2583
  • nsndhk
    #1423
    Az óriáspók plazmaágyuit, hogy kell szétlöni?mert már egy jóideje probálkozok vele.Elöre is köszi
  • neptum
    #1422
    amikor valami koprsó hoz ahonlit ami van ott ? mert abba bele mész és idő vissza forditás és ott a meg oldás
  • Disaster24
    #1421
    Énis itt akadtam el, vki help?:)
  • Gonosz Élien
    #1420
    Na, amúgy a játék végefelé sikerült elakadnom.
    Hangáros rész, egy kezelőközpontból valamilyen cargo nevű szerkezettel megoldottam hogy egyik platformról a másikra ugorjak, de utána hogyan tovább? Létrával leérek egy kis gyártósorhoz amin valami keretszerűség készül, de nem tudom mit is kellene csinálni egész pontosan.
  • KILLER2
    #1419
    Köszi
  • Purga
    #1418
    "bin/steamwars.ini

    szerkeszt..English átír Hungarian-ra...en átír hu-ra

    és magyar felirat voilá"
  • KILLER2
    #1417
    Bocs a kérdésért, de
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Torrenten van magyar verzió? Ha igen, melyik? Mert ami nekem megvan, az angol, csak a lemez menüje volt magyar.

    Köszi.
  • Mdavide5
    #1416
    VALAKI LÉGYSZI 1405!
    már kétnapja próbálkozom de nem sikerül VALAKI!!!!!
  • neptum
    #1415
    még van 2 pálya és kész de azok a pályák elég húzosak néhány részen
  • Ramires
    #1414
    Sgtfathi és krys002 féle probléma itt is :) Valamiért ismerős ez a helyzet (Jericho?)
  • Shep
    #1413
    Nem vagy semmi figura.


    Mennyi van még hátra azután, hogy megrohamozzuk a zeppelin hangárt?
  • Mdavide5
    #1412
    és ott mit csináljak?
  • Maximus4
    #1411
    Nem lehet,hogy esetleg a feladatkezelőben kellene a folyamatoknál körülnézni?Vagy ott már nézted?
  • neptum
    #1410
    kivégezetm nagyon jó játék lett és jó a vége is úgy hogy sok szeretet várnám a folytatást is ha lesz :D
  • Mdavide5
    #1409
    Megcsináltam
    de mindig azt írja ki hogy helyezze be az eredeti lemezt
  • tibiszabo
    #1408
    olvas vissza ott a megoldás
  • krys002
    #1407
    Azért kösz, még próbálkozok. Talán majd az új patch megoldja. asszem az x600-as kicsivel jobb mint a 9800. Tehát a vidikari akkor jó. télleg kösz az infot!
  • Seagal
    #1406
    No, már írtam itt hogy a haver 9800 karijával ue. van, mivel már engem is érdekelt utánanéztem a hivatalos fórumon. (nekem egyébbként megy, de nincs benne sok köszönet, akad mint állat).Szal az van, hogy nem a crack hibás, hanem a játék szar:S Főleg Ati kártyásoknál jelentkezik, de előfordul Nvidiával is. Magyarázatot, érdemi segítséget még nem tudtak adni,-csak a szokásos, frissítsd a drivert,stb- gondolom jön majd egy újabb patch. 1ébbként amennyire ki tudtam venni, az Ati 9800 a határeset, annál gyengébbel próbálkozni sem érdemes-legalábbis az ottani moderátor szerint. Ennyit tudok mondani, gondolom nem nagy segítség, de hát a semminél több. Még egy érv arra, mért ne vegyünk eredeti játékot:D
  • Mdavide5
    #1405
    Valaki leírná hogy hogy kell telepíteni a PROCYON verziót.
    Előre is kössz.
  • Sgtfathi
    #1404
    Jo lesz az a vidkari!
    Nálam meg még pár embernek ugyan ez a hiba.
    Lehet összekéne nézni kinek milyen progi van fel-installálva abbol kiszurnánk a hibaforrást!
  • neptum
    #1403
    egy részen akadtam el a játék vége felé vagyok már nagyon egy ház tetőn ahol egy rakat teleportálos emberke jön levadászom őket és a háttérbe van valami lépegető ami osztja az észt és egy idő múlva felém kezd lőni és meg halok ott mit kell csinálni ?
  • Matte
    #1402
    hááát...ha minden létező tanácsot végigpróbáltál amit adtak az indításra, akkor sajna :( sok mindent nem tudsz tenni. Ugyanis az flt-nél a leszed, patchel, crackel játszik módszer működik. Hidd el tudom milyen érzés. Én bármit csinálok, nálam a Bioshock 5-10 perc játék után kifagy. Ha leellenőrizted és mindened megvan hardveresen, szoftveresen ahhoz hogy menjen, akkor valami ütközés van. Win reinstall, csak a legszükségesebb cuccok felrakása és úgy kipróbál......de hát ehhez meg kinek van kedve ugye...
  • krys002
    #1401
    Valaki segítsen már nekem meg kozitomee-nek lécci!! Valakinek már megoldódott az a problémája, hogy: rákattintok az ikonra, töltöget a gép, olyan mintha bejönne egy ablak, ezután pedig kilép az asztalra?
    Ha van valaki akinek megoldódott írja má le hogy csinálta. Nagyon szépen kérlek titeket, lécci segítsetek a vidikarim ati radeon x600 pro.
    Legalább azt írjátok már meg hogy jó-e a vidikari a játékhoz, vagy lehet -e vele kezdeni valamit! Előre is köszönöm ha v.ki kiment a helyzetből!
  • Volo
    #1400
    köszönöm, megpróbálom megkeresnki az új drivert!
  • Sgtfathi
    #1399
    Remélem te is ugy jársz vmi jo gaméval mint a "Lámák" akiknek nem indul a Timeshift!!
    Amugy kipróbáltam sok mindent de nem megy,sööt még a demo sem megy pedig az ment még mikor kiadták :(
    Még próbálkozok hátha kodek hiba.
  • KaLóZ14
    #1398
    már megvan rájöttem
  • KaLóZ14
    #1397
    a szélturbinánál mit kell csinálni h feljussak a felső szintre...?( már lentvok a turbinánál és pörög mint az atom)
  • k3nGu
    #1396
    de a 2. propelleres résznél ha lelassítom az időt még úgyis gyorsan forog h rátudjak ugrani, 5let?
  • keepernext
    #1395
    Vedd lejjeb a procit.. vagy driver hiba a legújabbat rakd fel.
  • Volo
    #1394
    Sziasztok! Felraktam a gémet... El is jut a betöltésig, de ott hirtelen kék képernyő!:S Mi lehet a gond? Mit tudok csinálni???

    gép: GeForce 7600 GS, 2 magos pentium 3,4 GHz(3,8-on), 1 giga hűtött 800-as ram.
  • keepernext
    #1393
    Az FLT verzióba benne van.
  • keepernext
    #1392
    A játékhoz van.Legalábbis nekem én landről szedtem.
  • Djemba
    #1391
    mert semmi FAQ nincsen
  • Djemba
    #1390
    és honnan lehet azt a cracket leszedni?
  • keepernext
    #1389
    169.04 driver
  • keepernext
    #1388
    Mégegyszer elmondom a lámák miatt.
    Az FLT verzió jó! Felrakod játék ,felrakod 1.1 patch
    crackfix fltdox crack-eled
    És láss csodát elindul a játék.
  • Djemba
    #1387
    linket
  • Purga
    #1386
    Jól látom, hogy elrontották az 1.1-et vagy félreértelmezem?
  • zsotee
    #1385
    Kijött a Patch v1.2!

    patch 1.2
  • gyuri00
    #1384
    már sikerült:D

    ha megint elakdok majd jövbök