3132
  • 79Alba
    #1511
    © bazsi123

    ÜDVÖZÖÜLLEK
  • bazsi123
    #1510
  • bazsi123
    #1509
    nem tudsz olvasni? szép sárga betűkkel van kiírva, itt a legutolsó hozzászólás felett, a banner alatt...
  • xmark2
    #1508
    Tudna vki segíteni!!! :(
    Úgy indítom a játékot hogy
    -AntiSecuROM elindít (ami a Gamedata mappában van)
    -kivállasztom a sweaw.exe filet (a kompatibilitás 98on van,2000-en nem jó,és a 98al és 95tel ugyúgy műxik)
    -megnyítás,tölt majd egy fehér képernyő semmi kiírás meg töltés...(ha 2000 a kompatibilitás "Not Original disc..."szöveg van)A Curerom is fenn van.
    Nektek hogy indul el???Ugyanúgy fehér képernyő útána bejön vmi???
    A segítséget előre is köszönöm!!!
  • 79Alba
    #1507
    Alcohol .....? Vagy a 7 Stop meg ilyesmi?
  • zoli80
    #1506
    vajon mire célozhat?
  • 79Alba
    #1505
    Semmi más CD-DVD emu progi NE legyen fent. Ezzel mire célzol????????????????????,
  • 79Alba
    #1504
    Sziasztok
    Egy kérdésem van hogy crak lehetőség lesz szerintetek hozzá ugy mint Star Wars B2 nél.Sajna nekem a cureromal nem indult de a másikat még nem néztem. Remélemm azzal indul.
  • zoli80
    #1503
    3.47-el is tökéletes!:)
    amivel én szivtam:a launchEAW-ra engedtem rá az antisecuromot és ugy nem indul.a gemedata konyvtarban levo sweaw-ra kell!
  • Scott21
    #1502
    Bocs nektek de hiába töltöm le amit le kell és hiába van fent Daemon 4.0 és semmi más, akkor sem indul el!! :(
  • a.carkey
    #1501
    Le kéne már zárni ezt a hogyan indítottam el témát. Bár tény, hogy megvenni nem érdemes, ezért ezzel a módszerrel ki kell próbálni!
  • gyozo
    #1500
    Ide biztosan nem kellene az biztos.
  • RaveAir
    #1499
    Nem azért mondom, de a fent olvasható szöveget nem inkább egy különálló FAQ-ba kellene tenni?
  • Fenrir
    #1498
    Nem te találtad fel a spanyol viaszt :)

    #1180
  • NeoMaN
    #1497
    te megpiszkáltad már a regeditet régebben, azt kellene visszaírnod...
  • geri15
    #1496
    istenem, és még mindig az indítással baszakodtok?! Én leszedtem átfutottam egyszer az nfo fájlt, megcsináltam amit írtak benne és ment! Nem tudom mit kell itt lámáskodni és várni hogy mások a szátokba rágják a megoldást :CCCC
    Olvassátok el mit kell csinálni, és pontosan csináljátok meg, akkor fogtok játszani
  • andrew18
    #1495
    Azért ha van vkinek még vmi indítási ötlete,az írja meg,mert nekem sehogy sem megy.3fórumon olvastam át a dolgokat,mindent kipróbáltam és eccerűen semmi.Se a cdvel,se a dvdvel...SecuROM,CureROM,daemon,alcohol S7.stop,kompatibilitási beállítások....még a blindewritos kiírással sem ment,továbbá a regedites módosításokkor sem.Mindig ugyanaz a fránya hibaüzi:
    A required security module can not be activated. This program can not be executed.

    A furcsa,h ez elvileg az emulálóprogik miatt van,de hiába szedtem le minden ilyen alkalmazást(még a regeditet is kisöpörtem),akkor is ezt írta ki,a-elvileg-helyesen megírt cdnél is.
    De sokaknak,akiknek ez a bajuk,a demo sem ment,viszont az nekem elindult...
    Szóval,akinek még van ötlete,az ne tartsa titokban!:)
    Előre is köszi!
  • Ryleh
    #1494
    :))))köcce.....:)))na ez még azéé newm lol....de majd az is lesz...garantálom:)))))
  • Promi #1493
    Mostmeg nem indul el sehogyse. Nem ertem en ezt.:(
  • leslieboy
    #1492
    Nem adja meg az opciókba,a bolygóra leszállás előtt meg nem tudok építkezni!:S
    Akkor most mi van???:S
  • Sheva
    #1491
    nekem elindult végre
  • Rage47
    #1490
    starforce-hoz képes semmi...:)
  • ChristianID
    #1489
    Nah.... win98-módban végre elindult... érdekes ez a védelem
  • NeoMaN
    #1488
    mérne tudnál erősítést kérni? vigyél magaddal bazz! necsak artuval menj oda...
  • Drizzthsz
    #1487
    Hmmm... Nem tudtam, hogy 1: lehet már gyártani Y-wingeket, 2: hogy lehet velük bombáztatni. Mind1, köszönöm a segítséget!
  • ewuk
    #1486
    LOL! kattints az ellenséges kém képére és ne a cancelre :)
  • Songoku
    #1485
    az antisecurom-ot a gamedata könyvtárba kell bemásolni és onnan kell elindítani!
    Én még a biztonság kedvéért a Securom.dll bemásoltam a gamedata/data könyvtárba is!
  • Promi #1484
    Nalam win95 kompatibilitasi modban indult el, masba nem.
  • JamesRyan
    #1482
    zárj be minden futtatást.
  • Ryleh
    #1480
    sziasztok...én még a demoval pöcsölök...csak kedden bénázok a teljes verioval....nos...demoban nyekereg,ho az ellenséges höst iktassam ki....na.ott a tag,legyártottam,aktiv is lesz a helye a strat térképen..erre valami 50 kreditröl ugat,és csak a cancel opcio marad..ergo: a fejvadászom nem tudja elvégezni a feladatát...hmm??.....
    nem akarok átugrani ilyen dolgokon,meee nyilván késöbb..majd a játékban kell majd ezt az opciot is használnom....köcce:)))
  • Drizzthsz
    #1479
    Állítsd át s kompatibilitási módot windows 2000-re. A security modulos problémát az oldja meg! A többbit meg a securerom loader.
  • JamesRyan
    #1478
    nekem azért nem indult egy darabig, mert előtte toltam asplinter 3 at és nem dugtam vissza a tápcsatit és ezért reklamált.miután visszadugtam a bannerban lévő módszer működött..szóval hátha valakinek segít.(bocs ha már le volt írva de nem olvastam ela z összes hsz-t)
  • leslieboy
    #1477
    Nos,akinek nem indull,már nincs több ötletem..Más fórumokon is írták,hogy ez a módszer megy!Sajnálom,már nincs több tippem,esetleg nézzétek meg a curerom után nem e maradt valami mappa!Nekem az volt gond,hogy nem töröltem a teljes mappát,és nem ment,aztán utánna megcsináltam előlről mindent,ahogy leírtam,és azóta műkszik!

    Más,hogy a dögbe csináljam meg az első küldit,amikor a C3PO és R2D2val kell mennem,és ellopni valamit..Nem megy,a végén,mikor már mindenhonnan ellenség jön a leszállóegységekel,egyszerűen addigra már csak 2 emberem van,és rohadt szemétség,hogy még erősítést sem tudod kérni!Valami ötlet?:S
  • Sephi
    #1476
    AHANY GEP ANNYI MODSZERT ELINDITANI EZT A GAMAT. KI KELL MINDET PROBALNI VALAMEJIK CSAK MEGYEN KEREM ALASAN.
  • Kövesdi A
    #1475
    ne kem tud segiteni valaki ?

    #1464 ?
  • Kövesdi A
    #1474
    én ióugy csináltam meg hogy ki kerültem a lézer tornyokat meg támadtam az energia fejlesztöt odáig volt pár elenfél de nem volt nehéz le gyözni öket és amikor már látam a célt rá küldtem az y-wingeket ! utána már a tornyok nem kaptak áramot és nemlötek igy oda hivtam a egységeimet a x-wingekhez és ki lötem a tornyokat és hivtam a pilotákat ők adig az alap helyez voltak (kezdő pozitcsió )
    és utána még jön majd egy kicsike erösités de le lehet öket gyözni a y-wingeket nem lehet használni mert a lég védelmi ágyuk le lövik öket nos nagyábol enyi !
  • Drizzthsz
    #1473
    A lázadókkal hogy a rákba lehet megcsinálni az első földi küldetést? Vagy lehet a második, nem tudom, amikor el kell lopni az X-wingeket. Lehetetlen a leggagyibb egységekkel megcsinálni, de még nem lehet mást gyártani... :S
  • Zoli8888
    #1472
    Akkor marad a Toca 3
  • Zoli8888
    #1471
    Nem baj akkor ezt most kihagyom.
  • draakuli
    #1470
    Jaja igazad nekem is ezt csinálja mindenkép!!!:(