6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Bulykin
    #2458
    én tudtam, hogy ez lesz belőle:D egy nagy át...
  • DarkEvilPiccolo
    #2457
    Basszus hihetetlen, hogy mik vannak!
    Aki intézi a DB szinkron ügyet, csak úgy szó nélkül lelépett, szóval töröltette magát a szinkronos fórumról, és most se kép se hang, mindenki csak kamillázik.
    Szép...
  • DarkEvilPiccolo
    #2456
    Hát az elég nehéz lenne, hogy japánból megrendeld magyar feliratosan...
  • htr93
    #2455
    Igen de asszem tavaly nyáron neki álltam megnézni még egyszer, és a simát végignéztem, a z-ből meg hiányzott 30 rész(az utána következő részben már verekedtek cellel,)én meg azt se tudtam hogy mi merre, ezért abbahagytam, pedig, a z megvolt a többi része, meg asszem Gt is.

    De abban pl simán benne lennénk, hogy reneljem meg az egész sorozatot meg az EGÉSZET magyar felirattal Japánból vagy ilyesmi....
  • DarkEvilPiccolo
    #2454
    Igen. :)
  • gabeszg
    #2453
    Igen erről a helyről beszéltem én is. http://dbnetwork.freeblog.hu/ itt találtam annó amúgy ezt te meg Ensign Vegeta csináljátok nem?
  • Gokou
    #2452
    (Nem is tudtam, erről az oldalról, ismét segítettél !!)
  • Gokou
    #2451
    Nagyon cool az a Dragon Ball poló !!!
    (Hmm... sztem rendelek bellőle v 2-őt.)
  • DarkEvilPiccolo
    #2450
    gabeszg: Szerintem erre gondolhatsz: Fantasy Tower Animeshop
    Gokou: Köszi az elismerést/bizalmat. Szívesen átvenném a moderátori teendőket, ha arról lenne szó.
    Amúgy én Ensign Vegeta "jobb keze" vagyok. :D
    A tudásom az övéhez képest elenyésző, de igyekszem. :)
  • gabeszg
    #2449
    Nem erre gondoltam, de holnapra megnézem majd hogy meik hely volt az.Amúgy szerintem is neki kéne átvenni mert ő a legaktivabb.Amúgy épp nézegetem most a dvd boriton Brolly az super saijayin 2(fullon)?
  • Gokou
    #2448
    Én nem vok vmi aktív ezen a topicon, de ha arról van szó Ensign Vegeta megunta a fórumot és átakarja adni másnak a moderátori teendőket stb., szerintem ezt a szerepet egyértelműen DarkEvilPiccolo-nak kéne átadni, mivel ő a legaktívabb itt mindannyinuk közűl, ja és persze ahogy olvasgatom itt a "DBZ"-s hozzászólásokat, ő tud a legtöbbet az egész Dragon Ball trilógiá-ról meg az egész témához Ő ért a legjobban !!!
    Meglátszik igazi fan vagy barátom, csak így tovább (add csak a jótanácsokat másoknak, meg segíts bárkinek aki kérdez!
    Mindannyiunk nevében Thanks !!!!
  • Gokou
    #2447
    Gondolom erre az oldalra gondoltál???
    DBZ
  • Gokou
    #2446
    (Szokott több minden is lenni, de most nem vmi nagy a választék !!! Nézni kell folyamatosan, szoktak jó cuccok lenni, figurák is pl. !!!)
  • Gokou
    #2445
    Dragon Ball cuccok
  • gabeszg
    #2444
    Írták valahol lehet, hogy pont itt hogy van 1 hely ahonnan lehet rendelni dbs dolgokat(magyar hely)de engem semmi nem fogott meg.Ami mondjuk kéne az 1 ien 40-50centis figura ami szépen kivan dolgozva és nem "gagyi" de itthon ien egyenlőre csak álom :(
  • DarkEvilPiccolo
    #2443
    Az aszpoker féle felirat fedi a valóságot, de a minőség kicsit úgymond hitvány. :D
    Szóval itt-ott vannak gagyi szövegek(egyszerűen nem tudtam rájönni, hogy most mit is akart mondani egy adott karakter(csak sokadszori megnézés után), mert annyira bugyután volt megfogalmazva a mondat...), meg van azért jó pár félrefordítás is benne.
    Hát elvileg AnimeCON volt pesten 19-20.-án. Ezen a rendezvényven vannak bizonyos cosplay-esek, magyarul beöltöznek mindenféle animés karakternek, fellépnek, és egy zsűri értékeli a jelmezüket.
    De ezen kívűl sok más program is van egy ilyen CON-on.
    DragonBall-al már nem nagyon foglalkoznak az emberek, ritka ha valaki mondjuk egy Gokunak beöltözik... Szomorú dolog ez.
    Állítólag még pár éve a DragonBall-os cuccokkal csalogatták be az embereket az ilyen CON-okra, de mostanság nincs szinte semmilyen DB-s cucc. Szóval poszterek, kártyák stb.
    Rohadjanak meg! A DB-t nem szabad veszni hagyni! :P
  • gabeszg
    #2442
    Ja amúgy hétvégén voltam a Petőfi csarnok fele és épp volt ez az anime találkozó(volt pár fura egyén)volt valaki ott és db vek kapcsolatban vmi?Vagy ien helyen már snassz a db?
  • gabeszg
    #2441
    Helló, köszi a linket megnéztem de amire én gondoltam abba nincs ének.Amúgy sehol máshol nem találtam én se (nem értem mért pedig z-s zenékkel teli van a net)Tudom, hogy "jó"felirat nincs de leginkább meik a legjobb fordítás dvd rippekre?(Én most ezzel az "aszpoker"verzióval nézem újra ez így közel fedi a valóságot?:D)
  • Masakari
    #2440
    Sziasztok!

    ha jól látom az itt folyó dolgokat akkor a 137-es résztől nincs szinkron ugye?:/ sajnos pont ezeket akartam volna letölteni:(
  • DarkEvilPiccolo
    #2439
    Úgy érted, hogy fanatikus, és túl bonyolítja a dolgokat, te meg csak úgy simán bírod, de azért ilyen szinten nem foglalkozol vele, mint mi. :D
    gabeszg: leszedted a GT számokat? :)
  • htr93
    #2438
    hmm.. semmi. én is szeretem a dragon ballt. Csakezaizée.....
  • Balyy
    #2437
    Engem nem igazán érint ez a szinkron dolog már csak azért is mert a japán jobb! De sztem úgyis ki fog kerülni netre ha összejön rá a pénz! Mindíg van egy "áruló" a bandába!:D
  • gabeszg
    #2436
    Sztem ez már nem fog lentebb menni....("mert ő is pénzért vette(lopatta ki"))
  • year
    #2435
    Ugyanmár, 30 milláról indult az egész és már csak tizede (3 millió), MAjd végül lemegy ez is 300000 , 100000 , 10000 a végén a csávesz azt mondja leszarom csak adjatok egy sörre valót.
  • DarkEvilPiccolo
    #2434
    Szánalom, szánalom, szánalom...
    Látszik, hogy egy kis beképzelt majom írta azt a "levelet".
    Az előző levél sokkal jobb volt. Az igaz hosszú, de az egy jól megfogalmazott/értelmes levélke volt.
    Ez a levél ami most fut, másra nem jó csak arra, hogy az ember felkapja rajta a vizet.
    Itt van az eredeti levél:
    Tisztelt Állampolgár!
    Ebben a levélben egy gyűjtésről olvashatsz. Majdnem mindenki az országban tud a Dragon Ball című rajzfilmsorozat históriájáról. Akit ez a téma egy kicsit sem érdekel, az ne is olvasson tovább.
    Arról lenne szó, hogy van egy, a Dragon Ball magyar rajongóiból álló társaság, ami már több, mint 10 éve próbálja az ORTT által jogtalanul betiltott sorozat le nem adott, illetve elveszett szinkronjait megtalálni. Ezen akció keretében sokan rengeteget tettek az ügy érdekében, amit kisebb-nagyobb sikerek koronáztak. Sikerült eloszlatni azt a tévhitet, miszerint a szinkronok elvesztek vagy már elérhetetlenek, és kiderült, hogy a tökéletes minőségű hangfelvételek ki is jutottak a stúdióból. Hosszas huzavona után a rajongóknak sikerült felvenniük a kapcsolatot azzal a személlyel, akinek a felvételek jelenleg a birtokában vannak. Ennek eredményeként tavaly ősszel egy teljesen új rész, a 138. rész szinkronja került elő, idén pedig a 139. rész szinkronja juthatott el a neten keresztül az emberekhez.
    Sajnos azonban a további részek megszerzéséhez már a te segítségedre is szükség van, mivel a szinkronok birtokosa nem adja ingyen a felvételeket! Emiatt a 139-es, bizonyítékul szolgáló részért a közösség egy gyűjtéssel 42 ezer forintot volt kénytelen kifizetni. Mielőtt eltántorítana ez a magas összeg: ez az ár akkor volt mérvadó, amikor még egy másik ajánlat állt fenn. Legelőször 30, később 12, aztán 5, majd végül 4 millió forintra sikerült csak a második sorozat, vagyis a Dragon Ball Z szinkronjait lealkudni.
    Jelenleg egy 3 milliós ajánlatnál tartunk, és a pénzt nyár végéig kellene összegyűjtenünk (ez a részekkel rendelkező személy által szabott határidő). Nagyon úgy tűnik, hogy ez a végleges összeg. Ezzel a levéllel arra kérünk, hogy ha tudsz segíteni, és szeretnéd látni a sorozatot magyar szinkronnal, tökéletes minőségű, sercegésmentes hanggal, akkor támogasd a gyűjtést.
    A 3 milliós összeg a következőket tartalmazza: mindkét sorozat (Dragon Ball és Dragon Ball Z) összesen 444 részét magyar, stúdióban rögzített, kifogástalan minőségű hanggal. Láthatod, hogy itt már nem csak a Dragon Ball Z-ről van szó, hanem az eredeti Dragon Ball-ról is. Sokan nem tudják, hogy az első sorozat – bár az RTL Klub levetítette - első 12 részének szinkronja sajnos elveszett, így most végre ezeket a hiányzó felvételeket is pótolhatjuk! A gyűjtés teljesen kockázatmentes: ha nem jön össze a kitűzött összeg, visszakapod a pénzedet.
    Hangsúlyozzuk, hogy ez nem átverés!
    Ha sikerült meggyőznünk, többféleképpen is tudsz segíteni. Az elsődleges megoldás az, hogy valamekkora összeg felajánlásával támogatod a projektet. Ez lehet bármekkora, akár 100 forint is, ha úgy gondolod!
    Azonban akkor, ha nem tudsz pénzt áldozni a célra, de támogatni szeretnéd annak elérését, máshogyan is segíthetsz. A gyűjtés honlapján hamarosan indul egy akció, aminek a részleteit a dbhunszinkron.try.hu oldalon olvashatod el. Ennek keretében az oldal moderátora által kiadott utasításokat követve, bármiféle kiadás nélkül, reklámokra kattintva tudnád segíteni a gyűjtést. Számításaink szerint 250 vagy több emberrel már nyár végéig 1 millió forintot tudunk ezzel a módszerrel összegyűjteni abban az esetben, ha mindenki az utasításoknak megfelelően cselekszik.
    „Miért segítsek én, hiszen majd úgyis kifizetik helyettem?”, mondja az átlagember ilyenkor. A szomorú igazság az, hogy az oldalon eddig regisztrált 250 tagból csak 80 az aktív felhasználó, és csak kb. 25 (!!!) ember támogatta a gyűjtést eddig pénzével. Ez sajnos nagyon kevés, pedig nem is lenne nagy gond akkor, ha kb. 300 ember elkötelezné magát, és az egyik hétvégi bulija helyett, vagy 2 heti cigi adagja mellőzősével mondjuk beleadna 10.000 forintot a gyűjtésbe.
    Kérve kérlek ezen levélben tehát, hogy ha egy kicsit is van szíved, és szereted vagy anno szeretted a Dragon Ballt, akkor szállj be valamely formában a gyűjtésbe. Évtizedes kalamajkának, a kudarcokkal, illetve kisebb győzelmekkel teli harcnak vetnénk végre véget azzal, hogy amit jogtalanul elvettek tőlünk, azt végre megkapná a magyar Dragon Ball-társadalom.
    Kockázata az egésznek tehát nincs, hiszen ha nem sikerül, akkor mindenki visszakapja a pénzét, erre garanciát vállalunk. Kérünk arra, hogy látogasd meg az oldalt (dbhunszinkron.try.hu), ahol a gyűjtés folyik, de ha nem is akarod, akkor legalább azt tedd meg, hogy továbbítod ezt a levelet egy olyan embernek, aki érdeklődik a Dragon Ball iránt valamilyen szinten az ismerőseid közül.
    Végezetül egyik fórumozónk (Tamás_GSi_16V) kommentjét idéznénk, hogy te is tisztában legyél azzal, hogyan is gondoljuk:

    ”Figyelem rajongók!

    Úgy gondoltam, hogy ha már Caozu megtisztelt engem is azzal, hogy kinevezett Moderátornak, egyrészt ezért építő jelleggel szeretném billentyűzetemet koptatni. Szóval: az először még 30 milliós árat, majd 12 milliós ajánlatot figyelembe véve ez a 3 milliós ajánlat nagyon jó! Azon a véleményen vagyok, hogy ha már ennyien regisztráltak ide a fórumba (perpillanat jelenleg 250 fő körül), érdemes tisztázni dolgokat. Ahogyan többen is írták a DB szinkron topicban, valóban reális lenne a 10ezer Ft/fős ár. Sajnos a magyar ember ilyenkor felhördül, hogy "na neee...azt már nem...nem adok bele, úgyis letölthető lesz torrentről, dc-ről vagy bárhonnan". Ha valaki azonban utánaszámol annak, amit én itt le fogok írni, többen elgondolkodhatnak még azok közül is, akik csak "letöltik" a részeket és eleddig nem támogatták. Gyakorlatilag 3millió forintért 444 darab részről van szó (teljes Dragonball + Dragonball Z). Ez azt jelenti, hogy egy rész ára (3 millió Ft:444rész) ~6800Ft, a korábbi 17000Ft helyett. Ebből következik, hogy egy résznek az egy főre jutó része 300 fővel számolva (6800Ft:300fő) ~23ft. Nos, 23ft-ért az ember manapság már egy csomag ropit sem vesz. Arról nem is beszélve, hogy kb. 10ezer forintból azt a 4db Dragonball Z videókazettát tudta megvásárolni anno az ember, amelyek együttesen összesen 16db részt tartalmaznak. De hogy a realitások talaján maradjunk. Valaki tegyük fel, azt mondja: "nekem csak a még nem látott részek kellenek". Erre az első válaszom az, hogy csak egyben adja ide a részeket. A következő már picit összetettebb mondat: összesen 154db Dragonball Z részt láthatott mindenki magyarul (1-től 139-ig, illetve 243-tól 247-ig, 263-tól 267-ig, valamint 278-tól 282-ig), marad tehát 137db nem látott rész. Ha mindenki 10ezer forinttal rövidíti meg magát, akkor is a 137db nem látott rész darabonként ~73Ft-ba kerül!

    A magyar nemzet sajnos nem az összefogásáról hírhedt, de most szükség lesz rá! Ha tényleg látni szeretnénk az összes Dragonball Z részt magyar szinkronnal, mindegyiket olyan minőségben, amilyen a 138. és 139. részek, akkor tennünk is kell értük. 20-30 ember ezt nem tudja megvalósítani, sokaknak nincs keresetük, de mégis támogatják a gyűjtést egy kis spórolással (hétvégén nem söröznek, nem buliznak...stb...sorolhatnánk még). Szóval mindenki ez alapján mérlegeljen és jól gondolja át ezt az egészet. Mindenkinek javaslom, hogy nézze meg azon támogatóknak a listáját, akiknek köszönhetően a 139. rész beszerezhetővé vált.

    Köszönöm a figyelmet!”

    A Dragon Ball magyar rajongóinak nevében segítségedet előre is köszönjük!
  • DarkEvilPiccolo
    #2433
    Vannak amberek, akik nem tudják ezt elfogadni, hogy olyanok is letöltik, akik nem adnak bele.
    Hát amennyit lehet, én is lefogok tölteni, mert van jó pár ismerősöm akik szívesen néznék szinkronosan, viszont én nem adok bele, mert nem érdekel egyáltalán a szinkron!
    Ismiket meg nem akarom lehúzni, mer a legtöbb ne igazán teheti meg, hogy ilyesmire áldozzon.
    Bezzeg még régebben az volt a szöveg, "ha nekem meg lenne, azonnal megosztanám mindenkivel ingyen mindenféle visszaélés nélkül".
    Most hol vannak ezek az emberek? Pedig ugyan az a szitu szerintem.
    Persze gondolom ők úgy értették ezt, hogy ha ingyen beszereznék, akkor ingyen megosztanák.
    Bár ezt nem tették hozzá még anno.
    Nah mind1, a lényeg, hogy vicc az egész, és soha nem fog összejönni pénz.
  • magus
    #2432
    " Úgyhogy ne várjatok
    arra, hogy majd valaki felteszi őket bármilyen oldalra is, Ti pedig majd szépen
    letöltögetitek. Mert ez nem így lesz. A SZINKRONOK NEM FOGNAK KIKERÜLNI. Mi
    fizettünk értük, mi dolgoztunk velük, mi érdemeljük meg őket. "

    lol, már csak azért is letöltöm és seedelem, bár semmi szükségem nem lenne rá
  • DarkEvilPiccolo
    #2431
    Itt a link, és itt vannak a számcímek amiket le kell töltened, mert nem mind GT-s. :)

    01._hitori_ja_nai.mp3
    02._dan_dan_kokoro_hikareteku.mp3
    03._blue_velvet.mp3
    04._sabitsuita_machine_gun_de_ima_o_uchi_nukou.mp3
    05._don`t_you_see!.mp3
    06._nichiyoubi.mp3

    Nem sok, de ennyi van itt, és szerintem a GT-nek nem is nagyon van több zenéje.
  • gabeszg
    #2430
    (nem láttam de mindjárt átnézem megint)Studiós buli után nyilatkozok (de amúgy is ezt mondanám, jövő héten keresek 1 pici casht sztem én
    10et beküldök hozzájuk(direkt nem oda irok)és hátha kuldenek mások is.Nekem tetsz a magyat szinkron (nosztalgia stb)és remélem összejon a cash max visszakuldik....japán a legjobb de dualdubba jól lenne ha meglenne az egész ezért támogatom.Piccolo átnéztem de egyenlőre(ien állapotbanem látta, a linket szóval plz újra el tudnád küldeni?
  • DarkEvilPiccolo
    #2429
    Hát igen, nagyon úgy néz ki, hogy még így, hogy 3 millát kell össze hozni, sem lesz semmi az egészből...

    gabesz87: Asszem te írtad, hogy kellenének a GT zenéi, és én be is linkeltem egy oldalt ahol fennt vannak.
    Megtaláltad őket? :D
    Mert ha az ember nem tudja a számok címét, akkor eléggé esélytelen a megtalálásuk, mert nem külön GT zenéknek vannak feltűntetve, hanem benne van az egyik Dragon Ball Dragon Ball Z collection-ben.
    Szóval ha kell, akkor szólj és leírom, hogy pontosan melyik számokat kell keresned. :)
    (Amúgy nincsenek is GT zenék eredetileg :P )
  • Sance231
    #2428
    Egy kicsit túlzol a szinkron bénaságát illetően (annyira azért nem rossz), de a "kell a ráknak" rész stimmel, legalábbis az eddigieket látva eléggé temethető a gyűjtés. Egyszerűen nem érdekel annyi embert a szinkron, hogy meglegyen a pénz, ez már egyértelműen látszik, szal kb. be lehetne jelenteni az akció végét is, ugyanannyi lóvé gyűlne össze. Van még a dbhunszinkron.try.hu oldalon pár lelkes ember, de sajnos az már lófasz.
  • DarkEvilPiccolo
    #2427
    Jah, már leesett.
    Mi az, hogy olyan mint mi? Emberek vagyunk akik rajonganak valamiért, mi rossz van ebben?
  • DarkEvilPiccolo
    #2426
    Mi van?
  • InfectedMann
    #2425
    Kell a ráknak az összes magyar szink!
    Olyan szar a fordítása, hogy sírva röhögném végig az összes részt.
  • htr93
    #2424
    ő is olyn mit ti4!
  • r4pt0r
    #2423
    Ezt a hszt. törölném is. :D
  • gabeszg
    #2422
    Hát ha nem is szarok de már nagyrészt tudunk róla persze lehet,hogy valaki most olvassa és tetszik neki.Amúgy 1 idevágó dolog.Ha a kristálygömböt a mindenható(namekon a "nagyfönök" v hogy hivták)a saját hatalmával ruházta fel akkor miért nem tudnak ők simán feltámasztani embereket?
  • DarkEvilPiccolo
    #2421
    Itt kár ezt reklámozni, mert mindenki sz*rik rá magasról. :D
  • peterx
    #2420
    "Kedves Dragon Ball rajongó Társak!

    Sajnos előző levelünk nem hozta meg a kívánt eredményt.
    Sokan jelentkeztek ugyan - ezzel érdeklődést mutatva a
    Dragon Ball és Dragon Ball Z sorozatok magyar szinkronjai
    iránt - de sajnos mégsem vagyunk elegen. Hogy pontos információkkal
    szolgáljak Nektek, a jelenlegi tényállás a következő: Az összes MAGYAR
    SZINKRONOS rész ára (mely alatt a Dragon Ball és Dragon Ball Z sorozatok
    összes epizódja értendő (444 rész!!!!)) 3 millió forint. Ezt az összeget
    nyár végéig, azaz pontosan augusztus 31-ig kell összegyűjtenünk. Volt szó
    először 30, aztán 12, majd 5 millió forintos ajánlatról, most itt tartunk a 3 milliósnál.
    Ez az utolsó ajánlat, és ezzel együtt a MI utolsó esélyünk.

    Sajnos a dolgok egyenlőre nem teljesen úgy alakultak, ahogyan terveztük. Ezért közös
    megállapodás szerint úgy döntöttünk, hogy A MAGYAR SZINKRONOS RÉSZEKET
    CSAK AZOK KAPJÁK MEG, AKIK HOZZÁJÁRULTAK A GYŰJTÉSHEZ.
    Ezt Ti is megérthetitek. Egyikőnknek sem érdeke, hogy a részek olyanok
    kezébe is kikerüljenek, akik nem tettek az ügy érdekében semmit. Úgyhogy ne várjatok
    arra, hogy majd valaki felteszi őket bármilyen oldalra is, Ti pedig majd szépen
    letöltögetitek. Mert ez nem így lesz. A SZINKRONOK NEM FOGNAK KIKERÜLNI. Mi
    fizettünk értük, mi dolgoztunk velük, mi érdemeljük meg őket. Ez csak világos.

    Azonban még nem késő csatlakozni! Látogass el az oldalunkra, és ha tényleg komolyan
    gondolod a dolgot, regisztrálj: dbhunszinkron.try.hu
    Itt találsz egy számlaszámot, melyre a pénzt kell utalni. Ha élsz ezzel a lehetőséggel
    és ily módon támogatod az akciót (minimum limit 1000 forint - úgy gondoljuk, ennyit nyár
    végéig bárki össze tud gyűjteni - de vannak, akik több 10ezer forinttal is támogatják
    az ügyet, vegyél példát Róluk), felhasználóneved felkerül a "Támogatók Listája"-ra.
    Onnantól kezdve pedig részese vagy Csapatunknak, mely persze azt is jelenti,
    hogy sikeres gyűjtés esetén Te is megkapod a részeket. Gondoljatok bele! Csupán
    1000 forintért Tiétek lehet a Dragon Ball és Dragon Ball Z sorozatok összes része,
    méghozzá MAGYARUL! Emellett pedig még más módokon is segíthettek, részletek az oldalunkon!

    Egy másik fontos dolog, hogy A GYŰJTÉS SIKERTELENSÉGE ESETÉN
    MINDENKI VISSZAKAPJA A PÉNZÉT. Ezt garantáljuk. Ne habozzatok hát, hisz láthatjátok,
    hogy nincs vesztenivalótok! Ha szeretnétek a magyar szinkronokat, itt az alkalom,
    csatlakozzatok az akcióhoz! Szóljatok barátaitoknak, ismerőseiteknek, hogy segítsenek
    Ők is! Csakis együtt sikerülhet! AKI KIMARAD, SOSEM FOGJA LÁTNI A 2 SOROZAT ÖSSZES
    RÉSZÉT MAGYARUL! Te ne járj így, inkább SEGÍTS!

    Mindenkit szeretettel várunk az oldalon: dbhunszinkron.try.hu

    Segítségeteket előre is köszönjük"
  • year
    #2419
    Dragon Ball Z - 125. rész - 8:40 - (magyar hang!)