3132
  • Soundmaker
    #1189
    Hali!

    Én akármit csinálok nem megy a játék.. tudom hogy mi a gond.. az hogy még a régebbi másolásvédelem elleni progik fennt vannak a gépen. Na most oké hogy letöröltem az összeset de a registryben ott maradt minden. Nem tudok valamit ami normálisan leszedi a következő szoftvereket? Sr7stop, Sfcure, sd4hider stb..
  • SarkanyfuaRUSH
    #1188
    Na, a jelent állapotban véglegesnek tűnő konklúzió:

    A DVD image-el van a baj! Nem megy rendesen (csak néha hajlandó elndulni) bármelyik securom hiderral, bármit csinálunk!

    Viszont a CD-s változat image-e az jó! Követkzetesen megy akár CureROM (4.03)-mal, akár ezzel a Securom Loader 1.0 (AntiSecurom)-val!!! (DT 4.03 - emulációk bekapcsolva )

    Szóval szedni a CD-s változatot!

    És egyet kérdeznék: A Bonus disk-et honnan lehet leszedni? Tudtok helyet?

    Köszi
  • DaEMoN007
    #1187
    Honnan lehet leszedni a legujabb cureromot?
  • Sephi
    #1186
    DVD verzaval tenyleg szivnak elegen. Havernak sem mukodik a DVD kihuzasos csel ezert kerdem hogy eddig nem tudtok egy tuti megoldast?
  • Newfronter
    #1185
    Szevasz nekem simán megy a curerom módszerrel, a legfrissebb verza van fennt belőle...

    A játékban eszméletlen jó effektek vannak :)
    Viszont a hang néha akad.
  • FCH kari
    #1184
    hi nekem egy kis segitséggel elsöre elindult de én nem peccselek,jo kis game ez csak jo lenne egy meagyarirás hozzá remélem csinálnak
  • SarkanyfuaRUSH
    #1183
    Én is megerősíteném, hogy csak a DVD-s változattal van a szívás induláskor (csak néha indul el), a CD-s image következetesen működik DT 4.03 és CureROM 1.3b - vel !!!!
  • DaEMoN007
    #1182
    HI. Valaki leirná nekem please, hogy milyen gép kell a gamenek , hogy menjen? Csak azért, hogy megéri-e leszednem. THANX
  • rushfan
    #1181
    ÉS ez működik a dvd verzióval is??
  • Fenrir
    #1180
    Securom Loader V1.0

    Ugyanazt csinálja mint a CureROM csak éppen 100x egyszerűbb...Nekem elindult vele a játék...
  • grebber
    #1179
    Az SF3-as gameknél kell.
  • HRaVeN1
    #1178
    Nekem a clonecd-s elindult curerommal + dameon 4.0-val
  • Lazlo
    #1177
    én próbáltam kihúztam a dvd írót persze csak az ata kábelt az áram még bennevan de sztem csak az atát kell :) de nekem kiírja hogy virtuális software-t talált és nem indul a gém és nekem is dvd-s verzió van és daemon 4 na?
  • Sephi
    #1176
    En nem ertem. Senki nem probalja ki a #1150 techet? nekem az megyen DVD verzaval.
  • Lazlo
    #1175
    dvd verziós nekemse megy. kiszeretném próbálni hogy a demo exe-vel felülírom a mostanit hátha bejön valaki akinek még megvan elküldené a demo.exe-ét? [email protected] nagyon megköszönném köszi előre is
  • Cloud86
    #1174
    Hali!!! Ha a Cureromban Engedélyezem ezt: "CureROM Anti-blacklisting enable" akkor hibaüzenetet kapok:(CureRom could not start its Anti-Blacklist measures.) amikor el akarom indítani a játékot. DVD s verzióm van. Mért írja ki ezt a hibaüzenetet? Vki Helppp!!! :P
  • Cloud86
    #1173
    Az a baj hogy nem láttam senkit akinek ilyen problémája lenne :D
  • Istencsászár
    #1172
    persze, demot megnéztem ami tetszett... annyira nemrossz, lehetett volna jobb is de nem rossz..
  • JohnnySmith
    #1171
    Ohh :)
    hmm hát próbálkozz :) Tényleg nemtudok mit mondani, olvass vissza tegnapi hsz-ból, hát ha....
  • Cloud86
    #1170
    Akkor simán nem indul a játék :) :S
  • JohnnySmith
    #1169
    Passz. És ha nem engedélyezed?
  • JohnnySmith
    #1168
    Ízlések és pofonok, azért próbáld ki mindenképpen :)
  • Istencsászár
    #1167
    még nempróbáltam ki, nemtudok nyilatkozni:)
  • Cloud86
    #1166
    Hali!!! Ha a Cureromban Engedélyezem ezt: "CureROM Anti-blacklisting enable" akkor hibaüzenetet kapok:(CureRom could not start its Anti-Blacklist measures.) amikor el akarom indítani a játékot. DVD s verzióm van. Mért írja ki ezt a hibaüzenetet?
  • JohnnySmith
    #1165
    Nem mintha tudnának segíteni a játékon.....mert sajnos nem az igazi..
  • Istencsászár
    #1164
    Aranyra kerül, elkezdik sokszorosítani, ezalatt tesztelik ugyan ugy. Kis idő eltelik ezalatt, de tesztelés nem áll meg... inkább adják ki hozzá mint hogy ne...
  • JohnnySmith
    #1163
    1.2 Patch
    Azért nem rossz hogy új játék aztán kapásból 2 patch 2nap alatt...ez így fog menni ?
  • Istencsászár
    #1162
    látom tegnap óta semmi sem változott, megy a lami roham, minden hszbe ugyan az van leirva 10szer, de a játékról 1 szó se.. ezaz csak igy tovább

    / mondanám hogy kéne faq esetleg csinálnék is, de semmi értelme nem lenne.. /
  • Lazlo
    #1161
    Daemon 4.03 csak 64-es winfoshoz van? vagy müxik sima xp-vel is?
  • a.carkey
    #1160
    És kijött a 1.02-es patch is hozzá!
  • a.carkey
    #1159
    Ja, és be kell mountolni a DTbe a Disk 01-et!!!
  • a.carkey
    #1158
    Akinek még nem megy! Folyamatosan elindul nálam ezzel a beállításokkal:

    Feltelepítve:
    CureROM_130b
    Daemon Tools 4.03
    CD változat!!!

    0) A Cureromnál a setup részben beállítani a Daemon Tools elérhetőségét!

    További lépések:

    1) Create a new CureROM Profille --> NEXT

    2) Application: a "sweaw.exe" file elérhetési helye
    Application Arguments: Star Wars Empire at War
    CureROM Anti-blacklisting enable --> NEXT

    3) Image Mounting Software: Use "DAEMON TOOL" to mount...
    Backup Image: Ide betenni a SWEATW CD01 elérhetési helyét!
    Leave the rest as default (Drive 1, 7!!! seconds, all emulation options "kipipálva") --> NEXT

    4) Shortcut Name: (pl) Star Wars Empire At War
    Shortcut Location: Create shortcut on desktop

    5) NEXT

    6) Save + NEXT

    A hazai megjelenésig ez megteszi ...
  • Lazlo
    #1157
    Szijasztok.

    Én nekem demon 4 el és evvel a Cerure bigyóval akárhányas verzió nem müxik. próbáltam úgy hogy beállítottam benne hogy nem használok virtuális progit és a curerbigyó mountolja a fájlt úgy se ment. akkór utánn próbáltam úgy hogy használok deamont úgyse ment. mindíg kiírja hogy virtuális szoftvert talált vagy mit. próbáltam sf nightmare cd és node disable semmi.....most próbálom azt hogy leszedem a pöccsöt és utánna hátha így menni fog.tudom hogy marha 1szerű lenne kihúzni a dvd-t de szeretek szendevni :) és megoldani. szoal ha valakínek van valami ötlete 64-es deamonon kívül. pls közölje thx előre is
  • geri15
    #1156
    bazzzzmeg gecijo játék lenne ha nem fagyna ki minden 10 percben .@@@@@@@@@@@
  • Newfronter
    #1155
    Nem a játék a hülye. Ez egy védelem, és az miatt van, ha megvennéd az eredetit, akkor nem lenne bajod. Aki a warez világában él, annak ezzel számolnia kell.
  • rezsofiz
    #1154
    és a clonedvd verzio van meg neked vagy a bw?
  • Sephi
    #1153
    Hat ez a jatek kesz. Most melo van estig de mar latom hogy semmit nem fogok alszani az ejjel :P

    A #1150 -ban leirt technikaval tokeletesen megyen :D
  • CCSCsibe
    #1152
    hat bazmeg ez a játék tényleg nagyon hülye! tegnap este legalább 20 szor próbáltom azt most reggel bekapcsoltam azt harmadszol elindúlt!!! most kilépte és megin nemindul :( bammeg
  • geri15
    #1151
    Valakinek csinált már olyat, hogy megy a játék nagyjából 20-25 percig, aztán egy hibaüzivel kidob az asztalra? Valami olyasmit írt, hogy nézzem meg exception.log-ot, vagy txt-t, lényegtelen, megnéztem, és semmi értelmes nem volt benne.

    Valaki találkozott már ilyennel?
  • Sephi
    #1150
    Hat en mindig igy csinalom.

    Image file berakom DT4-esbe. Kikapcsolom a gepet. Kihuzom a DVD irot. Bekapcs gep. Es dupla klick jatek icon. Minden egyes jateknal igy csinaltam es gond nelkul mentek :D