3132
  • Zsolo007
    #1636
    Jah, sajnos alockdownt is halálra butították :(

    Egyébként egészen jól elvagyok a gémmel. hardon már egész korrekt kihívást jelent a gép, bár egy aggresszivitás mod nem ártana :D
  • Sir Quno Jedi
    #1635
    5 pont (5ből)
  • a.carkey
    #1634
    Ja. 1633 beírásból durván 600 vagy még több szólt az elindításról.

    Ráadásul csak vissza kéne olvasni 6*100 beírást. Baromi egyszerű. Én is sokszor megtettem, és nem írtam tele a fórumot kérdésekkel. Olvasni ráadásul - elvileg - mindenki tud, vagy legalábbis próbálkozik. Megsúgok két számot:

    #1158

    #1180

    Akinek nem indul vagy vár egy crackre, vagy megveszi eredetiben, vagy nem játszik vele, vagy öngyilkos lesz, mert nem indul ...

    Az a gond, ha el is indul, akkor majd kiderül, hogy mekkora nagy szar is lett ez a játék. Köszöhetően a lightosított, lebútított játéktervezseknek (ide ilyenek tartoznak, mint az EAtW, az SW NGE, vagy mástól pl. a Rainbow Six Lockdown ...)

  • 79Alba
    #1633
    Na persze!
  • Zsolo007
    #1632
    Nem.
  • 79Alba
    #1631
    Ha neked nem indulna teis írnád a kérdéseket minden másodpercbe
  • JohnnySmith
    #1630
    Így van, de nem arról hogy hogyan kell idítani a játékot.
  • 79Alba
    #1629
    Szerintem arra hogy tapasztalatokat megosszuk
  • 79Alba
    #1628
    Szerintetek mire való a fórum????,
  • Sir Quno Jedi
    #1627
    Ideje volt! Danke!
  • Kandurex
    #1626
    Akkor 4.0


    Továbbiakban:

    Minden olyan jellegű kérdés ami a játék elindítására vonatkozik TÖRÖLVE LESZ!


    Aki ebből sem ért, az egyéb szankciókra számíthat.

    Értsétek meg: Amióta kijött a játék minden 2. kérdés arról szól, hogy nem indul, ezért - azért. Elég volt!
  • KaTy
    #1625
    daemon 4.03 he->Antisecurom-> NEM MEGY :(
  • Drizzthsz
    #1624
    Indítsd úgy, ahogy most, de a kompatibilitási módot állítasd át előtte windows 2000-re.
  • KaTy
    #1623
    ez a módszer sajna nekem sem megy....
  • 79Alba
    #1622
    Ha van időd és egy másik Vinyód Vagy patriciód dobj egy új oprendszert és úgy próbálkozz
  • echooo
    #1621
    vki tudna segiteni nem indul el a játék amit itt ajánlott antisecurom avval sem megy mindig kiirja hogy a sweaw.exe vel van vmi gondja vki segitsen elore is koszi
  • Drizzthsz
    #1620
    Na, mitől lehet, hogy nem tudok tech 4-re lépni??? Heeelp! Tech 3 után nem tudok technológiát lopni c3po-ékkal akkor sem, amikor már kiírja a program, hogy már elvileg lehetne. Esetleg van valamilyen megkötés, hogy csak bizonyos bolygókon lehet???
  • PTW
    #1619
    szerintem nem, de nem vagyok benne 100% biztos, szerintem csak akkor tudsz egységeket gyártani , ha téged támadnak saját bolygódon, amelyiken van gyár
  • Drizzthsz
    #1618
    De pl.: amikor a Sullustant rohanta le At-At-vel a Birodalom, akkor volt egy abandoned heavy factory, amit Sullustanokkal el tudtam foglalni, s egyfolytában jöttek ki belőle az egységek. Ilyet támadásnál nem lehet megszerezni akkor?
  • Drizzthsz
    #1617
    Öööö... Elvileg megint lophatnék a droidokkal, de mégsincs ott ez az opció a bolygók neve mellet. :( Nem értem. Most vagyok azután a küldetés után, hogy kiszabadítottam Chewie-t Soloékkal.
  • Prof William
    #1616
    Legalább reális. :) A birodalmiak mindig tömegből voltak jók. :)
  • PTW
    #1615
    nem lehet épületeket elfoglalni maximum a 2 drioddal a lövegtornyokat tudod irányítani. egységet nem tudsz gyártani az elején max erősítést kérhetsz
  • Drizzthsz
    #1614
    Hát, szerintem a lázadókkal az elején a földi csaták rohadtul nehezek! Épületeket hogy lehet elfoglalni? Lehet valahogy csata közben egységeket gyártani?
  • sunyigomboc
    #1613
    hát a champain modban van skywalker (x-wing)
  • Voltan
    #1612
    Ja, az más...
    Akkor még logikus, hogy vagdalkozik az öreg.
  • a.carkey
    #1611
    Ez a játék az EPIII és az EPIV között játszódik. A válasz: ...
  • Voltan
    #1610
    Hát, még nincs kialakult véleményem a játékról, de az már önmagában öröm, hogy magával Vader nagyúrral lehet osztani benne a lúzer szerencsétlenek tömegeit. :D
    Más kérdés, hogy a filmek tükrében hülyeség, hogy storm trooperek tömege között ott vagdalkozik a csatatéren. Na mindegy, azért vicces.
  • Bladez
    #1609
    Na hát véleményem a single része egy idő után őrülten könnyűvé válik, meg uncsivá.Igazából ez a game is ,egy a sok közül semmi extra:(
  • Drizzthsz
    #1608
    A maximális lehetséges egységlétszámot hogy lehet növelni(unit limit), ha nem tudok éppen bolygót elfoglalni?
  • Tom Tom
    #1607
    Nekem úgy megy a game hogy curerom majd kiírja hogy rakjam be az original discet.Letiltatom a dvd-t majd bemuntolom a eaw.bwt-t és akkor megy.Ha eddig nem ment így próbáld ki!!Amúgy nekem tetcik a játék bár még csak űrben voltam de az istenkirályfasza volt!!!De még akkor is BF2 forever!!!
  • sunyigomboc
    #1606
    Luke Skywalkerrel nem lehet skirmishben lenni?
  • NeoMaN
    #1605
    Szerintem jó játék.
  • 3P
    #1604
    Most minek kellett szétbarmolnod az oldalt? :(
  • Kövesdi A
    #1602
    köszi !

    pedig én ki lötem minden csilag-rómbolot és vége a missiónak !
    most már tudom hogy mért volt köszi !
  • satan71
    #1601
    Hi all.
    Valaki probálta már Hamachin keresztül játcani?(LAN a neten keresztül)
  • GrimReaper78
    #1600
    Nem lehet, hogy kis sárga ember figura = fejvadász?

    Mondjuk egy idő után akkor is elő kéne kerülniük...
  • [Jakuza]
    #1599
    Hulyegyerek olvass egy kicsit.
  • PTW
    #1598
    Nem homályos az ikon, teljesen normális. Észrevettem, ugyanezt eljátszottam Mon Mothmával is:

    Ha a hőst egy saját bolygóm orbit slotjára húztam, olyanra aminek alul a bal sarkában egy kis sárga ember figura van akkor a hős eltűnt. és onnantól kezdve semmi. Gondolom ez történt a droidokkal is, de egyzserűen nem értem, lehet hoyg ez valami hatalmas bug a játékban?
  • GrimReaper78
    #1597
    Hogyhogy eltűntek? Nem lehet, hogy épp' technológiát lopnak valahol? Jobb felső sarokban ott van az ikonjuk? Ha igen, csak homályos, akkor megmurderoltak/lopnak, és várni kell.
  • Senas
    #1596
    Na az hogy lehet, hogy mikor ma reggel feltelepítettem simán elindult a game az AntiSecuROM-av meg a Daemon 4.03HE-vel. Most meg indítom a gépet és azt írja, hogy nem eredeti a CD.