117407

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs

NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!

SG.hu Discord
  • darkSectorxxx
    PC-n most se lesz????
  • mucsácsó
    4chan-os _PLETYKA_ Elden Ringről - jövő hétvégén open network test állítólag:

Elden Ring will have a 1 minute open network test trailer on the game awards. The network test will take place on the Raya Lucaria academy and will be smaller than the CNT. The ONT will take place between December 10th-12th. The Network test will be available on PS4-5 and XB1-XSX/S.

sóbánya, szóval fenntartásokkal kezelni - de hátha kipróbálhatja aki kimaradt volna, ha igaz.. :
  • Moby
    Igen, a cyberpunk téma az amúgy is viharvert mostanság, és ebben nagyot tud. A többi része is lehetett volna legalább olyan jó.
    Hibák: az mondjuk pozitívum, ha azóta legalább javították őket.
  • Tatyla
    A cyberpunk témára gondoltam,de én buggal nem igazán találkoztam
  • Moby
    Az ebben a témában az mit jelent? ARPG? Hát az úgy tele van jobbnál jobb címekkel, hogy ezt még indulni sem engedik.
    Cyberpunk játékként? Igen, a világa az nagyonjó, de a sztori értékelhetetlen, a küldetések olyan álmosítóan repetitívek, hogy nemigaz, a gunplay meg kb faék. Erre még rájön a megjelenéskor full bugos állapot, amit azért gondolom azóta pofozgattak, de én már ebből nem láttam meg semmit.
  • Tatyla
    Én a minap értem a végére boxon és szerintem ebben a témában az eddigi legjobb játék volt
  • mucsácsó
    hát azt énsem tudom elképzelni, hogy leüljek elé órákra bármikor (Diablo 2R-el ellentétben), de egyszer jópofa volt - bár végig se toltam (szokás szerint :DDD)
  • Moby
    Hát én nagyon vártam ezt a The Ascentet, ehhez képest egy kalap szar lett.
  • Zóanagyvarázsló
    Valóban jól néz ki az Ascent, de mi egy óra után lepattantunk róla, mechanikailag annyira érdektelennek és rosszul súlyozottnak tünt. Szinte esély sincs rá, hogy elövegyük még valaha. Ennyire volt fun GP-ben.
  • mucsácsó
    tényleg brutális a cucc, ráadásul hogy mennyire részletesen kidolgozott minden objektum/textúra a pályákon :D bár nekem kicsit unalomba fulladt egy idő után a sok lövölde, de coopban méginkább rohadt nagy fun lehet egyébként. főleg GP-ben "ingyé" :)
    zavaróan kurvajól néz ki egy izometrikus nézetű cuccoshoz képest :D

volt ugye videó, hogy valaki megcsinálta poénból FPS-nézetűre az egészet, és hát bokafosatós, gyakorlatilag a CP2077-et megeszi reggelire mind részletességre, mind cyberpunk hangulatra.. :D

kicsit ilyen soft-Diablo szerűség, cyberpunk világban, sok henteléssel :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.12.04. 08:07:18
  • mucsácsó
    ráadásul ami egy kiherélt változat, és Epic Storeban is free bárki számára PC-n, tehát... :D
  • robicarlos6
    Ázsiaiak plushoz a Judgmentet is kapták...Fostos Godfall helyett ide is adhatták volna
  • TomStorm
    Nekem idei év legjobbja eddig!!Nem is értem miért maradt el Playstation-ról ez a game.
    Sok szart kiszórnak különböző platformokra csak hogy legyen úgy ahogy van de ezt nem.

Brutális amit műveltek ezzel a játékkal a friss Svéd Neon Giant Studió így elsőre!
  • Voltan
    Atyaúristen, ez a Ratchet mennyire eszméletlenül néz ki...
    Amikor szept végén PS5-höz jutottam, akkor vettem észre, hogy megvolt már nekem a PS4-es Ratchet, valahogy elfelejtettem. Most elővettem, jó kis 60 fps-es PS5 verzióban, és végig is vittem, nagyon élveztem. Vaciláltam az akciók során, hogy az új Ratchet-et vegyem, vagy a Demons Soulst, de agyérgörcs helyett most inkább a folytatást választottam.
    Őszintén szólva a ps4-es Ratchet is nagyon jól néz ki, még ma is, de ez az új? Anyám... Iszonyat brutál.
  • robicarlos6
    Tavasszal rajtolhat a Sony Game Pass-kihívója

A Now-ot terjesszék ki ide is a többit én keresztbe leszarom csak jöjjön már ide is
  • robicarlos6
    PlayStationre is megjelenik a The Ascent?
  • darkSectorxxx
    Nincs karácsony akció nélkül.
  • blackfire001
    Idén is lesznek karácsonyig napi akciók? Tudni erről valamit?
    Utoljára szerkesztette: blackfire001, 2021.12.03. 10:46:50
  • Kandurex
    Thx!
  • darkSectorxxx
    Isten Éltessen!
  • MugenTempest
    Érdemes figyelni. Hétfőn is volt, arról lecsúsztam. Prohardver PS fórumon szokták néha beírni, hogy éppen elérhető. Most mákom volt.
  • Sliderx
    Köszi. Erről lecsúsztam.
  • MugenTempest
    Szia! A Media Markt-ban most van PS5 lemezes alapcsomag raktáron a webshopban. Gondolom pár perc és elfogy. Link.
    Utoljára szerkesztette: MugenTempest, 2021.12.02. 17:11:21
  • Kandurex
    köszi!
  • Sliderx
    Sziasztok. Van aktuális infótok esetleg PS5 elérhetőséggel kapcsolatban? Honnan lehet érdemes most megrendelni a lemezes verziót elfogadható áron? Az idei kézbesítés már gondolom esélytelen, de ha lehet nem várnék rá hónapokat.
  • Mephike
    Boldog születésnapot! :)
    Remélem a Mucsácsótól kapott "tortát" megosztod majd velünk "éhezőkkel"! :D
  • Kandurex
    Köszönöm szépen.

Rágjam meg a kislányt :)
  • mucsácsó
    Isten éltessen Kandurex! :)
  • Moby
    Én a multi miatt akkor is előfizetnék, ha semmi nem lenne benne, de ettől a tény még tény marad: a sony ott szarja torkon a vásárlóit, ahol éri :D
  • AntiHero
    Évi 12 ezerért amúgy jó az. Max nem játszik vele az ember.
  • Seth
    Csak most olvastam utána Moby demós hozzászólása miatt. Nincs benne a sztori mód, azt megveheted külön. Kb csak tápolhatsz benne. Az egyetlen dolog ami miatt érdekelt, az a kampány. Röhej :D Majd azért kíváncsi leszek mennyi az az upgrade a full játékra
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2021.12.01. 21:18:27
  • Mephike
    Lehet rosszul értelmezem, de maxos karaktert kapsz és a végtelenségig tudod tolni az endgame tartalmat.
    De ha ez íagy van, akkor pont szintlépés izgalmát és a történetet nem kapod meg.
    De állítólag akciósan megveheted majd azt is... micsoda szerencse. :)
    (Javítsatok ki ha tévednék.)
  • Bercy #117375
    Én a Mortal Shellnek nagyon örülök viszont ezt a Godfall verziót nem is nagyon tudom értelmezni. Mi is ez pontosan?
  • Moby
    Óriási, hogy odáig süllyed a psplus kínálat, hogy már demókat raknak bele (Godfall) LOL
    Oké, most blackfridayen olcsón mérték, hát olyan is :D
  • AntiHero
    Play the hero or become the villain with this month’s PlayStation Plus games

Godfall: Challenger Edition, Lego DC Super-Villains, and Mortal Shell join the line-up on December 7
  • n000rbi
    My bad.
  • darkSectorxxx
    Kérdés hogy milyen az irányítás ugye. :) Meg VR nélkül a látvány. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.11.30. 22:34:39
  • darkSectorxxx
    PS5 ha nincsen lock-olva a játék akkor jobban fut minden és gyorsabban tölt ....
  • Seth
    Nem igaz. Eleinte csak az volt, de ez az enhanced változat már megy sima módban is.
  • robicarlos6
    Az engem nem érdekel. Csak így elég megtévesztő. De persze az ember tudja hogy ps5-ön is fut minden,de na.

#117367: Tudom ,azért annyit még értek angolul hogy VR only :) Rövid az élet , ps vr 2-vel felülök a vonatra... Mindig meg tudom magam lepni a hirtelen felindulásból jött ötleteimmel