121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • lwb
    #121120
    Most miért mondod? Hát Ronaldo már sz.rt sem ér? :)
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2024.06.17. 10:29:18
  • Ulthanito
    #121119
    A vég elérte az sg-t.

    Az elmúlt több mint egy hónapban egyetlen hozzászólás se volt.
  • Moby
    #121117
    Slimet amúgy se vegyetek. Túl azon, hogy vizuális környezetszennyezés (eldugni még talán le is lehet) olyan rohadt hangos...mondanám, hogy olyan hangos, mint a kurvaélet, de inkább olyan hangos, mint egy ps4 pro :D
    Pont olyan moslékszar, mint bármelyik slim gép a playstation történelemben. Amíg lehet kapni fatet, azt vegyétek. Ha van használtan legelső generációs(1016), akkor leginkább azt.
    De vezetgetni konzolt az nem egy nyerő ötlet. Amúgy sem fogja kezelni a külön USB-n bedugott pedálokat.
  • TomStorm
    #121116
    A sima Ps5-n 3 Usb-A van az új Slimen 2xA 2xC.
    Nem hinném hogy így fogja kezelni külön usb portokon a szettedet.
  • attila46
    #121115
    JA és a játék árak is anyi mint ps5 re......
  • attila46
    #121114
    Üdv

    Segitséget szeretnék kérni.Jelenleg PC -n játszom ,,de úgye elkerülhetettlen az idönkénti hardver frissités.
    Gondolkodom a PS5 re való átáláson...de bizonytalan vagyok benne ,hogy a trustmasters gt-rs kormányom ,ferrári t1000 pereccel,,load cell pedállal menne -e?Eleve kéne két usb csatlakozó....van rajta kettő?


    köszi
  • TBTPumpa
    #121113



    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2024.05.09. 09:03:46
  • blackfire001
    #121112
    Ó te jó ég.. Hát így akkor inkább az lesz, hogy egyszer megnézem aztán utána frissíthet és úgyis más ruhát választok mert kevésbé 'hiteles' ez a nyusziskodás.. :D
    Viszont az ahogyan cenzúrázták végtelenül gagyi. Alakították volna inkább át a ruhát normálisan, de így, hogy az a fekete fehérnemű kitakar.. Hát ki venne fel ez a nyuszis ruci alá olyat? :D

    Ha ez egyszer lesz PC-re hát hajjaj... :D
  • TBTPumpa
    #121111
    Csak annyi, hogy le kell tiltanod, hogy a konzol a netre menjen. Ha egyszer netet lát, automatikusan elkezdi frissíteni (akár beállítottad a játékok automatikus frissítését a konzol beállításaiban, akár nem). Utána hiába állítod le a frissítést, addig nem engedi elindítani a játékot (még net nélkül sem), amíg a frissítést le nem töltötte...

    + "Need to save the original Holiday Rabbit outfit for the future generations!" :D

  • blackfire001
    #121110
    Köszi a választ, hogyne szeretném ezeket, szóval akkor nem kell a patch! :D
  • Amiga
    #121109
    Szerintem tökéletes így a Stellar Blade. A Heavenly Sword-re emlékeztet sok tekintetben.
    Én örülök, hogy végre van egy játék nőies női főhőssel, és ennek a játéknak ráadásul kitűnő hangulata van, nem csak Eve miatt szeretjük. :)
  • TBTPumpa
    #121108
    Melyik játékról van szó?
    Ha a Stellar Blade, akkor...
    Ha szereted egy kicsit a több vért és brutalitást, egy-két ruhánál, ha egy kicsit többet mutat a hölgyből, illetve a nehezebb harcokat, akkor nem érdemes a patchet telepíteni.
    Ha ezeket nem kedveled és egy kicsivel könnyebb játékot akarsz, illetve érdekel a New Game+ játékmód, akkor viszont telepítsd a patchet.
    De már úton van egy új frissítés is. Még nem tudni hogy mit fog tartalmazni/cenzúrázni. :D
  • blackfire001
    #121107
    Ha a lemezes verziót veszem akkor nem kell telepítenem a patchet, igaz?
  • MrAndree
    #121106
    Azért az emberek nagy része a seggen hisztizik ettől függetlenül. :D Brutalitást én se értem de az szinte biztos, hogy a Sony miatt kellett. Persze kérdés, hogy akkor miért ez, Last of Us meg miért nem de ezt még talán a japánok se tudják...

    Szerk.: Kicsit utánanéztem, Stellar Blade elvileg eggyel alacsonyabb besorolást kapott Japánban mint Last of US 2. CERO D Stellar Blade, ez 17+, TLoU 2 meg CERO Z ami 18+.
  • TBTPumpa
    #121104
    Nem. Az nem igazán érdekel engem. Inkább a brutalitás részét nem értem... A The Last of Us 2 és Baldur's Gate 3-ban ennél durvább dolgok voltak, azokat mégsem érintette a cenzúra, legalábbis nem így utólag mókoltak bele. És mindhárom játék 18-as besorolású... Nem igazán értem, hogy ennél kevesebbért, miért kellett büntetni a Stellar Blade-t, pedig még medvés "behatolás" sincs benne...
    A lemezes verziót még február elején rendeltem elő (a januári State of Play után).
    Az ok egyszerű: amíg vannak lemezes kiadások, addig gyűjtöm őket - nyilván azokból a játékokból, amik érdekelnek. :)
    A digitális verziót viszont csak nemrég vettem meg (március utolsó napjaiban), amolyan húsvéti ajándék címén.
    A Final Fantasy Rebirth is 2x van meg. A sima verzió, illetve a Deluxe kiadás.
    Nyilván, ha jönnek majd ezek a címek PC-re is, akkor szintén megveszem őket. :D
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2024.04.28. 20:54:20
  • MrAndree
    #121104
    Mert patchelték 1 héttel a megjelenés előtt és némelyik ruhában 3 milliméterrel kevesebb látszik a seggből meg a mellből. Amin kiborultak páran mert nyilván a legfontosabb része a játéknak szerintük... :D
  • Kandurex
    #121103
    És mi az indok? Miért kell a két verzió?
  • TBTPumpa
    #121102
    Immár több, mint 30000 ember csatlakozott a Free Stellar Blade mozgalomhoz.
    "A petícióban résztvevő játékosok szeretnék, ha a játékot visszaállítanák abba az állapotba, ahogyan a lemezen - illetve a korábban megjelent előzetesekben és reklámanyagokban szerepelt (Eve ruhái + több vér)."

    De a Sony válasza is megérkezett:
    "Ha elégedetlen vagy a játékkal, visszaadjuk a pénzed."
    Ezzel ők már állást is foglaltak a témában a játék jövőjével kapcsolatban (esélyes, hogy nem lesz visszaállítva semmi sem).

    Néhány fotó (4K Resolution mód):











    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2024.04.28. 10:12:52
  • TBTPumpa
    #121101
    Igen, a Digital Deluxe verziót is.
  • Kandurex
    #121100
    Is? Több példányba is megvetted vagy mi?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2024.04.27. 11:57:35
  • TBTPumpa
    #121099
    Még a délelőtt folyamán megérkezett a lemezes kiadás is!

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2024.04.26. 18:40:09
  • TBTPumpa
    #121098
    Befutott a Launch Trailer!


    Stellar Blade - Launch Trailer
  • Amiga
    #121097
    Stellar Blade:
    Képregény
    Áruházi oldal
    Már a prezentáció is sokkal igényesebb, mint a kortárs játékoké. Nagy plusz a magyar nyelvért. A demó engem meggyőzött, jöhet pénteken a csetepaté. :-)
  • Kandurex
    #121096
    ganéjjas 300 forintos történet, megérte a pénzt :)
  • lwb
    #121095
    Picit még várjál, mert az új seasonnel jön az új peccs, ami alapvetően variálja át a rendszert. Hátha gatyába rázza a játékot valamennyire.
  • Kandurex
    #121094
    Igen, el is kezdtem unni az egésszet sajnos. Valahogy csak dagasztás érzés van.
  • lwb
    #121093
    Grafikailag igen, sokkal szebb. Szerintem jelenleg a legszebb a piacon. A rendszer meg a játékmechanika már más kérdés.
  • Kandurex
    #121092
    Végzetem ja, ja. Jó kis cucc volt.

    Eddig vártam, és 300 Ft-os ganajjal gondoltam megnézem a Diablo 4-et. Azt el kell ismerni, h a szivárványos 3. rész után végre ismét minőségben van a széria.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2024.04.07. 09:32:26
  • Moby
    #121091
    Végeztél is vele, vagy ráuntál (látom már árulod)?
  • Voltan
    #121090
    "több millió tini imádja ott az ilyeneket" - azt hiszem, ez a kulcsmondat az egész témával kapcsolatban :)
  • lwb
    #121088
    .
  • MrAndree
    #121088
    Engem nagyon sok minden taszít a koreai/japán ízlésben de ettől függetlenül szeretem a játékaikat. Harc + gameplay tetszett a demoban szóval esélyesen ez is vevős lesz de azért amikor vérkomoly drámát igyekeztek előadni egyik cutscene-ben ahol mindkét csaj kb félmeztelen volt, na az inkább röhejes volt mint bármilyen szinten átélhető vagy drámai sajnos.
  • TBTPumpa
    #121087
    Csak arra reagáltam, amit mondott. Az egy az egyben a Kotakus + IGN-es sablonszöveg volt (ahogy értékelték a demót), ahol mostanra már mindkét oldal "visszavonulót" fújt a fejlesztők/fejlesztő nők megsértése miatt.

    Amúgy pedig a koreai/japán piac miatt olyan, amilyen. Oda is készült elsősorban, nem ide (több millió tini imádja ott az ilyeneket). Én csak annak örülök - ahogy írtam korábban is - hogy nem csak az Amerikai és Európai alkotások és irányvonalak jutnak el ide, hanem már a Távolkeleti alkotások is (Kína, Dél-Korea, Japán), függetlenül attól, hogy milyenek és hogy mit képviselnek. És igazából a Nier: Automata is ilyen volt. Abból is elment 8 millió mostanra már és a játékosok egy része imádja a mai napig. És a "csöcsök" meglendítették az FF7 Rebirth eladásait is.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2024.04.02. 09:31:29
  • TBTPumpa
    #121085
    .
  • MrAndree
    #121085
    Most nem azért de te kezdtél Kotakuzni meg benyomni a dagi feka csajt ami eléggé az ilyen alt right Trumpista vonal sajátja. Persze nyilván poén meg szándékos szélsőség (legalábbis remélem nem komoly). De Stellar Blade sokkal komolyabban vehető játék lenne kicsit kevésbé aggresszívan arcba tolt csöcs-segg kombóval. Persze nyilván az eladásoknak jót tesz majd. :)
  • TBTPumpa
    #121084
    A te véleményed a tiéd, az enyém pedig az enyém. :)
    Nem kell, hogy egyezzen a véleményünk, ahogy írtam is, kismillió játék van a piacon, mindenki azzal játszik, amivel akar.
    Amúgy nem vagyok fidesz bérenc, de örülök, hogy random emberek a zinterneten jobban ismernek engem, mint én saját magam. ;)
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2024.04.02. 09:06:06
  • lwb
    #121083
    Egyébként Lara Croft az új trilógiában, azaz az elmúlt három játékban (TR, Rise, Shadow) pont, hogy kevésbé idealisztikus lett. A mellei jóval kisebbek, a dereka normális, nem darázskategória és nincs is rajta rövidnadrág egyáltalán. Eléggé figyeltek, hogy a korábbi játékokhoz képest kevésbé legyen segges-csöcsös a főszereplő.

    Stellar Blade nekem skip, nem szeretem az ilyen anime stílusú spectacle fighter játékokat. Bayonettan is bealudtam, Nier Automata se jött be.
  • Ulthanito
    #121082
    Értem. Ha valakinek a véleménye nem egyezik a tiéddel, az biztosan Kotaku + IGN + ResetEra + Microsoft bérenc. Akkor ezek szerint te fidesz bérenc, mert ez a narratíva ott jellemző.


    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2024.04.02. 08:39:06
  • TBTPumpa
    #121081
    Mivel nagyon tetszett a demó, szimpatikus a fejlesztőcsapat és a teljes játék megjelenését is nagyon várom, készítettem magyar feliratot a Stellar Blade még januárban kiadott játékmenet bemutatójához:


    (A magyar felirat eléréséhez kattints a Feliratok / CC gombra és válaszd ki a Magyar (Hungarian) nyelvet.)

    Jó szórakozást kívánok hozzá és előre is köszönöm azoknak, aki esetleg megnézik!
    (Van FullHD + 2K és 4K felbontás is.)
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2024.04.01. 19:37:54
  • lwb
    #121080
    A CP nekem megjelenéskor is év játéka volt. Mondjuk pc-n. Aki régi gen konzolon próbálta, annak ma is sz.r, de már next genen is játszható volt az első egy-két patch után. A sz.r játék azért sz.r, mert a világon nincs olyan és annyi peccs, ami meg tudná javítani. A skyrim szinte játszhatatlan volt ps3-on megjelenéskor és még elég sokáig, mégsem volt szr a játék. Ellentétben egy ME: Andromedával, ami nem volt bugos megjelenéskor,. mégis hulladék volt az egész. Mert a történetet, a játékmenetet, a karaktereket nem tudod patch-elni. A rossz frame rate-et, a lebegő karaktereket a törött küldetéseket igen, de ha a játék koncepciója maga borzalmas, azon semmi sem fog segíteni. A Gollum ilyen volt, a CP 2077-nél csak a hiszti volt nagy. Aki nem xbox one-on vagy ps4-en akart vele játszani, annak a játék rendben volt és játszható volt lényegében már megjelenéskor.

    Nincs nagyon még egy olyan játék, mint a CP2077. Open world, de nem generic egyáltalán, a világ kisebb, egy város az egész, de a város nagyon részletes, ezerszer részletesebb, mint akár a GTA városai is. Főleg a mai állapotban, amikor van már működő metró, rendes police system, autós harc stb. Nyilván sokat segít, ha valaki ismeri a source materialt, a CP rpg-ket, ahogy pl BG3-nál se ártott, ha valaki látott már DnD-t közelről, pláne ha a FR világot is ismeri valamennyire. Nyilván ízlések és pofonok, de nekem nem a grafika az első, ami lejön a játékból, hanem a jó küldetések és az emlékezetes karakterek.
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2024.04.01. 15:23:14