3132
  • Cafu
    #1595
    Hy!
    Van egy gondom amikor Han Solot kellet volna megmenteni nem sikerült és utána töbször nem tudtam próbálkozni mit tegyek!!!jah és utána az összes bolygót amit lehetett elfoglaltam HELp MEEEEEEEEEEEEEE!!!!
  • Istencsászár
    #1594
    te meg támadj neki fullra felszerelt folttával tonna katonával és k lesz:)
  • Sephi
    #1593
    Oszinten nem akarok senkit elriasztani.

    De nekem tele van a tokom ezzel a jatekkal. Fullra felszerelt flottaval tonna katonaval es vedelemmel jon a birodalmi flotta es 3 bolygot elfoglal es kiirtja az osszes egysegemet.

    Marha jo a jatek!
  • greenwar
    #1592
    valakinek tippje az én problémámra mért nem engedi azt a tractor boastot vagy mit mr nem is emléxem? mikor a megfelelő hajóval vagyok a emgfelelő ellenfél hajójánál

    ui: énis feltettem az 1.1-es patchet
  • drop
    #1591
    igen én feltetem és müködik söt a játék leszedte maga neten
  • MSGT
    #1590
    Sziasztok!
    Feltette valaki a már megjelent patch-okat? Müködik igy is a game?
  • Rip
    #1589
    Ja igen, és csak 1db emulált CD legyen (mármint cd-meghajtód)!
  • Rip
    #1588
    a FILE megkeresése pl az intézőben (vagy ha kint van az asztalon az ikonja, az is elég), majd az .exe-n (vagy ikonon) jobb egérgomb -> tulajdonságok -> kompatibilitás -> futtatás a blablabla mellé pipa, és a listából kiválasztod az NT4-et.
  • Zoli8888
    #1587
    Vagyis potosabban,hog átlítottad át?
  • MSGT
    #1586
    Sziasztok!
    Feltette valaki a már megjelent patch-okat? Müködik igy is a game? Kössz
  • Zoli8888
    #1585
    És,hogy adtad vissza az exe kompatibilitását?
  • leslieboy
    #1584
    Szivesen!:)
  • Rip
    #1583
    Kösz.
  • Zoli8888
    #1582
    Köszi megpróblálom amit Rip mondott.
  • leslieboy
    #1581
    Innen
  • Zoli8888
    #1579
    Szia Rip.Azt a Pr0tSt0p progit honnan lehet letölteni?
  • Dr4gonlord
    #1578
    Nem proton torpedó hanem ionágyú. És nem bármely korvett jó, csak a Sundered Heart. Amúgy osztom azon emberek véleményét, hogy a játék jó, de hosszútávon nem biztos, hogy bejönne.
  • PTW
    #1577
    mert nem az a küldetés.

    csinálj jópár (4-7) osztag Y-winget és azok protontorpedóival bénítsd meg a 6 shuttle-t. Amikor azok megbénultak gyorsan menj a közelükbe egy korvettel, hoyg kiszabaedítsd a rabokat.
  • Kövesdi A
    #1576
    hi a lazadó campányt csinálom és a 3-madik küldetést nem tudom meg csinálni jönn egy 5 csilagrómbólo komvolban követi őket egy pár osztag vadász el kezdem öket leni egyböl vége mért tudtok segiteni -?
  • Rip
    #1575
    Hali!

    Leírom, nekem hogy indult, hátha valakinek segít.
    (Még annyit, hogy semmilyen cd emulátor, securom, meg mittoménmi nincs fent a gépemen, csak az xp, sp2, és a DTools 4.03)

    1. Játékot letöltöttem.
    2. Daemontools 4.03-ba mountoltam.
    3. Telepítettem.
    4. Az indító .exe file kompatibilitását átállítottam NT4-re.
    5. Pr0tSt0p v1.0 indítása, és a hide-ra kattintottam.
    6. Játék elindít, hibaüzenetre OK-t kattintottam.
    7. Játszottam.
    8. Játék végén Pr0tSt0p v1.0 Restore gombra kattintottam (fakultatív)

    Sok sikert.
  • RogueGigi
    #1574
    Egy esetleges tipp azoknak, akiknek sehogy sem indul, én egy napi szivás után olvastam valahol, hogy ha wincmd/totalcommanderrel csomagolod ki a cd-s verziót, akkor nem smakkol, igy elinditottam a winrar-t, szépen megadtam mit hova, totál kihagyva mindenféle file kezelőt, és lám, utána elsőre elindult curerommal, és azóta sem láttam a hibaüzenetet.. Szerintem egy próbát megér..
  • greenwar
    #1573
    AMÚGY NEM ÉRTEM MIT KELL SZIDNI A GÉMET HA CSAK LÁMA VAGY ÉS NEM BíROD ELINDíTANI, nekem elsőre elindult 2p utánajárás után, iylen témában láma haveroknak is ment simán, a gém meg fasza nem tudom mi benne az átláthatatlan csak végigkéne tolni a tutorialt

    ez az én véleményem...
  • Alien1024
    #1572
    nekem 1.2.2 vel mendt és 1.3 om felletivel nem de mind1
  • PTW
    #1571
    senki semmi?
  • greenwar
    #1570
    cs birodalmiakkal tatoine ,,felett" space battle azt írja hogy vmi rombolommal el kell kapni vmi proncest minden enemy hajót kilőttem ott vok a kicsi lázadó hajó melett de arra a tractor beam-ra nem enged rákattintani ha megállítom a hajómat akkor se pls help me
  • DonnieBrasco
    #1569
    Talán írjátok ki sárgával azt is, hogy a Curerom-ból is csak az 1.3.0-ás feletti, legújabb verzióval megy (1.2.2-vel nem ment!!)

    DB
  • [Jakuza]
    #1568
    Ugyanazzal nekem siman elindult a Curerommal.
  • csgj
    #1567
    Na és mi van ha nem akar menni a game se a CureROM-al se az AntiSecuROM-al, se az SR7.stop-al, se semmivel??? Ráadásul sp2-őm van, és daemon tools 4.03HE-m!!!
  • PTW
    #1566
    tudna valaki segíteni? :

    4, vag y5. küldetés még az elején vagyok. R2D2-val kéne a Mon Calamari-ról valamilyen terveket ellopnom, DE eltünt ez az egységem. Sehol sincsenek, minden bolygót és flottát átnéztem. Ötlet?

    köszi
  • andrew18
    #1565
    már visszaírtam

    #1496

    Hidd el,én is átfutottam az nfo-fájlt,nem ez az első ilyenem,eddig csak a prince of persia-nál akadtam meg,a géphez se vok tök hülye,de ez akkor sem megy,nem tudok mit csinálni,ez van.
  • Me0w
    #1564
    Akkor nincs DT-d installava, es tok foloslegesen irogatsz.
  • Zoli8888
    #1563
    Már megtaláltam.Le is tiltottam és még ígyse megy.Már nem is nagyon érdekel ennyit nem ér meg ez a játék nekem,hogy itt órákat szórakozzak az elindításával.
  • Zoli8888
    #1562
    Jakuza és ha nincs olyan bejegyzés?
  • Guer
    #1561
    annyira nem érdekel hogy idegeskedjek rajta.... :)
  • [Jakuza]
    #1560
    Siman elindithato a jatek a Curerom-os megoldassal, csak annyit kell meg csinalni, hogy a regedittel, a HKEY_LOCAL_MACHINE\HARDWARE\DEVICEMAP\Scsi\
    bejegyzesnel meg kell keresni az a szamu Scsi Port bejegyzest, amelyben szerepel a dtscsi bejegyzes es ott jobb klikk engedelyeknel lekell tiltani az olvasast mindenkinel.
    Persze ettol a jatek maga nem lesz jobb, meg 5 perc se kell hogy rajojj, hogy ismet kaptal egy szar SW jatekot, ami atlathatatlan es torlesre iteltetett.
  • JohnnySmith
    #1559
    Amit írtam kipróbáltad?
    Mit veszítessz vele ha rászánsz 5percet (max) komolyan mondom hogy 5.re elindúl!
    Kírja a hibát, le okézod aztán megint megpróbálod. (nekem pl 3.ra szokott indúlni de volt hogy elsőre, de olyan is 5.re indúlt)
  • Sam16
    #1558
    azért köszi
  • Sam16
    #1557
    én személy szerint szeretem az összes Star Wars játékot ugyhogy nálam ilyennel nem lesz gond majd ki jön a crack oszt ezt a játékot meg crackelem.
    nem tudunk mást
  • JohnnySmith
    #1556
    Akkor nálad más szar van...
    Hagyd a retekbe majd jön valami crack aztán akkor kipróbálhatod.
    A legjobb akkor lesz ha sikerül eldítanod és 5perc után rájössz hogy szar a játék.
  • Guer
    #1555
    hmmm hát ha 20x nem probáltam ki egymás után akkor 1x sem....
    kéne vmi script rá hogy folyamatosan inditgassa :)))