6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • gabeszg
    #2418
    azaz inkább a 3.(3.percnél kezd)
  • gabeszg
    #2417
    a 2. szám
  • gabeszg
    #2416
    Én azt a számot keresem amúgy (többek közt) ami a gt ben van (legvégén)és goku gyüjti az erőt a genki dama-hoz.
  • Danny1987
    #2415
    THX
  • ironhorses
    #2414
    Köszi szépen!
  • Gokou
    #2413
    Ismét DBZ cucc
  • Gokou
    #2412
    (Volt még régebben egy faszántos oldal ahonnan lelehetett tölteni az összes zenét, ingyen és bérmentve (ja még mellé introkat-outrokat, video anyag)) csak annyi a gond hogy egyesével mindet, de sztem nem gond, aki igazán szereti a Dragon Ball-t (trilógiát) az képes várni rá... rájöttem---
    Ha megtalálom azt az oldalt amit mondtam azonnal belinkelem !!!
  • Gokou
    #2411
    Dragon Ball Intro-Outro
  • gabeszg
    #2410
    Nekem nincs meg, de ha erre gondolsz ( http://www.youtube.com/watch?v=bmIZu4TkCAU&feature=related )ha meglessz akkor majd nekem is átküldhetnéd
  • ironhorses
    #2409
    A sima dragonball főcímdala nincs meg valakinek német változatban?
  • gabeszg
    #2408
    Biztos
  • DarkEvilPiccolo
    #2407
    ???
  • htr93
    #2406
    sok attila egy helyen...)
  • gabeszg
    #2405
    Én nem emlékszek ienre de az nem azt jelenti, hogy nem így volt
  • DarkEvilPiccolo
    #2404
    Különben ez érdekes, mert nekem mindegyik Budokai/Tenkaichi úgy van meg, hogy van alattuk Japán/Angol hang is.
    És még az aláfestő zenék is megváltoznak, szóval nem csak a karakterek hangjai. :D
  • gabeszg
    #2403
    Ja és már lehet is tudni, hogy mikor lessz
    Release Date:
    US: June 10, 2008
    Japan: June 5, 2008
    Europe: August 2008
    Australia: TBA 2008
    (mért nem tudják az eredeti japán hangal szinkronizálni a játékot?)
  • gabeszg
    #2402
    Ja és most nézem eddig comming soon volt most meg már fennt van pár dolog. http://www.atari.com/dragonballz/
  • gabeszg
    #2401
    De most a burst limit zenéje még miért érdekes, ha még nincs is meg senkinek.Alapjába véve elmegy kategóriát képezi szerintem a dbz zenéje de így hogy sokszor láttam az anime-t ezért én nálam best of és elég sokat hallgatom meg tudom mindig egy jelenethez kötni, de aki így van a burst limit zenéjével ahhoz még ma megyek át játszani:D
  • DarkEvilPiccolo
    #2400
    Bár ezzel elvileg nem sokat segítettem, mert elvileg a Tenkaichi 3 és a Burst Limit zenéi érdeklet volna titeket...
    Sorry...
  • DarkEvilPiccolo
    #2399
    Budokai 1 és Budokai 2 zenék
    Budokai 3 zenék
    Ahonnan ezek valók, ott még nincsen se Burst Limit zene, sem pedig Tenkaichi 3 zene.
    Sőt ha jól látom egyik Tenkaichi-nek sincs fennt a zenéje. :S
    Viszont a Budokai 3 zenéi a legjobbak. ;)
  • gabeszg
    #2398
    Vagy lehet h tévedek
  • gabeszg
    #2397
    Én google-on találtam zenéket meg meg 1-2 dolgot de én nem tudom, hogy meik télleg az mivel én amivel játszottam játékkal abba már nem az eredeti hanem ien elég rossz zene volt (asszem a Budokai Tenkaichi 2 - őt vittem végig anno nagyon jó játékkal de már nem az eredeti zenével(sparking)volt.
  • megalodon
    #2396
    engem is érdekelne a zene!!
  • ironhorses
    #2395
    Valaki beszélt valami Super Survivor cd megjelenésről!!! Arról valami bővebb infó nincs valakinek? Mondjuk a beszerzési "helyéről".
  • faláb
    #2394
    Szerintem a mangára gondolt:D
  • gabeszg
    #2393
    Na ez poén mert én se tudom ,hogy mit akartam
  • DarkEvilPiccolo
    #2392
    Ahh, nem csak én szoktam ezekszerint ittasan írni a fórumokra.
    De én még betépve is szoktam írni.
    Egyébként mi kell sima japán hangal? :D
  • gabeszg
    #2391
    Alap h 21. sznap buli után írok és még olvashatolag is kb.Devil may cry al most jáccottam épp(pár órájaÖa sima japán hanga amúgy hol érhető el?:
  • DarkEvilPiccolo
    #2390
    A piros köpenyes csávó tisztára olyan mint Dante a Devil May Cry-ból. :D
    Szerintem nem olyan nagy durranások az effektek ebben a videóban.
    Végülis nem rossz, de százszor jobban is meg lehet csinálni ma már a filmeket.
    És remélem, hogy a DB film százszor jobban meg is lesz csinálva!
    De a videó amúgy nem rossz. :)
  • DarkEvilPiccolo
    #2389
    Egyébként full japánul be lehet szerezni a full DB mangát.
    Igaz én nem tudok japánul, de alap, hogy megvan a DB manga, főleg japánul, mivel úgy eredeti. :)
  • DarkEvilPiccolo
    #2388
    ááá, odáig még nem jutottak el a fordítással. :D
    És ez a verzió sajnos nem is fog, mármit a Shenlong/Vegeta féle verzió...(sajnos)
    De a narutóínosok csinálgatják folyamatosan.
  • Kanál
    #2387
    fuh ebből a nagy tornás rész nincs fent valahol?
  • Danny1987
    #2386
    Szerintem ha lesz Dragonball film akkor az effektek elérik eztakkor nem lesz semmi baj vele.
  • DarkEvilPiccolo
    #2385
    A zenék feltöltése folyamatban. :D
    A mangát jelenleg fordítják, majd valamikro kész lesz végig.
    A fordítás minőségéről inkább nem beszélnék...
    A most szóbanforgó fordítást bizonyos Narutokunék csinálják.
    Viszont az első kötetet Shenlong, és Vegeta is lefordította.
    Én szigorúan ezt a verziót ajánlom:
    Dragon Ball Kanzenban vol1
  • gabeszg
    #2384
    Ja igen szeriten töröld is le ne foglalja a drága helyet a gépeden....:D Amúgy én nagyon hálás lennék ha felraknád valahova, az eredeti "témán"meg a mangát értettem de ugye nem létezik ennek teljesen végig magyar megfelelője?!
  • DarkEvilPiccolo
    #2383
    Ezt az eredeti téma dolgot, hogy érted? :D
    Mellesleg, ha DB/Z zenéket akartok, és szépen megkértek, akkor esetleg feltölthetem a 2.5 gigás gyűjteményemet. :D
    És ebből csak 1 cd-nyi az amcsi zenék, de az gondolom sokatokat nem érdekel. :P
  • gabeszg
    #2382
    Nem mellesleg múltkor szó volt zenéről én még mindig nem találom de sztem a francia cdk a legjobbak nekem pl az egész 4cd re elfért és a sima meg a z szinte összes zenéje benne van.
  • gabeszg
    #2381
    Ismét tudatlanság.... lassan bele kéne nézni, hogy hogy volt ez az eredeti téma:D
  • DarkEvilPiccolo
    #2380
    Amikor pl Krilin, Bulma, és Gohan mennek a Namek bolygóra, az végig filler.
    Szerintem az egész sorozatban a legidegesítőbb részek, és teljesen feleslegesek.
    Azok a részek egyáltalán nem kellenének bele szerintem.
    Az újracsinálnám dolgot egyébként teljesmértékben a technikára értettem, szóval maradna olyan amilyen, csak modernebb lenne.
    Persze mint már mondtam azért a filler részeket hanyagolnám, ha nem is az összeset, de azért elég sokat.
    Amikor a Namekra mennek azt tuti kihagynám. :)
    Az AF-et pedig hanyagoljuk már, mert annak semmi köze a DragonBall univerzumhoz. :S
    Az AF-es PS2-es játék az valójában a Budokai 3, csak pár karakternek a külsejét átalakították. :S
  • gabeszg
    #2379
    Amúgy én ezt a namekos dolgot nem értem "ifju sátán" 3év alatt felnött lett a sima db ben míg dende kisgyerek volt a dermesztős részek alatt de 5év alatt amikor a földre jött nem változott semmit meg ez a 3főcsoportra oszlás is néha zavaros na mind1