2583
  • tonyo9
    #1983
    egérrel is lehet irányitani a játékot?:D nekem valahogy nem sikerül... csak löni tudok az egérrel:@
  • Depridol
    #1982
    szét kell lőni az ágyúit azzal a "kék villám"-ot lővő fegyvereddel :) nem lesz könnyű!!!
  • djrobaa
    #1981
    Sziasztok! Most annál a nagy poknál tartok és nemjövök rá hogy hogyan kell kinyirni! Légyszi segitsetek! Köszi!!
  • arty
    #1980
    a 8500gt kilog a sorbol, az egy borzalom szutyok kártya, játékra alkalmatlan
  • Lord Myn
    #1979
    300-as Codegen-nel nagyon nem ajánlom, tönkre teheti az új kártyádat.
  • saiyanjin
    #1978
    Köszönöm a segítséget.Akkor próbálkozom tovább...
  • Synit HUN
    #1977
    Basszus tényleg! Nem tudtam mi volt ennyire jó utoljára, de tényleg a Prey. :D
  • signs
    #1976
    Hát ez sajnos így van. Azért köszi :)
  • Redman1122
    #1975
    köszi a válasz Lord Myn!!most egyenlőre annyi KP-m van h karit vegyek a tápom 300as tehát akkor szted még működni fog az új kari ezzel a táppal?
  • ricsa008
    #1974
    felraktam a játékot+1.1 patch+crack és se egér nincs a menübe se bill akkor mit kell csinálni?
  • Lord Myn
    #1973
    Figyelj, a játék readme file-jában van benne (sajnos az sr labs nem tudja megkülönböztetni 2.0-s videókártyákat, pedig van Pixel Shader 2.0, 2.0a és 2.0b is). A másik meg látod, hogy neked is ugyanilyen videókártyád van és ugyanez a bajod is. A 9800-as bármilyen jó kártya is volt, eljárt fölötte az idő... :(
  • Mikiller
    #1972
    1.2-höz nem jó a mini image, crack meg nincs, de simán jó az 1.1 azzal most fejeztem be a game-t.
    Ez olyan felüdülés volt, mint tavaj a Prey.
  • grebber
    #1971
    Nemtudom image-el kell kiprobálni!
  • cumfu
    #1970
    és van hozzá 1.2-es crack is?
  • grebber
    #1969
    Akik még tolják kijött az 1.2-es patch!
  • signs
    #1968
    Nekem is ugyanez a bajom, és ugyanilyen videókártyám van! :) Viszont a system requirements lab szerint elég a gépem, a vga kártyát is beleértve... Nem akarok kételkedni a szavadban, de ez biztos?
  • Lord Myn
    #1967
    Van amikor elég a 300W-os táp (bár már tényleg nem érdemes olyat venni), de a Codegen-t sürgősen felejtsd el és márkás tápot vegyél (FSP, Enermax, Chieftec, stb.).
  • Lord Myn
    #1966
    Sajnos a videókártya a hunyó, Pixel Shader 2.0b kell neki, amit a te videókártyád nem tud. Úgyhogy nem is fog elindulni...
  • Skyline
    #1965
    Szerintem gyűjts még egy picit mert: 7600-t nincs értelme ma már venni,akkor inkább 7900-tól felfelé,esetleg 8500gt (nagyonjólhúzható) vagy 8600...
    Tápból szintén nem éri meg a 300w mert késöbb ha tuningolni akarsz az első ami kevés lesz az a táp...célszerü egyből legalább egy 500-as gondolva a késöbiekre...
  • InfectedMann
    #1964
    Shader Model 3
  • Redman1122
    #1963
    csá all na már csa annyi hiányzik az karihoz h rákattintsak a vásárlás gombra és azt akarom kérdezni h 1 codegen 300w-os táp elég lesz e egy 7600-ashoz??mert haver most vett egy újabb tipusú ati kártyát és neki elég hozzá a 300as táp!
  • Sody01
    #1962
    SM3 az mi?
  • Synit HUN
    #1961
    Asszem az SM3 hiányzik neki.
  • Synit HUN
    #1960
    A felszív a jó nyom. Csak próbálj közben előre is haladni.
  • Sody01
    #1959
    Gépem:
    Alaplap Abit NF7(-S) v2.0 (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio, LAN)
    Proci Amdt Athlon xp 2500+barton
    memoria 1024 MB (DDR SDRAM)
    Videó kártya ATI Radeon 9800 Pro (128mb)

    Az 1.1-es path van csak felrakva de ha nincs fent akkor is ugyan ezt csinálja
  • saiyanjin
    #1958
    És úgy tovább vagy pedig reverse mert akkor felszív a levegő de utánna mindig leesek.
  • saiyanjin
    #1957
    Helen,

    A komplexum belsejében az 1es szinten a forgó lapátkerék mindig ledarál.
    Megérzésem hogy itt az idő stop ami használ.Jó nyomon járok ???
  • InfectedMann
    #1956
    Én is csak véletleg találtam rá erre a BETA driverra :P (:
    És nekem is a 163.75 volt fent ez előtt (:
  • bigyo108
    #1955
    ok kösz a tippet ....
    nekem 163.75 ven fent .... talán tényleg joó lesz frissiteni .. csak az a röhejes hogy az nvidia.com ezt dobta nekem ki tegnap a legfrissebbnek ....
    sebaj ... akkor jöhet a mégujabb !!!!
    kösz !!!!
  • InfectedMann
    #1954
    Nekem is csinált ilyet az első induláskor pedig nekem 7600GS -m van.
    Én ezt a drivert tettem fel: http://www.nvidia.com/object/winxp_169.09.html

    Próbáld meg hátha. Bajod nem lehet belőle.
  • bigyo108
    #1953
    Na ez a játék ugyanazt csinálja mint a Bioshock .....
    Uj drivereket huztam le frankón lepucoltam mindent ......
    a 7300 GT-s problémát már több oldalon emítettétek...de nem találtam rá megoldást ....
    Shader-ek betöltésénél......rotty..és a gépem újraindul .....
  • InfectedMann
    #1952
    Unni?
    Hogy lehet ezt a játékot unni?
    Jah hát pl. nem a legkönnyebb fokozaton kell játszani :D
    Úgy én is unom még a legjobbnak kikiáltott játékokat is.
    Amúgy most végeztem ki a fegyverraktárat. Kiv. vagyok én is, hogy még mennyi van hátra mert még van több mint féltucat játék (van lemaradásom is :D) amit végig kell tolnom :D
  • RUDKO
    #1951
    sziasztok én ott tartok amikor van az a nagy gép és a három ágyuját ki kell lőni. az még menne de olyan rakéta dömpinget nyom rám hogy mindig kicsinál. mit kell csinálni? hiába játszok az idővel
  • Lord Myn
    #1950
    Bírom, amikor valaki ennyire informatív... Esetleg elárulhatnál 1-2 részletet is! (Proci, memória, videókártya, op. rendszer, felraktad-e valamelyik patch-et, stb.)
  • Sody01
    #1949
    Sziasztok lenne egy problémám Szal felrakom a játékot crackelem ahogy kell és amikor inditom egy pillanatra felvillan egy ablak és ki is lép egyböl Mit tudok csinálni hogy jó legyen?
  • gyuri00
    #1948
    most annál a résznél járok mikor a zeppelint vagy mit "lopjuk el" sok van még hátra már kezdem unni?:S
  • #1947
    én 7600 gt-vel nyomom, és nekem megfelel
  • Lord Myn
    #1946
    7600GS-hez felesleges a 512MB (pláne a DDR2-hez), inkább vegyél 7600GT-t 256MB DDR3-val, nem hiszem, hogy annyival drágább lenne...
  • Redman1122
    #1945
    csá all mit kiderült a karim gyenge játékhoz és most készülök újat venni szerintetek ez a kártya jó a játékhoz meg úgy összességében megéri-e megvenni??-->MSI GF 7600GS Silent 512MB DDR2 AGP NX7600GS-TD512Z?
  • Qwerty4
    #1944
    Megoldva!