2583
  • dienesoft
    #1343
    Igen, így máködnie kell, csak így ment nálam is, ezt megerősítem.
  • krys002
    #1342
    valakinek nincs ötlete arra a hibára, hogy: elindítom a játékot, töltöget a gép valamit, olyan mintha megjelenne egy ablak, utána meg kilép az asztalra? Olyan jó lenne ha valaki tudna segíteni. lehet hogy a videokártyám a gond, de nem biztos. ati radeon x600 pro-m van 256 mb-os! Légyszives valaki válaszoljon már a problémámra!
  • saiyanjin
    #1341
    4.09HE daemon teljesen megfelelő.
  •  Evil
    #1340
    Ja igen az error nemlehet hogy valami tüzfal blokolja? Esetleg nemraktál már fel valami verziot a játékbol és nemlett rendesen eltávolitva.. És persze még véletlen se rakj rá regedit es vackot.. Esetleg keress rá Timeshift szora regeditben és minden könyvtárat tartalmával töröld ki és utánna pedig rakd ujra..
  •  Evil
    #1339
    Letöltöd a demot az exe t elinditod felrakot és kész semi deamon tools nemkell hozzá.. Crack se elévgre demo még patcholni se kell teljesen jolmegy anélkül.. Majd a fullt de az más téma..
  • barany
    #1338
    (aztán meg is veheted, ha úgy gondolod, tudod, ezek a készítőlányok-srácok megérdemlik)
    Meg én is a fizetésemet
  • BaLTáSGYiLKoS
    #1337
    azt gondoltam, "gondolom" blöffölsz :)
    nem értelek... miért szenvedsz ezzel, mikor már elérhető a teljes verzió?
    (aztán meg is veheted, ha úgy gondolod, tudod, ezek a készítőlányok-srácok megérdemlik)
  • barany
    #1336
    Irigység , én meg csak nézhetem a monitort
  • EmThor
    #1335
    van valakinek G15 billentyűzete?

    mert a game az x-fi hangkártyákon túl, ezt is támogatja, ráadásul a billentyűzet lcd kijelzőjére magyarul van kiírva minden, lehet olvasni aktuális feladatokat, ÉP-t, energiát, fegyvereket, kurvajó!!
  • Requiem88
    #1334

    kezdjük előlről.
    Letöltöttem ezt
    innen
    Feltelepítettem. Nem kért semmiféle serialt, semmit nem kellett kicsomagolni és nincsenek cd-képfájl(ok) (de még a darabjai se) és nem kellet crackelni sem. (azonban ezt a crack dolgot most kipróbálom... bár nem hiszem hogy bejönne).
    Aztán amikor indítanám (a frissen feltelepített, eredeti) demo-t, kapom a lentebb írt hibaüzenetet.
  • BaLTáSGYiLKoS
    #1333
    kit nézel lükének?

    Just extract the archives and burn/mount with your favorite software.
    Install.
    When prompted for serial use: BYN9-LAB2-NAL5-TEN2-2583
    When prompted for part number use: S7262080
    Copy our cracked game .exe, upgrade v1.0-1.1, mount image file to
    DTools 4.10, enjoy! :))
    /Team FairLight
  • neptum
    #1332
    a lőszergyárba a vége felé járok és az a kérdésem hogy sok van-e vissza még a játékból ?
  • Requiem88
    #1331
    ez még nem warez... csak a demo :) tesztelném hogy egyáltalán fog-e élvezhetően futni a gépemen (annak ellenére hogy a sys_req_labs szerint igen)
  • crazyclone
    #1330
    süritsd ki az mds t az mdf mellé mielőtt bármit is elkezdessz 4.06 daemon és yasu 1.4.7080 mountold be install majd BYN9-LAB2-NAL5-TEN2-2583 és S7262080 utóbbit nekem nem kérte ezután se restart se semmi egyből inditsd a gammát mennie kell ...
  • crazyclone
    #1329
    kapun ki metroba le
    sha azáramütne akkor időt stoppold le ....
    ezz rimmel baszki ...
  • Requiem88
    #1328
    továbbra is :S
  • Requiem88
    #1327
    oké, yasu megvolt, cloak mind, 4.10-es deamonnal próbáltam nem indult. uninstall, reboot, 4.06 felrak, próbál, informál. mindjárt jövök.
  • DarkSector
    #1326
    csak a 4.06-os Daemonnal sikerült nekem is elindítani.
    És a legújjabb 1.4-es yasu-t másold a c:/program files/Daemon tools/ -ba
    és onnan indítsd.
  • sorrow
    #1325
    Nekem is azonnal elindult az #1304-es leírással a FLT verzio (semmi bűvészkedés csak a jó öreg crackkelés) thx.
  • fullazz
    #1324
    Hi!Elakadtam help! ;) Még az eleje felé! Valami alagutat kell megkeresnem! Már minden ki van pipálva! Van egy harckocsi ami egyfolytában tüzel rám,van egy másik ami nem mozdul (rajta van a térképen a csillag), ha le bírok menni a metróállomásra vagy hova,ott meg alul a vízben uszva halok ki!Kösz előre is! ;)
  • And5
    #1323
    Elindul.
  • crazyclone
    #1322
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát a vége eléggé pillango hatásos lett ugyis irja unlockablesbe bad choise vagy mi szoval a kettest majd kezdhetjük elölről ... vicces
  • Magiszter
    #1321
    DaemonTools Pro (a legújabb), YASU elindít, játékot felpecsel. És exe-re 2x klikk. Egy ismerősöm ismerősének sz ismerőse és annak a régi szobatársa mondta hogy így nála működött :-D
  • Requiem88
    #1320
    hello

    nemrég szedtem le a demo-t és raktam fel, gondoltam kipróbálom mielőtt letölteném
    Indításkor azonban ezt a hibaüzenetet kapom:

    Fent van a gépemen a daemon tools meg az alcohol 120%.
    Őszintén szólva lusta vagyok letörölgetni, gépet újraindítani, felrakni, gépet újraindítani... Ezért kérdezem, hogy hogyan lehetne megoldani hogy fusson? Ha a helyzet megkívánja letörlöm őket persze... De jó lenne ha lenne egyszerűbb megoldás.
    Ja igen, a hibaüzenetnél írt linket meglátogattam, elolvastam miket írtak, meg felajánlottak egy-két registry fájlt de nem bízom bennük: tartok tőle az a registry úgy megpakolná a gépem hogy az életbe ne tudjak többet tört játékkal játszani...
    meg őszintén szólva nem hiszem hogy megoldanák a problémámat.
    Előre is köszönöm.
  • Magiszter
    #1319
    No már játszom egy jó ideje és csupán egy kérdésem volna: Van valami "módosítás" a játékhoz ami kicsit több mozgást enged az időben? Mert ez a pik-pak kifogy az energia dolog nagyon nem tetszik már. Legalább gyorsabban töltene vissza... Szóval valakinek van tudomása ilyenről?
  • mikiking
    #1318
    Most teccik vagy nem ? mert azt irtad,h nem teccik csak a graf.utána meg azt irtad,hogy ez a timeshift jön be nagyon.... biztos ide akar jönni ?
  • csoola
    #1317
    ennél a játéknál nekem a grafon kivül semmi nem tetszik, nem szeretem az ilyen dinolövöldözös cuccokat:P ez a timeshift jön be nagyon, crysis demot is rongyosra játszottam, várom a prostreetet, ut3-at, gow-ot, meg ilyeneket:D de a turokbol a régi részek sem jöttek be, pedig probáltam sokat
  • Gabeee66
    #1316
    ATI Radeon x700 a minimum igénye a readme szerint.
  • krys002
    #1315
    sm 2.0-val elindul? és ha igen akkor hogy?
  • barany
    #1314
    Nagyon szívesen , én is sokat szívtam mire elindult
  • DarkSector
    #1313
    Nézz meg róla videót és szeretni fogod.
  • burg3r
    #1312
    atom ez a játék nekem elsőre elindult ezzel a leírással #1304
    kösz szépen
  • Yoda001
    #1311
    csak 3.0-val megy?
  • barany
    #1310
    Az a fránya SM3.0
  • barany
    #1309
    Akkor is ez kell , a hivatalos 163.71 - el " kékhalál "
  • Yoda001
    #1308
    szerintetek elmegy, és ha igen hogy? :s athlon 64 3200+ x800xt 1 giga ram
  • atesszan
    #1307
    Ezt a spoiler dolgot hogy kell igy eltüntetni?
  • krys002
    #1306
    valaki segítsen már lécci!! ati radeon x600-asom van és néhányan már írták ezt a problémát: rákattintok az ikonra, elkezd tölteni és a monitor bal felső részén olyan mintha megnyílna egy ablak, ezután pedig visszadob az asztalra. x600-as csak sm 2.0-át tud, lehet hogy ez a baj. már mindent megpróbáltam! a demo se jó meg az egész játék. nem értem mi lehet a gond. Légyszives segítsetek!
  • saiyanjin
    #1305
    igen, már van ez egy ideje, de ez elvileg még csak beta driver...
  • barany
    #1304
    Azoknak akiknek nem indul ! Xp-n Nvidia kártyával !
    1 - 169.04 driver instal
    2 - FLT Timeshift instal
    3 - 1.1 patch instal
    4 - 1.1 FLT crack felülír
    5 - ha akar HUN - ra update

    Nekem igy tökéletesen mükszik