1580
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!

SG.hu Discord
  • MerlinW
    #1420
    Írd le ide konkrét igényként és megoldjuk.
  • TasManXT
    #1419
    Van mód regisztráció törlésre?
  • MerlinW
    #1418
  • darkSectorxxx #1417
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Leszögezem, hogy mindegyíkőtöket szeretlek. Nem ítélkezés, nem is akartam írni, csak röviden.

    Teljesen mindegy ki mit tesz, másoknak mennyire fura, buntetés jár a személyeskedésért. Moderátorok felmérik a helyzetet a szabályok szerint a szituációt és döntenek. Hogy ez túlzás-e ők döntenek róla értelemszerűen. Nem szép dolog egy vitában úgy érvelni hogy személyeskedik valaki. Ellenben a többieket nem értem minek erőltetik a topikot. Nem tetszik, nem viselik el hogy vannak emberek akik erőszakosabbak, akkor a picsba ott kell hagyni a topikot. Szerintem.

    De az nem vezet jóra ha 2 ember nézeteltérését 10 itt kibeszélik. Mindenki a saját haverjának szeretne jót segíteni, de itt amire való a topik hogy jelentenek a modi meg dönt. A többi csak olaj a tűzre és nemhogy azt segítitek akivel egy nézőponton álltok, még ez miatt plána nem gondolják meg magukat a modik, sőtt ti kaptok még büntit a végén.

    Bocs imádlak titeket, nem dirigálni akarok hanem jót akarok ezzel nektek. Jonnyka helyett sem beszélek, de leírta valóban hogy téma lezárva, és jogossan lenne ideges ha még 10 külsős véleményt alkotna itt.

    Sött lehet most én is megjárom mert ezt sem szabadna írnom. Semmi közöm az egészhez.

    De ti tudjátok.
  • vg
    #1416
    Srácok, szedjétek már le DanielT-ről a tiltást, egyik legrégebbi és legjobb tagotokat rúgtátok ki egy 2 hónapos (Bandicoot) sértődősére miatt. Így se sokan használják már ezt a fórumot, de ha minden régi és szórakoztató tagot kirúgtok, akkor nem marad senki. Szerintem nem ezt akarjátok.
  • j0nNyKa
    #1415
    nem, ne meséljen még, és te is fejezd be
    erre sem kell válaszolni, lépjetek tovább, van ennél jobb dolgotok az életben
  • Bandicoot
    #1414
    Én banoltam? Nem. Olvasd vissza csak ezt az oldalt máskor is volt hasonlò probléma. Egyébként vicces hogy miután te is gyakorlatilag még itt is személyeskedésbe mentél, papolsz irányelvekről.
    Attòl hogy HG és tizen sok éve tag már lebarmozhat, leidiòtázhat büntetlenül bárkit napi rendszerességgel? Mesélj még.
  • TasManXT
    #1413
    Nézd, ez nyilvános kérdés, nektek is és nem csak neki. Amit az utóbbi 12 órában tapasztaltam meg itt a moderátori irányelvekkel kapcsolatban, az megkérdőjelezett bennem sok mindent. Választ kérnék szépen a témában, hogy egy 2 hónapos regisztráció miért is tud bannolni egy 15 éve fórumozó tagot, aki még csak erős túlzással sem személyeskedett a topikban, legfeljebb trollkodott és ezt roppant kreatívan tette, valamint hogy milyen pontos indok volt a figyelmeztetés nélküli banra?
  • j0nNyKa
    #1412
    ezekre a privát üzenet van, nem ez a topic, nyomás oda, köszi
  • TasManXT
    #1411
    kinek az alregje vagy?
  • Bandicoot
    #1410
    A fòrum szabályai mindenkire vonatkoznak.
    Ideje volt, köszönjük!
  • TasManXT
    #1409
    Srácok. Ez a Ban most komoly?
    Utoljára szerkesztette: TasManXT, 2016.01.31. 22:44:44
  • DanielT
    #1408
  • Bandicoot
    #1407
    És folytatja

  • Bandicoot
    #1406
    EZT a stílust egy HG még meddig engedheti meg magának?

    Még jó hogy én is ostoba barom lettem mert tetszik a Tomb Raider.
  • TasManXT
    #1405
    Pedig ez tény. :(

    Ezért a kommentért én is kérek egy büntetőpontot, ha ezért jár...
    Utoljára szerkesztette: TasManXT, 2016.01.31. 18:44:50
  • Bandicoot
    #1404
    Kabaré ami abban a topikban folyik a HG által.
  • Totti5
    #1403
    Az egy dolog hogy ha gyűlöl, szíve joga, teszek rá, de ezt nem vagyok hajlandó eltűrni.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.01.31. 15:56:07
  • j0nNyKa
    #1402
    - alreg megengedett mifelénk?
    - van még terápiás dolgod, inkább írd ki, ne most zárj be
  • Capali
    #1401
    Mókás, admin vagy modi úgyis tudod miről beszélek.

    De teljesen mindegy téged úgysem érdekel mit írnak neked.

    Alreg? Indokolatlan - értelmetlen ban után mit vársz?
  • j0nNyKa
    #1400
    vannak adminok? kik azok, lehet tudni?

    más, teljesen eltérő témájú kérdés: alreg megengedett mifelénk?

    szintén teljesen más téma: van még benned valami terápiás dolog? mert akkor kérlek írd ki magadból, úgy egszséges

    ja, szokásos, első mondatot olvastam el, meg az utolsót, ez alapján válaszolj, tehát tömören
  • Capali
    #1399
    Öröm látni hogy az SG fórum elért arra a szintre hogy az adminok ellent mondanak egymásnak.
    https://sg.hu/forum/uzenet/1104929943/1381
    https://sg.hu/forum/uzenet/1066683042/444414
    Ehhez képest a leáld topikban egyetlen "fogyatékos" jelzőért sikerült permbanolni, de azt hogy a kommentem alatt konkrétan "faszfej"-nek lett titulálva ez a madár az nem gond,csak én vagyok a probléma mert jön Totti, és micsoda véletlen csak engem gyorsan ismét jelent. Nem véletlenül szedik szét netszerte Totti-t és nem véletlenül a leáld topik bohóca, lefaszfejezik, válaszul beírom hogy nem kell foglalkozni a fogyatékossal, erre paff nekem egy ban egy modi által lentebb leírt FLAME topikban csak azért mert őkelme idejött gyorsan ÍGÉRETÉHEZ hűen verni az asztalt. Eleve az 1 hónap ban is egy vicc volt, játék kritizálásáért ban? Hol volt ott személyeskedés? Ja hogy magára vette az idióta jelzőt? Az miért az én gondom?

    Elég nevetséges hogy ott tartunk hogy ha Tottinak valami nem tetszik és azt jelenti legyen az akárhol akár egy elviekben gumiszobában lévő szobában akkor bumm ban... Jár a taps jöhet erre is a ban,csak hogy igazoljátok is amiket írtam..:D
  • Totti5
    #1398
    Most jött vissza a BAN-ból, de ugyan ott tart még mindig.

    Meddig kell ezt az alpári hangnemet tűrni ( ismét ) ?!
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.12.13. 18:01:08
  • Totti5
    #1397
    Sem az X1, sem az N, sem a PS topikba nincs pocskondiázva a másik tábor(ok). Leáldba igen és még mi érezzük magunkat szarul. Félresiklott az egész egy ideje, hisz mindent lehet a söpredékre mondani ( mármint szerintük, mármint aki konzolt választotta ebben a genben nem a PCt ).

    De nekem mindegy, már sikerült 1-2 hsz / hétre levinni a jelenlétemet, mert ez az alpári módi nem hiszem hogy az SG gémer fórum konzolos részlegéhez méltó irányba tart.
  • Dzsini
    #1396
    #1381
  • SlickAdam
    #1395
    persze, hazigazdak le-idiotaznak, moderatorok le-hisztizö-gyerekeznek (eleg undi ez a stilus is...) es en leszek kihajitva, mi? pedig csak annyit kertem, hogy szoljatok ra DT-re, hogy vegyen vissza kicsit. ha gumiszoba, ha nem (nem az). ha hazigazda idiotazik, az meg egy flame-topikban is elfogadhatatlan. eleve minek oda hazigazda, ha igy allnak a dolgok?

    köszi sracok! (es most kitoroltem egy szepet)
  • j0nNyKa
    #1394
    folytasd
  • Dzsini
    #1393
    Vigyázz, nem minden moderátor olyan türelmes, mint én.

    pontosabban: minden moderátor NEM olyan türelmes, mint én :)
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2015.12.05. 12:57:56
  • SlickAdam
    #1392
    hogy mi? na huzzatok a picsaba! (upssz)
  • Dzsini
    #1391
    Efreet regisztrációm moderátor, igen. Ha visszaolvasol láthatod is, hogy pl. a PS4 topicban valamiért kaptak büntit, míg a Leáldban nem.
  • j0nNyKa
    #1390
    olvasnivaló
  • SlickAdam
    #1389
    rendben.
    "egy" kerdesen van mar csak: te moderator vagy? tehat ez a vegszo? mehetek anyazni?
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.12.05. 12:43:38
  • Dzsini
    #1388
    Magamat idézném: "Az egy ilyen topic." :)

    Te döntöd el, hogy írsz-e bele, foglalkozol-e azzal, hogy ki mit ír neked, és a többi.
  • SlickAdam
    #1387
    "Ő kidobhat, mint házigazda"
    aha... szanalmas...

    flame topik, tudom jol, oda jarok sok-sok eve. megy a szurkalodas, de az idiotazas elfogadhatatlan. valaszolni nem tud ertelmesen, megy egyböl a full paraszt. jo kis hazigazda!
  • Dzsini
    #1386
    Ő kidobhat, mint házigazda a topicból (nem fog) - büntipontot, ha nem esel nagy túlzásokba (szándékos topicrombolás, mondjuk erősen 18+ képek szpemelése, ilyesmik) nem fogsz kapni.
    Az egy ilyen topic.
  • SlickAdam
    #1385
    tehat elkuldhetem a #####################-ba (teljesen jogosan) es nem dobhat ki ö se, se innen senki?
  • Dzsini
    #1384
    #1381
  • SlickAdam
    #1383
    na akkor egy ujabb proba, hogy TALAN a hazigazdat is meg lehet-e inteni...
    A PC-s jatekoknak lealdozott vol. 2:
    # 443384
  • Totti5
    #1382
    Értettem!
  • Dzsini
    #1381
    Azzal kapcsolatban nem is írtam, és más moderált is. A g365 meg valóban nem SG :)

    A leáld topic pedig SG-történelmi okokból nincs a sajátban/gumiszobában, de vedd úgy, hogy ott van (ezt is leírtuk már párszor).
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2015.11.07. 18:47:18