6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • DarkEvilPiccolo
    #3378
    Ezekszerint megvannak neki a 138. és 139. részek is, ami annyit jelent, hogy vagy nincs tisztában vele, hogy azok nem az égből pottyantak a netre, vagy csak egyszerűen nem akar beleadni, és csak úgy le akarja tölteni a full szériát ingyér és bérmentve. :P
  • kill3r21
    #3377
    de adj bele a gyűjtésbe és lesz :)
  • Gokou
    #3376
    Dragon Ball Rap (Porta)
  • DarkEvilPiccolo
    #3375
    "h-h van amikor a víz alatt tátott szájjal vannak és meg se fulladnak?"
    Csodákra képesek. :D

    "eddig az 5ös movie a kedvencem"
    Hát szerintem nem tévedek, ha azt mondom, hogy az 5-ös movie az egyik legjobb. ;P

    "Valaki tudna mondani egy olyan oldalt ahonnan letudom tölteni a Dragon Ball Z-s részeket 140.-dik résztöl magyarul?"
    Mármint magyar szinkronnal? Olyan oldal nincsen.
  • rooney8
    #3374
    itt van
  • kill3r21
    #3373
    Ezt a zenét szerezze meg nekem valaki!
  • Tamás001
    #3372
    HELLO!!!
    Valaki tudna mondani egy olyan oldalt ahonnan letudom tölteni a Dragon Ball Z-s részeket 140.-dik résztöl magyarul?

    Előre is kösz!!!!
    Minél elöbb írjatok pls.
  • gohanssj2fru
    #3371
    eddig az 5ös movie a kedvencem:P
  • gohanssj2fru
    #3370
    h-h van amikor a víz alatt tátott szájjal vannak és meg se fulladnak?:XD
  • zsotesz
    #3369
    Az egy olyan progi amivel nézhetsz külföldi tv csatornákat, mármint olyanokat ami kábel tv-n keresztül nincs.
    Ha érdekel innen leszedheted: http://www.download.com/TVUPlayer/3000-13632_4-10584888.html
  • DarkEvilPiccolo
    #3368
    Bár, igazából hosszabb is lehetett volna Goku búcsúja a többiektől, ezt nem vitatom.
  • DarkEvilPiccolo
    #3367
    Hát, igazából nekem ha valamivel nincsen bajom a GT-ben, akkor az a befejezés.
  • gabeszg
    #3366
    Máshogy nem igazán tudom leírnide mind1 elég hülye összcsapott vége van ennek az egésznek.
  • DarkEvilPiccolo
    #3365
    Azt, hogy Goku hova ment Shen Long-al nem lehet tudni az igaz, viszont azt lehet tudni, hogy mi lett vele, és ez a lényeg.

    Gabeszg: Lehet én vagyok a hülye, de ezt a mostani mondatodat nem nagyon értem.
  • gabeszg
    #3364
    De amikor felébred akkor már ő tudja hogy mi a helyzet, szóval ez ien egyesség volt shen longal vagy mi(mert sima állapotába olyanokat kibírt simán amit ssj4be se nagyon már)?
  • r4pt0r
    #3363
    Nah igen, de ezt is csak gondolod leírva még nem láttam hivatalsona. :D
  • DarkEvilPiccolo
    #3362
    "Ebbe a filmben amúgy miért nincs benne Krilin v pl TenSinHan?"
    Talán azért mert egy rakás sz*r lesz...

    "Másik kérdés: Lehet, hogy pont itt kérdeztem régebben, de nem értettem egyértelmüen a választ ezért újra megkérdezem.A GT végén amikor elmegy Shen Long-al Goku akkor tulajdonképpen mi történik???!!!!"
    "Egyértelmű válasz nincs, senki sem tudja. Gondlom direkt lett így befejezve hogy ha esetleg csináltak volna folytatást akkor lehessen valami jó kis történet, de lehet csak egyszerűen így fejezték be és az emberek fantáziájára bízták a dolgot"
    Egyrészt ez már tényleg volt itt kérdezve méghozzá általad, másrészt asszem pont én írtam le, hogy mi van és ha jól emléxem érthetően magyaráztam el. És mi az, hogy nem egyértelmű hogy mi történik vele? Son Goku-ból egy bálvány lesz, a harcművészetek istene, mintaképe, ahogy tetszik. De elvileg a Kaio-shin birodalomba került Goku, ami maga az istenek bolygója ugyebár. Egy egyszerű isten lett Goku-ból, aki minden napját azzal tölti, hogy figyeli a leszármazottait és a tehetséges harcművészeket a Földön. :P Biztos unatkozhat, főleg mivel nincs kivel harcolnia már. :D
  • r4pt0r
    #3361
    Egyértelmű válasz nincs, senki sem tudja. Gondlom direkt lett így befejezve hogy ha esetleg csináltak volna folytatást akkor lehessen valami jó kis történet, de lehet csak egyszerűen így fejezték be és az emberek fantáziájára bízták a dolgot.
  • gabeszg
    #3360
    Másik kérdés: Lehet, hogy pont itt kérdeztem régebben, de nem értettem egyértelmüen a választ ezért újra megkérdezem.A GT végén amikor elmegy Shen Long-al Goku akkor tulajdonképpen mi történik???!!!!
  • megalodon
    #3359
    Szerintem egyértelmü,hisz a DB ban bolygókat robbantgatnak
  • megalodon
    #3358
    ez micsoda ez a TVU player??
  • gohanssj2fru
    #3357
    már megvan köszönöm XD
  • gabeszg
    #3356
    Ebbe a filmben amúgy miért nincs benne Krilin v pl TenSinHan?
  • gohanssj2fru
    #3355
    az 5-ös movie felíratom sem jóó xD
  • gohanssj2fru
    #3354
    amúgy nekem néha olyan mintha mikor ssj1-ben 2-ben stb.. átváltoznak, azok nem is azok az 'emberkék' lennének, mint mikor simán vannak (a fekete hajjal:P) persze ugyanazok az látszik meg a személyiségeken, de vmiért nekem kicsit ilyen érzésem lesz, tök fura :D föleg Gokunál, Trunks-nal meg a legkevésbé:P
  • gohanssj2fru
    #3353
    én azt nézem h a Narutoba olyanoktól 'kifáradnak'...azt a másikat mondjuk nem tudom milyen:$:P // ez mi ez a TVU Player amúgy?:D
  • DarkEvilPiccolo
    #3352
    Jah most éppen a 150. részt nyomják rajta. :D Dehát annyira rossz a minőség, vagyis annyira nem vészes dehát sokkal jobb a DVD rip ami a gépemen van, hogy inkáb azt nézem.
  • zsotesz
    #3351
    TVU Playert használ valaki? Van benne Dragonball Tv, egész nap nyomják, most az android saga megy.
  • DarkEvilPiccolo
    #3350
    Tök durva, most néztem meg egy "Naruto Vs. Yu Yu Hakusho Vs. Dragon Ball Z" videót youtube-on, és 92 kommentet írtak hozzá, ebből kábé olyan 80 emberke azt mondja, hogy a Naruto egyszerűen egy rakás f*s, a Yu Yu Hakusho egész pofás és a DBZ a legjobb. :-) Viszont belebonyolódtak egy egész érdekes kis témába, viszont ha éppésszel végiggondolja az ember akkor nincs is mit vitázni ezen. Szóval az volt a téma, hogy vajon kik az erősebb karakterek a DBZ-sek, Naruto-sok, vagy a YYH-sok. Józan parasztésszel végiggondolva egyértelmű, hogy a DBZ karakterek messze a legerősebbek, sőt, sokan mondják, hogy a szerencsétlen Krillin elintézné az egész Naruto bandát. Mondjuk a YYH-ban már a végére elérnek egy olyan szintre a karakterek, hogy bizony nem vennék rá mérget, hogy a szerencsétlen Krillin legyőzné mondjuk a YYH főszereplőjét Yusuke-t. De alapvetően a DBZ karakterek messze erősebbek elviekben. Meg azt nézem, hogy egyik srác írja, hogy aki csinálja a Naruto-t emberke, az egy a 20-as éveiben levő egyén és gyerek korában hatalmas DB fan volt meg persze most is az. :D És az is érdekes, hogy ha a magyar anime fanok körében ez a pár anime egymással szembe van állítva, akkor bizony a DBZ marad alul. Még amúgy ami ilyen anime az pl. a Bleach, de arra is simán azt mondják a magyarok, hogy jobb mint a DBZ. Szóval az itt felsoroltak közül mindegyiket jobbnak tartják a jó öreg DBZ-nél, ami szomorú, és meg kell mondjam, a magyarok hülyék. De ez csak azért van, mert a legtöbb már csak divatból is lehurrogja a DBZ-t. Tiszta szánalom...
  • megalodon
    #3349
    Háát igen!
    Pont most néztem meg a Transformers-t,háát van benne egy csomó olyan effekt amit lehetne egy DB-filmbe tenni.Amikor a Transf.bemutatóját láttam alig vártam hogy megnézhessem,de most a DB bemutatóját látva az a véleményem inkább le se forgatták volna!
    Szerintem max tvsorozatnak menne el!
  • DarkEvilPiccolo
    #3348
    Én még arra sem vennék mérget, hogy jó lesz. Állítólag ez egy százmilliós film lesz, ennek ellenére az effektek úgy néznek ki benne mint valami 80-as évek beli filmben... Akkor legalább lenne valami tényleg iszonyat láványos csihi-puhi film. Mondjuk egy olyan mint Matrix 3 volt, vagy még annál is jobb.
  • megalodon
    #3347
    De amugy én tényleg azt nemértem miért kell egyátalán ezt a "filmet" megcsinálni!
    Amugy biztos jó lesz de csak akkor ha nemvagy DB rajongó vagy/és nem ugy nézed hogy ez az!
    Mert a neveken kívül semmi se hasonlít rá.
  • DarkEvilPiccolo
    #3346
    Bocs de kimaradt, hogy a rajzfilmekben a harcokat sokkal jobban meg lehet csinálni szerintem. Szóval a harcokat szó kimaradt. :D
  • DarkEvilPiccolo
    #3345
    A Gohan haja témára a válasz egyszerű: Baki. És amúgy van egy olyan is, hogy Trunks-nak egyszer hosszú a haja, akkor levágják neki, de a kövi részben megint hosszú. :)
    A megfilmesítéssel nekem az a bajom, hogy szerintem a rajzfilmekben sokkal jobban meg lehet őket csinálni, és a látványt a büdös életben nem tudnák visszaadni egyetlen filmmel sem. Amúgy hiába szídja-hordja mindenki az amerikai zenéket, az a jelenet amit te is belinkeltél Megalodon, szerintem sokkal jobb az amcsi zenékkel. Nagyon feelinges. Mondjuk én imádom a rock féléket.
  • gohanssj2fru
    #3344
    pont ez a movie jön nekem most x) majd megnézem
  • megalodon
    #3343
    Egy ilyen jelenetet is simán filmre lehetne vinni.Nemtom de sokan más filmek trailer-jét hozzák fel,hogy nem volt jó,közben a film maga jó volt.
    Transformers.Hellboy stb..
    pedig nekem azok bemutatója is tetszett.

    http://www.youtube.com/watch?v=epaMaSW1kJ4&feature=related
  • megalodon
    #3342
    én is másik fórumról vettem
  • gohanssj2fru
    #3341
    igen én is :D szakadtam rajta XD
    jah csak azért kérdem mert a movie 4-ben mondja Kaito h Slug erősebb és rosszabb mint Dermesztő..tehát vhonnan már ismerik :D de Goku még nem változik át :P // amúgy miért?:D a cell-es részek alatt mikor még van az a 10 nap a budokaiig addig a gokun lévő ruha nem is olyan rossz xP. // nah de a másik kérdésemre tudja vki a választ?:D :"am. nekem most esett le h mikor jön Trunks a jövöből elmondani a hírt akkor Gohannak még rövid a haja, de mikor már otthon vannak úymond 'délután' edzeni, akkor meg már hosszú? xD"
  • rooney8
    #3340
    Ezeket már olvastam egy másik db-s oldalon :)
  • megalodon
    #3339
    Nekem nem XD :D