414
  • Neogan
    #334
    Nekem az a problémám hogy indítás után eltűnik a kurzor tölt mint állat, aztán egyszer csak minden visszatér normálra és nem indul a játék. Mi lehet a probléma?
  • mucsácsó
    #333
    nem...ott a csigalépcsős szörnyek előtt közvetlen, van egy ilyen háromszög alakú test, vagy hogy mondjam...és azt telekinesissel el kell vinni egy ilyen dobozra, rá kell rakni és kinyílik az ajtó
  • Evin
    #332
    Először nem arra kell menni. Visszafele, a harangon túl is van egy ajtó, ott kell felmenni, és likvidálni a csigalépcsős szörnyeket.
  • mucsácsó
    #331
    bammeg, ezt mi is gondoltuk a haverokkal, mert leszedtük a RELOADED-es crack-et, és méretre, módosításra!!!! ugyanaz!!!!! meg ha gondolkozunk kicsit, akkor rájövünk, hogy sf nincsen cd-check meg serialkérés nélkül...mintha le lenne takarítva róla az sf totál vagy nem is tudom...de van egy érzésem, hogy ez nem eredeti!!!!
  • balu3
    #330
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy amikor ott vagyok a csigalépcsön ahol a sok szörny jön hol találom a kijáratot a teraszra, mert a fenti ajto zárva van! köszi
  • tigeroo
    #329
    ja ott énis elakadtam de VISSZA KELL MENNI az előző helyszínekre (pl ahol megküzdöttél a japcsi faszival)
    a ventillátorral nemtudtam mitkezdeni,
  • Shep
    #328
    ki kell kapcsolni :)
  • koppim
    #327
    Sikerült végeznem vele, de csak örökélettel, elég nehéz volt így is.
  • acsati
    #326
    Hali!

    Hogy kell továbbjutni a ventilátorosnál? Amikor van nálam 3 bomba de nem tudok továbbmenni mert besziv a ventilátor, Ott mit kell csinálni? HELP!

    kösz!
  • koppim
    #325
    Hogy kell megölni a tábornokot. Annál a résznél miután kinyírta a nagydarab négert.

    thx.
  • Seth
    #324
    Miért is??? A lemezeket nem gamestarosok nyomják. Ők is úgy kapják , szerződés értelmében mittomén 25 ezer darabot. Újságmellékletekre pedig előfordul hogy nem rakják rá a teljes bolti verzió védelmét(lásd pölö Sudeki,ami egy külföldi újság melléklete volt. Bolti verzió starforceos,mellékletesen valami nulla szintű védelem--ez került ki tulképp a netre) mivel az már nem lenne gazdaságos, hisz még budget kategóriát sem éri el.
    Az hogy a készítők kicsit átírták az exe-t meg a protect.dll-t,netalán kölcsönvették a reloaded-esek "munkáját" az most az ő dolguk, a gamestar moshatja kezeit.
    Feltételezem a köv. számban lévő Sudeki esetében ugyanígy lesz
  • Neogan
    #323
    Fúú Maxtreme!
    Ezt el kell küldeni nekik!!
    Magyarázatot követelünk! Ha ez igaz és kiderülne teljesen hazavágná az újságot, kártérítést is kérhetnének a fejlesztők!
  • koppim
    #322
    Már sikerült.
  • koppim
    #321
    Az illúzió teremben, hogy lehet tovább jutni? Fojton csak körbe körbe megyek.
  • Maxtreme
    #320
    Ezt csekkoljátok:


    GAMESTAR HU 2005/10 DVD Psi-Ops FULL Game CSALÁS:
    ------------------------------------------------

    Egy érdekes dolgot vettünk észre a magyar Gamestar 2005/10-es DVD-s mellékletében:
    A "híres-nevezetes" Gamestar kiadott egy StarForce 3-as védelemmel forgalmazott
    játékot fent említett számában, DVD9-es formátumban.

    Csodálkoztunk, hogyan futhat a játék, rajta van-e a védelem, stb. Mivel a StarForce 3
    jellemzője a futtatható EXE és egy PROTECT.DLL (vagy más hosszabb DLL file), ezeket
    megvizsgálva/BIT-szinten összehasonlítva megállapítható 1000%-osan:

    a GAMESTAR 2005/10-es DVD-mellékletén lévő 2 file és a RELOADED nevű crack-csapat
    által kiadott crack SZINTE TELJESEN MEGEGYEZIK !! Mivel a crack-csapatok meg
    szokták jelölni egy benne elhelyezett felirattal/szöveggel a saját crack-et, a GAMESTAR-
    on lévő 2 file és a RELOADED 2 file CSAK A FELIRATBAN KÜLÖNBÖZNEK egymástól.

    A RELOADED 2005.06.19-én törte fel ezt a játékot, tehát 1000%, hogy a GAMESTAR HU
    egész egyerűen ÁTÍRTA a RELOADED által elhelyezett szövegeket (space karakterrel
    töltötték ki pl.) a 2 file-ban és így adta ki média-mellékletként forgalomba.

    Mellékletként itt vannak a 2 bináris file-összehasonlításról a különbségek file-ban
    (GS_PSIOPS_EXE.txt és GS_PROTECT_DLL.txt).

    Mindenki alakítsa ki a véleményét erről a nyilvánvaló csalásról.
    Személy szerint nagyot csalódtam a fiúkban.....


    Punisherofgamestar

    ----------------------------------------------------

    Szerény véleményem szerint ezt 1 módon le leheten ellenőrízni 100%-osan.

    1. Feltelepíted a kalóz verziót. (amit természetesen 24 órán belül törölsz :D)
    2. Rámásolod a Gs-es Psi ops DVD-n lévő protect.dll-t, és psi ops.exe-t.
    3. Ha elindul akko csáá..
  • bgabor
    #319
    Mielőtt leszakadna, felugrasz róla és felkapaszkodsz abba az ajtóba, ahová a liftnek vinni kellett volna téged.

    Amúgy én abbahagytam a játékot. Most ilyen ismétlődő folyosós, hallucinációs részen vagyok, de eluntam hogy minden egyes elhalálozás után előröl kell kezdeni (az amúgy baromi nehéz) pályát. Tisztára mint a gagyi konzolokon. Szóval részemről uninstall.
  • Macee
    #318
    hello

    miután leraktam a 3 bombát és eljutottam abba a nagy kör alakú terembe hova kell menni? le vagy fel? és ha le akkor hogy mert a lift csak felfelé visz és utána leszakad?
    lécci segítsetek mert amúgy nagyonb fasza a játék
  • bgabor
    #317
    Egyébként nagyon tetszik a játék, komoly hibái ellenére (pl:gagyi konzolos checkpoint mentésrendszer) is. Emellett lehetne a célzórendszer és a fegyverek kicsit Max Payne-esebb, ez így szintén elég gagyi szagú. Továbbá a nehézségi szinten is lenne mit finomhangolni.
    A legjobban azt sajnálom egyébként, hogy még egy kis csiszolással igazi korszakalkotó játék lehetett volna. pl:a csávó mozgáskultúrája, közelharc és a már említett lőfegyveres harc még sok fejlesztésre szorult volna.
  • tigeroo
    #316
    hehe negyon jó játék.
    negatívumok, amik kurva zavaróak:
    lopakodni felesleges ilyen csaló AI melett...
    lenyomtam az Y-t, ki az ajtón át 2 ember állt előttem. elkezdtek futni a "testem" felé. meg hihetetlenül jól céloznak a drágák..:l
    meg ha egy láda mögött gugolsz hozzálapulva, szemből akkor is eltalálnak:l (megjegyzem, VASláda)
  • Shep
    #315
    Roppant egyszerű pedig, csak rohangálni kell körbe körbe és dobálni neki az ami éppen a kezed ügyébe kerül. ÁÁÁÁÁÁÁÁ de jó is ez a game, kár hogy nincs most időm megint végigvinni.
  • bgabor
    #314
    A dagadt öltönyös néger ti hogy nyírtátok ki?
    Nekem nagyon nem megy, eleve fél életerővel kerülök harcba vele, és az hogy vonatszerelvényeket vág a fejemhez kicsit megvisel. Már vagy ötször próbáltam, és tudom hogy hozzá kell vágni a ládákat. Sajna 5-6 ládánál többet nem tudok hozzávágni, mert egyrész nagyon szétdobálja a ládákat, másrész mindig meghalok.
  • Evin
    #313
    Az egyik vasúti váltót(azt hiszem pirosan világít) át kell váltani.
  • tigeroo
    #312
    elakadtam a "vasutéllomásnál". nem tok sehova se menni :SS
    mindenkit leültem, a vagonoknál vagyok (még mindig)
  • tigeroo
    #311
    igen, ha azt kapcsolgatom akkor az a ventillátor kapcsol be/ki ahonnan jöttem :l
  • gerro
    #310
    jobb oldalon az a piros az egyik ventillátor kapcsoló
    több is van ilyen, ki kell kapcsolni őket, különben beszippant és életednek vége
  • tigeroo
    #309
    miwa?
  • Shep
    #308
    Van egy kapcsoló, ha megnyomod megáll, vagy az egyik csókát kell beletaszítani, hm azt hiszem az utóbbi.
  • tigeroo
    #307
    itt hogy tok átmenni?? ha kimegyek, akkor beszippant a ventillátor -.-
  • David01
    #306
    Légyszi irja le valaki hogy merre kell menekülni az első főellenség után. A Bonbák nemsokára felrobbannak én megkijutok abba magas emeletes bigyóba :) ahol mögöttettem felrobban az ajtó. Remélem értitek hol akadtam el.
  • tigeroo
    #305
    én nemtom , nekem eredetibe van meg (#299)
  • fetibi
    #304
    itt már jártam de a crack amit leszedtem nem csinált semmit el se indult a játék
  • tigeroo
    #303
    ht*p://www.gamecopyworld.com
  • fetibi
    #302
    helló nem tud vki egy cracket adni mert nekem amit találtam itt a fórumban az nem segített?
  • tigeroo
    #301
    ja jogame!! most ott járok hogy a dagatt néger volt öltönyben, és megkelett nézni a main frame(?) beléptető kódját
  • tosatt
    #300
    Lőd őket fejbe shotgunnal
  • quakerman
    #299
  • BBS
    #298
    úgy hogy vagy 2db dvd vagy 1dvd és hozzá a cd(-k).
  • worwor
    #297
    megölni
  • szücsiboy
    #296
    Sziasztok!
    segitsetek, elakadtam! Mit kell csinálni a két zombival a temetöben?
    köszi
  • tigeroo
    #295
    ha már megvették az újsághoz ezt a cuccost, biztos tudnak + 1 CD-t nyomni:P