414
  • Harly18
    #294
    Azt nem értem, hogy a psi ops 4 cd, de a gamestar 3 cd-vel jelenik meg úgy, hogy azon még demók meg sok más cucc is van. Nem lehet, hogy valamivel kevesebb lesz ez a verzió? Vagy hogy tudnak megszerezni egy olyan játékot ami néhány hónapos?
  • Comet Bigfoot
    #293
    A haranggal azt hiszem csak a katonakat tudod majd agyoncsapni :)
    SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER




    De ha jol emlekszem akkor ott csak a nagy Buddha szobrot kell a helyere visszarakni, illetve a zart ajtok melletti (aura latasban voros) kis tombokre kell odacipelni a kulcskent mukodo kis piramis targyakat.
  • tigeroo
    #292
    októberi gamestarban a teljes játék: PSI OPS!!
  • sagjoz
    #291


    A nagy haranggal a teremben mit kell mívelni??? MEg vannak zöld lábnyomok, de a megoldást nem látom:-(
  • _Atti_
    #290
    miniimage van hozzá asszem

    www.gamecopyworld.com

    vagy

    www.megagames.com
  • Evin
    #289
    Ilyennel ne szórakozz. A gamecopy-n van már crack, ha jól emlékszem.
  • Maksi
    #288
    Tudnátok egy olyan címet mondani, ahonnan septiben le lehet szedni egy fullos Starfuck verziót, mondjuk a 0.83-ast?
  • sagjoz
    #287
    3 fejű kígyót hogyan kell leküzdeni?
  • sagjoz
    #286
    valaki segíthetne nekem!
    Skacok ott tartok ahol a hajó dokk van felmentem a konténerrel az emeletre fel vettem a karit azt löttek nem tom hogy merre kell menni mert a kari a factory-hoz jó! De a kis ablakban azt írja hoyg a hajó dokk hoz menjek vissza! Help me!

    Előre is köszönöm!
  • sagjoz
    #285
    figyu így nem tom mi volt az előtte bejátszott dilmbe ahol most tartasz
    mert én még csak a hajó dokkoknál vagyok de ha ez még előtte van akkor tuti tudok segíteni de nem iylen rövidke infoból!
  • Mustang2005
    #284
    a mind control-os pálya
  • sagjoz
    #283
    pontosabban hol vagy???
  • Mustang2005
    #282
    Már megint elakadtam:

    valami office-ben vagyok ott a csaj kártyával be a konténeres terembe a második konténert is elmozdítottam és utána merre kell menni???
  • sagjoz
    #281
    Skacok ott tartok ahol a hajó dokk van felmentem a konténerrel az emeletre fel vettem a karit azt löttek nem tom hogy merre kell menni mert a kari a factory-hoz jó! De a kis ablakban azt írja hoyg a hajó dokk hoz menjek vissza! Help me!

    Előre is köszönöm!
  • rika
    #280
    Hi!
    Segitdeg kellene. Annal a resznel ahol sok szoba van es a fohosunk vizional nem tudok tovabb jutni. valaki segitsen mert ma szet bax az ideg hogy ilyen lama vagyok.
  • Mustang2005
    #279
    Uninstall!!!!!!
  • Mustang2005
    #278
    Sikerült!!!
  • Mustang2005
    #277
    IGEN
  • Comet Bigfoot
    #276
    Biztos? Nekem nem remlik, csak az hogy szakadnek rad a kotombok, de attol meg fel lehet jutni...


    Ez az a boss aki vak volt, es a robbano katonakat kuldozte rad, ugye?
  • Mustang2005
    #275
    SeGÍTSÉG

  • Mustang2005
    #274
    de a lift leszakad!!!
  • Comet Bigfoot
    #273
    vissza kell menni a palya legelejere (magas, kor alaprajzu csarnok), es ott fel kell menni a lifttel. A lift gombja kozvetlenul az ajto mellett van, de ez ne tevesszen meg.
  • Mustang2005
    #272
    Valaki Segítsen:#256


    Előre is köszi!!


  • magus755
    #271
    szivesen
  • Maksi
    #270
    Köszönöm, remélem fog működni! :D
  • magus755
    #269
    tessék serial:9G4KV-TJX4E-HLN8Z-PV5C6-VT3X6
  • Maksi
    #268
    Tudna valaki adni egy serialt e játékhoz?
    Vagy a Starforcos hülyeség mellett már nem is kell?
  • pylu
    #267
    LOL nem segít a reinstall sem :(
    Szómorú vagyok mert nagyon jó a game!!!
  • Glpetyus
    #266
    pff...csak most tettem fel a gémet....hát halál jó,azt hittem sokkal gyengébb lesz
  • haxoror
    #265
    Van egy olyan képesség hogy ki tudsz lépni a testedből, menj be így a szemüveges szobájába az íróasztalán van a kód.
  • Viktorr
    #264
    Sziasztok
    Ott tartok hogy kihalgatom a fekete csávót meg a szemüveges faszit hogy beszélnek valamit,utána azt írja ki hogy szerezzem meg a Mainframe room kódját!
    DE honnan??
    plz help
    thx
  • pylu
    #263
    9600pro-m van de nem húztam. Azért köszi lehet hogy felrakom újra hátha az segít.
  • Sheol
    #262
    Ez érdekes dolog, mert páran panaszkodtak erre a jelenségre, de konkrét megoldás nem született.
    Nálam is előjött ez a jelenség, és akkor szűnt meg, amikor visszavettem gyári órajelekre a 9800 Pro-t.
    Hátha segít neked is, ha esetleg húzva van.
  • pylu
    #261
    Sziasztok !

    Jó lenne ha valaki tudna segíteni!!! Nekem az a gondom hogy játszok és 1 másodpercel később érzékeli a játék azt amit nyomok bill-en.(Nem tudom lehet az lenne a baj hogy USB-n van a bill???)Aki segít előre is köszönöm !

    Nagyon fasza a game amúgy!!!
  • Evin
    #260
    Hát miért nem ezt mondtad.
    "Háromszög", mi?

    köszi
  • Sheol
    #259
    Nézelődj a speciális látással, és figyeld meg, hogy a lábnyomok hová vezetnek.
    Aztán ott belelősz párat a kőpadlóba, ami beomlik, és alatta van egy kis üreg.
    Abban van a "háromszög".
  • Evin
    #258
    Lehet, hogy vak vagyok, vagy valami programhiba van nálam, de a teraszon nincs piramis.(És nincs a fa közelébben se, ahol a térkép jelzi)
    Dobjon meg valaki 1mentéssel, ha ott jár.
  • Evin
    #257
    Jól van na.
    Egyébként közepes.

    Köszi
  • Mustang2005
    #256
    A 2. pályán kinyírom a bosst és elkezd visszaszámlálni az óra.
    HOVA KELL MENNI??????A térkép sem nagyon segített:(

    A Sürgős választ előre is köszi!!!!
  • Sheol
    #255
    Háromszög.
    Geometriából jeles.

    Amúgy #217