3132
  • Zoli8888
    #1469
    Ha a secu-val indítom ha a nélkül tök mind1 mert mindig ugyanazt írja ki.
  • Zoli8888
    #1468
    Beteszem a GameData-ba a két fájlt elindítom a Secu-t kjelölöm célnak az exe-jét a GameData-ba és nem jó.
  • Zoli8888
    #1467
    Akkor nem vagyok egyedül.
  • draakuli
    #1466
    Nekem is úgy mint Zoli8888nak!!!
  • Zoli8888
    #1465
    Nekem továbbra is ezt írja ki:A required security module can not be activated. This program can not be executed.
  • Kövesdi A
    #1464
    de most meg nem értem mert meg akkarom támadni a bolygot és aza fehér ruhás öreg aszom vagy ki nem tudom ki ő nem engedi hogy támadjak valamit dumál a y-wingekröl ! de pedig az is van a flotában

    amugy egy flotában menyi x-wing és y-wing lehet max ?
    mert nálam 40 25 van nem ez a gond hogy túl sok van !
  • leslieboy
    #1463
    :)Nincs mit!

    #1462

    Ha ugyanaz a vége,akkor próbáld a játék exet más kompatibilításra!A 3 közül valamelyikkel menni fog!
    Win95,Win 2000,vagy win98 millenium!
    Pár ismerősnek csak így ment!
  • ChristianID
    #1462
    Üdv!

    Nos, mindent úgy csináltam, ahogy leírtad, reboot-okkal együtt... mégis a vége az 'Original disc not found...'...
    Fogalmam sincs, miért nem megy, a képfájl a dvd-s, 4.03-as Dt és anti securom exe, benn a könyvtárban...
    Pedig szívesen megnéztem volna...
    A kérdés csak az, hogy az eredeti sem indul el, ha bármilyen image-drive van a gépen... mert ez már igen dühítő...

    Chris
  • leslieboy
    #1461
    Itt a securom loader!
    Securom Loader
    Haa valaki nem találná:D
  • Sephi
    #1460
    Tenyleg mukodik vaze! Koce :D
  • leslieboy
    #1459
    Minden ilyen virtual hidert,meg stoppert,a dtools mellett az alcohol maradhat!Az nekem is fent van!
  • Zoli8888
    #1458
    Meg nekem ez ennyit nem ér,hogy itt órákat szórakozzak vele.
  • Zoli8888
    #1457
    Erre nincs megoldás sztem.(Nekem az a tapasztalatom,hogy az ilyen macerás játékok amik elsőre nem mennek azok már nem is fognak menni.)
  • Zoli8888
    #1456
    Nem akarlak lehangolni de ez nem jó. Nekem nem megy.De,hogy érted azt,hogy tötöljek le mindent csak a daemon maradjon?(Ha télleg mindent le kell tötölni akkor én ezzel nem fogok játszni.
  • leslieboy
    #1455
    Megvan emberek hogynak kell elindítni!!! töknyolc hogy dvd-s vagy cd-s! a lényeg az hogy minden olyan programot szedjetek le amit felraktatok csak a deamopn maradjon!!! a cureromot meg főleg mert szartse ér!!!!!!

    nos töltsétek le a "SecuRom loader"-t.

    ha megvan csomagoljátok ki a két fájt másoljátok be a "gameData" mappába. a lényeg az hogy az exe kompatibilitását rakjátok vissza normálisra! bemásoljátok a két fájlt elnindítsátok a "secuRom"-ot és ott megnyitjkátok vele a gém exe-jét, és vojlá már műxik is, ha fentvan a curerom akkor fagyni fog!!!

    ha igyse jó szedjétek le a játékot, reboot, rakjátok fel, reboot és csináljátok meg amit leírtam!!!!
    TUTI SIKER!!!
    ui.: a "SecuRom"-ot mindig a játék mappájábol indítsátok ne parancsikonnal mert akkorsem lessz jó!!!

    Nekem,és még 3 ismerősömnek működött ez a módszer!Remélem sikerült segíteni:)
    Ja a reboot halál komoly,mert először nem úgy csináltam,és mondta is,hogy original disc not found!
  • Nwis86
    #1454
    ÁÁÁ te vagy az én emberem köszi!
    Már 1órája próbálom mindenféle keppen elindítani de nem ment, CureRom-al is próbáltam de máshol azt írták, azt kell bejelölni amien images driver van fent nekem deamon. így nem ment. de ahogy te írtad Image Mounting Software: I do Not want to use.... így már simán indul
  • Thanatos
    #1453
    mert nem olvasol vissza...
  • Sheva
    #1452


    ezt miért írja ki?
  • FCH kari
    #1451
    hát nem volt hosszu
  • GrimReaper78
    #1450
    Vírusírtót/tűzfalat/egyéb marhaságot kikapcsoltad a telepítéskor? LEhet, hogy az zavar be. Illetve nyomj CTRL+ALT+DEL-t, és nézd meg, milyen alkalmazások futnak. Ha van vmi gyanús, lődd ki.
  • Songoku
    #1449
    Megpróbáltam, de így se működik!
  • Songoku
    #1448
    Thnx! Megpróbálom!
  • urbijoe
    #1447
    rakd fel a DAEMON TOOLS 4.03-at
    nekem is ez volt a 3.47-esel
  • Songoku
    #1446
    "Kicsomagolod egy könyvtárba, indítod a AntiSecuROM.exe -t, célnak a gamedata könytárban lévő sweaw.exe -filet adod. Játszol!"

    "Original Disc could not be found or authenticated."

    Ezt a hibaüzenetet írja ki! Tud valaki segíteni???
  • RedDevilsza
    #1445
    http://img482.imageshack.us/img482/2261/nvtelen6zr.jpg
  • RedDevilsza
    #1444
    Tudna valak segíteni? A telepítésnél már kiír hibaüzenetet, valami olyat: An error has occured while runing the setup. Please make sure that you have finished any previous setup and closed applications... Ezzel nem tudok mit kezdeni már egy napja
  • GrimReaper78
    #1443
    Y-wingeket vigyél, azoknak van ionágyújuk (spec. képesség), amik mozgásképtelenné teszik a kompokat (6 van belőlük). A kíséretet persze gyakd le vadászokkal meg fregattokkal.
  • Hmuda
    #1442
    Itt is sokkal jobb lehetne, ha nem rángatózna össze-vissza a kamera.
  • katarzis
    #1441
    hello
    vártam énis a játékot ,de a demo után volt egy gyanum ,hogy egy nagyon light tucat rts lesz.kiprobáltam a teljes verziót és azis lett.játszottam vele 1 orát,de szerintem többet nem fogom elö venni.egy sw rebellion felujitása tényleg fantasztikus alkotás lett volna ,de ez...a játékban bolygo fejlesztés nem is létezik.jo persze lehet épiteni meghatározott slot stb ,de ezt én nem hívnám annak.a végletekig egyszerü játék és sajnos ma ebbe az irányba haladunk egy kevés kivételtöl eltekintve a legtöbb játék egyre egyszerübb lesz,csak a grafika és más semmi.ezekután minden reményem a nemsoká kijövö galactic civilization2-ben van,remélem abban nem kell csalodnom igaz teljesen más kategória.
  • GrimReaper78
    #1440
    Biztos nem 25 a max slot, tekintve, hogy engem a lázadók 150(!) X-szárnyúval, plusz cirkálókkal/bombázókkal/fregattokkal támadtak be úgy a 3. küldi környékén. Padlót is fogtam tőle rendesen, pedig csak medium-on nyomom.
  • GrimReaper78
    #1439
    Már dobtak ki megoldást az indításra: az eredeti, csomagolt, dobozos verziót
  • Kövesdi A
    #1438
    a felkelő campánynál amikor elször kell csatázni az ürben és aszem valami konvoly féléröl van szó de ha el kezdem őket leni egyböl vége a missionak !
  • Thanatos
    #1437
    ebben viszont ott a pont..., pl hogy mirét ig2vel dobálozik mindenki gőzöm sincs róla..., tény nekem is angyobbak voltak az elvárásaim de hát igyjártunk :(
  • Thanatos
    #1436
    mondom ANYAGILAG tudsz ovlasni? az hogy neked meg nekem meg még x embernek tetszett nem jelent semmit te is tudod jól..., nem egy jó game lett már anyagi csőd amiatt mert nagyon kis rétegnek tetszett csak...
    és igen amiatt is emrt nehéz mert van aki szereti de a töbség amcsi suttyo meg nem..., és azt sejted hogy nem pont mivagyunk a fő vásárloerő... :(
  • Raylee
    #1435
    >az 1-es CD-n, négy fájl kell,hogy legyen BWA 26kb, BWI 753 819kb,BWS 30 769kb,BWT 1kb és mikor D.T-be betöltöd a BWT 654 bájtot látod és töltöd be!
  • Sephi
    #1434
    Semmi baj ezzel a jatekkal. Veletek van a baj mert tobbre/masra szamitottatok :D
  • a.carkey
    #1433
    Miért lett volna bukás? Mert nehéz? Szerintem akkor bukás valami, ha nem tér el a másiktól (egykaptafa) vagy ha alapból szar.
  • mosoporr
    #1432
    hali most töltöttem le ezt a verziot(Star.Wars.Empire.At.War.BWClone-MiRROR) és az 1-es cdét nem akarja látni a dtools(4.3) a 2 es cd ok,az egyes cd-nek ez a neve mir-eaw1.BWI ez valami BWI fájl és nem látja, a 2 es cd meg bin fájl azzal nincs baj,valakinek valmi 5let,esetleg hibásan szedtem le?
  • mrzed001
    #1431
    Jaja, az nem RTS volt (tényleg, milyen kategóriába soroltak ezek a 3D-s űrRTS-ek?). Mellesleg ami itt Cinematic View az már a HW-ben is létezett oly módon, hogy egy egységre rá lehetett álni, hogy kövesse a kamera (legalább ez az egy ami itt talán jobb lett mint elődeinél)
  • Raylee
    #1430
    >cd-és verziom van és az AntiSecuROM.exe-vel a leirtak szerint TÖKÉLETESEN müködik a game.....