2583
  • ZeDike1
    #2463
    Hali!

    Kellene nekem is 1 kis segítség! Szerintem már a vége felé járok a játéknak ott amikor 1 gomb megnyomása után felugrom a zeppelinre. Az még látszik hogy felszállunk és töltené be a következő pályát de valamiért megfagy és nem tudja betölteni. Valakinek volt már hasonló problémája?
    Legújabb nv driver és 1.2 javítás rajta! eddig szépen ment a game.....
  • Ladizlav
    #2462
    Sziasztok! Amikor elsődleges és másodlagos támadást be szeretném állllítani az irányításban meg más dolgokat is, állandóan a Bal Alt-ot adja ki és mindig megkérdezi hogy ez a billentyű már be van állítva vmire vagy valami ilyesmi. Mi köze van az egér gombjainak a Bal Alt-hoz? :S Nem tudjátok miért nem lehet normálisan beállítani? Válaszotokat előre is köszönöm!!! Laci
  •  Evil
    #2461
    Ezzel énis szenvedtem kicsit mire rájöttem, de utánna már laza volt :)
  • kulabácsi
    #2460
    használd ott is az időlassítást, és akkor menni fog :)
  • vdani94
    #2459
    Hello!
    Tud valiki végigjátszást a játékhoz? Elakadtam ott, hogy egy léghajón vagyok és lőni kell a repülőket, de mindig felrobban a léghajó és nem tudom hogy mit rontok el.
  • grebber
    #2458
    Jön majd a konkurencia a Singularity nevű game személyében!
  • janos666 #2457
    Hmm. Nem volt se túl rövid, se túl hosszú, menet közben egész pörgős kis játék volt, meg érdekes. De a történet így visszanézve 1 nagy 0. Semmi nem derül ki, csak menj és lőjj. Jó, voltak érdekes feladatok amin gondolkodtam egy fél percig, de nem sok mese volt.
  • dingo92
    #2456
    HI all! Nekem is voltak problémák az indítással de annyi volt h felraktam a v1.1 és v1.2 patch-et, letöltöttem hozzá egy v1.2 fix crack-et, felraktam hozzá a legújabb vga driver-t és ennyi.
  • poppe
    #2455
    valami patch nekem is kellett hozzá, de már nem emléxem...
  • Paranoia
    #2454


    vasárnap még egér működött azóta már ase:S
    betölt a játék...semmi...semmerre semmi...megnézem a bill. kiosztást tök ÜRES!
    Elkezdtem begépelni.kilépek vissza lépek már az egérse működöt:S
  • kulabácsi
    #2453
    az a lol :DDD
  • janos666 #2452
    Felraktam a játékot és az 1.2 patchet, fentvan a legújabb VGA driver ami tegnap jött ki, miután indítottam szinte minden opciót maximumra is állított, de a "projected shadows" ki van szürkítve. Ez amiatt van mert mégse ismeri fel rendesen a 4870-es radeont, vagy ez az opció gyengébb veállításokat eredményezne, nem szebb képet? (most abból hogy "vetett árnyékok" nekem az jön le hogy egyéb shadow és rendering minőségbeállítások ide vagy oda, vetett árnyék azoktól nem lesz ha ez ki van kapcsolva)
  • Paranoia
    #2451
    őőő
    nem müködik az egér meg a bill. se?!
    mi a teendő?
  • kalapos
    #2450
    igen az elejétöl de nem mindegyik funkció.Ha jól emlékszem elöször csak a lassítás majd a megálllítás majd a visszafelét kapod meg.A shift gombot is kell használni
  • 59th LeFty
    #2449
    Porbléma megoldva, már csak egy kérdés: Az idő manipulálás a játék legelejétől fogva működik? Csak mert én habár még az elején tartok, de nem tudom működésre bírni...
  • 59th LeFty
    #2448
    Sziasztok! Látom sokaknak van baja ezzel a konfigolással :)

    Nekem már "csak" annyi van, hogy 1.2-re peccselés után beveszi szépen a konfigokat, meg fut rendesen, egyedül a játékon belül az egér nem óhajt működni... Magyarul nem tudok nézelődni. Tipp?
  • mongoose123
    #2447
    helo all lenne egy olyan problémám hogy idáig teljesen jól ment a timeshift semmi baja nemvolt a zeppelines résznél vagyok ahol meg kell védeni a repülőnket és ma próbáltam elinditani de a menübe nemérzékeli az egeret és a billentyüzetből is csak az alt+f4 et vagy az alt+tab ot valaki segitene ? 1.02es patch van fönt
  • kalapos
    #2446
    Nálam a patch megoldotta ezt.
  • Markez
    #2445
    már megoldottam kivégezve a gamma... fasza volt :)
  • Markez
    #2444
    hát asszem én a legvégén vagyok de itt szívok a legtöbbet egyszerüen nem megy mindig meghalok a tetőn,, hogy csináltátok meg?
  • DarkSector
    #2443
    Pedig nem a játék a szar.
    Töredezettségmentesítés, vagy egyébb proci illetve kari húzása is simán lehet az oka.
    Nekem mindig megy, 1x kellett feltennem, és utána csak a játék mappáját kell hordozgatni.
    Szerintem egy rack-en, vagy lemezen vidd el egy haverhoz, és nézd meg.
    Ha megy a játék, akkor a rendszered gázos.
  • bdani92
    #2442
    Egyre jobb ! Most már az egeret sem érzékeli a menüben... Beszarok ezen a játékon komolyan :\
  • bdani92
    #2441
    nem... nem ír ki semmit
  • The Protector
    #2440
    Nekem is ez van.De nekem a grafot alapból maxra tette.Az elején kiírjaneked hogy szar a kari drivered?
  • bdani92
    #2439
    Olyan problémám van, hogy amikor elindítom és átállítom a felbontást vagy csak a gombokat és elakarom menteni rögtön kifagy... Mit tegyek ? vmi 5let ?
  • jemo69
    #2438
    Csak megsúgom: nem kell hozzá sm3.0, x700pro-val toltam egy darabig, de meguntam...
  • Markez
    #2437
    megvan megoldottam..
  • Markez
    #2436
    hali a ceppelinhez érek mindjárt de egy liftel kell felmenni az állványra, de ha oldalt a kereket tekerem felmegy a lift, és nem tudok sehogyse beszállni ,, segitsen aki tud köszi
  • Imisz
    #2435
    Felraktam a játékot aztán elinditom és csak egy ablak villan és eltűnik...
    Azt mondják hogy Crackfix kell hozzá.
    De azzal se megy..
    Hogy kell megcsinálni vmi ötlet?
  • raga
    #2434
    Na elindult, röhej, de a régi driver kellett hozzá ami a játék menüjéből van belinkelve. Mikor elindul akkor közli, hogy ez nem jó driver töltsek le újat(amivel nem indult!?), de csak ezzel megy.
  • motyodlee
    #2433
    köszönöm a segítséget. valószínűleg az lesz a baja
  • raga
    #2432
    Kinyírtam minden emulator programot most már nem ir semmit megpörgeti a lemezt aztán egy ablakkeret feljön eltünik és semmi.
    (Friss driver Nvidia 8800Gtx.)
  • zsotee
    #2431
    Talán vmilyen dvd emulátor van feltelepítve. (pl daemon tools)
  • zsotee
    #2430
    sm 3.0-ra képes vga kell alá, ha olyanod van és mégse indulna akkor viszont friss driver.
  • raga
    #2429
    Nekem sem indul azt mondja tegyem be az eredeti lemezt pedig bent van és eredeti.
  • motyodlee
    #2428
    sziasztok!
    éppen most telepedett fel a gépre, el is indítanám, viszont belépés helyett villan egyet a kép, aztán ennyi.
    nincs gamer-gépem, viszont egy olyan gyengeközepes szintet tudna hozni a játékból.
    vkinek van vmi ötlete, hogy mi lehet a gond?
  • kulabácsi
    #2427
    jó game volt, csak rövid :(
    a végét szebben is lezárhatták volna
  • Alien1515
    #2426
    Lacee86! úgy csináld hogy kiállasz a konzolra ( úgy hogy feletted ne a fal legyen ) és egyszerűen megvárod még feltölt az idő képességednek a csíkja teljesen és visszapörgeted az időt! ennyi! nekem is bajom volt ennél a résznél! de nálam egy bug volt! a bolond ruha nem engedte visszapörgetni az időt! megállítani és lelassítani engedte! tök szívás! szal visszatöltöttem az előtte levő mentést és utána ment
  • Lacee86
    #2425
    Hi! A szélturbinás részről többször szó esik itt a fórumban, de nekem nem egyértelmű még mindig. Odamegyek a közepére, forgok ott mint a hülye; megállítom az időt, de a 3 közül melyik konzolra kell átugrani? (Ugye 4 van, de az egyikről jöttem)
  • dbobek
    #2424
    ok kösz