414
  • Evin
    #254
    Hol, találom a "kék" háromszöget?
    (A piros már megvan, ami az előző ajtónál volt)
  • magus755
    #253
    hangkártya
  • Tocika
    #252
    a hangkártyához szedtél le kiegészitőt vagy a játékhoz ?
  • magus755
    #251
    Most jutott eszembe realtek ac97 a neve!
  • magus755
    #250
    nekem is volt gondom még a collin mc rae rallynal és leszedtem hozzá valami kieget és akkor jó lett!
  • Tocika
    #249
    Szevasztok!
    Most raktam fel a gamet és az a gondom hogy nem igazán jóó a hangja!
    amikor lövöldöznek rám akkor az nem igazán hallatszik!
    integrálta hankártyám van azt hiszem alc 850-s
    MSI K8N Neo2 platimum alaplapm van!
    ez lehet codec hiba ?
  • Sheol
    #248
    A gázpalackokat vagdosd a szerkezethez, amikor elkezd dumálni a veszélyre felhívó hang, akkor meg vonulj fedezékbe a 2db előbukkanó pajzs valamelyike mögé.
    Ha a gépet tönkretetted, akkor meg a csajhoz vagdosd a palackokat, és használd az eü. csomagokat, szükség lesz rájuk.
  • Jumpy
    #247
    köszi
    sikerült,de tényleg centizve.
    No de legnagyobb örömömre jött a következő kihivás
    a csajnál mit kell csinálni?Mert semmmiperc alatt beiizzitja a lézert és szeva,game over.
  • Sheol
    #246
    Először balra indulj el, majd végig jobbra.
    Az utolsó ajtóhoz való eljutást eléggé ki kell centizni, de nem annyira nehéz azért.
    Mikor a plazma az ajtónál tart rögtön ugorj ki, és futás.
    Igazából ki kell tapasztalni, de nem szabad megvárni amíg elhalad az ajtó előtt.
    Amikor úgy tűnik még korai kilépni, akkor indulj el, nem fog már megégetni.
  • Jumpy
    #245
    Üdv..hát én még ott szivok ahol az a gyűrű van és a plazma kering körbe-körbe.
    Egyszerüen az utolsó karhoz nemtudok elérni,olyan gyorsankering a plazma hogy képtelen vagyok elérni a beugrót.
    Vagy esetleg nem mindegy milyen sorrendben haladok végig a karokon?
  • oszika
    #244
    Köszönöm szépen sikerült.
  • Evin
    #243
    magus755: szerintem jó ötlet, és a kép se rossz. Rakasd be!

    Egyébként tudja valaki, hogy abban a szobában, ahol egyszerre 5 kamera is van, hogy lehetne kikerüli az ágyút a plafonon?
    (Ez a jaőpán nő első "találkozása" után van)
  • _Atti_
    #242
    az elejefele? be kell menni a tekinteteddel a szobába ahol bejön a mozi
  • oszika
    #241
    Sziasztok. Valaki tudna segíteni hogy megtaláljam a mainfram room-hoz azt az átkozott kódot
  • magus755
    #240
    sziasztok szeretném megkérdezni hogy ezt a képet mi lenne ha beraknánk bannernak felülre?
  • magus755
    #239
  • torrente
    #238
    Nem.
  • Corey
    #237
    Kiprobaltam, elég jónak tünik de van 1 nagy gond. A játék csak késve reagál a billentyűparancsokra, tehát pl nyomom az előrét és másodpercekkel később kezd előremenni, minden parancsot később hajt végre ergo lehetetlenné teszi a játékot... valaki nemtud vmi megoldást?
  • haxoror
    #236
    Esc és Save checkpoint, ott tudsz menteni.
  • Shep
    #235
    hát igen az egy filmbe is beillett volna
  • torrente
    #234
    Engem a bevezető videó levett a lábamról. Fog ez nekem tetszeni!
    Egyébként quicksave lehetőség nincs, csak konzolos autosave?
  • haxoror
    #233
    Kár.
    Eleinte nem nagyon tetszett az egész de a gázkamrás rész vmi hatalmas volt, lőttem mindent a tartályt, az ajtót, közben elfogyott az összes medkitem, megláttam a csávót ahogy ott vigyorgott az ajtó előtt mondom lehet hogy behalok de te is megdöglesz geci! Felkaptam TK-val és hozzácsaptam az ajtóhoz erre bepókhálósodott! Hatalmas!
    Riddick és Bloodlines óta nem volt olyan gém ami ennyire bejöt volna
  • Shep
    #232
    nem lesz gyógyítás
  • haxoror
    #231
    KURVA JÓ GÉM!
    Még csak három erőm van de mindet használom, az ucssó faszit mindig falhoz vágom TK-val de nem ölöm meg aztán odarohanok és "E"-vel fullra töltöm magam belőle :)
    Remélem vmi gyógyulásféle is lesz majd és akkor a medkitekre se lesz szükségem.
    Lentebb írták páran hogy milyen szar az irányítás, hát nekem rohattul bejön persze kétfelé kell figyelni de király hogy fedezékbe rohanás közben akármerre nézhetek az egérrel
  • torrente
    #230
    Teszek egy próbát vele. Remélem jó kis játék! A hozzászólásokat olvasgatva ígéretes.
  • GiGa master
    #229
    Hát de a hl2 az mikori gamma már 1 éves kb ha nem több???de nekem a hl2 ben a gg tetszetta gravity gun az szerintem ami jóh!
  • GiGa master
    #228
    Hát kiványcsi vok mert jó lenne olyan erős lenne vagy !!!!!#erősebb#!!!! mint a feka manuszka kis kapiont az intróba hogy odavágta!de mondjuk az ami nekem az #E#Gombon volt az az elekromosság vagy mi az anyám a helyére kerülhetett volna mit tom én meg az amikor kikeltél magadból az én 1x hasznnáltam!!!


    -De a Second sight nél jobb e a gamma!huhh tényleg ftp re felnyomom!
  • Shep
    #227
    várjuk a folytatást igaz -e?
  • Shep
    #226
    idézet #222-ből
    "Középen ess le, ne oldalt próbáldd, aztán majd balra el, ott PK-zol egyet..."
    tűzzel lődd meg és lepukkan, ez a tüzes trükk majd a főellenfélnél is kell.
    Egyébként nekem ebben a gaméban az emberek mimikája marhára tetszik, sokkal jobb szerintem mint a HL2-é amit mindenki magasztal
  • GiGa master
    #225
    NAH VÉGRE VÉGE!!!!!YÓÓÓ GAMMA THX A HELPET!!
  • GiGa master
    #224
    Shep!!Figy lejutottam abba az alagútba au va láttama lábnyomot nah elindultam és kijött valamia földből dee tk val megtom fogni de nem moszdul!!help!
  • GiGa master
    #223
    hát de ebbe a gammába sztem aza szar hogy nem lehet menteni ahol akarsz most nekem is a csigalépcsőstől köll kezdenem!!
  • Shep
    #222
    Középen ess le, ne oldalt próbáldd, aztán majd balra el, ott PK-zol egyet, utánna az ajtónál Csekpont és én innentől kezdtem igazán kikelni magamból, de így visszagondolva én voltam a bamba. és onnan már alig van egy kicsi hátra
  • GiGa master
    #221
    Hello!Szerintem ez a games olyan rafkós hogy még engem is kikészít,mert olyan dolgokra kell figyelni amihez 1 cod-s ninsen hozzászokva!!jajj tényleg 1 kérdés!: amikor azt a szellem csávót kinyírtama tükröset utánna 1 ilyen alagútba kée lejutnom de nem tudok mert aurával látható meg halhtó AKNÁK vannak élettelen tárgyra nem reagál és csak 3 db hulla testem van és minig beleesek 1 szar aknába!!nagyon f...asz ez a gamma!!
  • Sgtfathi
    #220
    Nem arra a csigalépcsöre gondoltam (kettö van),ott pedig akkor tudsz felmenni,ha bekapcsolsz valami kütyüt és az szét "égeti" az összes szörnyet.
  • Gabe18
    #219
    Én ugyan már el nem kezdem még egyszer,mert az Xbox-ról dühömben töröltem a mentéseket is,de azon a csigalépcsőn te hogy mentél fel végül?Mert annyi olyan "túlvilági" szörny jön hogy az számomra képtelenség volt.
  • bon
    #218
    Köszi a segítséget.
  • Sgtfathi
    #217
    Lemész a csigalépcsön,és felviszed a lenti köröl a piramist!
    A másik kö pedig kint van,ahol a csajjal találkoztál ott van a kövek alatt.(De specko képességgel látod is).
  • bon
    #216
    Hol találom a másik kis pairamist amit rákell tenni a köre?
  • Shep
    #215
    hát nem tudom, próbálkozz mert ha ráérzel egyszerű megcsinálni, szerintem ne mások bevonásával próbáldd azokat még menet közben lődd agyon.