1580
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!

SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #1460
    ja, szerintem is inkabb a WiiU topikot kene siman atnevezni "Nintendo"-ra (ha meg nincs olyan). az "pörög" altalaban, ott beszeltük ki ma a Switch-et is. igaz latom a dedikalt NX topikba is erkezett par komment.

    szerk.: megneztem, nincs csak "Nintendo" topik
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.10.20. 19:28:49
  • Totti5
    #1459
    Eleve minek külön topik? felesleges. Ott a WiiUé.
  • zola2000
    #1458
    Szerintem a nintendo nx topicot át kéne nevezni nintendo switch-re.
  • darkSectorxxx #1457
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Erről van szó.
    Ezt mondtam én is, bár kötve hiszem hogy ezt ő feltételezte volna, mert nem kritizálta a döntést. Persze ha így gondolja tiszteletben kell tartani.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.09. 20:23:35
  • MerlinW
    #1456
    Szó sincs személyes indokról, én gyakorlatilag most találkoztam először Harlekin nevével (ritkán járok konzolos topikokba, most is csak "járőröztem" arra, és kiszúrta a szemem a minősíthetetlen stílusa, ami mint kiderült haveri cseszegetés, de ahogy írtam neki ez a stílus privát tartalom, publikus területen nem idevaló, közízlést zavaró). Tehát emiatt nem kell játszani a drámakirálynőt, viselkedni kell. Persze, ha az a kívánsága ami, részemről tök mindegy, szíve joga.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.09.09. 20:24:50
  • darkSectorxxx #1455
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dehogy is.
    1 hét múlva ha elmész az is hiányozni fog akikkel netán összevesztél. :)

    Te is tudod jól, hogy ez nem megoldás. A büntetés kiszabása kötve hiszem hogy bármilyen személyes indok közrejátszott, csak annyi hogy ha itt bárki, bárkit jelent és az szabályba ütközik a moderátorok kénytelenek eljárni, nem tehetnek kivételt.
    Ez most így alakult, rendeződni fognak ezek a nézeteltérések, mindenki a maga módján akiket itt (a legnépszerűbb topikokban) ismerek törzstagok, korrekt személyek, szerintem tökéletesen megoldható a helyzet és nem kell ehhez folyamodnod.

    Vannak kisebb viták, persze néha vannak rosszabb napjai az embereknek, kicsit túlpörgünk, kicsit másképp reagálunk le dodlgokat, a saját lelki állapotunk szerint sok esetben, de ez a [közösség]!

    Szent meggyőződésem hogy senkinek nem ez volt a célja, amit érzel most!
  • Harlekin
    #1454
    Szia!

    A tőled privátban kért dolog a Hétfői nappal megtörténhet.Előre is köszönet érte.
    További kitartó munkát mindenkinek!

    By!
  • MerlinW
    #1453
    Privátban savazhatjátok egymást, de a többi fórumozót zavarva ne. Legalább is és főleg nem ilyen alpári stílusban.
  • j0nNyKa
    #1452
    idézek egy bölcs embertől

    Ez engem nem érdekel.
  • Amiga
    #1451
    Ez engem nem érdekel.

    Harlekin úrnak több másik kommentjét is figyelmetekbe ajánlanám:

    58117 - pénisz pumpa, rotációs ánusz tágító...

    58124 - itt is érdekes a stílus.

    Szeretném ezeket is töröltetni és ha lehet, jutalmazzátok is meg Harlekint ezért a stílusért. A többiek tudnak kultúráltan vitatkozni, itt ezt nem látom.
  • Totti5
    #1450
    Akkor lehet törölni azt is amire ment a válasz....
  • Amiga
    #1449
    Sziasztok!

    Ezt a kommentet szeretném töröltetni a PS4 topikból és kérlek szóljatok rá Harlekinre, hogy ne flémeljen, mert 1 másodperc alatt nyomta fel az agyamat 1-ről 100-ra, ami nem esett jól így ma reggel.

    Köszönöm! :-)
  • darkSectorxxx #1448
    A tálca sört postán küldöm. Köszönjük a topik nevében. :)
  • Jim Morrison
    #1447
  • darkSectorxxx #1446
    Sziasztok!

    Ezt a banner-t szeretném a Battlefield 1 topikba betetetni. (amíg a többség nem igényel másikat)

    Köszönöm.
  • darkSectorxxx #1445
    Sziasztok, ezt a hsz-at szeretném töröltetni, mert utalás van benne spoileres témával kapcsolatban aztán inkább töröltetném, ne legyen belőle utólag semmi gond.

    PS4 topik
    hsz : 56646

    Köszönöm
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.24. 23:56:54
  • Moby
    #1444
    PS4 topik, #55845, jól álcázza, de már spamszinten a saját oldalát linkeli minden posztjában.
  • darkSectorxxx #1443
    #1441 + #1442
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem mintha bele akarnék dumálni, de:

    Hogy ezt a vitát elkerüljük részben megoldás, de csak finoman.
    Mindketten rendes tagok vagytok, ne marjátok egymást szerintem, így a 2 topik HG-ját sem fogja majd zavarni a dolog. Remélem ezért nem fognak rám hurrogni.
  • Bandicoot
    #1442
    Ha már a személyeskedésnél tartunk: Xbox One topik, Harlekin.

    1
    2
    3
    4

    Köszönöm!
  • Harlekin
    #1441
    Uraim!
    Kérném a ps4 topikból az 53481-es poszt törlését.(konkrét személyeskedés)
    És Bandicot Fórumtársam aláírásából a nevem eltávolítását(szintén személyeskedés)
    Köszönöm!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.06.16. 08:50:00
  • MerlinW
    #1440
    Na nem mintha a jelenléted annyira emelné az oldal színvonalát. Egyébként a világért sem kritizálnám a szellemi képességeidet, de moderátor topikba bejárni, beszólogatni a moderátoroknak... nos felvet pár kérdést.
  • Ulthane
    #1439
    Ha az aláírásodban linkelt GYIK az hivatalos SG-produktum, akkor az über gáz az oldalra nézve,
  • Jim Morrison
    #1438
  • Amiga
    #1437
    Kérlek tegyétek spoilerbe ezt a kommentemet:

    https://sg.hu/forum/uzenet/1456928096/680

    Véletlenül írtam benne egy keveset az egyik UC4 karakter sorsáról.

    Köszönöm!
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.05.16. 10:06:59
  • Amiga
    #1436
    Uncharted 4 walkthrough a PS3 topikban
    Tegnap valaki betett egy videót a PS3 topikba, amit tegnapelőtt már töröltetek a PS4 topikból. Kérlek innen is gyomláljátok ki, nem értem, mi vitte rá, hogy ide is betegye...
  • MerlinW
    #1435
  • Moby
    #1434
    PS4 totyik #49609.
    A megszólítatlanul kéretlen személyeskedésre kérnék takarítást, mielőtt elharapózna a dolog ismét.
  • Bandicoot
    #1433
    Köszönjük. Először még csak kértük, személyeskedés nélkül..Nem sikerült..
  • Szabi #1432
    tegnap már nézegettük hogyha folytatja akkor kipontozódik, mert 20 bünti fölött jár.. úgy látom már meg is történt.. :D
  • Bandicoot
    #1431
    Playstation 4 topik folyamatos személyeskedés ma is, tegnap is...
    Köszönjük!
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.04.15. 12:24:49
  • j0nNyKa
    #1430
    én azért elgondolkoznék, hogy miért nem sikerült hallgatni az #1425 -re
    milyen brutál indulatok vannak már bennetek egy kurva fórum topic miatt
    mondom, ÉN elgondolkoznék, van min
  • SlickAdam
    #1429
    a gumiszoba lenne a megfelelö hely neki...
  • Tinman #1428
    Saját topikba került a fórum. Ideje volt, nagyon köszönjük!

    Tárgytalan minden, az itteni cica viták is törölhetők
  • Tinman #1427
    Nem zavar, hogy ez amit linkeltél mire ment válaszul? Nem zavar, hogy személyeskedéssel folytatod? Itt.

    Nekem egyszer egyszer egy moderátor azt mondta, hogy ne magam próbáljam megoldni a személyeskedős bunkók kérdését, hanem jelentsem. Így tettem, így sem jó?
    A reakcióim pedig pontosan olyan voltak, amilyen tőle telt a témában, de amikor visszaadom, akkor az nem tetszik...
  • TasManXT
    #1426
    Szeretném jelenteni Tinmant a leáld topikban elkövetett folyamatos csipkelődés és burkolt személyeskedés miatt amit én már egy ideje ignorálok, de nem bír magával és többszőri felszólïtásra se hagyja abba. Pl ilyen hozzászólâs, de akad még bőven hasonló a témában.

    Köszönettel, TM.
    Utoljára szerkesztette: TasManXT, 2016.03.11. 12:50:49
  • j0nNyKa
    #1425
    nana, el innen ezzel
  • Tinman #1424
    Azt is mondd el, hogy folyamatosan nekem nyomod a hülyeséged, holott hozzád sem szólnék! Folyamatosan jelzem, hogy ne szólj hozzám, mégis megteszed és kelted a flame-et!

    Megint te kezdted a flamekeltést itt: Katt

    Utoljára mondom: FEJEZD BE és NE szólj hozzám, ne említs! Semmi közöm hozzád és neked se hozzám!
  • Botond #1423
    Ő sajnos másképp fogalmaz, mint te. De a lényeg ugyanaz, ha másokat lehülyézel.
  • Tinman #1422
    DT megint kezdi.
  • darkSectorxxx #1421
    Sziasztok!

    Mivel sok embernek tetszene ez a banner, be szeretném tetetni ebbe a topikba.
    Ha ezekután bárki le szeretné cseréltetni a topikban másra, írtam hogy nyugodtan.

    Köszönöm.