6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Balyy
    #1848
    lol :D
  • ronihun
    #1847
    akkor ha neked irtam h szánalom vagy akkor mért gokou irt rá választ...figyelj itt senki nem fogja elhinni sztem h te nem gokou vagy...de min1 plz ne spammeld szét a topikot!
  • ronihun
    #1846
    a privát marhaságaidat tartogasd majd a Banamai lakosoknak.....
  • ronihun
    #1844
    szánalmas vagy:)
  • ronihun
    #1843
    gratulálok neked hozzá:)
  • Balyy
    #1842
    Szóval gokou vagy! :D
    Elhiszem meg tudom te menő vagy meg kemény meg ha megkeresel akkor megölsz meg hasonlók de nem érdekel! Ha meg 10 éve dbzel akkor tudsz mindent! Nem kell neked segítség! Ja és a kurva szó az az h torrent!
  • ssj89vegeta
    #1841
    na szoval ha ez télleg egy k..rva dbs forum és db s emberek vanak itt akor mondják meg a dbs társuknak mait kér mert lehet te nem tudol valamit hüe gyerek és akor meg én nem fogok segiteni oszt sz..pol
  • ssj89vegeta
    #1840
    képel csak elirtam oan ideges lettem bocsi de lehet még ez se tökéletes
    nyelvtanbol ketes votam XD
  • ronihun
    #1838
    nem vagy alreg:D
  • Balyy
    #1837
    Ez nem cset! Szóval majd ha akar vki akkor válaszolni fog! Addig meg várj türelmesen és ne írkélj 5 percenként! Egyébként meg torrent! Ha meg nem tetszik akkor ahogy írtam várjál szépen! És természetesen te nem gokou vagy!
  • ssj89vegeta
    #1836
    de jo haverom szoval mondjátok meg neki pls mert naon kéne neki nekem magyarul meg japánul van meg neki meg angol kell
  • knightbali
    #1833
    Te véletlenűl nem Gokou vagy? :)
  • laliking
    #1831
    Expecto Patronum!!!!
  • Drephis
    #1830
    most meg vagyunk átkozva -.-
  • laliking
    #1827
    Ez nem Harry Potter topic, itt nem szokás megátkozni egymást.
    Ez a topic a Dragon BallZ-ról szól, szóval átváltozunk Szuperszájádzsinné, és küldünk rád egy Genkidamat
  • ToCsEk
    #1824
    Felölem.
  • _Vegeta_
    #1823
    Sugarzik az ertelem. :D
    Az utolso egy idezet amugy.
  • Drephis
    #1822
    mehet az überláma privát üzenetek c. topikba??? :DDD!
  • _Vegeta_
    #1820
    Hhmm?! Nanda yo? :D

    Laliking te is rosszul tudod mert a heiesirast "i"betuvel kell irni. :D
  • laliking
    #1819
    a hejesírás az pontos jé "Nem tom kinek kéne megtanulni??? "
  • ryhdeksan
    #1818
    helyesírás 5
  • Serpa
    #1817
    hát ha még érteném miről dumál a kiscsaj és Songoku ^^
  • _Vegeta_
    #1816
    Még sokat kell tapasztalni hozza. ;)
  • zsozsizsá
    #1815
    Akkor mosojoglyál tovább :D
    De nem nagyon értem amit írtál de mind1!
  • _Vegeta_
    #1814
    Valaki itt ugynezki sose olvasta a mangat. :D
    Naggyabol annyi a szavahihetoseged mint Usoppnak a OP-bol. Engem csak megmosolyogtat. :)
  • zsozsizsá
    #1813
    Bisztos az angolok elkurták mér azér mer keményebb lett így az anime!
    Dik a japánoknak nincs értelmes hangjuk még a ka-ma-ha-me-hát se tudják normálisan modani csak úgy mintha goku alárugtak volna egyett!!
    A angolok meg a legdurvább hangokat tették be pl goku meg vegeta nekik lehet üvölteni mer jó hozzá a hangjuk nem lányos, és izgalmasabb az angol nem úgy mint a japán 1x megnézed ennyi az angolt meg többször is lehet de ki ahogy gondolja. És milyen pocsék zene megy a japán harc közbe dik nevetek rajta mer a japán zene inkább amikor vicces rész akkor jó tényleg de harc közbe az angol a jó!!!
    Na csak egy kis hozzászólás!
  • _Vegeta_
    #1812
    Butasag. Minden alkotas eredeti nyelven a legelvezhetobb, filmnel egy szinkron teljesen elferditi a szereplok szemelyiseget es a szineszek munkajanak a fele is odavesz. A dragonball rajzfilmjet pedig teljesen elrontottak az amerikaiak a teljesen nem odaillo zenekkel. Meg az amerikaiak nagyresze is inkabb az eredetit valasztja, ami rohadt nagy szo hisz az amerikaiak utalnak olvasni. :D
    Engem mindig a hideg raz ki ha egy mangafigurat angolul hallok meg beszelni. Amikor japanok probalnak angolul beszelni az nemzavar :D (sutaato, tsuu, surii)
  • Gokou
    #1811
    Itt órákon át lehetne vitatkozni hogy mi a jobb nyelv egy animehoz, de ez olyan hogy ki milyen szinkronnal szereti az animet!!!!
  • STurmGewehr
    #1810
    szerintem az angol egy kicsit f.s nyelv egy anime-hez
  • zsozsizsá
    #1809
    Na mi van itt faszom!!!
    Itt egy oldal ahonnan le lehet szedni A Dargon Ball Z Gt MOvie, specialt full angolba !!!
    http://www.dbzhevan.net/main.php?id=dbzsagas.html
    A japán ugyis egy nagy fos az angol az a király!!:D
  • ronihun
    #1808
    ezt kár vlt
  • _Vegeta_
    #1805
    Fejezzetek mar be!
    FTP mar jonehany ideje lejart technologia, nem eri meg fenntartani, tehat ritkak az ftp szerverek.
  • Gokou
    #1804
    Ha tudnám nem itt lennék, de kurvára nem találtam még olyan FTP-t)
  • STurmGewehr
    #1802
    bazzeg ott a google ez itt nem wareztopik
  • Gokou
    #1801
    És már visszasem jövök erre a fórumra többet!!! (Örűlhettek!)
  • Gokou
    #1800
    Na, jó!!! Akkor mond meg hol lehet letölteni angolul a DBZ-t!!!
  • _Vegeta_
    #1799
    Ok. Tovabbiakban lehetoleg Dragonball temaban menjen a topik. :)
  • Gokou
    #1798
    Ja, bocsi!!! Ti kezdtétek, nem én!!!
  • _Vegeta_
    #1797
    Az egesz dragonball animenek a szinkron a legjobban sikerult resze: Masako Nozawa, Ryo Horikawa, stb stb

    Jah bocsi csak meg egy labjegyzet: Ha megtanulnal viselkedni, senki sem szolna le. :)
  • kill3r21
    #1796
    ejjj...:D