104271
banner

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs

NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!
  • Kandurex
    A magyar kritikák keményen felszopják, de hát ugye a Doom óta minden 10/10.
  • Kandurex
    Meggyüttek az FF7 Remake kritikák. Metacritic 87 pötty. Tisztes iparos és azon túlmutató munkának látszik.
  • mucsácsó
    Én próbálkoztam vele, de én utána nagyon sokáig émelyegtem (mondjuk hullámvasúttól/körhintától is kivagyok utána órákig), de valahogy nálam nagyon nemgyere be... amíg egy helyben állok (pl Beat Saber) az teljesen oké, de amikor mozgott a kamera FPS nézetben, folyton olyan érzésem volt mintha húznák ki a talajt alólam és menten beokádok :D
  • Evoluti0N
    Lassan kell hozzászoktatnod a szervezeted. Minden alkalommal csak egy kevés játék. Amint kezded rosszul érezni magad, rögtön abbahagyod. Egy idő után hozzászoksz és nem lesz motion sickness. Emellett azt olvastam, h gyömbért tartalmazó kajákat kell enni előtte. Az csökkenti a mozgásbetegséget. Például gyömbér sör, gyömbér tea vagy gyömbér tabletta.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2020.04.06. 15:13:36
  • Voltan
    Nem tudjátok, a FF7-et lemezesen át lehet vajon venni csütörtökön? Csak mert ugye péntek szünnap. Igazából csak azért fontos, mert kb. 2 ropival olcsóbb a dobozos verzió, amúgy venném digiben, de ha csak ezen múlik, elcsattogok a boltba, viszont keddig nem biztos, hogy várnék.
  • Kongy
    Én toltam volna, csak a motion sickness meggátolt. :D El is adtam a PSVR-t elég hamar.
  • mucsácsó
    hát én már abban a tréning részen az üres garázsban huzatosrafostam a gatyámat + leokádtam majdnem magamat, úgyhogy el tudtam engedni én is :D viszont a non-VR módban imádtam, leszámítva a hajós részt benne, ami sztem gyengusz lett már, de addig 10/10 az egész játék :)
  • Moby
    Nemá... :D
  • AntiHero
    VR-ban én sem.

Mondjuk engem zavart, hogy a csaj pl az elején iszonyat pici volt hozzàm képest. (Nem érződött, hogy ő "ember")
  • n000rbi
    Az, de vr-ban még nem mertem továbbjátszani
  • AntiHero
    Pedig Resi 7 baromi jó volt.
  • darkSectorxxx
    Az egyik jó dolog a Resi 3-ban, ami agyvérzés volt a Resi 2-ben pl, hogy itt már nem kell hálisten kilépegetni a főmenübe hogy be tudd tölteni a játékban a mentéseidet!!!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.04.04. 20:57:01
  • darkSectorxxx
    Mármint a sorozat szerint marad az FPS nézet.
    Mert megjelenésben "már megint" FPS nézet lesz. :)

Mondjuk én amúgyse játszok szerintem már az új részekkel.
    Még ezekben a régieknek a felújításaiban bíztam egy kicsit, de ennyi.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.04.04. 20:12:51
  • TDC Geronimo
    Jöttek már pletykák hogy resi8at idén bejelentik és jövőre jön. FPS nézet marad
  • darkSectorxxx
    Hát kurvára megleptek (vagyis sikerült, ha ez volt a cél) engem ezzel, de rossz értelemben. :)
    De ha nem lenne ilyen rövid, meg Nemesis nem lenne ilyen gagyi csicska a játékban, lehet picit többre értékelném.
    Mert játszottam már eddigis akció-horror-al amiben nem kellett rejtvényekkel foglalkozni és gondolkodni, és csőjáték volt level dizájnban. De itt nekem még plusz az idegesítő Nemesis, meg az hogy 5-6 óra volt legtöbb embernek, az egy vicc.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.04.04. 19:57:05
  • darkSectorxxx
    Ha képletekkel szeretnénk felvázolni, akkor én így tunám elmondani:

Ha a Resi 2 1998-as lenne a 10/10, akkor a Resi 3 1999-es kapna kb 7/10-et

A mostani állás szerint, meg:
    Resi 2 2019 kaphatna 9/10-et, míg a Resi 3 2020 ezek fényében érne kb 4/10-et erős jóindulattal.

Kb így viszonyulnak nekem egymáshoz ezek a részek.
    Magyarul Resi 3 sokkal többet vesztett régi önnmagához képest mint a 2.
    Már ha egyeltalán maradt valami a karaktereket kivéve....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.04.04. 19:54:14
  • davidka003
    Lehet direkt az volt a cél, hogy azoknak is nyújtson meglepetést akik játszottak a régi Resi3-al.
  • darkSectorxxx
    Igen, a Resi 3-ban beletettek a 2. részből pályarészeket, mert párhuzamosan fut kis időeléréssel a 2 story. (ezt tudtuk előre, ugye mert ki is adtak egy trofeát a 2. részben utólag amikor Jill kiderült hogy ott lesz majd a fegyverboltos faszinál mielőtt mi odaérnénk Leonnal.)

SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Régen KUVÁRA nem ilyen volt a Resi 3, szóval nem úgy van mint a 2 része, hogy csak kis változtatások, hanem konkrétan a Resi3-ban a szereplőkön kívül szinte semmi se maradt meg....SEMMI.

4. résznek jó lenne egy, de nem REBOOT mint ezek, hanem csak átültetés erre az újabb RE Engine-re, mindent hagynának ahogy van.
    Ott a 4. résznél azért lenne jó, mert PC-n sajnos fos lett a port irányítása.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.04.04. 19:49:09
  • Seth
    Benne van, ahogy az eredetiben is, viszont nagyon rövid az a szakasz, csak kis része bejárható. Viszont rengeteg más helyszínt dobtak a kukába, amit illett volna beletenni :(
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Clocktower - is cut from the game
    >Gravedigger - is cut from the game (Giant Worm)
    >The Park - is cut from the game
    >City Hall - is cut from the game
    >Graveyard - is cut from the game
    >The Spiders - are cut from the game
    >Jill doesn't go to the RPD police station
    >Her time in the RPD is completely cut out from this game.
    >Iconic moments from the original - are cut from the game (Nemesis don't kill Brad, and others etc.)

Utoljára szerkesztette: Seth, 2020.04.04. 19:46:01
  • davidka003
    Most kajak benne van a rendőrőrs is a 3-ban is?
    Viszont innen már remake-et sem nagyon tudnak csinálni. A 4. rész már teljesen más volt. Azt kár remake-elni. Nem hiszem, hogy nyújtana annyit jobb grafikával, hogy letoljam megint.
  • darkSectorxxx
    Én Leon-t jobban bírtam, story-ban is. De ettől még:

Dis 2 most a Resi 3-at legnehezebb Inferno fokon nyomja, eléggé odacsesz így már a nehézsége a játéknak. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.04.04. 19:38:28
  • TDC Geronimo
    Én lekaptam ma az RE2őt megint új tvn meglestem. Claire kampányt nem fejeztem be, lehet letolom, nem sok van már hátra.

3at meg twitchen megnéztem/megnézem :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.04.04. 19:05:42
  • darkSectorxxx
    Jó, de ha ez így télleg igaz, az nagyon gáz... :P

Valaki csak megvette nem? :P
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.04.04. 18:52:44
  • Seth
    Ez a veszély innen nem fog sokakat érinteni. A többség szerintem neki se kezd :D

Szerk.: sőt, a többség meg sem vette a Resi hármat :D
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2020.04.04. 18:49:03
  • darkSectorxxx
    RE Resistance

Mindenki aki játszik majd és vásárol a játékban, nagyon óvatosan tegye, mert azt az infót kaptam hogy a játék mindent LOKÁLISAN ment le és nem pedig felhőben, vagyis ha vásároltok valamit és letörlitek a mentést a gépről akkor el fog veszni minden elért dolog, ahogy a rangotok is a játékban!
  • darkSectorxxx
    Én szeretem a demo-kat, és ember vagyok. :)
  • TDC Geronimo
    Hülyeségeket írsz.

Demo meg a kutyának nem kell, főleg nem ilyen játékból, mint a last of us. Teljesen feleslegesen elpazarolt munka a devek számára.
  • darkSectorxxx
    Nem értem miért nem lehet kiadni digitálisan?
    Miért most variálnak? És ha kisebb bugok vannak is, miért lenne baj? erre vannak a frissítések.
    Miért nincs szaros demo? Ki a retket érdekel hogy az korábbi verzió lenne? Hányszor adnak ki demo-t amiben irják hogy nem tükrözi a véglegest?
    Meg hogy nem tudják megmondani mikor jön a játék.
    2 hónapja jött volna, már rég kész kellett hogy legyen a játék, arany lemezen.

Túl sokat magyarázkodnak .
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.04.04. 18:30:54
  • TDC Geronimo
    Én nem látok semmi ilyet
  • darkSectorxxx
    Jesszusom ennyi kibaszott ködösítés ami itt van ebben a nyilatkozatban, félelmetes.
  • Seth
    9. Crash megvan. E-péniszem most akkora, mindjárt szétdurran
  • TDC Geronimo
    Volt már annyi pletyka azt a 90%a baromság. Cerny szerintem nem egy hülyegyerek. Egyedüli rész, amit el tudok hinni az az, hogy a sony marha magabiztos a mostani gen után.
  • mucsácsó
    ahha, ezt nem tudtam, de köszi az infót :D persze semmit nem szabad készpénznek venni, eddig nem sok pletyka bizonyult igaznak, szal..
    de jelen felállásban hihető lenne az egész, valszeg ezért is talált ki (?) ilyesmiket, ha ekkora MS fanboy.. :D
  • j0nNyKa
    őrülteknek :)
  • shaddam
    Az egész forrása egy srác twittere aki már a project scorpion megjelenésekor temette a sony-t. Amint visszavezették hozzá a hírt lakatos lett a profil
  • Evoluti0N
    Ha ez igaz, akkor várunk a második szériára. Addig remélhetőleg nem jelenik meg semmi olyan, amit azonnal játszanék. :D
  • n000rbi
    Nagy szívás, ha ez nem kamu. Márpedig az alapján, amit eddig láttunk a ps5-ből, ez simán igaz lehet.
  • mucsácsó
    ...állítólag ég a ház SONY-nál, ha ez így tényleg igaz lenne, akkor bőven felejtős idén... :\ de ha igaz ha nem, ne jöjjön ilyen X360-szerű fiaskó a piacra.. akkor csússzon inkább még 1 teljes évet :D

link

Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.04.04. 13:47:36
  • TDC Geronimo
    Neil interjúból

When the studio moved to working from home employees were told to take care of themselves and be with their family. Employees came first, release date 2nd with employees being allowed to take off a day or two if needed, even if the whole situation meant the May 29th date couldn't be made.

When asked why they don't just release the digital version on May 29th: "there hasn't been a final decision yet". Mentions how some places might not have proper infrastructure in place for a digital only release, doesn't want those places left out. Right now looking at different options to get the game to everyone as soon as possible, but doing so will take time and it will obviously depend on how the coronavirus situation develops.

When asked about a playable demo in the PlayStation Store he mentions how a public demo like that isn't comparable to the controlled environment which comes with a behind closed doors press demo or something at another event. Also mentions how making a demo fit for public release takes a lot of work, with the demo the press played months ago obviously being outdated, game has been improved greatly since.

Development is at the 1-yard line, nothing left but final bugs and polishing.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.04.04. 12:47:03
  • j0nNyKa
    pedig állítólag a textúrák definíció szerint nagyobb méretűek, amikor nagyobb... méretűek :)