1448
Mozilla Thunderbird
  • Flamer
    #1128
    helloa,
    hol lehet beállítani hogy ne tegye olvassottá amaileket ha elolvasom őket? outlookba belehet állítani hogy csak akkor tegye olvasottá ha teljes képernyősen nyitom meg amailt vagy ha én teszem manuálisan olvasottá.
    tb -ben em lehet?:o
  • nesto
    #1127
    Heló! Létezik olyan kiegészítő, amivel letudom tenni értesítési területre a programot? Windows 7-em van és zavar, hogy mindig ott van a tálcán, úgy szeretném ha futna a program folyamatosan elrejtve az értesítési területen és csak akkor jelezne ha jött levél.
  • MasterJay
    #1126
    Helló!

    Mikor egy levélből a csatolmány leválasztom, előugrik egy kis letöltés ablak mint a FF-ben is. Ott ugyebár tárolja az előzményeket. Na ezt szeretném kiüríteni, de nem találom sehol.
    Hol bújik??
  • Evin
    #1125
    Én nemrég váltottam IMAP-ra a gmail-es fiókomon, és tudom ajánlani. Hátha attól megoldódik.

    A fiók beállításaiban meg lehet adni (fejből nem tudom hol), hogy ne a helyi mappákba rakja, és akkor minden fióknak külön része lesz.
  • KranaZoli #1124
    Nekem a Freemail.hu-ról nem tölti le. Azt írja, hogy a kapcsolatot visszautasította a kiszolgáló.
  • napstR
    #1123
    sziasztok! feltelepítettem a thunderbird 2.0.0.23-ast. két problémám van.
    1) postafiok.hu-s címem (gmail alapú) nem tölti le a leveleket, pedig elvileg jól be van állítva a pop3 (port is).

    2) két email címet szeretnék használni, de jó lenne ha nem mind a "Beérkezett üzenetekbe"-be jönne. szóval lenne egy külön beérkezett, elküldött törölt stb. az egyik címemnek és egy külön a másiknak. meg lehet csinálni?

    köszi előre is.
  • MasterJay
    #1122
    Üdv!

    Valaki a 3.0 további fejlesztéséről, illetve a most kint lévő Beta3-ról tud valamit?
    Következő Beta, vagy a végleges verzió megjelenése mikor várható?
  • fapapi
    #1121
    Sziasztok!
    A Thunderbird levelezőprogramban valahogy létrejött egy úgynevezett INTELLIGENS MAPPÁK nevezetű fiók. Minden levelező fiókom IMAP –el használok.
    Ha erre a fiókra kattintok akkor az összes levelem látszódik mintha a globális gyűjtőt használnám.
    Egy hasznos és jó kis funkció de egyszerűen nem tudom másik gépeken ezt a funkciót telepíteni, bekapcsolni. Hogy lehet ezt a funkciót elővarázsolni?
    Segítségeteket előre is köszönöm!
  • KranaZoli #1120
    Mozilla ThunderBird 2.0.0.23 magyar (6.68 MB)
  • onallosag
    #1119
    A hibajelentést, a beérkező üzenetekhez küldte, és viszont az elküldöttek között is megjelölte azt hiszem, azért nem voltam biztos benne, hogy elmentek-e vagy sem végül is! Sajnos kitöröltem a hibaüzeneteket a kukából is így most nem tudom megnézni!
  • Carmang
    #1118
    A TB nálad is Intéző szerűen néz ki ugye? Na, a képernyő bal oldalán van a "fa" struktúra, azon belül lesz egy olyan pont, hogy Elküldött elemek.
    Gondolom a jelentését nem kell elmagyarázni :)
    Amúgy, ha küldéskor nem dobta így vissza hibaüzenettel, akkor biztosan tudta értelmezni a címeket.
  • KranaZoli #1117
    Szerintem a postafiók beállításoknál a "Tértivevény" opción belül.
  • Evin
    #1116
    Thunderbird-ben nem tudom hol lehet ez az opció, mert sosem használtam, de lehet a levelekre értesítést kérni, és aki megkapta a levelet, visszaigazolhat, hogy elolvasta. De persze, nem biztos, hogy vissza is fognak, mégha meg is kapták.
  • onallosag
    #1115
    Most nem dobta vissza, a pontos vessző jó ötletnek látszik! Azt meglehet nézni valahogy, hogy el mentek e a levelek ténylegesen? Most már bizonytalan vagyok benne!
  • Evin
    #1114
    Lehet. Nem sok több címre küldendő levelet csináltam, de szerintem pontosvesszővel kell őket elválasztani.
  • onallosag
    #1113
    Az lehet, hogy a vesszők bezavarnak? Mert ugye a txt-ben vannak a címek, vesszővel elválasztva, abból importáltam! Lehet hogy itt van valami kurtaság a dologban?
  • Evin
    #1112
    Azért dobja vissza, mert vagy nem létezik a cím, amire küldted, vagy tele van az illető fiókja, vagy rosszul adtad meg a címeket, ami visszavezethető a nem létező fiókra.
  • onallosag
    #1111
    Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni! Az a gond, hogy hírlevelet szeretnék küldeni, vagy 600 címre, és ehhez használnám a Thunderbird-et, csak, hogy mindig visszadobja a mailer damon! Mit lehetne tenni, hogy eltudjam küldeni ezeket a leveleket?
  • garam93
    #1110
    Semmit sem javult. Remélem azért roszabb sem lett a tömörítés miatt..:) De azért köszönöm!
  • 404
    #1109
    jobbkatt a beérkezett mappára, és tömörítés
    talán segít
  • garam93
    #1108
    Sziasztok!
    Nekem van egy problémám: Thunderbird 2.0.-val levelezek, de állandóan befagy, amíg letölti a kiszolg.-ról a levelet, utána megnyitáskor is befagy, és amikor e-mailt írok, elküldésnél kiírja, hogy levél sikeresen elküldve, és ismételten befagy. Egy-két percre fagy csak be, de rohadt idegesítő. Leszedtem a 3beta verziót is, azzal is ugyanez van. De ha a régi maileket lementem, és full üres a beérkezett mappa, akkor jól működik, de előbb utóbb elkezdi megint. Mi lehet a baj?
  • peteragoston
    #1107
    megoldottam. letoroltem a log fajlokat es aztan ujra beolvasta..
  • peteragoston
    #1106
    ja meg a spamihilator mukodik kozben... amiben most nem latok uzenetet...
  • peteragoston
    #1105
    erdekesmod azhiszem csak a gyokerkonyvtarbol tuntek el a cuccok (beerkezett uzenetek - mappa)
    az almappakban megvan minden
  • peteragoston
    #1104
    most csinaltam egy mozbackupot a D: -re ami 1.7GB lett
    a C:\Users\PC\AppData\Roaming\Thunderbird\Profiles\ -ben a default profil 4.9GB

    de amikor lementettem es felulirtam a mozbackup - restore-al, akkor a c:-n felszabadult tovabbi 2,5GB hely, de a default profil maradt 4.9GB
  • peteragoston
    #1103
    2004-2006ig megvan minden
  • peteragoston
    #1102
    szoval az utolso levelem 2006.02 es
    naponta kapok ceges emaileket kb. 5-10et.
    a torolt elemekben nincsennek ott neztem oket..

    a levelek ki vannak osztva 6mappara emailcimtol fuggoen
    2 emailcimrol tuntek el a levelek
  • bertino
    #1101
    bővebben ?
  • peteragoston
    #1100
    hello! ma eltunt 3evnyi emailem...
    tud valaki megoldast?
  • KranaZoli #1099
    Köszi!

    Levelek nem annyira gáz, ui. letörlésükig fent hagyom Őket a kiszolgálón. Nem töltöm le Őket, mert így máshonnan is hozzáférek.

  • Evin
    #1098
    Én szerencsére előrelátó voltam, és direkt kimentettem a leveleket kézzel. Csak kicsit gáz, hogy ki lehet pipálni, hogy mentsen és nem csinálja meg.
  • bertino
    #1097
    ja, nalam se.

    lementeni lementette oket, csak full uresek voltak.
  • Evin
    #1096
    MozBackup
    Ezzel mindent ki lehet menteni, kivéve a leveleket. Nálam legalábbis azokat sosem tudta visszaállítani.
  • KranaZoli #1095
    Thunderbird 2.0.0.22-es verziót használok.

    1.) Nem nagyon találok olyan kiegészítőt, amellyel postafiókot(ok) beállításait lehetne exportálni, hogy azokat az import-al be tudjam olvasni.

    Ilyen nincs Thunderbird alatt?!

    2.) Ill. hasonló módon, amellyel a használt kiegészítőket lehetne exportálni.

    ?!


  • zoyi
    #1094
    Sziasztok!

    Volna egy olyan problémám, hogy a kimenő leveleim amik csatolmányt is tartalmaznak rengeteg helyet vesznek el. Van rá valamilyen mód, hogy ne mentse a kiküldött csatolmányokat a Thunderbird? vagy külön mentse valahova a levélen kívül? Valaki valamilyen megjegyzést ehhez ?!:)
  • Cat 02 #1093
    Vagy annak aki mindenki odaenged a gépéhez és csodálkozik...
  • Thanatos
    #1092
    én meg annak adnék tarkón verést aki nem használ mesterjelszót és ezért a programozókat hibáztatja..., a programozok az emberi hülyeséggel nem igen tudnak mit csinálni kérlek...
  • savior
    #1091
    google chrome-nal is ez van. a gond az, hogy ezerrel foltozzak meg hirdetik hogy milyen biztonsagos, de ha valaki hozzajut a gephez 1 percig, akkor majd lenyulhatja az osszes jelszot. es ehhez meg csak tudas sem szukseges, mert par kattintas az egesz. hogy lehet egy olyan szoftvert biztonsagoskent reklamozni, ami titkositas nelkul tarolja a jelszavakat?
    azt hiszem ezert a megoldasert egy tarkonveres kijarna a programozoknak
  • Flamer
    #1090
    ez firefoxnál is igyvan. de persze ahhoz azkell hogy ottkell üljön a gépednél.. te odaadod a géped másnak? vagy a munkahelyen nem lockolod le mikor kimész a szobából?:o vagy akár otthonis lehet lockolni..
  • savior
    #1089
    egy nem is olyan apro problemara hivnam fel a figyelmeteket:
    amennyiben nem hasznaltok mesterjelszot, ugy a kliensben siman megnezheto, hogy melyik emailetekhez milyen jelszot hasznaltok.
    tehat ha valaki csak letrehoz egy postafiokot, beirja a felhasznalonevet es a jelszot, ugy a adatvedelem/jelszavak/mentett jelszavak/jelszavak megjelenitese menupontban barki megnezheti a jelszoit