1580
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!

SG.hu Discord
  • RJoco
    #1580
    Playstation
    #116909
  • grebber
    #1579
    Ezt a topikot kérnénk átnevezni: Xbox -ra

    Köszönjük
  • Ulthanito
    #1578
    Kérem, hogy töröljétek az alábbi hozzászólást a PS4/PS5 topikban.

    #111248

    A linkelt bolt nem feltétlenül biztonságos.
  • darkSectorxxx #1577
    Sziasztok! egy gyors kommenttörlést szeretnék kérni, mert 1 mondat spoiler tag mögé raktam de nem tette be a kommentbe, csak zárójelbe tette.

    Köszönöm!

    Playstation Topik:

    #109099
  • darkSectorxxx #1576
    Tiszteletem az uraknak.

    Ezt a topikot szeretném ha törölné valaki, mert feleslegessé vált.
    Köszönöm.

    Remnant From The Ashes

    Köszönöm.
  • Dzsini
    #1575
    Közhírré tétetik: megszűnt az SG-n a VIP funkció

    mindenki megkapja a VIP jogokat és beállítási lehetőségeket - ez azzal jár, hogy a felhasználónév melletti csillagok, mivel azok alapértéke a "bekapcsolt", mindenkinél látszanak - ezt a beállításokban lehet orvosolni, ha valaki nem szeretné
  • darkSectorxxx #1574
    Az hogy nem megy a válasz erre funkció, automaták törli a kommentemet.
    Ha nem te voltál, akkor is ezekután rád gyanakszom minden esetben.

    A nevedet se tudtam kijavítani, mert szerkeszteni se tudom a kommentemet.

    Paranoiás lettem miattad.
  • j0nNyKa
    #1573
    mi a faszom bajod van most epp? nevemet ird mar le rendesen, egy otodikesnek menne
    utolso huzasod volt
  • darkSectorxxx #1572
    Most helyreállt köszönöm.
  • darkSectorxxx #1571
    Jhonnyka visszaélés l kicsit a hatalmával.
    Belenyúlkál a profilomba.
    Nincs baj ezzel. Így korrekt.
    Csak írjál bameg egy pm-et hogy hivatalos legyen és indokold meg. Ne féreg módba told.

    Nyugi nem szólnék én már neked semmit.
    Ettől ezekután nem kell félned.
    Szép napot, te moderátor.
  • j0nNyKa
    #1570
    4 topic szól az életedről meg a terápiádról, ez ne legyen az ötödik, köszi
    ne válaszolj mert az is.. na érted
  • darkSectorxxx #1569
    Rendben, de nem volt szar napom azért, elég jól elvoltam, hallgattam zenéket, meg filmeket néztem. :)
    ha rosszabb napjaim vannak akkor nem is írok inkább semmit sehová.

    Viszont ha ez nektek teher akkor elnézést utólag is...nem volt szándékos.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.11.27. 20:37:13
  • MerlinW
    #1568
    Megértem ha szar napod van, de kérlek ne rajtunk vezesd le.
  • darkSectorxxx #1567
    Ezért a kommentemért kérem a büntetésemet, köszönöm!
    komment száma: 91228
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.11.27. 11:27:05
  • j0nNyKa
    #1566
    banner utolso mondata
  • darkSectorxxx #1565
    :D
  • arty
    #1564
    hátpersze..... rendszerhiba :)))
  • darkSectorxxx #1563
    Hát ha nem tudja valaki hogy törölt kommentet indokolatlanul, akkor ezek szerint rendszerhiba. :)
  • MerlinW
    #1562
    Nem.

    Most komolyan, információ nélkül mi a fenét tud bárki csinálni? Ki, hol, mi.
  • darkSectorxxx #1561
    Üdv valami hiba folytán törlödnek kommentek sg-ről vagy egy sunyi gerinctelen ember törölget random?
    Vajon melyik probléma áll fenn?
  • Rita79
    #1560
    Nekem csak a feléig
  • Amiga
    #1559
    Nekem is.
  • j0nNyKa
    #1558
    nekem nem
  • Tatyla
    #1557
    Valamit kezdjetek már mobilon az SG.hu-val mert állandóan a lap aljára ugrik az oldal
  • Moby
    #1556
    Adjatok nekem is egy ilyen piros baszt, én bírom :) Legyen világbéke.
  • j0nNyKa
    #1555
    oke, igazad van
  • Ulthanito
    #1554
    Még egy dolog kikívánkozik belőlem, aztán részemről lezártnak tekintem a témát. Csak a korrektség kedvéért:

    "nem szokta csinalni rendszeresen, folyamatosan, visszateroen - sot kb soha"

    Én bírom Mobyt, de azért visszaolvashatsz egy-két évre, milyen agresszív, durva, személyeskedő hozzászólásai voltak főleg Darky irányába, töménytelen mennyiségben, illetve, hogy a stílust szóvá tették neki többen is. Hát ennyire soha. A korrektség kedvéért hozzátartozik, hogy néhány hónapja csavart a stílusán pozitív irányba, sőt, amilyen meglepő, a prohardveren egy teljesen más szellemiségben fórumozik. az SG inkább a "dühöngője".

    "- nem huzta tul, kitombolta magat es nem folytatta, nem reagalt a tovabbi butasagra, nem tolta tele a topicot a szemelyes cuccaival, hanem azonnal visszatert ontopicra"

    Én sem húztam, szóltál, arra válaszoltam, amit mivel kellemetlennek találtál, ki is töröltél nyomban, egyből témát váltottam, és bádoghoz nem szóltam utána.

    "- mindezt sajat magatol, tehat abbahagyta sajat kutfobol, nem kellett ovobacsit jatszania senkinek."
    mert nem volt, aki rászóljon, magad írtad, kb. 2 napig nem voltál.
  • Ulthanito
    #1553
    Szerintem odáig ne menjünk már le, hogy te 29 évesen akarod megmondani egy ban gomb mögé búja, hogy az én világképem 45 évesen milyen, és mi férne még rá.

    Tessék, itt van Slick, ő is megmondja, nem vagy következetes. De ha komolyan szeretnéd, akkor szívesen előtúrok még a topikból legalább két olyan hozzászólást, akik szintén ezt kifogásolták korábban. Úgyhogy szerint mellőzzük a hülye óvodás analógiádat, mert itt nem erről van szó.

    Szintén nem azért írom, mert én azt gondolom, Moby-ra ráférne egy piros plecsni, hanem mert tényleg azt gondolom, nem vagy következetes. A prohardveren is fórumozok, sokkal korrektebb, gördülékenyebb és egyenszilárdabb, egyúttal kulturáltabb a moderáció, így van rá jó példa, hogyan is lehet ezt jól csinálni.

    Hidd el, nincs azzal semmi gond, ha magadba nézel, és elismered, hogy való igaz, van még hová fejlődni. Senki sem tökéletes, ugyanúgy, ahogy tőlünk elvárás a kulturált fórumozás, szerintem a fórumgazdáktól is elvárás a kulturált moderáció. Így lesz mindenkinek jó.


  • SlickAdam
    #1552
    megjegyeznem (nem keresem ki a hsz-t, amire a pontot kaptam, meg ugyis fejedben van):
    - en se szoktam. elöfordult mar, hogy hasonloan elszakadt a húr a messzi messzi multban? talan egyszer. de moby-nal is... (talan pont darky-val szemben), szoval ez a "soha" nem helytallo.
    - en is ott helyben kitomboltam magam 1 hsz-al, a következö mar egy normalis hangvetelü visszakerdezes volt, az azt követö meg mar teljesen mas tema (Final Fantasy XV). szoval ...
    - ... gyakorlatilag abba is hagytam azonnal
    - en is jol megmondtam neki "in yo face", eleg nyersen

    szoval a szerencsen mulott csak?
    nem azert hoztam fel, hogy moby is megkapja a veres jelet, vagy hogy enyem tünjön el (nem zavar), hanem mert tenyleg nem vagy következetes.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2018.06.18. 14:24:54
  • j0nNyKa
    #1551
    emlekszel ovi nagycsoportra / altalanos suli alsora (tudod 1-4 osztaly)?
    szep emlekek, aww nosztalgia
    na ott toltuk hogy "anya/edzoba'/ovoneni/tanitoneni!!!!!!! tobben is ezt mondtak tehat igy van"
    "oke, kik?"
    "HAT TOBBEN!"
    felettem speciel azota eltelt egy 20+ ev, es ha jol ertem a biologiat, akkor feletted is

    szerintem neked azon lenne erdemes gondolkoznod, hogy mit jelenthet ferfikent, emelt fovel viselni a tetteid kovetkezmenyet
    felhasznalokat pedig nem nezek, hanem tetteket - ezt jo lenne neked is elsajatitani, picit bovulne a vilagkeped
  • Dzsini
    #1550
    Elmagyarázza, hogy miért van kettős mérce az SG-n, erre felrovod neki, hogy kettős mérce van az SG-n.

    Ügyes :)
  • Ulthanito
    #1549
    Van. De teljesen felesleges, mert abszolút következetlen az a moderáció, amit a PS4 topikban csinálsz. Nem véletlen kaptál már erre utalást több felhasználótól is.

    Attól függ, milyen csizma van rajtad. Ha ilyen, akkor szépen linkeled a pattogatott kukoricás képet, ha meg olyan, akkor jön az arrogáns, nem minden esetben kulturált beszólásfolyam, aminek általában a fenyegetőzés a vége.

    Az már csak hab a tortán, hogy bizonyos felhasználókkal szemben engedékenyebb vagy, mint másokkal szemben ---->kettős mérce.

    Én így látom. Szerintem ezen neked is érdemes lenne gondolkodnod.
  • j0nNyKa
    #1548
    kulonbsegek:
    - nem szokta csinalni rendszeresen, folyamatosan, visszateroen - sot kb soha
    - nem huzta tul, kitombolta magat es nem folytatta, nem reagalt a tovabbi butasagra, nem tolta tele a topicot a szemelyes cuccaival, hanem azonnal visszatert ontopicra
    - mindezt sajat magatol, tehat abbahagyta sajat kutfobol, nem kellett ovobacsit jatszania senkinek
    - egyenes volt (as in FERFI), nem ilyen sunyi celozgato "probaljunk meg a szurke zonaban maradni mert mindenki buta es atverheto ezzel" stilust tolt
    - nem ultem gepnel par napig, nevezd szerencsenek

    ertem hogy teged favorizalna, ha csak az 1-1 hozzaszolas tartalmat neznenk, de ennel halistennek azert lehet kicsit intelligensebben is kezelni, es osszglobalban nezni ezeket az eseteket
    ha meg azt allitod, hogy a te fejedben egy darab hozzaszolas miatt kaptal buntetopontot, akkor vagy a moderatorokat nezed nagyon hulyenek, vagy magadat - de en azt valasztom neked, hogy latod te ezeket nagyon jol, es erted is, szoval akkor mi a kerdesed? van?
  • Ulthanito
    #1547
    Csendben érdeklődnék, hogy a PS4 topik/ Moby #88710 hozzászólás mitől kevésbé személyeskedés/ mennyivel SG szabályzat konformabb, mint a "Saját magad paródiája vagy." hozzászólásom volt.

    // nem a hozzászólás feladója a lényeg most, hanem maga a hozzászólás, irreleváns, hogy kitől származik.

  • darkSectorxxx #1546
    <3 :)
  • Efreet
    #1545
  • darkSectorxxx #1544
    Szaisztok!

    Ebben topikban a címben elírtam a játék nevét véletlenül. :)
    Kérem szépen utólagos javítását, köszönöm!

    Rasident-et írtam, a Resident helyett. :)

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.06.12. 20:16:24
  • darkSectorxxx #1543
    Sziasztok, a God of War topikban kérem ezt a kommentet majd törölni. Köszönöm!

    Konzolos topik: "God of War"
    605-ös komment
  • j0nNyKa
    #1542
    fel nap bmeg, fel napig nem ulok ez elott a szar elott... hihetetlen
  • SlickAdam
    #1541
    Playstation 4 topik
    GOTY #86009

    köszönöm!