6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • rooney8
    #3418
    Á nem kell ide semmi program :) Tök eccerű, csk tudni kell, hogy hogyan :P :D
  • gohanssj2fru
    #3417
    DVDVideoSoft Free Studio -val lehet youtube-ról mindenfélét leszedni, ha ez vkinek új :D
  • megalodon
    #3416
    Van SE-m is +nokiám.
    Na mindegy nemszeretnék belemenni ebbe a témába itt hisz ez a DB:)
    Amit DarkEvilPiccolo irt az is érdekelne viszont(Akár 2 órás filmeket is át lehet tömöríteni 3gp-be fasza minőségben.)
    Na mindegy!Én töltöttem le hangot is vidit is témát is képet is! Még a "filmnek" a bemutatóját is.
  • rooney8
    #3415
    Naná. Tele van filmmel a telóm :D
  • DarkEvilPiccolo
    #3414
    Akár 2 órás filmeket is át lehet tömöríteni 3gp-be fasza minőségben.
  • rooney8
    #3413
    Pedig nem nehéz :)
    Ha sony ericsson-od van akkor: sony ericsson theme creator
    Attól még mert nekem nem új, lehet hogy másnak új :P Csak gondoltam szólok, hogy nem olyan nehéz ilyet csinálni...
  • megalodon
    #3412
    Na jó én youtubrol nemto hogy lehet letölteni:(
    És témát hogy csinálok?? Mert az is van.
    óóó pedig aszittem mondok valami ujat:)
    Mindegy nekem uj.Ahogy a mondás tartja,egy ujszülöttnek minden vicc uj.:D
  • rooney8
    #3411
    Most nem azért, de ilyet 2 perc alatt lehet csinálni :) Leszeded youtube-ról (na jó, akkor + még 2perc :D ) vagy akárhonnan és átkonvertálod 3gp-be :) És láss csodát neked is lesz a telódra db-s videó :)
  • megalodon
    #3410
    Srácok!Olyat találtam hogy alig térek magamhoz!
    Telefonra 3gp formátumba Dragonball videók(rövid jelenetek) és zenés videók!
    Érdekel valakit az oldal címe?
  • gohanssj2fru
    #3409
    hát ez így jó, de akik fizettek azok nem panaszkodnának egy 'kicsit'?XD
  • DarkEvilPiccolo
    #3408
    "azthiszed nemfog kikerülni?"
    Én nem hiszek semmit, én nem is akarok hinni semmit, de tuti, hogy ki fog kerülni. :D
  • rooney8
    #3407
    Dájóóó :) Én is megnézném, csak még én se fizettem... De tervezem :) Egyébként lehet még?
  • kill3r21
    #3406
    azthiszed nemfog kikerülni? sztem csak idö kérdése...amugy forumba találsz részletet ha érdekel :)
  • DarkEvilPiccolo
    #3405
    Hát, esetleg kíváncsiságból megnézegetném azokat a részeket magyarul is, de mivel nem adtam a gyűjtésbe lóvét, ezért nincs hozzá jogom. :P
  • kill3r21
    #3404
    Nah aki lemaradt volna, már sikerült megvenni a dbz elsö packját...140-150 ig már elérhetö a szinkron...sztem most már menni fog a gyüjtés :)
  • gohanssj2fru
    #3403
    áh ahhoz már nem tudok mit szólni :P de köszi :D
  • DarkEvilPiccolo
    #3402
    Esetleg nézz be a Dragonball filmes topicjába, írtunk oda párat amikhez talán hozzá tudnál szólni. ;D Bár oda is már tegnap írtam utoljára szóval kicsit behalt az is ahogy nézem.
  • gohanssj2fru
    #3401
    kicsit lecsökkentek a hozzászólások :D :/
  • gohanssj2fru
    #3400
    ó hát köszönöm az előzetest, és annak is ismerem a fináléjat már xD csak még nem tudtam letölteni :/. nem,még nem néztem végig az OVA-t,mert mostmár sorba haladok, de akkor megfogadom a tanácsod, és akkor így fogom xD köszi
  • DarkEvilPiccolo
    #3399
    Gohanssj2fru, az lenne a kérdésem hozzád, hogy az OVA-t megnézted már? Mert ha nem, akkor azt javaslom, hogy a 8-as movie után és a 9-es movie előtt nézd meg. Szerintem egyértelműen be lehet határolni, hogy valamivel Brolly veresége után nem sokkal játszódnak az OVA történései, viszont a 9-es movie történései előtt játszódik jóval. Nah ezt most jól megírtam. A lényeg, hogy érthető a lényeg. ;D
  • DarkEvilPiccolo
    #3398
    Szerintem a 7-es movie is nagyon jó. A grafika itt már átmegy a Cell-es részekhez hasonló grafikába, viszont sokkal részletesebb mint a sorozatban. Látványos bunyókból nincs hiány. Kellő mennyiségű poén is megvan benne, és itt már Piccolo is és Vegeta is játsza a megmentőt. :D A főellenség brutálisan néz ki. Nagy kigyúrt állat aki mindenkit belever a földbe, kábé olyan mint Brolly sőt, szerintem Brolly-t rólla koppintották. :P Mondjuk nincs akkora darab mint Bolly. Én speciel imádom az ilyen ellenfeleket. A fináléra sem lehet panasz szerintem.
  • gohanssj2fru
    #3397
    7-esre kapok vmi ajánlást?:P azt töltöm most
  • gohanssj2fru
    #3396
    igen arra gondoltam:P
  • gohanssj2fru
    #3395
    nem baj :D értem :P
  • DarkEvilPiccolo
    #3394
    Jajj bocs, hülye vagyok. Az a chip elvileg az volt ami elkezdte gyűjteni az elején a sok fémes dolgot ugyebár. Jájj nem figyelek. D:
  • DarkEvilPiccolo
    #3393
    Az csak egy volt sok közül. Nem lett volna belőle semmi, ha esetlegesen Vegeta nem zúzza be. ;P
  • gohanssj2fru
    #3392
    igen, azt a kis okos chip-et meg a végén úgye mutatták mi lett vele :P
  • DarkEvilPiccolo
    #3391
    Nem maradt semmi Cooler-ből, mert az összes mindenség felrobbant. Meg ha mardna is némi husika belőle de az már kétlem, hogy maradhatott volna, akkor is mivel felrobbant a "Big Gheti Star", ezért nincs ami újra összerakja. :D
  • gohanssj2fru
    #3390
    szerintem is tök jó h visszajön, nem értem én se miért lenne hülyeség :D ja igen az nagy :P ' ebben egy kicsit sok volt az erő XD' hát "kicsit" jah xD csak egy bazi nagy krátert csinált :P nah igen, de nem is baj Vegitát így 'szeretjük':P amikor fojtogatja az egyik robot Gokut a sima részekbe akkor is ÍGY segít h csak ő ölheti meg xD épp amúgy akartam kérdezni h honnan tudják h megint nem marad e egy kis részecske Coolerből meg ebböl a chip-ből, de mint látjuk Vegita ezt elintézte, amilyen jófej xD :D
  • DarkEvilPiccolo
    #3389
    SMGBAS: Szerintem inkább az anime topicba kérdezz ilyesmit.

    A 6-os movie szerintem jobb mint az 5-ös. :) Bár vannak páran akik hülyeségnek tartják, hogy Cooler visszatért, de szerintem nagyon is jól ki lett találva a 6-os movie sztorija is. :P Meg az, hogy Goku és Vegeta összefognak csak enyhén durva, és Vegeta mondja a kis hülye monológját, hogy: "természetesen nem azért jöttem, hogy segítsek neked Kakarotto, de én vagyok az egyetlen aki megölhet téged" vagy valami ilyesmi. :D És ezt elereszti még a 7-es movie-ban is. :D Meg ahogy Piccolo ledarálja a sok kis gyökér robotot az is nagyon ott van a toppon. =)
  • gohanssj2fru
    #3388
    hát azért a 6-os movie sem semmi :P
  • SMGBAS
    #3387
    vki mondja máe meg légyszi honnan tom leszedni a teljes DeathNote animét szinkronnal. Tom h ez nem DN oldal de segítsetek. És a sima DB-t 1-20-ig felirattal.
    ha lehet ide írjatok: [email protected]
    előre is thx
  • DarkEvilPiccolo
    #3386
    "de amúgy h-h nem halt meg?"
    Meghalt elvileg, csak elvileg megmaradt valamennyi husika belőle és a DNS-éből leklónozták. :D
  • gohanssj2fru
    #3385
    bár már nagyjából megvan:P
  • gohanssj2fru
    #3384
    mármint Cooler
  • gohanssj2fru
    #3383
    meg azért nem semmi a Napig lönni :P de amúgy h-h nem halt meg? én ezt nem vágtam most így:D
  • gohanssj2fru
    #3382
    1: mert amúgy van h egy idő után nem kapnak már levegőt, van h elhangzott h fejlesztik ezt a viz alatti levegő visszatartást, vmikor meg simán nyitva van a szájuk xD
    2: hát ez az 5ös movie kicsit érzelmesebbre lett megcsinálva néhol, de pl ebben látszik h bár milyen erősek meg jól bírnak mindent, van ami nekik is fáj:P
    3: biztos vmiért szivatni akarták Bulmát XD
  • DarkEvilPiccolo
    #3381
    Hát igen, a szinkronunk nagyon igénytelen... Csak a hangok azok amik jó választás voltak, de a fordítás az... katasztrófa. Azon a Sárkánygömbös jeleneten én is elgondolkoztam anno, hogy mennyire hülyén hozták össze, de szerintem csak poénkodni akartak egyet vagy a fene se tudja. :)
  • EnZsolt
    #3380
    Tegnap egy furcsa dologra lettem figyelmes. Éppen a Z szériát néztem, amikor a 243 vagy 244. résznél az előzményeknél még szép japán nyelven ment a duma, aztán egyszercsak megszólaltak magyarul a szereplők :O Akkorát néztem, hogy most akkor ez mi???? És mivel nem tudtam kikapcsolni alatta a magyar feliratot, néztem a különbségeket, és hát elkeserítő volt :( Jó a szinkronhang, de köze nem volt a cselekményhez, vagyis csak részben.

    Amit meg nagyon nagy hülyeségnek találok, amikor Bulmáék elmennek megkeresni a kristálygömböket, (míg Piccoloék a palotába viszik Trunksot és Gotent). Az utolsó kristálygömb egy fészekben van, és azt Bulma próbálja elérni. Kérdem én, ott van C-18, Videl, Yamucha, akik tudnak repülni, de ennek ellenére Bulma mászott föl és nyújtózkodik, hogy elérje. Viszont Zseniális Teknős "technikája" a szörny legyőzésére tényleg zseniális volt :D
  • kill3r21
    #3379
    aski nem akar az ugyse fog beleadni..foumon olvasottak alapján kivan találva hogy ne kerüljön ki csak annak aki fizetett, amit jonak tartok attol fügetlenül hogy én le***rom hogy kikerül-e vagy nem csak nekem legyen meg...meg ettöl fügetlenül továbbrais fizetek...:)