3132
  • adios
    #2692
    Hát nekem megvan de én sem skirmishben sem kampányban nem találkoztam vele.
  • engine
    #2691
    A kiegben tudtommal lehet, bár még nincs meg.
  • adios
    #2690
    Szerintem csak ironizált Saga, mert az executor szó végrehajtót jelent.Gondolom azért mondta mert Vader "végrehajtja a parancsot".Egyébként Executor nincs a játékban, nem lehet vele menni.
  • jango
    #2689
    oké de hogy mert megcsináltam Vader-t de csak a vadászai jöttek elő. Akkor h is lesz ez......??
  • Dexantreal
    #2688
    Valaki tudna kölscön adni wanadoo netiparos reget? :S Mert letölteném akkor én is, meg a YASU-t, vagy mi a szöszt.
  • SaGa Jr
    #2687
    Melyikben? Az alap EaW-ban vagy a FoC-ban? Az előbbiben nem lehet, az utóbbiban Vader az akit "építeni" kell. Ő lesz az Executor az űrcsatákban, a felszínen meg marad a régiben minden.
  • jango
    #2686
    hello! hogy lehet skirmicben megépiteni a Super Star destroyer-t (Executor) !?????
  • icewolf
    #2685
    Hi.
    Ha kell frissíteni a F.A.Q.-t, akkor szedjétek össze mi legyen benne FoC-ról. Mivel én nem igazán érek rá játszani ezért nem is kisérleteztem vele.

    Szedjétek össze aztán egy pm-ben küldhetitek és aztán max 1 napon belül frissítve lesz.

    Nem nagyon figyelek mostanában errefelé, csak miután nemrég valaki a blogon kérdezte mit hogy, rájöttem hogy ideje frissíteni. :)
    Jobb később mint soha.
  • jango
    #2684
    thx az infot
  • adios
    #2683
    Kampányt nem csak és kizárólag skirmist.
  • jango
    #2682
    helo mindenkinek !1 kérdésem lenne most raktam fel a játékot (FoC) lehet a Birodalmi oldallal játszani egyjátékos modban ???
  • xulon
    #2681
    Végigvittem:)!!!!

    De szerintem lessz még 1 kiegészítés hiszen a dvd nek is az aneve hogy EAWX_1. A sims 2 nek is igy van a kiegészítésinek a neve.Sött igy nem lehet vége az egésznek nem?Nemakarom lelöni a polyént azok elöl akik nem játszották végig még de szerintem a császár titkos klónozó helyét találta meg(de nem bisztos mert annál régebbi dolognak látszott a hely és az oda vezetö tárgy is)


    Ti mit gondoltok????
  • SFKS
    #2680
    Hello! a játék amikor beakar tölteni mindig kidob a desktopra,pedig a demo még ment. miért csinálja ezt? pls help
  • engine
    #2679
    Ez igaz, ott a pont :)
  • SaGa Jr
    #2678
    Az egy elég gyengus megoldásokat tartalmazó modocska. ;-)
    Ennél sokkal jobb amit a német fanok gyártottak. IGaz több, mint 200 mega, de valami hatalmas mértékben javítja a játékélményt.
    SAU3.0r

    engine:
    Úgy látszik oda nem figyelve fogalmaztam. Tehát ugyanolyan promó volt mint az Executor. Az is benne volt az alapjáték bemutatóiban, videóiban, aztán mégsem jött elő (noha minden adata és a modellje is benne volt a fileok között állítólag). :-)
  • engine
    #2677
    Ha mod kell :)
  • Thonsen
    #2676
    Most ezért meg fognak lincselni.....De akinek nem megy, nem sokat vesztett....ennyi idő alatt kiforraszthattak volna vmi jobbat, is....megyek és kotor-ozok tovább:)
  • mefisztocska
    #2675
    aha..ajánlom mindenkinek ezt a modot a SEAWhoz naonállat..http://empireatwar.filefront.com/file/A_Galaxy_Divided;67387
  • engine
    #2674
    Az alapban Te láttál Executort?
    Érdekes lenne...Vader most kapta meg. Az alapból ki lett vágva, sok egyébbel együtt amit most kapsz meg.
  • SaGa Jr
    #2673
    Az csak a promó volt, kedvcsináló. Ugyanúgy, mint az alap játékban az executor. Azt sem lehetett megépíteni bár a játékban benne volt.
  • adios
    #2672
    Há nekem is megy.Köszi a dolgokat mefisztocska életet mentettél:))
  • mefisztocska
    #2671
    király:))aszittem h vhol lehet vele mert a trailerben és képeken is van egészbe az eclipse..meg érdekes mert így a birodalom űrben szinte verhetetlen a death star 2vel és az executorral..köszi majd megnézem..

    akinek még mindíg nem indul annak elküldöm hozzá a dolgokat már 6 embernek küldtem msnen és midnenkinek működik már
  • SaGa Jr
    #2670
    Sehol nem gyártható le az Eclipse a játékban. Nem is vihető csatába. Mint a sztoriból kiderül nem is készült el. A Tiber komának is elsősorban az adatbázisa kellett, nem maga a hajó.

    Ha meg nem tudsz élni Eclipse nélkül, akkor menj el ide:
    FoC mod
    Töltsd le és akkor skirmishben/nem sztori módban már lesz lehetőséged Eclipse-el játszani.
  • Darth Laca
    #2669
    Sziasztok
    Valóban műkodő, egyszerű megoldás a Force of Corruption elindításához!!!
    1. A legújabb 4.0 Daemon-tools-t használd a disk image mountolásához
    2. töltsd le a YASU névre hallgató virtuális meghajtót elrejtő programot a következő linkről: YASU
    3. Miután mountoltad az image fájlt, indítsd el a YASU-t, mely automatikusan elrejti a virtuális meghajtot. Ezután simán idíthatod a gyári exe-t.
    A játék minden alkalommal garantáltan elsőre elindul, nincs vele semmi szenvedés, sokkal egyszerübb elindítani, mint az Empire at wart, aminél ez a módszer sajnos ne működik.
    Jó szórakozást!
    Üdv. mindenkinek
  • xulon
    #2668
    Hello emberek na ugy kell megcsinálni hogy mennyen hogy ununstalálni kell mindent amu emulál nekem pl az Alcoholt, Nerot , Blindwrietot kellet csak a DT maradt és ugy megy
  • mefisztocska
    #2667
    ja 4.06.nem disről raktam hanem gépről mind2t.és XPm van.lényeg h 1.5ös update fentlegyen a SWEAWhoz..és h a Prot stop elrejtse a meghajtót és nelegyen bekapcsolva..és működni kéne..nemárt a videókártyához friss illesztőprogram mert ha nincs nemlátsz semmt szinte a pályán..ennyi..msn: [email protected] átküldök mindent ha kell..akinek ezután se megy vegye meg eredetibe vagy jáccon a demoval:))
  • NEXUS6
    #2666
    Én nem beszélni új magyarul!;)
  • xulon
    #2665
    Az Os az az oprtációs rendeszert jelenti (operation system)

    Akkor uninstalálom a DT az alcoholt a jáátékotés akiegészitöt is

    De neked nem a demon tools 4.06 van meg mert én olyat hogy 4.6 nem találtam.

    Az Empire at wart discröl tetted fel?mert én igen (Mármint amit régrn kiirtam)

    De lehet az aba hogy akieget is kiirtam és oan tettem fel és nem a DT val mountolva installáltam
  • mefisztocska
    #2664
    nekemis 1.0..csak DT van..fontos hogy 4.6os legyen mert csak azzal jó..miaz az OS?fontos azis h fentlegyen az 1.5ös update a SWEAWhoz
  • xulon
    #2663
    Nekem nem megy pro stop 1.0 van.De ha hide auztán bezárom akkor azt monja emu van.(A loadert nem használod?)Neked van fenn más emu vagy csak a DT?Mien Os ed van? és Van még más is akinek megy?
  • mefisztocska
    #2662
    natehát..elmondom mégeccer:)daemon 4.6 needed..all amu options on..mount..install the game..kérdi ha telepíted h felrakja e a sweavhoz az 1.5ös updatet mert szükségeltetik..ha nemrakja fel szedd le hozá mert anélkül nem megy..feltelepítetted..prot stop.exe..hide..prot stopot kinyomod(nem restore hanem kikapcsolod Xel az ablakot..ha restore akkor természetesen nemfog menni)ekkor mennikéne a játéknak..ennyi
    és még mindíg kérdés h hogy lehet eclipset legyártani és hol?:)))
  • adios
    #2661
    Én is wanadooról szedtem le a gamét,elő vagyok fizetve.
  • xulon
    #2660
    A required security module can not be activated. This program can not be executed.
    Nekem ezt irja ki mondjuk a dvd-s verzió van meg demontools 4.06 és a Pr0t.St0p v1.0.
    Hogy csináltad meg hogy mennyen? Mount aztán all emu option on. Hide aztán restor és utána inditod? mer ha bekapcsolva hagyom akkor a fenti hibát irja ha pedig nem kapcsolom be akkor csak simán azt mondja hogy virtuális meghajtóm van.Szóval ez 1 ördöki kör biztos hogy te teucc vele jáccani?????? Akkor mi a baj hogy nekem nem megy.
    Lécci mond el :)
  • mefisztocska
    #2659
    biztos h a korrupció tudja irányítani:
    ....and satiate Tyber's drive for the deadliest capital ship in the galaxy, a devastatingly powerful Super Star Destroyer known as the Eclipse....-itt a bizonyíték:)de hogy hogy hogy?:))))
  • mefisztocska
    #2658
    ha vki tud jáccani a kampányon kívüli uccsó pályán az eclipsel lécci írja le hogy?:))
  • mefisztocska
    #2657
    sztem galactic modban a corripciósoké az eclipse mert a kampányban az etulsó pályán elfoglalják a birodalomtól másrészt padig akkor a birodalomnak lenne death star 2je executorja és eclipsje ami ellen esélye se lenne se a szövetségne se a korrupciónak..de lehet h igazad van..és vogy biztos lehet mert a képeken egybevan az eclipse a kampányban csa készülőben van..sztem biztos vhogy lehet gyártani csak nemtom hogy..

    ha vkinek kell prot stop msn: [email protected]
  • SaGa Jr
    #2656
    Nem birodalmat akartál írni? Az Eclipse a császár (a klónozott) zászlóshajója volt, meglepne ha más kapta volna meg. :-)

    adios:
    Keress rá a neten. a pontos neve PrOt.StOp. De ha elmész mondjuk a jó öreg gamecopyworldre ott megleled a segédprogramjaik között.
  • engine
    #2655
    A forumok szerint sehogy, csak a kampányban van szerepe.
    Legalábbis ezt olvastam...
  • mefisztocska
    #2654
    valaki lécci írja már le hogylehet galactic modban eclipset csinálni mert én nemtudok..ha jólsejtem a construkciós oldal tud csinálni de nemtomhogy..
  • mefisztocska
    #2653
    nemtom linkelni..én wanadoo.atw.hu rol szedtem a játékot és ott mellékelvevan..de az oldal smsen fizetős..ha 200ftot megér szedd le onnan