6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • gabeszg
    #2378
    Amúgy én is megcsinálnám az egészet a mai technikával feljavítva viszont a fillereket benne hagynám mert az is az anime szerves része sztem.
  • gabeszg
    #2377
    Dragon Ball Af es game lényegében kissé átalakitott gém(ps2re) az af ben szereplő emberekkel. Vagy vannak még ezek a pcre készitett játékok deazok tiszta gagyik (mugen v mi a neve )de azt legalább konnyu variálni v mi.
  • kinley1
    #2376
    Újra csinálnád a DB-t? Na neee!
    Hibákkal, poénokkal, fárasztó részekkel együtt az úgy jó ahogy van!!!
    Sokkal inkább ki kellene találni egy méltó fojtatást a GT helyett!
    Vagy mivel a GT már megvan (sajnos) ezért a Z- és a GT közötti űrt kellene kitölteni.
  • htr93
    #2375
    a nővérem szerzett olyan játékot, ahol van goku ssj5
  • htr93
    #2374
    komoly?
  • DarkEvilPiccolo
    #2373
    Hát igen, pont ezért tartották a GT-t sz*rnak, mert az első fele sima DragonBall-osra, a másik fele pedig Z-sre sikeredett. :P
    Rókabőr lehúzás volt a GT...
    Egy folytatás pedig akkor is csak sz*rul sülhetne el, főleg a mai világban, mivel manapság nem tudnak se animét, se filmet csinálni. :P
    Meg minek a folytatás, amikor a DBZ olyan élményt nyújt, hogy soha életemben nem tudnám megúnni. :P
  • r4pt0r
    #2372
    Az hogy Goku halt vagy nem halt most lényegtelen. Dragonball mint sorozat még lehetne. Az meg hogy a GT kinek tetszik vagy nem az megint más, mert nekem jó volt. Főleg azért mert az már a Zed és a sima keveréke volt. :D
  • DarkEvilPiccolo
    #2371
    Tudjátok én mit csinálnék a DragonBall-al?
    Megcsinálnám mai speciális effektekkel, és újra rajzolnám az egész mindent, és kihagynám a filler részeket az animéből. :)
    Vagy csinálhatnának előtörténeteket, hogy mittomén mondjuk a SaiyanJinek hogyan jutottak el odáig, hogy olyan erősek lettek amilyenek, meg a technika hogyan fejlődött náluk, és hogyan lettek Frieza alattvalói, meg stb...
    Szóval ilyenek kellenének inkább folytatás helyett szerintem.
  • DarkEvilPiccolo
    #2370
    Szóval ez azt jelenti, hogy az SSJ4, meg minden baromság ami a GT-ben volt kitalálva, nem lesz benne a játékban.
    Nem tudom, hogy ez kinek veszteség egyáltalán. :)
    Nekem speciel nem fognak azok a dolgok hiányozni...
  • DarkEvilPiccolo
    #2369
    Jah bocs, az tényleg az igazi Goku aki a végén sétálgat.
    De mi a probléma is azzal, hogy ő ott sétálgat? :D
    Egy isten lett belőle, aki járja a nagyvilágot, és figyeli a harcosokat. :)
    r4pt0r: Goku, és mindenki más meghalt.
    Innentől kezdve semmi értelme nem lenne folytatni, meg nem azt mondtam, hogy nem lehet folytatni, hanem értelmes folytatást nem igazán lehetne csinálni.
    Vagyis még ha értelmes is lenne, akkor is az már rókabőr lehúzás lenne. A GT is az volt már.
    Az AF-ről me ne is beszéljünk, hogy az mennyire gagyi, viszont az nem is hivatalos cucc szóval...
    A DragonBall Online című gém elvileg folytatás lesz idézőjelben. :)
    Asszem 200 év után játszodik, de az az érdkes, hogy nem a GT után, hanem a Z után. :)
  • r4pt0r
    #2368
    Aki a végén sétálgatott az biztos hogy a mi Gokunk. De szerintem jól le van zárva mert igazán nicns lezárva. Ezért ha nagyon akarnéák lehetne folytatni de sajnos bizots nem lesz folyt. :S
  • megalodon
    #2367
    nm a kis Gokura gondoltam hanem az "igazira"ott sétálgatott
    Hát jó végülis igaz nmigen lehet csavarni már.
    Minde gonosz csak feltámadt átváltozott stb...
  • DarkEvilPiccolo
    #2366
    cucumber87: Értelmes magyarfelirat a Z-hez nem létezik, nem ám hogy a GT-hez. :D
    Akik fordították azok tuti nem tudtak angolul(elvileg angolból fordítottak).

    megalodon: Amik vannak események 100 év múlva a GT utolsó részében, ott már nem Goku van, legalábbis nem a mi Gokunk. ;)
    Én személyszerint nem örülnék egy folytatásnak, mert a DB sajnos már tényleg egy olyan dolog, aminek nem igazán lehetne értelmes folytatást csinálni.
    Lásd: GT. Lehet, hogy jópáran nem így gondolják, de a GT már egy eléggé gyenge próbálkozás volt szerintem, és a nagyvilág szerint is.
    Sőt a japánoknak már a Z vége sem volt az a hű de nagy.
    És már a Cell-es részeknél azt mondta Akira Toriyama, hogy ötlet hiányban szenvedett már ott.
    Magyarul ez annyit tesz, hogy nem tudott olyan sok újdonságot kitalálni, plusz már nem voltak olyan csavarok benne, nem tudott akkora meglepetéseket okozni, mint mondjuk a Frieza-s(Dermesztős) sagaban.
    Lehet, hogy sokan nem így gondolják/látják, de sajnos ez így van...
  • megalodon
    #2365
    ja valami olyasmi,de amikor ez történik akkor kicsi aztán mittom én 100év mulva meg felnött,akkor hogy öregszik.Ugye a csillagharcosok lassabban öregszenek nem?de akkor is. Meg akkor Vegeta hol van??
    Meg ugye az a furcsa hogy van Vegeta +Goku jr és átt tudnak változni.Pan nemtudott...Bra+.....(v hogyhivták?)
    Érdekes..
    bár csak kellett valami vége legyen
    én amugy ugy folytatnám a storyt,h.minden Z-fightert feltámasztanék és sárkánygömbök+minden,mert ugye Dende a mindenható csak csinálna másikat.Vagy mivel Gokuba olvadtak töle kell kivánni??
    Na a lényeg,h.azt kivánnám,h.a VEGETA bolygo ujra létezzen és a csillagharcosok jók legyenek.
    aztán mindennél hatalmasabb ellenségek kellenének,de azt a forgatókönyvírók kitalálnák.
  • cucumber87
    #2364
    Sziasztok a Dragon Ball GT engdubhoz(angolnyelvü) tud valaki normális feliratot? mert ami meg van nem nevezhetö fordításnak....
  • DarkEvilPiccolo
    #2363
    Goku let a harcművészetek istene. :P
    Ez kábé olyan mint hogy Zeusz volt a villámok istene, Goku pedig a fight-é lett. :D
    És gondolom ebből egyértelműen le lehet szűrni azt, hogy halhatatlan lett. :)
  • gabeszg
    #2362
    Na igazán ezt én sem értem h pontosan mi volt de sztem igen hallhatatlan lessz.
  • Danny1987
    #2361
    Goku a gt végén amikor beleszálnak a kristalygömbök akkor halhatalan lesz vagy mi?
  • megalodon
    #2360
    jaja ez engem is érdekel!!
  • ironhorses
    #2359
    nem hangzik rosszul! Honnan lehet beszerezni?
  • Bullitt
    #2358
    Srácok, holnap megjelenik a Super Survivor CD, amin a két legfrissebb DBZ játék zenéi lesznek csomagolva(Burst Limit és Tenkaichi3), természetesen a japán zenék^^
  • DarkEvilPiccolo
    #2357
    Az, hogy Goku mindíg megrékatta Brollyt csecsemőkorukban. :D
  • htr93
    #2356
    Mi a baja Brolynak son gokuval?
  • DarkEvilPiccolo
    #2355
    Hát van jópár DragonBall paródia manga, és egy pár baromság ilyen kis komédiás valamik.
    Nem sok, de asszem a manga.hu-n van egy-két magyarosított manga is.
    Egyébként Akira Toriyamanak a Dr. Slump volt az első legnagyobb alkotása, ami majdnem olyan szinten tarolt japánban mint a DragonBall.
  • gabeszg
    #2354
    Fórumon meg biztos valakinek szemet szúrt h abolszút nem legal....De á mind1 ez már itt bőven kibeszélt téma.Amúgy Akira T.-nak láttam, hogy van bőven más alkotása valameik magyar felirattal vagy valahogy elérhető?
  • DarkEvilPiccolo
    #2353
    Egyetértek a Narutoról alkotott véleményeddel, viszont a Naruto nem jó. :)
    Én legalábbis nem csak a rajzolását rühellem, hanem az egész mindent.
  • DarkEvilPiccolo
    #2352
    Juppi. Azon a DBZ szinkronos fórumon mindent töröltek. :D
    Kíváncsi vagyok, hogy mi ennek az oka.
  • gabeszg
    #2351
    Természetes és jó is persze ha megmarad az eredeti forma, mert mai modernebb animéknak már nem annyira jo néha(pl én belenéztem a narutoba és a hideg futkosott a hátamon h h nézhet ki így egy mese, persze ettől még lehet jó!)
  • DarkEvilPiccolo
    #2350
    Folyamatsoan fejlődött az évek során a grafika, ami szerintem természetes.
  • DarkEvilPiccolo
    #2349
    Többször is van "váltás". :)
  • Kanál
    #2348
    hát ha valami zseniális a Z-ben az Goku fejlődése a történet folyamán :o
  • DarkEvilPiccolo
    #2347
    Speciel én egy Brolly-t alakíthatnék egy DB filmben, viszont egy Gokunak már nagy darab lennék. :P
    Egyébként teljesen igazad van...
  • gabeszg
    #2346
    Izmosnak izmos de nem izompacsirta volt az anime-be meg ott is változott idővel pl vegeta-s részek alatt eléggé "kigyurt"volt celleseknél már nem annyira(az én meglátásom szerint)Ja és télleg én sose tudtam teljesen elkülöníteni a változtatást de a grafikában(rajzolásában) van 1 jó nagy különbség de mikor van a váltás?
  • ironhorses
    #2345
    Szerintem meg már ott el van ba**va a film, hogy a főhősnek olyan karjai vannak mint nekem! Az anime-be goku azért sokkal karakánabb ember. Attól félek, hogy a 2324. hozzászólásban lévő youtube-os amatör videó is nagyobb élvezetet nyújt, mint a mozi film majd! De ne legyen igazam!!!
  • megalodon
    #2344
    Hát igen a matrix vége tényleg jó.Én amikor láttam már egyböl arra gondoltam, a francba miért nm dragonballt csináltak,hát lehetséges olyan effekteket csinálni akkor hol van egy Dragonball film???
  • humaninsect
    #2343
    jah, az kamutrailer. tényleg ki is írta, meg hát az igazi trailerek 1:40 idejéből nem 1 perc szokott a logókra menni...
  • kinley1
    #2342
    Hát akkor elmehet a srác a p.csába :)
  • DarkEvilPiccolo
    #2341
    Egyébként fel van sorolva, hogy a srác melyik filmekből vágta össze a videót. :)
  • DarkEvilPiccolo
    #2340
    Az csak egy ügyesen összevágott videó, nem igazi trailer.
  • DarkEvilPiccolo
    #2339
    A mai amcsi filmeknek közük sincs a színvonalhoz...
    Valahogy egyszerűen valami átok ül a filmiparon, és nem tudnak értelmesen megcsinálni egyetlen filmet sem.
    Néha csinálnak egy-kettőt amit tényleg nagyon eltalálnak de azt akkot ényleg nagyon, viszont ez nagyon ritka.
    Manapság csak az effektusokra mennek.
    És higyjétek el a készítőket nem érdekli, hogy a rajongók mennyire jól megtudják csinálni a kis filmjeiket...
    Ha DragonBall-t akarok látni megfilmesítve, akkor megnézem a Matrix 3 végén a Neo Vs. Smith jelenetet. :D