 szer próbáltam! bazmeg ez igy nemjó hogy vagy elindul vagy nem! állandóan nemjó! egyszer bejott azt kész? baznmeg! remélem lesz reloaded mert igy játszhatatlan!!!!
  • Thanatos
    #1092
    a legújabb cureromot hazsnáltad? az is lehet gond ha nem
    1.3b a legújabb asszem
  • PTW
    #1091
    ő=ö
  • PTW
    #1090
    előszőr regedit nélkül próbáltam simán, securommal,
    az összes itt lévő variációt kipróbáltam
  • Thanatos
    #1089
    regeditet ne hazsnálj mert amiatt van..., csak simán curerom..., asszem ha az ovlasási engedély a mounted device nál van emgtagadva akkor csinálja ezt
  • PTW
    #1088
    cd verzió, ahogy írtam, mindent próbáltam, regedtet is, mindent
  • JohnnySmith
    #1087
    Próbáltad a lentebb leírtakat? És melyik verzió a cdás vagy a dvd?
  • PTW
    #1086
    nekem azt a "security module cannot be activated"-et írja....
  • JohnnySmith
    #1085
    Reménykedjünk!! pl a Matrix,vagy a PoP csak hetek múlva jelent meg könnyen fogyasztható formában:) Vagy a az x3 amihez még asszem mindig nincs törés.
  • JohnnySmith
    #1084
    Hááát nemtom, igazából a dvd clont szedtem le, ott meg írják hogy nem kéne kiírni semmiféle képpen, (eleve clon cuccokat nem nagyon kéne ha letiltod a meghajtót utánna) csak moutolni lehet. Mert ha a Original disc could not be found or authenticated írja akkor probálkozz egymás után az elidítással tényleg max 5.re elindúl!
  • PTW
    #1083
    nekem sehoyg sem hajlandó elindulni. kiírtam blindwrite-tal, próbáltam deamon-securommal, mindent próbáltam már, semmi
  • Drizzthsz
    #1082
    AMúgy nekeem mára demo se indult el ugyanezezn okokból. :S A teljes most jön le. Mindenféleképpen mennie kell!!!
  • GrimReaper78
    #1081
    Jaja, vágom, hogy a clone-os verziókhoz nincs crack. Viszont ha pár nap múlva megtörik, az is jó enkünk, és akkor nem kell mindenféle szutyokkal kavarni... Csak akkor meg majd patch-elni nem lehet :D
  • JohnnySmith
    #1080
    Igen, de nem muszáj, ajánlott. Crack ugy sincs szóval lehet patchelni gondnélkül.
  • GrimReaper78
    #1079
    Sziasztok, bocs a kérdésért, nincs kedvem visszaolvasgatni: a patch-et felnyomtátok a játékra?
  • JohnnySmith
    #1078
    Mükszik. Végig futottam a tréningen mert a demot nem próbáltam :)
  • BlackX
    #1077
    akinek sikerült elinditani az sw-empire at war-t irjon plz
  • BandiG
    #1076
    Ja
  • a.carkey
    #1075
    Köszi!
  • JohnnySmith
    #1074
    Nekem működik most néztem ha lehet akkor ne letőltés vezérlőt használ... nyomj egy mégsét aztán ments :)
  • a.carkey
    #1073
    Mármint a link ...
  • a.carkey
    #1072
    Olyat is tud vki, ami működik?
  • JohnnySmith
    #1071
    BandiG asszem te írtad csak egy másik "fórumon" :))))))
  • JohnnySmith
    #1070
    LOL
    Na szóval (de komolyan!) olvastam hogy 1ik srác írja hogy ne se indúl el csak kb minden 5. indításra (különben a Original disc could not be found or authenticated üzit kapja) . Mondom mit vesztek elindítom akkor hát ha, 3. idításra elindúlt! Tehát 2x megkaptam az "Original disc could not be found or authenticated" üzit harmadjára meg elidúlt... Na erre varjatok gombot :)