3132
  • Sam16
    #1554
    thx még ötletek?
  • 79Alba
    #1553
    Guer szerintem egy hóna kell és kint lesz a creak
  • Sam16
    #1552
    ja sorry van itt valakinek használható ötlete?
  • JohnnySmith
    #1551
    "Original disc could not be found or authenticated"
    1000x írva volt, de akkor még1x.
    Elsőre ha nem indúl akkor probákozz még vele max 5.re sikerül.
  • 79Alba
    #1550
    Inkább segiteni kéne a másiknak és nem köcsögölni.Vagy ha ideges vagy verd ki a MoNiToRrA © bazsi123
  • Guer
    #1549
    nekem se indul :) ha picit visszaolvasol...
  • Sam16
    #1548
    Guer te hogy csináltad meg?
  • Sam16
    #1547
    jaja
  • Guer
    #1546
    ne legyen azért nagy a pofád mert neked véletlenül pont elindult te kis maki...
    mindenkinek máshogy müxik ez van szal ne csinálj ugy mintha te ilyen kiba okos lennél mert nem vagy az...
    söt fogadni mernék ha pont neked nem menne te pampognál a legjobban...
  • 79Alba
    #1545
    © bazsi123

    üdv
  • Sam16
    #1544
    De nincs itt olyan ember akinek ugyan ez pontosan a hibája és meg tudta csinálni?
    És igen nincs feltörve akkor csak ilyen sajatos modszere van!És jó lenne ha nem oktatnál ki! kösz!!!
  • Zoli8888
    #1543
    Ezt kéne megoldani.Amúgy már mindent kipróbáltam amit mondtatok.Amúgy azt a másik progit nem az antisecurom-ot azt honnan lehet letölteni?(Azt még nem próbáltam)
  • Zoli8888
    #1542
    Nekem nem azt az original dsc-es hülyeséget írja ki hanem ezt:A required security module can not be activated. This program can not be executed.
  • bazsi123
    #1541
    #1539: nincs is feltörve

    #1537: "oSZTJák"

    lol
  • Sam16
    #1540
    Ja plz help már végig olvastam az ötleteket! de plz help
    Elörre is köszi.
  • Sam16
    #1539
    Én nekem daemon 4 van fenn Antisecurom bemásoltam a gamedata könyvtárba MDS fájl van benn a daemonban utána brakom ebbe a másik progiba a játék exe-t és még mindig ezt írja ki!:Original disc could not be found or authenticated.A tököm tele van! Enyit ér ez az egész feltörés
  • Pityp6ng #1538
    Hi, lehet, hogy most én vagyok a hülye, de amikor megpróbálok támadni egy bolygót és oda akarom vinni a csillagrombolóimat, akkor csak az elsőt tudom elküldeni. A többit hiába húzgálom, az istenér nem akarnak megmozdulni, de máshova se akrnak menni. Egy hajóval meg simán szétszednek, ha támadok. Ha valaki tud megoldást az lécci írja már le. thx
  • 79Alba
    #1537
    Látod akinek megy azok sz..... ránk és csak az agyat osszák
  • zajcev22
    #1536
    Skacok, fent van DT4, azon belül All options ON, majd AntiSecuROM betölt, sweaw kiválaszt, indít. Válasz: Original disc could not be found or authenticated.
    Ha All options OFF, akkor is ezt kapom.

    A CureROM-mal még nem próbáltam, azt hogy kell beállítani?

    Köszi
  • Guer
    #1535
    hát igazábol leszarom majdha lessz hozzá vmi amivel megy akkormajd kirobálom...
    igazábol eddig ezenkivül minden ilyen szivozos gémet sikerült elinditani pedig azokon inkább sf van ez meg nem megy :) szal... :DD
  • 79Alba
    #1534
    De nem kell izgulni a Star Wars BF2 nél is csináltak csalást és nem kell szórakoznunk így
  • 79Alba
    #1533
    curerommal én is szopiztam mer nekem meg nem látja a DT4
    de azzal elindult a haveromnál
  • Guer
    #1532
    a fent leirtak szerint illetve curerommal...
    emuálással, anélkül probáltam variálni minfenfélét de mindig ezt kapom:
    Original disc could not be found or authenticated.
  • 79Alba
    #1531
    Hoy próbáltad elindítani?
  • Guer
    #1530
    dvd a 2 gigás verzio...
  • 79Alba
    #1529
    Milyen formátumban van meg?
    DvD vagy cd
  • Guer
    #1528
    nekem biztos nem :))
  • 79Alba
    #1527
    Ezalapján linek működik?
    Kicsomagolod egy könyvtárba, indítod a AntiSecuROM.exe -t, célnak a gamedata könytárban lévő sweaw.exe -filet adod. Játszol!

    Daemon 4.0 és feletti verzió szükséges! Semmi más CD-DVD emu progi NE legyen fent!
  • 79Alba
    #1526
    Nem
  • Voltan
    #1525
    Én? Ezt nem tőlem kérdezted, gondolom.
  • 79Alba
    #1524
    Miért te talán megvetted?
  • Hmuda
    #1523
    Nyomd már ki azt a rohadt caps-lockot.
  • Voltan
    #1522
    Látom, az elindítás már önmagában elég mókás de milyen a játék? Jau, óder niht?
  • Sir Quno Jedi
    #1520
    Megvesz boltba, betesz drive-ba, voilá?
  • Sir Quno Jedi
    #1517
    Az űrcsata része nagyon szép, csak éppen mondjuk egy Star Trek Armada 2 tízszer jobban erre van kihegyezve és annyival jobb is etéren. A szárazföldi csata pedig kifejezetten béna. Főleg, hogy vannak hardpoint-ok, amikre nem építhetünk hiába foglaljuk el őket és vannak, amikre igen, de EZT egyikről sem tudjuk meg előre és a gép simán beépít a hátunkba így bármit, ezért egységeket kell otthagyni, hogy ezt ne tegye (logikus nemde?!).
  • Sir Quno Jedi
    #1516
    Amúgy igen jópofa gamma, de multiba LAN-ban túl könnyű és baromira megunható. Kevés multi pálya, mindenki ugyanazt a bázist építgeti/fejleszti a team-ben, nem lehet 4 AI ellenfél 8-asban, míg 6-osban lehet 4 (jószar), stb.-stb., szal. felejtős.
  • Guer
    #1515
    hogy inditottad el? :)
    msn plz :DD
  • Guer
    #1514
    én is kiprobáltam már minden szarral de mindig ezt a kapom:
    Original disc could not be found or authenticated.
    zsir ha meg a szarok nélkül probálnám inditani akkormeg:
    Emulator detected!
    Please deactivate virtual drive and emulation software.

    szal :DD

    pedig nincs a gépben cd meghajto sem és daemon toolson kivül semmi extra még a rendszer is viszonylag friss...
  • Sir Quno Jedi
    #1513
    Aki a sárga szöveget írta a bannerba az kissé tévedett!
  • fruhwirth
    #1512
    nagyon zsír gáme, csak szivok vele rendesen:\