3132
  • adios
    #2652
    egyébként nekem a dvd-s verzió van meg és már nagyon játszanék vele...
  • adios
    #2651
    linkeld már be honan lehet letölteni ezt a programot, mert nem találom a neten,ahol meg megvan ott nem tom leszedni.
  • mefisztocska
    #2650
    ja és a dvd-sprocyon változatot ajánlom..Amugy isten a játék:))naonjó cuccosok vannak.droidikák rancor szörnyek eclipse executor és a korrupciós oldalon oan dolgok aminek 1 csillagrombló szétkapása sem kiívás:))
  • mefisztocska
    #2649
    Forces Of corruptiont Daemon tools 4.6al felrakjátok al emulation options on-al aztán 1 bizonyos prot stop program rejti el a virtuális meghajtótokat..fontos hogy a prot stop ba benyomjátok a hide t és kikapcsoljátok ha bevan kapcsolva mikor indítod a játékot nemfog menni..ha minden igaz így már indul..

    még 1 kérdés..meik galactic modban lehet élvezkedni a halálcsillag 2vel meg az eclipevel és kinek az oldalán?
  • xulon
    #2648
    Nekem az Empire At War az ment elsöre a cueromal meg talán valami loder kellet vagya az nem is csak a cuerom.

    Ja amugy ti is ott akadtok el hogy azt mondja hogy valmi biztonsági izét nem tud betölteni?Tudjátok miután elrejtitek a virtuális dolgokat.
    Én ki is irtam Dvd re és uninstaláltam a DT és az Alcoholt is de ugy is talált virtuáli eszküzt :(
  • Dexantreal
    #2647
    Nem hinném. Ha emlékszel, az EaW is úgy volt, hogy elején ilyen securom loader izé kellett és nem volt crack... aztán jó sokára crackelték. Itt is az lesz, úgy tűnik.
  • xulon
    #2646
    Na igen ezeket én is végigprobáltam és néztem angol nyelvü oldalon is hogy kell.mikor már feladtam hogy meni fog mondom magamnak megnézem már mennyiért adják a kieget hát nem volt.Talán az eu verzio még nem jött ki ezért nem megy a vackokal talán.DE már az Empire at war 1.5 höz sincsen crack és már majdnem 1 hét telt el a kieg kijötte óta.Talán beletört a crackerek bicskája?
  • Llew
    #2645
    Ezek szerint nem csak én nem tudom elindítani. ezekkel az emulátor elrejtő vackokkal nekem sose megy a dolog. most is végigjátszottam amit írtak telepítési leírásban, de nem indul el. Már külföldi oldalon is nézelődtem, de amivel elileg ott elindították nekem azzal se működik. Viszont a torrent oldalakon látottak alapján mindenki tölti mint a barom.
  • adios
    #2644
    Ha valaki tud cracket a Forces of Corruptionhoz az légyszi linkelje már be.Kösz
  • adios
    #2643
    Tölts le egy másik verziót.Én a CloneDVD Procyon-t szedtem le és annak ment a telepítője.Bár még így sem tudtam elindítani magát a játékot.
  • w77d
    #2642
    Szevasztok! Föl akarom telepíteni a kiegészítőt, de úgy 50%-nál megáll és azt mondja, hogy crc hibás a data2 könyvtár! Mit tegyek?
  • adios
    #2641
    akkor oksa,azt töltöm
  • Dexantreal
    #2640
    Jahh, csak ne kelljen sokat várni.
  • adios
    #2639
    inkább várjuk a cracket,az lesz itt a megoldás
  • VGQ
    #2638
    én leszedtem mind a 6 verziot amit találtam kb eddig 30 orám ment rá,hogy beröffentsem de semmi:(

    eggyik verzio sem indul el..
  • M0RN1NGST4R
    #2637
    általában a RECHARGED féle release-ekkel gondok szoktak lenni. Vigyázzatok vele. Nem mondom, hogy mind szar, mert pl nekem pár működik, de sajnos sűrűn rontanak el ezt-azt.
  • Dexantreal
    #2636
    Jahh, bár lehet, hogy én is megpróbálom egyszer valamikor a közeljövőben.
  • adios
    #2635
    Én azt szedtem le.Az installal minden rendben felrakja,de ennek is kell valamilyen program,hogy elinduljon.De én asszem ez jó verzió csak kell hozzá valami.Szerintem várjuk meg a cracket az a legbiztosabb.
  • xulon
    #2634
    Én most ezt a változatot töltöm Star_Wars_Empire_At_War_Forces_Of_Corruption_CLONEDVD-PROCYON

    Már ez 3. vagy 4. amit letöltök de ez állitolag dvd -s és clonecd talán megy valakinek nincs meg ez a verzió?Hogy tudjam felesleghesen töltöm -e :):):)

    Majd küldök ide Nfo-t ha van valmi elörehaladás.
  • Thonsen
    #2633
    Pibe.. letöltöttem a securomot, de így sem akarja az igaat:(
  • Dexantreal
    #2632
    Én meg várom a Relodead-t.
  • adios
    #2631
    De azért kösz az install kódot, legalább fennt van
  • adios
    #2630
    asszem megvárom a cracket....
  • xulon
    #2629
    Itt van e nem mész vele sokra nekem nem sikerölt az utolsó fázis :(

    Valaki tudja hogy kell?



    Star.Wars.Empire.At.War.Forces.of.Corruption.BWCLONE-RECHARGED

    CD KEY TO INSTALL : 1add-0fc-d59-b912-na20

    HOw to play :

    1. Unrar
    2. Burn with Blindwrite 4.5.7 CD1, Disable auto play in options, burn at DAO PW 4x,select yes to include physical BWA information
    3. Install
    4. Use procyon loader to play


    ENJOY

  • adios
    #2628
    Tudja valaki hogy mi az install kódja a Forces of Corruption-nek?
    Mert van egy olyan hogy CDKey exe, de azt nem akarja elindítani.
    Sűrgős lenne
  • xulon
    #2627
    Hello

    Nemtudja valaki hogy a SW EAW force of corruptin -hogy müködik?
    Mivel letöltöm (A blind write os werziót , más szerintem nincs is)
    Kiirom ugy ahogy kell de crc hibát ir ki a data2 es file nál.
  • adios
    #2626
    Nem tudjátok a dvd-s verzió már működőképes?
  • Dexantreal
    #2625
    Jah, legalábbis lentebb azt írták nekem.
  • valaminick
    #2624
    A kieghez gondolom kell az eredeti game is nem?
  • Dexantreal
    #2623
    Jó, csak úgy láttam egy képen, mintha drudika vagy mi is lett volna... és ugye az az elsőbe volt... ezért hittem. EaW-ról emg sejtettem, hogy 4-dik részt dolgozza fel... meg így a film utolsó 3 részét.

    Valaki arra procyon securom loaderre tudna adni linket? :S
  • bgabor
    #2622
    Szerencsére nem a film első három részét dolgozza fel.
    Az EAW az Episode IV-et dolgozta fel, és a készítők bizonyos egységeket, amelyek az eredeti játékban is szerepeltek volna, (csak kivágták, hogy legyen agyag a kieghez) ebben a kiegészítőben lesznek elérhetők.
    Pl:Tie Interceptor
  • dave42
    #2621
    nektek már sikerült vhogy elindítaní???
  • Dexantreal
    #2620
    Valaki adna egy linket, hogy letudjam tölteni a procyon securom loadert? Mert majd a hétvégén asszem lekapom a kiegészítőt.
  • Dexantreal
    #2619
    Szerinteem azért nincs ott, mert látták, hogy za előző feltörés eléggé "mellék programokat igénylő" volt és kijött ez az újabb fajta és lehet, hogy azért szedték le, hogy az újat majd felteszik. Nem tudom, én is onnan töltögetek dolgokat egyébként.

    Valaki a #2613-ra?
  • adios
    #2618
    Akinek fennvan az honnan szedte le,mert én wanadoo-ról kezdtem de most már nincs fennt ott.Valami ötlet?
  • Dexantreal
    #2617
    Force Of Corruption. Képek alapján látható, hogy szerintem a film első három fejezettjét dolgozza fel, mert vannak pl duridikák vagy mik, meg ilyen cuccok.
  • a.carkey
    #2616
    Miben több ez a kieg, mint az alap game?
  • Dexantreal
    #2615
    Öhh illetve nemtom, majd megnézem.
  • Dexantreal
    #2614
    Tudjuk :P.
  • Dexantreal
    #2613
    Rohadtul nem vágom ezt a population cap reached-t. Elfoglaltam két bolygót, de a Byss-n, ami a képen is van, nem tudok építkezni. Pedig épp akkor akartam a kezdetleges sereget rásózni Boba Fett-re és gyártani lépegetőket meg minden klassz dolgot a bolygóra. Jah és tech level 5 és jött volna a Halálcsillag, de most emiatt nem engedi ehhh. Meg sehol máshol nem tudok építkezni szinte. Van valakinek ötlete?