3132
  • Llew
    #2732
    Az isohunton fent van egy NO-CD crack. Ez valami 20 MB-os, szóval nem az ami nem működött rendesen. Tud róla valaki valamit, ez jó? Ha nem akkor van másik rendes crack? Van még valaki rajtam kívül aki nem tudta elindítani?
  • Dexantreal
    #2731
    Okés....ha adsz msn-t, vagy hamachi szoba nevet és jelszót, meg milyen patchetek van? Mert én nem updateltem.
  • Kiado
    #2730
    Ma este 8 kor játszanánk 1ik ismerösömmel Empire-t Hamachival, remélem megy, ha van kedved gyere.
  • Menő
    #2729
    Helló! Csak azt szeretném kérdezni hogy a Star Wars Empire at war forces of corruptionba hogy tudom elfoglalni a Yawin 4 nevezetű bolygót mert már csak a kamínó bolygó van hátra és nem engedi, hoyg elfoglajam azt a Yawin-t
  • hokotro
    #2728
    Köszönöm segitségeteket,már az asszonyt próbáltam megverni olyan mérges voltam!!!Saga Jr király vagy!!!Már ülök is neki és meginditom a támadást.Az erő legyen veletek:-))))
  • SaGa Jr
    #2727
    Azért javaslom ilyen helyeken a felhúzást, mert egyrészt garantált az 5-ös szintű hajógyár, plusz eseteges felszíni támogatás is lehet. NAgyobb a túlélés esélye egy támadásnál.
    De persze ott építi fel ahol akarja. Ha van legalább 4-es szintű hajógyár akkor már menni fog.
  • Dexantreal
    #2726
    Miért pont ott? Én Byss-n építettem fel. Egyszer legelején meg az Endoron és a flottámmal "utazgatott" a Halálcsillag mindenhova porytázni lázadókra.
  • SaGa Jr
    #2725
    Az kimaradt, hogy a Halálcsillagot a kampányban majd megkapod emlékeim szerint, nem kell felépítened neked. Galactic conquest módban meg ha megfelelő technikai szinten vagy (Tech level 5), akkor 20000-ért vagy 30000-ért lehet legyártani egy fejlett állomáson (legjobb ha Fondor/Kuat vagy valamelyik nagyobb állomáson készül).
  • SaGa Jr
    #2724
    Gondolom a kérdés az EaW-ra vontakozik.
    Tarkint az alapjátékban piszkosul nem kell becserkészni, mert ő az aki az elfogási parancsot kiadja (tudod a szép kis kivetítőn) a menekülő és áruló manusra (aki menekül mindig el egy ISD-vel). Meg hülyén is venné ki magát, hogy a Halálcsillag főparancsnoka akarna menekülni. :-)

    Az áruló első sikeres elmenekülése után szól is Tarkin, hogy van Coruscanton egy spéci hajó (Interdictor cruiser) amivel el lehet kapni. Ezt beteszed az üldöző flottádba, majd mikor odamész ahol a menekülő fószer van, akkor kiválasztod ezt a hajót és aktiválod a képességét (amivel blokkolja a menekülés lehetőségét). Amíg a hajód ép, addig nem lehet elmenekülni/visszavonulni az adott csatából az ellenség semmilyen egységének.
    De ezt elég alaposan el is magyarázzák, a hajó használatával egyetemben. Mindenesetre védeni kell ezt a kis hajót, mert baromira sérülékeny. Bombázók egy pillanat alatt szétkapják, akárcsak egy hadihajó.
  • hokotro
    #2723
    Help!!!A birodalommal nyomatom a gamet és piszkosul beakadtam.Ezt a Moff Tarkin nevű fószert kéne becserkésznem ,de mindig meglép előlem a hypertérbe.Azösszes bolygót elfoglaltam már,az egész galaxison végigüldöztem és még mindig megszökik.Hogy a .... kell elintézni ezt a Tarkint???A másik kérdésem az lenne a Halálcsillagot hogy lehet felépiten???Köszönöm segitségeteket,az erő légyen véletek:-)!!!
  • engine
    #2722
    Ha nem látsz semmit, értsd kezelő felület, hős ikonok stb. akkor valószínüleg rossz crack-et használsz lásd lentebb #2706
  • HUNPatka
    #2721
    na nem sokra jutottam. van még olyan ember itt akinek volt hasonló gondja?
  • HUNPatka
    #2720
    ok megpróbálom
  • adios
    #2719
    Én értem mit mondasz csak nem tudom mitől van.Nekem alapból úgy hozza be hogy látszik a map is meg a hősök is képességekkel együtt.Talán lehet hogy tulságosan kizoomoltad a kamerát?Vagy próbálgasd az options menüpontban a "game" bellításnál.Bocs, hirtelen nem jut több ötlet az eszembe.
  • HUNPatka
    #2718
    Hellosztok én a játékban nem tudom hogy lehet azt a menüpont ot behozni amiott van azon a képen amit REALISTAS mutat (ahol ott a radar meg a hősök képe meg a képességei) ha értelmetlen amit kérek akkor leírom még1-szer kösz előre is
  • REALITAS
    #2717
    Kösz a segitséget kihanytam az utolsó panelt a leszálohely mögött.
  • adios
    #2716
    Menj az utolsó kék leszállópályához és tedd tönkre a még megmaradt 2 panelt.Az utolsó ott van a kék leszállópályánál.Ha odaérsz akkor jön Lord Vader, utána már egyértelmű.
  • REALITAS
    #2715
    Sziasztok! Elakadtam ezen a plályán, már nekifutotam 2- szer is és semmi mindenkit megöltem!
  • Dexantreal
    #2714
    Valaki multi Empire at Warral, vagy esetleg SW Battlefront 2-vel (leszedtem a napokban nosztalgia miatt)?
  • Devid14
    #2713
    Sry, látom rossz a crack, meg az elöbb a fórum még az Okt 27.kei üzenetet mutatta
  • Devid14
    #2712
    HI all!
    Itt van crack:
    http://m0006.gamecopyworld.com/games/pc_sw_empire_at_war.shtml
  • dredd44
    #2711
    azért köszönöm
    de ha találok véletlenűl 1 jóó cracket akkór szólok nektek
    üdv nagytudású barátaim
    "Az erő legyen veletek"
  • SaGa Jr
    #2710
    Nincs még kinn jó crack. Ami kinn van, mind ugyanonnan származik és az bizony tönkrevágja a játékot.
  • dredd44
    #2709
    ha valaki tudd egy jóó oldalt ahonnan tutira le lehet tőlteni akkor a [email protected] küldjétek el légyszives.A sweaw foc crack-jét.Előre is köszönöm.
  • dredd44
    #2708
    igen a gameco.-ról szedtem le
    force of corruptionhoz
    tudtok másik oldalt ahonnan le tudok szedni jóóó crack-et hozzá?
    én már jó pár oldalt be jártam
  • dredd44
    #2707
    hali
  • SaGa Jr
    #2706
    Melyikhez szedtél le crack-et? A Forces of Corruption-höz (mondjuk az 1.05-ös EaW-hoz meg úgysincs)? Mert ahhoz szar a crack ami például a Gamecopyworld-ön is fenn van.
    Ha használod nem lesz rendes kijelződ, nem tudsz aktiválni egy csomó mindent, nem adhatsz rendses parancsokat, plusz gondok merülhetnek fel a pénzzel is (mintha befagyott volna).
  • dredd44
    #2705
  • dredd44
    #2704
    h
  • dredd44
    #2703
    nekem valamiért vacakól a geci
    bosszantó
    játék közben az űrcsata,nagy sötét képernyő
    skirmish nincs konzól ez mitől lehet?
    a faq-ról leszedtem a crackket,hibás nem tudom megnyitni
    kérlek nagytudású barátaim SEGÍTSETEK!!!!!!
  • Andrejka
    #2702
    igen
  • icewolf
    #2701
    Najó, megkérdem még1xer. Szükség van F.A.Q.-ra?
  • Dexantreal
    #2700
    Na, tehát a képek:

    Küldetés vége galactic Conquestben



    Stat, amiről beszéltem:



    Jah és tegnap este letöltöttem Star Wars Battlefront 2-t. Szal most SW ezerrel. Akinek megvan mépg, az jöhetne velem multizni.... Force of Corruptiont vagy mit meg leszedem hétvégén szerintem.
  • adios
    #2699
    Ja ezt nem is tudtam.Akkor nekem is segítettél köszi
  • Dexantreal
    #2698
    Okés és thanks infot! Remélem hamarosan végre jön mobilomra pénz és leszedem a kiegészítőt, meg ezt a YASU izét :S...
  • SaGa Jr
    #2697
    Galactic Conquestben a feladat általában adott. Esetedben valószínüleg a felkelés vezetőjének elpusztítása vagy a teljes rebellis banda megsemmisítése volt. Ha ezek valamelyike teljesül, nyertél. Ekkor jön a nagy felszíni támadás, ahol a felkelők utolsó bázisa elpusztul, majd a Hcs-on megy a jelentéstétel és a végső győzelem elismerése.

    Ha a lázadókkal vagy, akkor a Császár elpusztítása hozzhatja elő a jelenetet ami lezárja a játékot. Az ő videójuk más, de az sem rossz.

    Rangban gondolom a grand moff lehet a legnagyobb. Nekem a Moff volt amit elérni tudtam a legjobb rang. Ehhez 96%-os Military és 100%-os egyéb teljesítmények kellettek. Alatta van ha jól emlékszem a Grand Admiral, az Admiral, meg a még alacsonyabb rangok.
  • SaGa Jr
    #2696
    Az nem az Executor, hanem az Eclipse. Az új, még el sem készült szuper csillagromboló osztály első tagja, ami sokkalta nagyobb, mint az Executor (ez amúgy először az Ep V-ben tűnt fel, mint Vader zászlóshajója).
    Az Executor meg amúgy az első volt a szuper csillagrombolók sorában. Volt még belőle ha jól emlékszem 5 másik is. Ezekkel a regényekben lehet találkozni.

    Az Eclipse viszont nem építhető meg a kiegészítőben, csak a sztoriban lehet megszerezni egy űrharc időtartamára. Van persze mod már a nagyobb mod oldalakon ami lehetővé teszi ennek megépítését is.

  • Dexantreal
    #2695
    De lol. Empire at Warba Galactic Conquest-be nyomtam a birodalommal és pár bolygót elfoglaltam, némelyikkel, pl Tatooine, elég sokat szenvedtem a földi rész elfoglalásával. Flottám ugyanis legalább 20 különböző klafa csillagrombolóból állt, plusz ott volt a mittoménmilyen fő flotta irányító, meg Vader is és a Halálcsillag... szal űr csatában esélye sincs a lázadóknak. Na, Nabboo-nál tettem egy kísérletet a bolygó elfoglalására, miután sikeres elsöprő győzelmet arattam az űrben. Vader le, birodalmi lépegetők detto, ilyen tűzérségi járkálók is, valami SMAT a nevük asszem :S és rakat rohamosztagos. Basszus, rögtön elkezdik kötözgetni a lépegető lábát azok a repkedő szarok és Vaderre is olyan lézerlövedék zápor hullik, hogy csak na. Meg is döglött sajnos. Meg jelentős veszteségem lett. Már azoon voltam, hogy visszahívom seregem és megsemmisítem a bolygót a Halálcsillaggal. De tettem még egy próbát és utánpótlást kértem. Az elején úgy tűnt, őket is hazavágják (ugyanazok az egységek, mint fentebb volt). Megindítottam őket, hogy a gépek ne tudják összekötni a lépegetők lábát és így sikerült szépen eltrappolni egy bázisig, ahol valami lázadó csajszi, öregecske dekkolt... mindig elfelejtem a nevét :S. Épp akkor vált ismét aktívvá a bombázás, szal ráküldtem az egész kócerájja TIE bombázóimat, miközben a seregem javában lőtte már azt és a lázadó katonákat. Bummm, K.O., nyertem és már örültem, hogy na akkor felépítem ezt a bolygót szépen és a Birodalom fennhatósága alá kerül. Erre benyom egy rohadt jó movie-t. Lépegetők haladnak a bolygón, rohamosztagosok rohangálnak, Vader kaszál és közbe dumálnak, aztán a movie a Halálcsillagon folytatódik, hogy mint a Jedi visszatér-ben (épp most nézzem szép lassan, mikor van időm) amikor az Uralkodó személyesen figyeli az építkezés befejezését és rohamosztagosok sorakoznak fel az érkezésére, jön az a mittoménmilyen hajó, kiszáll az öreg muksó és előtte Vader térdepel. Lekaptam a jelenetet, majd beteszem ide, ha hazaértem. Elkezd beszélni az Uralkodó Vadernek, aki felállt és együtt sétálnak, hogy ez az a nap, amire annyira várt, meeg hogy az utolsó Jedi is kampec és már csak ők ketten vannak, szal midnenféle gonosszságról beszél.... nem emlékszem már rá. Aztán gonosz kacaj és vége.

    Kaptam ilyen statot is, hogy admirális rnagban fejeztem be a háborút. Nektek mi volt a legnagyobb rang?
  • xulon
    #2694
    De amugy a játék ba is van az utolsó pályán az Executort kell elfoglalni (Azt hiszem az az hacsak az executor nem a Super star destroyer)És lehet vele löni mint a Halálcsilagal , meg a super star destroyert kell szétlöni.

    Habár nem értem ez hogyan lehetséges mert elvileg abool 1 létezik és a lázadok a Endor nál el is pusztitoták.
  • SaGa Jr
    #2693
    Nem ironizáltam. A kiegészítőben (Forces of Corruption) tényleg ott van az Executor szuper csillagromboló.
    Skimrishben, pontosabban Galactic Conquestben ha az ember eljut a 4-es tech szintre, akkor bizonyos bolygókon megjeleni gyártási opcióként Vader.
    Ha ő legyártódik (baromi magas lesz a pontértéke, szóval sok minden már nem fér el mellette a harcban az alacsony limit miatt) akkor lehet betenni flottába. Harcban ő az Executort irányítja, nem röpköd csak úgy magában a régi vadászgépén.

    Sima egyszerű egypályás űrcsatákban nem tudom előhozható vagy sem. Mivel a hősöket sosem kapcsolom be...