2583
  • martin1992
    #2343
    segítsetek!!

    Ott járok mikor a lezuhant börtönből kell kiszabadítani embereket, mikor át kell menni egy nagy légcsavaron mely forog, mikor pedig megpróbálok átmenni kifagy hang van de nem mozog
    fltés verzió van meg,1.1 patch,és a gamecopyworld-ról letöltött 1.1 crackfix
    köszi előre
  • zaki
    #2342
    Ok, sikerült, először én is így akartam, csak marha gyorsan elfogyott a felhasználható idő, gondoltam nem ez a megoldás. Most a helikopterrel szívok :D
  • kissrp
    #2341
    Ugyebár föntről jönnek üres dobozok. Nah, amikor lejön az egyik, akkor beleállsz az üres dobozba, és utána visszapörgeted az időt. És pár másodperc múlva ott vagy, ahonnan a dobozok jöttek. Ott abban a szobában csak 1 ellenség lesz (de csak egy szerelő, ha ügyes vagy, akkor észre se vesz)
    További sok szerencsét.
  • zaki
    #2340
    Itt csúnyán elakadtam, tudna vki segíteni?



    Próbáltam a szerkezet oldalán szétnyíló cuccra ráurgani, onnan meg a tetejére, közben persze lelassítva az időt, de nem tudok... :(
  • zaki
    #2339
    Van egy kis hangpoblémám: pl most vagyok a havas pályán (léghajós lövöldözés után), és nem minden hangot hallani, mint pl a gránátvető robbanását, vagy a quad robogását, stb... alappali hangkarim van, realtek hd. Tudna vki segíteni? Eddig még elviseltem, de most már qrvára zavaró :S
  • martin1992
    #2338
    segítsetek!!

    Ott járok mikor a lezuhant börtönből kell kiszabadítani embereket, mikor át kell menni egy nagy légcsavaron mely forog, mikor pedig megpróbálok átmenni kifagy hang van de nem mozog
    fltés verzió van meg,1.1 patch,és a gamecopyworld-ról letöltött 1.1 crackfix
  • zaki
    #2337
    Köszi... :)
  • kalapos
    #2336
    Van egy gomb ami a középső képen látni is lehet.Amikort megnyomod akkort a futószalagon lévő 2 doboz elmozog.Ha közelröl megnézed a dobozokat akkort látod hogy eltakar egy bejáratot.Tehát amikort a gombot megnyomod a bejárat szabad lesz de az időmegállítást kell használni.
  • zaki
    #2335
    Ööööö.... Itt elakadtam, tudna vki segíteni? Nem tok a dobozok miatt továbbmenni... :c
    itt van 3 kép, hogy ho lvagyok:




  • Samanoske
    #2334
    Én is végighúztam,csak a vége(az ágyús szivstós)
  • kissrp
    #2333
    Én nem írtam olyasmit, hogy cheat nélkül nem lehet végigjátszani. Megy az annélkül is simán (az alapvető példa én vagyok, 4-szer nyálaztam át magam a TimeShift-en, ismerem az ellenséget, és a játék hibáit). Azt mondom, hogy esetleg érdekesebbé lehetne tenni a játékot 1-2 új fegyverrel. Ennyi.
  • Pacal17
    #2332
    Nesztek... ezek trainerek, u.a mint a cheat csak jobban működik.... Játszatok csit nélkül, hangulatosabb, higyjétek el
  • kissrp
    #2331
    Én kb kéthetente keresem a cheat-et azóta, mióta piacra került a TimeShift, de eddig csak a multi-hoz láttam én is egy árva cheat-et. Ölülnék esetleg valami olyannak, pl hogy hosszabb ideig lehet shift-elni. Vagy végtelen lőszer, esetleg új fegyverek. Lehet, hogy lesz valami, bár szerintem akkor már kidobtak volna pár cheat-et.
  • once
    #2330
    Még mindig nincs a single player-hez cheat,csak a multy-hoz?
  • Zotyam
    #2329
    Köszönöm a segítséget kissrp - nek! Majd próbálom akkor így...
  • Kraptor
    #2328
    Tényleg marha rövid volt. Fé délután alatt végignyomtam és nem is vagyok egy fps király, jó mondjuk easyn volt.:) Összeségében hangulatos mondjuk a story elég benga főleg ahoz képest, ahogy elindul. Az nagyon igéretesnek bizonyult de a végén eléggé le lett egyszerúsítve. Na mindegy összeségében egyszer érdemes végigvinni utána kész, ja és fullon röccenés nélkül ment:)
  • kissrp
    #2327
    Szia!
    Semmi jelentősége nincs az elszálló repülőnek. Használd a space-t, vagy ha átállítottad, akkor amire átállítottad. Akkor kap egy lökést a quad. Esetleg ha így sem menne, akkor ugratás közben szájj le (x) a quadról. Ekkor te átérsz, de a quad lezuhan. Van egy-két quad-os ugratás. További jó játékot.
  • Zotyam
    #2326
    Szevasztok!
    Szeretnék kérni egy kis segítséget,ugyanis elakadtam a játékban.
    Ott tartok,hogy meg kell találni a Zeppelin roncsait,és egy táborba épp most dölt össze alattam egy torony,ahogy neki ment a harckocsi. Ezt túléltem az időlassítás segítségével.
    Ezután viszon egy szakadékon kellene átugratni egy Quaddal,egy ilyen gerendákból összerakott leszakadt híd felett. Ez nem akar sikerülni,túl messze van a túloldal.Mielőtt ugratnák ,keresztbe elrepül a szakadék felett egy űrhajó is,nem tudom annak van - e jelentősége a probléma leküzdésében.
    Ha valaki tudja a megoldást,hogy miképp lehet itt tovább jutni a játékban,legyen szíves írja meg itt a fórumba...Köszönöm!
  • Broafka
    #2325
    lol, az 576-ban én 3750 Ft-ért láttam
  • Anteris
    #2324
    nálam a prokyon-os is szarozik. A szokásos ügy: menükres..
  • Gyuszopapa
    #2323
    Sziasztok.A Tescoba 4000-ért láttam a Timeshiftet ha valakit esetleg érdekel.Nem multizik senki?Pedig nagyon király vannak érdekes pályák.
  • zsolt75
    #2322
    Oké. Elfogadom a megoldást.
  • Broafka
    #2321
    hát emberek, ez marha rövid játék volt! És nem túl egetrengető a storyja. Mondjuk úgy sokkal hangulatosabb lett ovlna a játék (persze sokkal nagyobb is, de az mit számít) ha mondjuk elromlana a ruha, és vándorolna az időben a mukink, és akkor mai stukkerrel is kéne orhangászni, meg ugye ilyen jövőbeli fegyverrel, meg ilyenek
    nah mind1, csak ötlet!
  • kissrp
    #2320
    Üdv! "Ott én is borzalmassan szívtam..." Ez elég bonyolult egy végrehajtás, bár tényleg működőképes. Nem azért fikázom a megoldást, mert én már 4-szer mentem végig a TimeShift-en, hanem azért mert egyszerűen időlassítással megoldható. Másodszori próbálkozásra simán megvan. Minek bonyolítani?! Egyszerűen lassítás--> ugrás fel--> ugrás le. Ennyi.
  • Samanoske
    #2319
    Helló!ok köszi gondoltam hogy az a gond hogy a régire telepítettem,vki azt mondta arra kell,catalist drivert meg display drivert is külön szedjem le mind2öt vagy elég csak a catalist a display driverrel?
  • zsolt75
    #2318
    Szia!
    Driver frissitéskor az elöző drivert töröld az eszközkezelőben, mert nekem is csak úgy akart elindulni a játék.
  • zsolt75
    #2317
    Szia!

    Ott én is borzalmassan szívtam. Az ídő állj,az egyik lapátra ugorj fel, majd fus a ventillátor közepére. Az idő újra indul, és forogsz mint a ringlispil. Majd el szédültem. Ezután idő állj, és a lapátott pont ott kell megálítani, hogy a túlsó oldalon lévő leszakadt hidnál álljon meg.
    Futás és hoppp. Kész.
  • A33
    #2316
    Köszi, sikerült! Most vmi brutális nagy ventillátoronkéne átmennem, azt hogy kéne? ha megállítom időt, nem tok átugrálni, ha visszafordítom felrepít majd leránt és feldarabol... ha lelassítom akkor is leesek.. angyon nem megy :( Szóval vmi tipp,h lehet átjutni rajta? :)
  • Samanoske
    #2315
    ati X1950 pro 256mb kártyám van és állandóan lefagy percenként,frissítettem drivert a régi kártyámon is de csíkos lesz tőle a kép úgyhogy driver frissítés nuku.Nem tudom miért nincs normálisan megcsinálva a honlapjuk hogy lehessen frissíteni.Csomó driver közül melyik kell.Catalist se jó 8.1,display driver se.Megpróbálom 1.2 patch nélkül hátha!
  • zsotee
    #2314
    sm 3.0-ás vga kell neki, annélkül sajna nem fog indulni..
  • zsolt75
    #2313
    Szia.

    A robotot meg kell semmisíteni. Indulj a robot irányába(ídő állj), joboldalt látsz egy teherautót, aminek a platóján van a rakétalövő puska.Azzal könyedén elpusztítod.
  • A33
    #2312
    hali

    szóval, mikopr megtaláltam a lezuhant léghajót utánna quaddal átugratok vmi kaput, és elindulok, majd jön egy sétáló robot... új küldetés,h kerüljem el, MERRE kell ott menni?! nem találtam más útvonalat.. és midnig meghalok
  • masssza
    #2311
    Az a gondom, hogy nem indul el a játék. Driverek a legújabbak FLT verzió van meg de ha indítom akkor felugrik egy ablak 1 mp-re és semmi hiba üzenet vagy valami, már próbáltam a 1.2 patch-et is de úgy sem indul mi lehet a gond?
  • ApPa123
    #2310
    Helló lenne 1 kérdésem felraktam a járékot elindítom kijön 1 kis ablak és bezárja de a min gépigény megvan sőt és nem tom mi lehet a baja elvittem 1 haverhoz és neki meg ment segítsetek kösz
  • Flocky
    #2309
    Nekem is volt ilyen. NEm volt semmi beállítva. Én csináltam egy profilt magamnak a nevemen és azzal töltöttem be a játékot és úgy már minden működött.
  • Broafka
    #2308
    oké visszaolvastam, megpróbálok egy leírt megoldást, de ez mindenesetre akkor is röhelyes!
  • Broafka
    #2307
    röhelyes ez a játék! :D

    elkezdem a játékot, és nem tudom semmivel se irányítani, se egér, se billentyűzet, jah és az ESC-re se reagál, szóval CTRL+ALT+DEL azt feladat befejezése.
    nah essünk neki megint, a beállításoknál nincs beállítva semmi sem, beállítok minden gombot, elkezdem a játékot, az egér nem működik, nézni a nyilakkal lehet, mert mondjuk arraá llítottam be, ha bemegyek az egér beállításokhoz ott nincsen semmi, csak hogy milyen érzékeny legyen az egér
    és a menübe még mindig nem lehet belépni.

    most komolyan, az én játékommal van a baj, vagy ez a kezelő felület tényleg ennyire szánalmas?
  • Flocky
    #2306
    Nem arra a védelmis részre gondolok ami a játék elején van. Itt rakétával lőnek rám
  • Flocky
    #2305
    Sziasztok, egyí kis segítségre lenne szükségem!
    Egy olyan helyen vagyok a játékban ahol egy biztonsági rendszer van. Ha belépsz egy zónába akkor ripityára lőnek a védelmik. Itt mit kell csinálni? Az időm túl kevés ahhoz hogy csak végigfussak rajta....
    Kérlek segítsetek! (ha volt már ez a kérdés akkor előre is elnézést kérek)
  • Gyuszopapa
    #2304
    Sziasztok.Csak azért kérdeztem hogy lehet-e multizni tört verzióval,mert nekem sikerült.Legalábbis ugy gondolom mert ugye hivatalos szerverek nincsenek csak ha valaki indit egy szervert a játékbol.Ha igy van akkor sikerült sőt crackelés nélkül.Ha szépen kértek leirom ide nektek.