6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • DarkEvilPiccolo
    #3338
    Ez nagyon jó! :D Kiteszem a blogunkra, ha nem gond. ;P
  • megalodon
    #3337
    Most olvastam egy másik DB fórumban.
    :D
    Kissé túlzás de jó.
    Báár ha belegondolok nem is.
    mert azt írja hogy TÚL SOK DB-T NÉZEL de olyan nincs hogy túl sok dragonballt nézni!:)
  • megalodon
    #3336
    Idézet az A+ fórumából:

    Túl sok Dragon Ball-t nézel ha...
    0. Két hétig depressziós voltál a GT vége után
    1. Csak vizet iszol hetekig és meglepődsz hogy korházba kerülsz
    2. 10 tubus zselével "belövöd" a hajad, kék testhezálló ruhában mászkálsz és felveszed a Vegita nevet
    3. Kocsmai verekedésben KI-t gyűjtesz hogy Genki Dama-t formálhass
    4. Ráveszed a barátaidat hogy Vegitának hivjanak
    5. Leborotválod a fejed és hat pöttyöt festesz rá
    6. Lilára fested a hajad és veszel egy műanyagkardot
    7. Megpróbálsz időgépet épiteni hogy megváltoztathasd a múltadat
    8. Minden szabad idődben a DB-on gondolkozon, ha mégsem akkor a szereplőket rajzolod
    9. Órákon keresztül sírtál amikor Freeza megölte Vegitát és napokig amikor Vegita feláldozta magát Buu ellen
    10. Meggyőződésed hogy a Vegita bolygón születtél és a szüleid az űrkapszulád mellett találtak csecsemő korodban
    11. Tudod kivülről minden nyelven az összes DB/Z/GT dalt
    12. Összesen két barátod van és ők úgy hívják magukat hogy Goku és Vegita
    13. Napokat töltesz azzal hogy repülni tanuljál
    14. Leugrasz a házatok terszáról mert azt hiszed sikerülhet a repülés
    15. Leugrasz a házatok teraszáról és sikerül a repülés!!
    16. Heteken keresztül próbáltok fúzionálni a barátoddal
    17. Elutazol Japánba hogy eredetibe nézhesd a Dragon Ball-t
    18. A barátaidnak a Dragon Ball-ból adsz neveket
    19. Veszel csak azért egy Playstation-t hogy játszhass a DBGT: Final Bout játékkal
    20. A barátnődet Bulmának/Videlnek/Chichinek hivod
    21. Amikor a Bibliában a Sátánról olvasol mindig hangosan nevetsz
    22. Saját DBZ játékot csinálsz a számitógépeden
    23. Egy kicsi szigeten élsz egy teknős és egy disznó társaságában
    24. Biztos vagy benne hogy bárkit levernél a DB-ból mert már láttad minden technikájukat
    25. You are called a SOB and you suddenly think, "Son of Bardock."
    26. You thank them after they say that (ezt a kettőt nem fordítottam le mert csak igy értelmessek!)
    27. Azzal fenyegetőzöl hogy felrobbantod a Földet
    28. Megtanultál japánul hogy elolvashasd a Dragon Ball mangát
    29. Kiállsz a Kékestetőre és azt kiabálva könyörögsz az embereknek hogy adjanak energiát egy Genki Dama-hoz
    30. Minden kiejtett nameki szavat megjegyzel hogy legalább egy kicsit megtanuld a nyelvet
    31. A fiadat Gohannak hivják az öccsét pedig Gotennek
    32. Felvetted az összes részt videokazettára
    33. Elmész Egyiptomba és megpróbálod felemelni a piramisokat a mentális energiáddal
    34. Minden vágyad egy saját DB epizód
    35. Van egy saját DB epizódod!
    36. A szobádban CD-ket dobálsz és hangosan üvöltöd hogy "Kien-zan"
    37. Elmultál 18 éves és még mindig Songokus pólóban mászkálsz
    38. Kiakasztottad az összes SNES-es Dragon Ball játékot pedig japán nyelvűek voltak
    39. Van annyi DB kazid hogy rendezhess egy 100 órás DB maraton
    40. Már rendeztél ilyen maratont
    41. Van egy idióta fekete napszemüveged, egy szöcskéd, egy majmod és egy saját bolygód
    42. Szentül hiszed hogy létezik a Namek bolygó
    43. Elindulsz a Namek bolygóra a saját űrhajóddal
    44. A konditeremből csalódva jössz ki mert nincs gravitációs edzőtermük
    45. Egy felhőkarcoló tetején élsz és van egy néger szolgád akit Poponak hivsz
    46. Szivből gyűlölöd Vegitát/Dermesztőt/Bebit
    47. Esszét írsz a Dragon Ballban lévő KI támadásokról
    48. Az öcsédet Gotennek hívod, ő pedig téged Gohannak
    49. Ha meglátsz egy lányt fehérneműben azonnal elkezd dőlni a vér az orrodból
    50. Elolvastad mind az 50 bejegyzést
  • megalodon
    #3335
    Jó,hát azért irtam nem láttam a GT-t elejétöl végéig.
    De ha sima "civil"ruhában van akkor olyan kis szánalmas:)
    Biztos Goku is azért van állandóan a harci cuccban mert nemszeretne hülyén kinézni pulcsiban:)
    De amugy olyanok kissé mint pl a bodysok.
    Ugyértem ha verseny van a testépitöknél bedurrantják az izmokat és nehetebbek lesznek jó pár kiloval meg nagyobbak.
    Itt is ha Vegeta meg Goku is Gohan is civilben van nem harci cuccban sokkal kissebbnek sovánkának tünnek nekem. hHa meg harc van akkor bedurrannak :)
  • DarkEvilPiccolo
    #3334
    "az nem a Dermesztő-s részek után van?"
    Bonyolult lenne pontosan meghatározni, hogy mikor is játszódik, ezért movie, mert általában a legtöbb moviet nem lehet beleilleszteni a sorozatba. Viszont, ha nagyon bele akrjuk illeszteni a 4-es moviet akkor talán azt lehetne mondani, hogy egyidőben játszódik a Dermesztős részekkel.

    Gohan témához: Gohan végig ugyanúgy néz ki szerntem a GT-ben, csak amikor a szemüveg rajta van akkor néz ki könyvmolynak.
  • megalodon
    #3333
    Én azt nem értem hogy mikor Buu után vannak amikor Goku edzi Pant-t(körberepülteti vele a Földet) na akkor Gohan eléggé mintaapuka kinézetü,aktatologató könyvmolynak néz ki.kb 30-40év körülinek,kis nyeszlettnek.
    Amikor meg a Gt vége van(csak a végefelé láttam többet GT-böl)
    Omega-val harcolnak akkor meg mint egy kb 20-25éves jófelépitésü fiatalember,ugy néz ki.(pl mint én)
    Ugyanez mikor a Cell résznek vége és suliba jár ott is szinte kis egyszálbelü Gohan.
  • megalodon
    #3332
    Nem nemunjuk.Ez abból is látszik hogy már 3000felett van a hozzászólások száma! NEm sok de nem is kevés!
    Miért van olyan hogy játék határok nélkül... benéztem írtam egyet(nem sértöt) de többet meg se néztem! Ha a DB lefutott akkor a Játék... nem??Most elnézést nem azt szidom.
  • gohanssj2fru
    #3331
    ilyen egy tapló h kerül ide? én se megyek olyan helyre ami nem érdekel... bár általában a normális ember ilyen :D // am. nekem most esett le h mikor jön Trunks a jövöből elmondani a hírt akkor Gohannak még rövid a haja, de mikor már otthon vannak úymond 'délután' edzeni, akkor meg már hosszú? xD // és a Slug -os mármint a movie 4 az nem a Dermesztő-s részek után van?:P
  • DarkEvilPiccolo
    #3330
    Közöd? Semmi! Nahát akkormeg ha nem tudsz értelmeset hozzászólni, minek vagy itt?
  • cocobanana
    #3329
    hogy nem unjátok már ezt a témát
  • megalodon
    #3328
    Ez zsír,csak a kezdölapjára néztem rá de jónak tűnik:)
  • DarkEvilPiccolo
    #3327
    Immáron ott virít a www.dragonball.lap.hu-n is a blogunk linkje. :DDD

    Magyar oldalak --> Dragon Ball Network
  • megalodon
    #3326
    Jó nem lövik le de semmi se volt benne ami arra utal,hogy ez a Dragonball.
    Max annyi hogy a srácnak narancs ruhája van de semmi más.
    na esetleg a gömb a kezében. Na az jól néz ki az tetszik!:)
  • megalodon
    #3325
    Igaz igaz!!!!
    Eddig is volt aki hülyének nézett,h.Dragonballt néztem nézek. Ezután a film után meg majd mondhatják hogy :na ugye látod ilyen marhaságért rajongasz!?
  • megalodon
    #3324
    Jaja!!!!
    Jogos!!
    Igy igaz!!
  • DarkEvilPiccolo
    #3323
    Lesznek még 5. és 6. részek is. ;P A DB film minősíthetetlenül ratyi lesz. Ez a véleményem. Ennyi...
  • rooney8
    #3322
    Lesz terminator 4? Dájó:D
  • r4pt0r
    #3321
    Pontosan ez egy teaser, és nem hogy felkelti a figyelmet hanem egyenesen eltántorít tőle.
  • kill3r21
    #3320
    ez csak egy teaser baszod....teaser arra hivatott hogy felkeltse azok éreklödését akik esetleg még nem tudtak rola...ott a termi 4 annak a teserjében semmi nincs, mégis már most látszik hogy jobb lesz mint a 3 :)
  • year
    #3319
    Egy Trailer-ben mindig az adott film legjobb jeleneteit rakják bele, ha ezek a legjobb jelenetek a DB-ben, akkor finoman szólva nem lesz olyan ütös ez a film :) ...
  • rooney8
    #3318
    Naja... Az a sátán egy szánalom. Úristen... Még ha valami vámpíros filmbe lenne akkor elnézném, de így :/
  • DarkEvilPiccolo
    #3317
    Az oké, hogy csinálnak, de, ha csak elcseszni tudják akkor inkább azt mondom, hogy ne csinálják... Ezzel csak lejáratják a világ előtt a DB-t. A leszarozás jogos, ugyanis az eddigiek alapján nincsen benne semmi amire azt lehetne mondani, hogy jó. A filmbéli Piccolo-val nálam végleg elásta magát ez a film.
  • kill3r21
    #3316
    Hát hihetetlen hogy olvasom a forumot és mindenki szidja a filmet....hihetetlen...évekig várják hogy legyen, amikor csinálnak akkor mindenki leszarozza...
  • kill3r21
    #3315
    Dragon Ball 2009 Movie Teaser Trailer
    Ha valaki még nem látta...:)
  • DarkEvilPiccolo
    #3314
    Hát én nem töltöttem le, viszont megnéztem sajnos... :S A speciállal nem tudom mi van, ugyanis már jó pár moziban leadták, ennek ellenére még sehol semmi... Úgy néz ki, hogy a Japán meg a többi ázsiai emberke tiszteletben tartja annyira a filmeket/animéket, hogy nem veszik fel kamerával mozikban őket. :P
  • kill3r21
    #3313
    én ennek a db trailernek örülök , de hol az uj tv special? :(
  • kill3r21
    #3312
    Remélem ennek a kikerülésnek köszönhetöen kiadják hd ben....terminátoprral is ezt történt asszem
  • kill3r21
    #3311
    még jo hogy én egyböl letöltöttem...
  • DarkEvilPiccolo
    #3310
    Ahogy nézem már törölték is a videót.
  • kill3r21
    #3309
    nem gondolod hogy majd lelövik a trailerben a kamehamet, amitöl sztem odafogunk élvezni a moziban :D nekem meg ez a véleményem
  • megalodon
    #3308
    Hát valószinü
  • gabeszg
    #3307
    Ezekből szedték ki akkor a képeket amik eddig megjelentek.
  • megalodon
    #3306
    Ez meg mi a retkes halál fa..a????
    Háát ha ennyi a trailer akkor ha eddig ástuk a film sírját akkor már a koporsót is lehet rendelni!
    hát amik képek vanak neten ugyanezek a képek amik ebben a "trailer"ben!
    Semmi kamehameha semmi extra pár robbantás meg látványos ugrás,ennyi.
    El se hiszem hogy egy ilyen elözetest bemutattak.Hihetetlen.
    Én szégyellném magam,ha rendezö lennék. Ha meg producer.... hát felkötném magam,hogy mibe öltem a pénzem
  • kill3r21
    #3305
    hát meglestem énis....hááát nem egy anime...de sztem ütni fog :)
  • sandor8206
    #3304
    kamerás teaser DB-film
  • gabeszg
    #3303
    Hol látod?
  • sandor8206
    #3302
    you tube-on fent van a dragonball film előzetese, a minősége is szar, kamerás, de a trailer is szar, egy nulla és szerintem a film is majd
  • gohanssj2fru
    #3301
    mi ez a pangás am.?:S
  • gohanssj2fru
    #3300
    az igaz kicsit gyanusan jól ment az az 'egér' XD
  • rooney8
    #3299
    De ők tablet-tel csinálják nem? Az meg szinte ugyanolyan mintha simán rajzolnál egy lapra :)