2583
  • Qwerty4
    #1943
    Na sikerült elakdni itt is, először:



    Na itt hova tovább?Azzal a karral nem sokra megyek.

  • InfectedMann
    #1942
    Az egyik legjobb játék amivel az utóbbi időkben játszottam.
    Totálisan lenyűgözött. Kevés játék van ami ennyire lekötött.
    Még nem vittem végig.
  • #1941
    yes, yes, yes. végre összejött
  • #1940
    értem én, hogy felrepülés közben a szélcsatornában el kell menni valamelyik oldalra, de akármit nyomok egyik oldalra sem akar elmenni, csak középen emelkedem, aztán pedig visszazuhanok. Le kell valahol állítani az idő visszatekerését közben, vagy csak az A vagy a D gombot kell nyomni?
  • Qwerty4
    #1939
    játék közben nem úgy tűnik, de ahogy megnéztem azt a képet az jutott eszembe :)
  • w77d
    #1938
    sziasztok!
    élsimítást valahogy rálehet erőltetni erre game-re?
  • DarkSector
    #1937
    Jah én a bioshock-ról is ezt hittem.
  • Japep
    #1936
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Odamész, nézed egy ideig a "ventillátort" aztán visszatekered az időt és ugrassz...így felrepít.
  • Qwerty4
    #1935
    bazz, mintha quake4 lenne vagy valami doom3 engines game :)
  • szandrus
    #1934
    Na megvan létra,köszi kissrp!
    De most itt akdtam meg bármit csinálok mindig meghalok hogyan kell itt átjutni?
    Köszi.

    http://photohost.extra.hu/up/gallery.php?entry=images/1194888061.jpg
  • Qwerty4
    #1933
    Benyomások a játékról:
    -elõször is megfogott a futurisztikus HL2 szerû hangulat és a szép graf
    -miután végigvittem már 2 pályát:atomlineárisnak érzem, bár nem törlöm le, a Jerichot is késõbb kedveltem meg (az elejét annak is nagyon untam)
    -minden quicksavanek külön fájlt csinál, amire végigviszem 2 GB mentési fájlom lesz
    -lassan már nem számít extrának valamilyen különleges képesség egy akármilyen játékban, idõmanipulálást is már láthattunk máshol
  • Heuro #1932
    Ez egy kiváló ötlet volt, és működik is!
  • kissrp
    #1931
    NEM MEGY A NAGY_PÓK!!!
  • kissrp
    #1930
    Marko001 -nak: Akárhonnan (erkély v szoba) gyilkolászom, mindig agyonráz az áram. Esetleg kell valami shiftelés (visszapörgetés ugyebár ilyenkor nincs). Szóval még mindig nem megy a nagy dög. :(
  • kissrp
    #1929
    szandrus-nak: Ez nekem is nagy gondot jelentett ez a rész. Van valahol egy létra, ahol fel lehet mászni. Én úgy találtam meg,hogy kiválasztottam egy irányt (pl jobb) és csak azon az oldalon mentem.
  • kissrp
    #1928
    gömi-nek: Úgy van. Visszatekeréssel jutsz fel. Próbálj elmenni az egyik irányba repülés közben, úgy menni fog. Nekem kb 6-odszorra ment.
  • hawkie22
    #1927
    Valaki tudna adni linket 1.1-es crackfix-hez?
    Mert a gamecopyworld-ös fájl valami 7z kiterjesztésű és nem tudom, mivel lehetne kicsomagolni.

    Köszi
  • #1926
    Hali.
    Nekem is a szélcsatornában lenne a problémám. Az idővisszatekeréssel felrepülök, de nem tudok kimenni az oldalsó függőfolyosóra.
    Pls segítsetek, előre is köszi
  • szandrus
    #1925
    Na így kicsit nagyobb,bocs. :-)
    http://photohost.extra.hu/up/gallery.php?entry=images/1194799751.jpg
  • szandrus
    #1924
    Sziasztok itt elakadtam,hogyan kell feljutni a vezérlőbe aktíválni a szélturbinát,mert én sehogyse jövök rá. Köszi.

    http://photohost.extra.hu/up/images/thumbs/thumb_1194799751.jpg

  • antibazsi
    #1923
    Ha már végigvittem volna tudnám mennyi van még hátra,de akkor tudtam volna kapásból amegoldást is...gőzöm sincs,h még hol a vége...vki olyan mondja meg aki már végigtolta.
  • Qwerty4
    #1922
    Igen, műxik.
    Nekem a patchel és crackfixel minden rendbe jött.
  • Rodman6
    #1921
    Ha nem indul a játék itt láthatjátok hogy miért nem:
    www.systemrequirementslab.com
  • antibazsi
    #1920
    Igen,igen,köszönöm a segítséget,már kicsit be voltam fáradva amikor itt tartottam,de ma amikor felébredtem rögtön rájöttem mit kell tenni. :)
  • Rodman6
    #1919
    Amúgy nálatok működik az egér játék közben? Tudtok vele mozogni?
  • hawkie22
    #1918
    Sziasztok!

    Volna egy problémám. Felinstallálom a játékot, és amikor elindítom, akkor megjelenik az ablak, majd eltűnik, és nem történik semmi.

    Crackeltem, próbáltam a legújabb videókártya-driverrel is, de ugyanaz.

    Szerintetek mi lehet a probléma?
  • Rodman6
    #1917
    Igen az a baj. Az a kártya már nagyon öreg, sőt a 9800PRO sem jó már hozzá. Ha még AGP alaplapod van akkor rakj bele egy GF7600GT-t.
  • kobra313
    #1916
    Hello! nekem az lenne a bajom hogy amikor felraktam a játékot (crackeltem és a patch-ot is felraktam) és elakarom inditani akkor csak egy kis ablak jelenik meg egy pillanatra aztán semmi! Azt az új driver-t is leszedtem de nem hiszem hogy jó mert Ati Radeon 9550 videókártyám van (ez lenne a baj)???????????
  • Rodman6
    #1915
    Köszi megoldótott ez a problémám, most jött a másik kettő.
    1.Az egérrel nem tudok forogni csak a billentyűzettel.
    2. Nem tudok kilépni az ESC-el a főmenübe.
    Ez is a crack miatt lenne? Melyik crackfix a jó?
  • atesszan
    #1914
    1.1 patch+a hozzá való crackfix.
  • Rodman6
    #1913
    Nekem is csinált ilyet, mindjárt felrakom a patchet... de nekem inkább az a bajom hogyha állítok valamit az opcióban, megjelenik a Windowsnak a nyila, ahol tartottam az viszont megmarad a háttérben - és faxául lefagy. Nem tudom beállítani a rohadt billentyűzetet így. Szar lenne a krekk? Pedig jó a konfigom hozzá, csak éppen mozogne nemtok mivel tök üresen jön be billenyűzetkiosztás, ezért lenne jó beállítani.
  • Qwerty4
    #1912
    Hello.

    Mi van ezzel a játékkal?Minden video beálltás után lefagy és dmp fájlokat csinál.
  • atesszan
    #1911
    Rájöttem.Jó kis játék volt!!!
  • dardevil
    #1910
    Innen mennyi van még a játékból?
  • atesszan
    #1909
    Lövöm a hasán azt a pontot,de kinyir.Miért?
  • atesszan
    #1908
    Hali!A végén az őrszemet hogy kell kinyirni?
  • sas13
    #1907
    be kell menni a tank előtt jobbra az aluljáróba időlassítással
    lent pedig szintén időlasítással át tud menni a vizen a tag (f)
    (amugy lentebb már le van írva)
  • cumfu
    #1906
    nem tudom megcsinálni a 2. pályát! ott vagyok ahol van 1 gépágyú és egy tank ami lő! van egy ami áll (az nem lő) meg kell találnom az alagút fojtatását. de a jel az az álló tank alá mutat. nem tudok vele menni se felrobbantani. próbátam mindent de nem megy. :( valaki segítsen
  • sas13
    #1905
    Odáig eljuttot valaki amikor kétoldalt ventilátorok vannak,midig bedarált.
    Ott mit kellene csinlálni?
  • sas13
    #1904
    azt hiszem default "b" a visszafordítás