2583
  • kalapos
    #2423
    Van ott rakétavető avval ki tudod lőni a helikoptert.Ha a lift bejárata a bal oldaladon van akkort előlre és jobra a fal mellett menj és megtalálod.
  • dbobek
    #2422
    na tovább mentem ott vok, h megsemmisítem a reaktárt, de ott fönt vok a tető a mausokat kinyírtam, de egy helikopter lődöz, nem tom kinyírni, és vanm egy lift, amibe ha beállok, akko pont fölöttem v alattam van a cél, de nem indul el
    pls help thx dbobek
  • dbobek
    #2421
    zombysoad
    hogy mentél végig ott, h forog a zeppelin propija?
  • deicide
    #2420
    Na elakadtam én is..((

    a Zeppelinbe kell üzemanyag!

    lementem a csatornába és a terem felrobban ahogy közeledek az ajtó felé hiába lassitom ki az időt nem érek oda mert a manusz aki bedobb valamit gyorsabb mit kell itt csinálni...??
  • dbobek
    #2419
    sziasztok!
    lécci vki aki végigvitte töltse mán fel az userconfigs mappot, mer ami fönnvan az mán nincs az oldalon a link szerint.
    kösz
    dbobek
  • gregtom6
    #2418
    Már megoldottam.
  • gregtom6
    #2417
    Hy mindenkinek! Elindítom a játékot,menüig jól megy,de a játék betöltéskor újraindítja a gépet. Néztem,h driverfrissítés megoldja ,hát nemtom, nekem 174.74-es van fent. Lehet,h túl friss a 7600 GT-mhez.
    PLS HELP!!!
  • deicide
    #2416
    Sziasztok..

    most keveredet elő ez a gamesem.. minden jó lenne de még sem..!

    az egér érzékenységemmel van gond..
    User.ini-ben megtaláltam az a sort ami az egérre vonatkozik
    "MouseSens = 0.980000" a játékban ez 25 viszont szeretném ha 1 kicsit vidámabban mozogna mennyire kell tennem az értéket...??

    a játékhoz van már végigjátszás...??
  • gregtom6
    #2415
    Hy mindenki! Ez a játék hangulatilag mire hasonlít,és milyen hosszú???
  • DarkSector
    #2414
    huh erre így nem emlékszem.
  • Örm
    #2413
    Már sikerült megcsinálnom. Most ott akadtam el amikor 3 plazma ágyút kellene megsemmisíteni. Itt mi a trükk?
  • DarkSector
    #2412
    Képet légyszíves.
  • Örm
    #2411
    Bent vagyunk hárman egy szobában. És csak én tudok kimenni az ajtón, de ott már egxből a szélcsatorna van. A többiek nem jönnek utánam.
  • DarkSector
    #2410
    Én tudtommal felrepítenek, és oda fel kell menni egy párkányra.
  • Örm
    #2409
    Hello!
    Annál a résznél amikor egy hatalmas szélcsatornában vagyok és mindkét oldalon forog 3 ventilátor ott mit kell csinálni? Mert soha nem érek át a túloldalra, mert feldarabolnak a ventilátorok.
  • csabika1982
    #2408
    A játékban van magyar nyelv, a következőképpen hozhatod elő:

    A játék "bin" mappájában levő "steamwars.ini" nevű fileban:

    ez helyett:

    [Language]
    Language = English
    LangShort = en

    ez szerepeljen:


    [Language]
    Language = Hungarian
    LangShort = hu
  • Zan
    #2407
    Sziasztok!

    Csak annyira lennék kiváncsi,hogy ha magyar nyelvü volt az autorun a játékban,meg az installálófelület,akkor miért angol a játék?Á lehet állitani magyarra valahol,vagy hogy van ez?
  • Ash22
    #2406
    Megoldottam a problémát hála a fórumnak.
    A megoldás: Letöröltem a régi drivereket és úgy telepítettem fel az újat.
    Köszi a segítséget.
  • Extraneous
    #2405
    Köszönöm a segítséget, de közben már rájöttem én is, és sikerült átírni. De azért köszönöm.
  • Ash22
    #2404
    Segitsetek
    Megoldás arra hogy inditva a játékot csak egy pillanatra ugrik fell egy ablak azt annyi?
  •  Evil
    #2403
    Nekem X800GTO val gyönyörüen ment végig.. Persze nem 1600x1200 ban :D
  • JaSoN HuNTeR #2402
    jó me az egy kaksi kártya.LEgalább X1000 vagy Geforce7000 series legyen
  • ApPa123
    #2401
    DE NEKEM NEM MENT!!!!!!!!!!!!9600 XT
  •  Evil
    #2400
    Ja és SM2 tővel is megy a Timeshift :)
  • JaSoN HuNTeR #2399
    sm 4.0 a karid.
  • ApPa123
    #2398
    Heló azért megkérdem már mert nem láttam a nteten leírást a vga-ról ezen biztos megy mert nem tom hogy sm 3.0-s vagy nem és úgy tom hogy az kell hozzá??? am köszi (MSI RX2600Pro-T2D512Z D2 ATI 2600Pro)
  • zaki
    #2397
    Hali.

    Program files/Sierra Entertainment/Timeshift/bin/ Steamwars.ini
    Ott erre írd át:

    [Language]
    Language = Hungarian
    LangShort = hu
  • ApPa123
    #2396
    Thx
  • Extraneous
    #2395
    szevasztok. Felraktam a játékot, de nem magyar, pedig a telepítő az. ez hogyan tudnám orvosólni? Légyszíves valaki segítsen!
  • JaSoN HuNTeR #2394
    simán.
  • ApPa123
    #2393
    Helló lenne 1 kérdeésem nem tom hogy menne-e a játék ezen a vga-n:MSI RX2600Pro-T2D512Z D2 ATI 2600Pro segítenétek thx
  • ForzaInter
    #2392
    köszi!

    másodikat próbáltam de mindig lekéstem, megpróbálom elsőt.
  • kissrp
    #2391
    Több megoldás lehetséges.

    (1) Meghúzod a kart, akkor ugyebár jön feléd a doboz. Nem várod meg, hogy teljesen odaérjen, fölmászol a dobozok tetejére (ekkor még folyamatosan jön feléd a doboz) ha felértél és megfelelő távolságban van a dogoz, akkor átugrasz, és használod a visszapörgetést.

    (2) Meghúzod a kart. Idejön teljesen. Megint meghúzod a kart. Időmegállítás. Ugrálgatás.

    (3) Meghúzod a kart. Idejön teljesen. Megint meghúzod a kart. Időlassítás. Ugrálgatás.

    Szerintem az (1) a legjobb. De bármelyiket is választod, előtte gyakorolgasd az ugrálgatást a dobozokon.

    Sok sikert
  • ForzaInter
    #2390
    kösz


    és már megint elakadtam, gőzöm sincs micsináljak, ott aza felvonó vagy nem tom mi, lenyomom kart odajön, felszálok rá de csak akkor megy vissza ha leszállok és kart felhúzom:SS ajtó egy van az meg nem nyílik, térkép szerint pedig jó helyen vagyok... vki plz help.
  • kalapos
    #2389
    Igen 1.2
  • Trion
    #2388
    meik a legújabb ? 1.2 ?
  • Trion
    #2387
    ok
  • kalapos
    #2386
    Tedd fel a legújabb patch-et és mennie kell.
  • Trion
    #2385
    Helló
    van egy olyan próblémám hogy felpakolom a játékot , felteszem hozzá a video drivert is , elinditom a játékot átálitom a felbontást , és felhoz egy hiba üzenetet :
    "Game Crashes,"timeshift_minidump.dmp saved .
    Save Full DUMP ? (large file, long time to save)
    Lehet választani igen vagy nem

    Akármeiket választom mindig ugyanaz történik
    maga a játék megfagy , és ha újra elinditom maradt a legkisebb felbontáson és ráadásul a teljes billentyükiosztás elszált hiába álitom be kézzel a kiosztást ugyan ezt a hibát hozza ki , volt már hogy az egér is elszált
    A gépem elvileg megfele ennek a játéknak , aki tud valami megoldást az kérem segitsen
    nagyon megköszönném .
  • DarkSector
    #2384
    Képfeltöltés