1580
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!

SG.hu Discord
  • Totti5
    #1500
    Hol máshol lehetne ezt megbeszélni? de nekem teljesen mindegy, ha lehet akkor lehet max nem olvasom a topikot, ennyit tudok tenni ellene. Ez már az én gondom.
  • Totti5
    #1499
    A vélemény nem zavar ( max teszek rá és elsétálok mellette, ha érdemben nem tudok vagy nem akarok reagálni ) csak közben a kurvaanyázás és a kötőszavak és az előadásmód az amúgy jogos vagy nem jogos véleményt hiteltelenné teszi. Lehet írni anélkül is, anélkül is lehet idegeskedni. Attól nem lesz nyomatékosabb, hogy "kurva anyját, kapja be, szétbaszott kurva, isten bassza meg" minden második kötőszó.

    Én csak annyit kérek hogy ne ezeket kelljen olvasnom ha a topikba megyek. Szerintem megoldható. Az ember szívesebben segít, vagy beszélget ha nem ilyen hszeket lát ami valljuk be nem SG kompatibilis, legalább is ez az én ingerküszöbömön már nem megy át és remélem az SGjén sem.

  • j0nNyKa
    #1498
    tényleg idejöttetek vitázni? mit vártok ettől? mi fog vajon történni?
  • SlickAdam
    #1497
    termeszetesen lehetnek negativ emocioid, kritizalhatod a jatekot, NEM ez a problema.

    az alpári stilus. meg a PS4 topikban se elfogadhato szerintem, de föleg nem a vattacukor topikban, ami ugye kiddie dolgokkal van tele, akar meg gyermekek is latogathatjak (tudom, hogy nem valoszinu, de na...).

    es hogy te elvileg valami nyelvprofesszor vagy, az meg "viccesebbe" teszi az egeszet.

    de off vege, különben meg mi jarunk itt rosszul...

    (egyebkent meg rad lett szolva. hint: nem a kritizalas miatt, csak rossz kommentedre ment az intes)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.05.05. 11:32:00
  • Ulthane
    #1496
    A vélemény nem csak addig vélemény, amíg a féltett platformod egyik általad kedvelt játékát puncsolja. Az is vélemény, ha valaki szid egy játékot, és negatív emóciói lesznek tőle, és ezt ki is fejezi. Nem másik user ellen irányult, nem személyeskedtem senkivel, ha zavar, ne olvasd el. Vagy -favold a topikot, ha neked jobb úgy.
  • Totti5
    #1495
    Az alpári stílusa nem egyeztethető össze a topik szemléletével. Egy figyelmeztetés ⚠ mondjuk hátha nem csinálja többet. Vagy ezt tűrni kell? Mert akkor -favolom a topik mert én ilyeneket nem akarok olvasni.
  • SlickAdam
    #1494
    ja hogy ez normalis es rendben van, ha nem valaki ellen iranyul.
    ertem, köszi.
  • MerlinW
    #1493
    Mit csináljunk, nem vagyunk a szülei.
  • SlickAdam
    #1492
    Nintendo topikban ilyen: #5380 stilus nem nagyon volt, míg fel nem bukkant ö is... :(
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.05.04. 21:28:42
  • Ulthane
    #1491
  • TBTPumpa
    #1490
    Nagyon köszi!
  • j0nNyKa
    #1489
    bent
  • TBTPumpa
    #1488
    Sziasztok!

    Az alábbi topikba Bannernak be tudnátok tenni ezt a képet?

    Köszönöm!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.03.03. 08:58:58
  • j0nNyKa
    #1487
    tényleg magyarázatra szorul? butázod, flameled folyamatosan
    de... tényleg magyarázatra szorul?
    ne válaszolj kérlek
  • SlickAdam
    #1486
    köszönöm szepen.
    bar nem ertem ezt a stilus dolgot. itt nem kertem eleg szepen vagy hogy nem dobaltam viragszirmokat darksectorra miközben ömlött belöle a szpojler es a butasag?
  • j0nNyKa
    #1485
    legközelebb kiraklak a stílusért, most csak töröltem a hszeket
  • SlickAdam
    #1484
    lehetseges lenne, hogy PS4 topikban ETTÖL a kommenttöl kezdve töröljetek a RE7 hozzaszolasokat? bena Darky sikeresen szpojlerezik vilagba...
    (azert irok ide, mert hazigazda kevesbe aktiv, mint ti)
  • Totya42
    #1483
    Persze miután folyamat mindent szaroznak. Majd rendesen elmondja az ember, hogy nincs az úgy. Értelmes magyarázatra annyi ment mindig, hogy az hülyeség, meg hülye vagy és ment tovább a szarozás. Aztán simán elküldött, hogy pusztuljak meg. Majd még egyszer, hogy pusztuljak meg. Igen ilyenkor érdekelne a HG miért nézi. És igen nekem is elgurult már.
  • Bandicoot
    #1482
    Playstation 4 topik, napok óta nem bírni vele.
    Ócsárolja a HG-t és flémel
    És megint
    durva személyeskedés

    Kösz!
  • darkSectorxxx #1481
    Még1x köszönöm.
  • darkSectorxxx #1480
    Sziasztok!

    Ha szabad kérnem a FF XV topikban szeretném egyelőre kitenni banner-nek, mindaddig, amíg a többiek nem akarnak esetleg valami jobbat.

    Köszönöm.

    Banner link - http://downloads83.uw.hu/banners/images/banners/FFXV.gif
    FF XV topik link - https://sg.hu/forum/tema/1482846908
  • j0nNyKa
    #1479
    értjük, kétszer leírtad ugyanazt (gondolom, nem olvastam végig, de az eleje meg a vége ugyanaz)
    linkelj hszt, ha meg nem tudsz, akkor nincs itt dolgod
  • Bandicoot
    #1478
    Köszi hogy rászoltál remélhetőleg megint pár hét nyugi lesz.
    Nem szeg meg semmit csak porig rombolja a közösséget, rengetegszer hagyták hátra a fórumot mert kényszerbeteg, mindenre reagál és mindenről szakért 0 hozzáértéssel hosszú sorokon át. Ahogy nézem sokszor jelentve volt itt is emiatt, én csak rászólást kértem. Egyre kevesebben irogatunk abba a topikba és ez részben neki köszönhető, számtalanszor -favolták a topikot a régi arcok amikor fullban tolja.
    Hsz-eket linkelni nem lehet így. Hacsak nem linkelem zsinórba azokat a féloldalas írásait amitől agybajt szoktunk kapni. Ezek vagy trollkodások vagy egy buta ember kényszerbeteg okoskodása ezt már döntse el mindenki maga. De mikor rászoltok kicsit mindig leáll és nyugi van.
    Ennyi, köszönöm.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.26. 23:25:38
  • MerlinW
    #1477
    Nem szegi meg a fórum szabályzatát, addig meg azt ír amit akar, ez a fórum lényege. Nem foglalkoztok vele, vagy van hsz elrejtő script mind kliens mind fórum szintű, ha annyira zavar.
  • j0nNyKa
    #1476
    linkelj hszeket
  • SlickAdam
    #1475
    haha. szerinted nem ismerik Darky-t? :D ha jol tudom ki lett mar hajitva regebbi profilja, de visszamaszik, sosenem adja fel.
    rászólás? uggyanmar...
  • Bandicoot
    #1474
    Sziasztok! Elnézést de nem tudom hogyan jelentsem azt aki nem személyeskedik,csak mezei egyszerűséggel a kényszerbeteges hozzászólás áradatával az őrületbe kergeti a topikot, és szó szerint megöli.
    Pár hete rászólt innen valaki DarkSector nevű emberkére, a házigazda is rászólt (és ezt ki is fejti), egy ideig nyugi volt de már lassan 1 hete folyamatosan ostromolja a Playstation 4 topikot, totális hozzánemértéssel okoskodik,betegesen reagál mindenre, 50 soros monológokat ír és ha rászólnak mi vagyunk a f*szkalapok, meg a g*cik akik nem viselik el más véleményét.
    Nem büntetést kérnék,csak szóljon már rá megint valaki,mert rendesen megöli az ottani közösséget, hogy állandó jelleggel 50 soros monológokat kel olvasni a semmiről és 1 főre jut 10 DS hozzászólás oldalanként ami a kutyán nem érdekel.
    Amikor meg nincs épp téma amibe már bele tudna kontárkodni akkor behozza az XBOX-ot témának. Nem tudom hogy beteg,vagy trollkodik,de fájdalmas már amit csinál,ignore meg nincs. Marha unalmas minden egyes alkalommal az érdemi beszélgetést keresni a topikban és tényleg alig irogatnak már oda mióta beindította a szakértést mindenről...

    Köszi,és Boldog Karácsonyt, bocs,de tényleg nem tudom ezt hogy jelenteni,csak azt kérem hogy szóljatok rá megin. Köszi!
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.26. 20:46:05
  • j0nNyKa
    #1473
    akarsz példa lenni?
  • Ulthane
    #1472
    Itt bukik meg az egész moderátori szellemiség, meg a ne személyeskedjünk történet. Csak annyit várj el a fórumtagoktól, amennyire te mint moderátor modellt nyújtasz. Tudod, leading by example. Hallottál már róla?

  • Moby
    #1471
    Alapvetően nem ezt kértem, de nem is regulaeszközként akartam felhasználni a moderátori intézmény, hanem egy folyamat megállítására. A folyamat egyelőre úgyfest megállt magától, ha nem tenni fogok ellene hogy megálljon, akár olyan is, hogy nekem is kijut a magamé. Nyilván erre utaltál.
  • j0nNyKa
    #1470
    egészen biztosan azt akarod hogy beleolvassak a ps4 topicba?
  • Moby
    #1469
    Mehet törlésre az is.
  • j0nNyKa
    #1468
    azt tudod ugye hogy látjuk azt is, amire válaszolt? biztos beavatkozzunk?
  • Moby
    #1467
    PS4 Topik
    #63019
    Kérek egy takarítást, kezd a srác gyógyszere elgurulni. Köszi.
  • darkSectorxxx #1466
    Sziasztok, véletlen benéztem és duplikált videó, már egyszer be lett téve, csak benéztem. Szeretném majd töröltetni a videót/hsz-t.
    PS4 topik
    #62927

    Köszönöm. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.13. 18:01:52
  • j0nNyKa
    #1465
    szerintem nektek itt kéne a semmiről beszélni, meg flamet generálni
  • darkSectorxxx #1464
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezzel azt mndod hogy a ps3 topik lett átnevezve ps4 topikra?
    És utólag még 1 ps3 topik lett létrehozva? :)
    És rosszul emlékszem hogy ez az eljárás az xbox360 topikkal kezdődött csak?

    Ezt mondod?

    Szerintem maradjunk a tényeknél, csak 1 topik alkalmazta eddig ezt, az az X360-> Xbox 360 + ONE lett.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.20. 19:52:37
  • SlickAdam
    #1463
    jajjj darky te most mennyé innen plz! megoldjuk nelkuled is.
  • darkSectorxxx #1462
    Csak xbox-nál.
  • Totti5
    #1461
    Nx 3 komment
    WiiU 70 komment

    PS és az Xbox esetében is bevált hogy 1 topik. Itt is egyértelmű a helyzet.