1580
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!

SG.hu Discord
  • Totti5
    #1380
    PS4et is linektem, hisz mindegy hol van. De jön a gamer365re is és ott is így oszt:( nade az nem ide tartozik.

    Amúgy ha én moderálom magam és normálisan állok hozzá akkor elváom h más is. Akár leáld ( ami .... kategória mostanában ), akár máshol. Leáld nem a gumiszobába való pöce tudtommal.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.07. 18:44:31
  • Dzsini
    #1379
    "érdemben arról társalogni." - ott követed el a hibát, hogy ezt pl. a leáldozott topicban próbálod. Az a topic nem azért van, rájöhettél volna az elmúlt legalább hat év során.
  • Totti5
    #1378
    Nonstop Halo fika, ha az ember válaszol neki érdemben a játékról jön a moslék, a mutogatás, személyeskedés. Ezt így nem lehet... bárhol szóbajön a Halo, hetek óta ugyan az. Jön a mocsok.

    Sajnos nincs jele h bármikor is elmúlna ez. Valszeg én meg Arty és mások a hülyék hogy próbálnak informatív dolgokat közölni, de így nem lehet, ha nem is cél azt meghallgatni, megérteni, és érdemben arról társalogni.

    Idiótázás.

    Személyeskedés.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.07. 18:28:20
  • Totti5
    #1377
    Hosszú távon, naponta már rettentő idegesítő.
    PS4 topik, rendre azzal kezdődő hszek hogy idióta vagy.
  • j0nNyKa
    #1376
    mesélj még kérlek
  • darkSectorxxx #1375
    Megint felesleges személyeskedés.

    PS4 topik #38330
    (a szándékosság abból gondolom, hogy nem is ebben a topikban beszéltünk a nfs témáról, hanem a nfs topikban)
    (mondjuk ott is bicskanyitogató a személyeskedése, de az még talán elmenne)

    Köszönöm.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.03. 23:59:24
  • j0nNyKa
    #1374
    te se neki plz.
  • SlickAdam
    #1373
    "minden áldott nap ezzel bántsanak, sértegesenek"

    hol? kicsoda?

    nem, Dark, NE valaszolj! igyal meg valamit es menj aludni!
  • darkSectorxxx #1372
    Elnézést, csak nem hiányzik hogy minden áldott nap ezzel bántsanak, sértegesenek.
    Már megbántam hogy csináltam topikot.
  • j0nNyKa
    #1371
    befejezed.
  • SlickAdam
    #1370
    mivan? miröl beszelsz? unatkozol? neked kene lassan egy saller...
  • darkSectorxxx #1369
    Sziasztok.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elnézést kérek.
    Télleg sajnálom ezt a kellemetlen helyzetet.

    Arról kaptam visszajelzést hogy kicsit felemásan fogadták a topiknyitásomat.
    Nem akarok belemenni a dolgokba.
    Nem szeretnék többet hallani ilyen hsz-kat, mert csak feleslegesen bosszankodok, van elég más dolgom.

    Szóval bármennyire is restellem a dolgot, bármi lenne a következménye, légyszíves izonyat hálás lennék ha egy utolsó dolgot kérhetnék.
    Töröljétek ezt a topikot légyszíves, megdumáltuk, én nem szeretném hogy a nekem ott legyen és sértegessenek.
    Ha utána más szeretné megnyitja, bár kétlem, mert elvileg nincs rá igény.


    Elnézést kérek, többet nem fordul elő a dolog.

    Metal Gear Solid V - The Phantom Pain

    Köszönöm.

    "Természetesen a topiknyitási jogomat is elvehetik ha ezzel jár a dolog.
    Senkire nem fogok neheztelni természetesen ez végett."

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.15. 21:49:09
  • darkSectorxxx #1368
    Sziasztok.
    Még egy kis korrigálást szeretnék kérni a többiek fellhívták a figyelmem hogy a (Metal Gear Solid V) topik címe helytelen, persze jogosan.

    A "Metal Gear Solid V Phantom Pain" /rövid és teljes címet is ha van rá lehetőség címet szeretném kicserélni/átjavítani erre: Metal Gear Solid V - The Phantom Pain

    Köszönöm/jük!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.12. 13:28:37
  • darkSectorxxx #1367
    Sziasztok.
    Egy szíveséget szeretnék kérni, csak egy képet szeretnék berakni ide.
    Köszönöm. (kerestem topikot, csak játékosok fórumában találtam, remélem jól csináltam mindent)

    Kép: banner
    Topik: Metal Gear Solid Phantom Pain
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.12. 01:32:28
  • MerlinW
    #1366
    Nem csak erről a hsz-edről van szó, konkrétan minden második hozzászólásod stílusától viszket az ember tenyere. Vegyél vissza kicsit, ha itt szeretnél fórumozni.
  • R0GUE
    #1365
    Péel.:
    Lentebb

    De vehetjük a mostot is,nem véletlenül adtak nekem igazat.

    tldr ok.
  • j0nNyKa
    #1364
    meselj meg errol dragam, hol volt ilyen ebben a topicban?
    aztan miutan talaltal ilyet, merthogy igazat allitasz, PROBALJ meg olyat keresni, amikor te verted itt a nyalad
    nehez lesz nagyon, minden masodik hozzaszolast meg kell ehhez talalnod

    tldr eleg lesz
  • R0GUE
    #1363
    Nem volt a hsz-omben sem rosszindulat sem közösségbomlasztó, állandó jelleggel nyomja Szalmakalap a szöveget hiába szólnak rá többen is, hiába szóltam rá én is, csak nyomja és nyomja mint egy elmebajos. Amit linkeltem abban benne van, egyetértettek velem.
    Mi a közösségbomlasztó,az ha valaki folyamatosan a felszólítások ellenére is nyomja a baromságokat és hergeli vele az embereket,vagy az ha valaki többszöri rászólás után erélyesen is rászól hátha akkor felfogja? Nem ártana ezen elgondolkodni.
    Visszaolvasva ebben a topikban is,nem egyszer volt már hasonló probléma vele,és eddig egyszer volt valamelyikőtök hajlandó nagy kegyesen rászólni, ellenben akiket felidegesített sorra kapták a büntetéseket.
  • MerlinW
    #1362
    Ehhez én is sok mindent hozzá tudnék fűzni. Az viszont nem pálya, hogy kitiltás után visszajössz és továbbra is ugyanúgy írogatod a tarthatatlan közösségbomlasztó, rosszindulatú hozzászólásaidat, mintha ez lenne a normális.
  • R0GUE
    #1361
    Ehhez csak ennyit fűznék hozzá.

    Ps4topik
  • darkSectorxxx #1360
    Sziasztok!

    A PS4 topikban.
    Az úriember, picurkát az izlésemhez képest durván fogalmaz, annak ellenére hogy nem is ismerem.
    #36836

    Lehet nincs szükség intézkedésre, nem is célom.
    Csak jobb jelezni, hátha később elfajul.

    Köszönöm!
  • SlickAdam
    #1359
    az okes, de egyszer betelik a pohar.
  • Totti5
    #1358
    Magát minősíti, már jó ideje. Nem kell vele foglalkozni.
  • SlickAdam
    #1357
    A PC-s jatekoknak lealdozott vol. 2:
    #434791
  • j0nNyKa
    #1356
    azt hiszi meg energiat szanunk ra
    cuki
  • pxxl
    #1355
    nem kell 13, elég egy gombnyomás... ;)
  • Nikknev
    #1354
    Könnyű úgy gyüjtögetni a büntetőpontokat hogy a modi név és haverság alapján osztogatja és számtalanszor úgy oszt ki büntetőket hogy ép ésszel oka sem lenne rá.
    Most is 13 büntető és dirr ban mert nem tetszik neki a jogos kritika. Banold ezt is nem oszt nem szoroz. Ilyen az amikor egy hatalommániás fogyatékos kezébe hatalmat adnak.:-)
  • Ra1n
    #1353
    Ja,amiből nem egy pont van ami Jancsika túlkapása (mint most is).
    Multkor például sikeresen duplán rakott büntetést ugyan azért 5 perc alatt,és puff 1 hó ban. Nevetséges..
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.07.06. 10:41:23
  • MerlinW
    #1352
    "nem kell vele foglalkozni" = nem írsz kommentet. Arról ne isbeszéljünk, hogy ezzel a regeddel is már a 13. büntipontnál tartasz, szóval én a helyedben csendben maradnék.
  • Ra1n
    #1351
    Az hogy leírom hogy agyhalott és nem kell vele foglalkozni (gyanítom ezért kaptam most), ergo kerülöm a vitát és mást is óva intek nyilván annyit ér mint az hogy el lettem küldve a kurva anyámba. A moderáció csúcsa újfent, kösz jancsi.
  • Ra1n
    #1350
    PLaystation 4 topik
    #31623
  • Nikknev
    #1349
    Azért ez így ebben a formában ma már másodjára durva...
    PLaystation 4 topik (30 napig nem tudok linkelni,bocs)

    http://sg.hu/forum/uzenet/1370921822/29705
    http://sg.hu/forum/uzenet/1370921822/29640
  • SlickAdam
    #1348
    Playstation 4 #29651
  • j0nNyKa
    #1347
    +1 van rajta sapka
  • Szabi #1346
    +1, nincs rajta sapka :-/
  • SlickAdam
    #1345
    + 1. csunyan beszel :(
  • Moby
    #1344
    Jó gyors vagy! :)
  • j0nNyKa
    #1343
    +1, ezzel ki is jott a 2 bunti, szoljatok ha nem allit magan
  • Totti5
    #1342
    +1 ez a stílus nem odavaló
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.12. 15:07:08
  • Moby
    #1341
    Playstation4 #28717