2583
  • Shep
    #1383
    nem publikus helyről szedtem, de ez a neve Timeshift_CRACKFIX_FLTDOX
    ja és rakjál legújabb beta drivert ha meg ATID van akkor kérdezz meg egy atist mit használ hozzá.


    Zeppelinnél a reverse time kell.
  • bandi007
    #1382
    Hali már +találtam ...
  • gyuri00
    #1381
    nekem megint sikrült elkdnom:S

    egy raktár szerüségbe vagyok ahol egy karral dobozokat tudok mozgatni és semmi más:S vagy én neml áttam mást és nem tudok semmere se menni

    képet hova tegyek fel h ide betudjam linkelni?:S
  • bandi007
    #1380
    Hy all!
    Tud vki abban segíteni, hogy hogyan lehet a liftel felmenni azon a pályán ahol a Zeppelint kell kerseni?
    THX
  • kozitomee
    #1379
    Ácsi ácsi én már leszedtem 1 crack fixet meg leszedtem az 1.1 et de ez sem jó...

    Tudsz adni linket??? Mert lehet hogy szart szedtem le...
  • kozitomee
    #1378
    Jah ebben a gépben 1 toprongyos Sapphire Radeon 9600XT vagy mi a búbánat van. Ezzel adtam 1 kis plusszt?
  • timantes
    #1377
    valamelyik szikla tövében egy lőszeresládánál ottlesz az aknavető, használd
  • Shep
    #1376
    Szedd le a crackfixet, ha nem tartalmazza a patchet akkor azt is és menni fog.
  • timantes
    #1375
    PROCYON , én is az ő verzióját akasztottam ki...
  • Shep
    #1374
    Mikor a börtönből menekülök, az úton jön egy lépegető, na azt ki lehet nyírni, vagy csak el kell menekülni?
  • kozitomee
    #1373
    Nah jolvan már órákóta bújom ezt a fórumot.
    Legalább 40-en kérdeztek egy valamit és most én is csatlakozom hozzájuk (ebből eddíg 1 általam értelmezhető válasz volt:S Az sem volt sikeres:S)
    Nah összegezzük
    Van ez az FLT szar ugyebár. Én leszedtem torrenten mert nagyon elkeseredtem 1 másik játék miatt (eggyik gépemen sem ment a The Witcher:'(((( )
    Nah és ez a szar ez nem akar elindulni bevillan 1 ablak aztán vissza.
    Most itt mégis mit lehetne tenni??
    Van akinek már sikerült megoldania a problémát???
    Én már épp azon gondolkozom hogy EMO leszek és felaprítom az ereim vagy tekerek magamnak 1 kötelet és célszerűen használom.
    Ezért valaki legyen olyan jószívű és lásson el 1-2 tippel vagy mondjon valami értelmes "húzz a picsába" mert már naggyon elegem van ebből az FLT szarból.
    Pedig nagyon érdekelne a játék...
  • timantes
    #1372
    Kiakasztottam! Lesz 2. része!!!!!!!!!!!!!! király. Részletekrt vigyétek végig , megéri.
  • Shep
    #1371
    Persze, én is CS-zek.
  • 6600GT
    #1370
    hello all.na megy a játék jól?
  • dienesoft
    #1369
    Nem igazán :)
  • gyuri00
    #1368
    oks megpróbálom kössz:)

    de ott van egy tank a közelbe aszt nem tudom haszálni?:D
  • dienesoft
    #1367
    Hopp, nem tudok írni. Szóval: 1.*szétlőni a bombákat 2.(NE nálad robbanjon, hanem nála :) )
  • dienesoft
    #1366
    Ott le kell lassítani az időt,de úgy, hogy az ágyúval (amit a tér közepén találsz) mindig megprobálod stélőni a bombákat, amiket feléd küldd (tehát nálad robbanjon). Én szenvedtem vele egy fél órát.
  • gyuri00
    #1365
    valaki nem tudna segíteni mert elakadtam:S

    valmi algút rendszer bejáratát keresem és van egy tank ami mindig szarrá lő:S(ez az első tankos rész ha jól emléxem)
    aszt hogy lehetne megsemisíteni
  • arty
    #1364


    végre egy értelmes mentalitásu ember
  • dienesoft
    #1363
    Nekem ezerszer jobban ment a teljes, mint a demo(persze csak a drivercsere után, azt a drivert, amit ajánlanak hozzá, felraktam).
  • Requiem88
    #1362
    köszönöm a segítséget, megoldottam :)
    lecrackeltem a demo-t és indul :D
    azért szarakodok egyébként vele mert először kipróbálom milyen, hogy fut a gépemen stb, torrent oldalon sajnos éppencsak 1.000 fölött van az arányom, és nem töltöm le amíg nem tudom hogy jó-e :)
  • tumpi
    #1361
    Helló mindenki!A problémám a következő. Újra raktam a játékot és amatőr hibával letöröltem a mentést.
    Valaki esetleg tudna küldeni egy mentést?
    Ott tartottam hogy egy repülő jött értem és előtte kikellett lőni a gépfegyvereseket.
    Üzit írjon légyszi aki tudna segíteni. Köszönöm előre is.
  • urbijoe
    #1360
    és az jo?
    mert én játszok counter strike source-al és nem akarom hogy a beta driver elbassza az fps-emet
  • ellington
    #1359
    a játék elején amikor hárommilliárdan jönnek ellenem, mit kell csinálni?
  • Shep
    #1358
    legújabb beta drivert tedd fel.
  • urbijoe
    #1357
    melyik nvidia driver kell ennek a szarnak?
    mert a legujabb van fent (ForceWare 163.71) és azt irja nem kompatibilis
    és mindig ujrainditja a gépet
  • neptum
    #1356
    a lőszergyárba volt valami teleportálos emberke azt ugye majd a játékba nem kell legyürni ? most tartok ott hogy valami Zeppelin gyárba kell bejutnom
  • keepernext
    #1355
    van
  • keepernext
    #1354
    Na elindult a game úgy ahogy ezerszer már levan írva.(FLT verzió)
    Na ez jó lett!!Minden full 8×simítás 8600gt simán megy.
    A MI naon jó az időlassítás brutál,egyszóval jó lett az egész.
  • Djemba
    #1353
    lehetne egy normális crack ááá
  • solikka
    #1352
    sűritsd ki :D lol
  • Shep
    #1351
    A havas bázisos pálya után (toronyból lövöm rakétával a népet) azután még mennyi van hátra?
  • Shep
    #1350
    Mi az, hogy sűrítsd ki? Besűríteni lehet valamit. Valamelyik hülye progiban így van lefordítva a tömörítés?
  • crazyclone
    #1349
    ne ugy csináld hanem igy:
    süritsd ki az mds t az mdf mellé mielőtt bármit is elkezdessz 4.06 daemon és yasu 1.4.7080 mountold be install majd BYN9-LAB2-NAL5-TEN2-2583 és S7262080 utóbbit nekem nem kérte ezután se restart se semmi egyből inditsd a gammát
  • crazyclone
    #1348
    beleállsz egyik dobozba majd visszafuttatod az időt...
  • jemo69
    #1347
    ati oldalon sajnos az X700 alapkövetelmény...
  • SD456
    #1346
    Hy all!

    Az #1304-es hsz-ben leírt dolgot megcsináltam de még mindig nemműködik. Valaki nemtud megoldást a problémámra? (#1275-es hsz)

    Előre is köszönöm!
  • crazyclone
    #1345
    ja és arra is vigyázz ne a régit tedd hanem az uujat
    esetleg a régire ne tegyél ujat stb...
  • dienesoft
    #1344
    *működnie :)