2583
  • ForzaInter
    #2383
    ja, vmi van képfeltöltő oldalal... de már átvittem:D
  • zaki
    #2382
    Nem jön be egyik kép sem cimbora... :p
  • ForzaInter
    #2381

    itt elakadtam, megkell keresni alagutbejáratot, de nem tom hol van... azt mutatja jó helyen avgyok, de itt sehol nins bejárat... plz help
  • ForzaInter
    #2380
    fasz voltam, még nem szoktma hozzá ehez az idő megállítás, lassításhoz:D
  • ForzaInter
    #2379

    help, jiába fordítom el, mindig vissazugrik és ezmiatt bezáródik...
  • DarkSector
    #2378
    WinRe
  • 128bit
    #2377
    Segitsetek
    Megoldás arra hogy inditva a játékot csak egy pillanatra ugrik fell egy ablak azt annyi?
  • Gerisone
    #2376
    mér van az hogy felraktam az 1.2 peccset és nem indul el az egerem a játékben és ha beléptem onnantól kezdve csak alt-tabbal tudok kilépni mert az esc-sem megy! mi az isten ez? valakinek volt már ilyen gondja?
  • red bull
    #2375
    Kösz. Sikerűlt
  • kissrp
    #2374
    Ez most melyik ventillátoros rész?! Több is van. De mindegyiket visszapörgetéssel lehet megoldani.
    Amúgy meg van egy "ajtó" a másik oldalon. Ha az ajtóban állsz (amit kinyitottál), akkor balra előre van egy bejárat.
  • red bull
    #2373
    Eddig én is vágom, de ha bementem az ajtón utánna mindegyik ajtó zárva van. Az az 1 kapcsoló ami a főbejárati ajtó melett van ahol bemegyek az csak azt nyitja ...
  • Synit HUN
    #2372
    Fordítsd vissza az időt és ugorj a ventillátorba.
  • kalapos
    #2371
    Amikort az ajtó kinyílik akkort megállítod az időt és bemész.
  • red bull
    #2370
    Ahol van a kib@szott gyorsan fogró ventillátor ott hol kell továbbmeni, mert ugye az ajtó előtt van 1 gomb de az csak 1 ajtót nyit és a többit nem... Van esetleg minden ajtónak egy nyitója vagy mi, ha igen akkor hol? PLS Help most télleg elakadtam ... :S
  • red bull
    #2369
    Már megoldottam
  • red bull
    #2368
    Már jácottam, vagyis csak azzal játszottam még életembe csak még 1 ik sem irt ki ilyet. De amugy hiába crackolom meg utánna irja hogy tedd be a DVD/CD-t . Okostojás...
    SZERK: Találtam rá crackot de hiába mert a játékban nem reagál semmien billentyűre ...
  • davidka003
    #2367
    Soha életedben nem játszottál még másolt játékkal?
    Rakj fel hozzá egy cracket.
  • red bull
    #2366
    Szasztok!

    Feltettem a játékot és amikor elakarnám inidtani ilyet ir:
    "Összeférhetetlenség támadt egy emulátor szoftverrel.
    További részleteket keressen a http://www.securom.com/message.asp?m=emu&c=2500&l=hu címen."

    PLS HELP
  • KOVU
    #2365
    hali
    segitene valaki? én 1 szer már végig vittem a játékot de ma inditanám el és ahogy behozza legelöször 1 kis ablakban ott megál és teljessen la fagy a gép.. :S ez miért van?
    elöször rendessen müködött^^
  • XuChi
    #2364
    Köszönöm ;)
  • barmi
    #2363
    Feltöltöttem a UserConfigs mappát neked, tedd be a TimeShift mappájába! A játék 100%, rengeteg mentés van, nézd meg őket és folytasd ahol abbahagytad.
    Itt a link a savegamekhez: [ Link ]

    bye ;)
  • Synit HUN
    #2362
    Őőő Sztem ide ment:
    TimeShift\UserConfigs\Default\
    De én nem veszem le belőlük hogy milyen pályát takarnak.
  • XuChi
    #2361
    Szóval akkor senki nem vitte végig a játékot?????
  • ForzaInter
    #2360
    köszi, minimum gépigény simán megvan.
  • kissrp
    #2359
    Döntsd el, hogy neked ez magas-e:

    http://gepigeny.extra.hu/games.php?lookup=32

    http://www.google.hu/search?hl=hu&q=timeshift+g%C3%A9pig%C3%A9ny&btnG=Keres%C3%A9s&meta=
    (első találat)
  • ForzaInter
    #2358
    magas a gépigénye ennek a játéknak?
  • XuChi
    #2357
    Valaki linkel nekem egy save game-et mert uninstall volt és nem találom a saveket :(. Nincs kedvem elöről kezdeni. Ahhoz túl unalmas a játlk :(.
  • XuChi
    #2356
    Valaki meg tudja mondani hol vannak a mentett állások? Mert a c:\user\nevem\ itt nincs :( Pls help.
  • mcmars
    #2355
    :)
  • kissrp
    #2354
    hali itt hogy lehet tovább jutni?
    Hol az-az itt?!
  • mcmars
    #2353
    hali itt hogy lehet tovább jutni?
  • KOVU
    #2352
    hali
    jelent már meg olyan crack amivel rendessen müködik a játék tehát lehet a képet is álitani meg minden?
    elöre is köszi
  • barmi
    #2351
    Ati kártyád van? Mikori driver van fent jelenleg? Ha visszaveszel az árnyékokból vagy telejesen kikapcsolod akkor is lesznek árnyékok viszont akkor már nem lesz feketeség! Nekem az új Ati driverrel már nincs ilyen gondom! 8.2 catalyst van jelenleg a gépen.
  • Seth
    #2350
    Ezek nagyon sötét alakok
  • kissrp
    #2349
    Nagyon állat, még nem találkoztam ezzel a bug-gal. Volt már olyan, néhány olyan, hogy lelőttem valakit, és átesett a falon (ill beleragadt)
  • deathstarh
    #2348
    Valaki látott már ilyen bugot vagy csak Nekem van ilyenem???

  • JaSoN HuNTeR #2347
    kemény kemény.Xbox360 verzió jobban vannak xD
  • zaki
    #2346


    Egy kis bug :d
  • zaki
    #2345
    Na, a végére értem. Kellemes játék volt, de lehetett volna több csúzli is a választékban, a játék tényleg nem volt hosszú, de ez az idővel babrálás nagyon jó lett...
  • kalapos
    #2344
    Van 1.2 es patch.Próbálkozz azzal hogy azt felteszed.