6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • STurmGewehr
    #1793
    Gokou kussolj már lécci senkit nem érdekel
  • ToCsEk
    #1789
    Höhö én 2 odlalt is tudok de nem kapod meg! Háhá..
  • phalanx
    #1788
    "Azért kéreztem, hátha valami barom bír mondani olyan oldalt hogy angolúl van fenn, nem Japcsin."

    ezek után hogy várod el hogy bárki is mondjon bármit?
  • Gokou
    #1787
    ("a mostaniakat" az új animekra értettem4)
  • Gokou
    #1786
    Végülis egyetértek veled, mert én is Japánul nézem az animekat, de énszerintem d DBZ-nek nagyon elcseszték a szinkronját, még haggyán a mostaniaknak jó is, de annak... főrtelem+meg a hangok is!!! (amúgy én is Japnul néztem meg 138-tól! Na látod...
  • _Vegeta_
    #1785
    Nem szokasom masok sertegetese, de komolyan mikor az emberek 80%-a ilyen lusta es foleg turelmetlen akkor az nagy sohajtasokat eredmenyez nallam. :D
    Arrol nem is beszelve mennyire irrital ha egy animet valaki angolul nez. Bloee :D
  • Gokou
    #1784
    Párdon) Tényleg! De akkor sem kellene belém kötni!!!!!!!
  • _Vegeta_
    #1783
    Magyarul rovid "u"-val helyes.
  • Gokou
    #1782
    (Magyarúl) hosszú ú !!!! Nem tom kinek kéne megtanulni??? :+)
  • laliking
    #1781
    -újreg
    -tanulj meg magyarul
  • Gokou
    #1780
    Azért kéreztem, hátha valami barom bír mondani olyan oldalt hogy angolúl van fenn, nem Japcsin.
  • _Vegeta_
    #1778
    Most kell vagy nemkell bmeg?! Ha kell igenis leszeded 5kval akar. Mindenki varja hogy a sult galamb a szajabarepuljon...
    Brrrr mostmar
  • Gokou
    #1777
    Tom hogy fenn van! De én bizti nem fogom 5 kb/s-al letölteni, inkább ftp-ről (de eddig még nem találtam olyan oldalt, ahol fenn van fullban angolúl! Na ilyet mondj!!!!!!
  • Csaba42
    #1776
    Nekem is van csomó, ha érdekel, megegyezhetünk!:)
  • Csaba42
    #1775
    Torrenten fent van mind!
  • zsozsizsá
    #1774
    Én tom(rmvb) küld el a mailodat és megírom az msn-em és vegyél fel ha akarod!!
  • Gokou
    #1773
    De tényleg...Amúgy tudja valaki hogy honnan lehet letölteni a DBZ-t még ha nem is full min.-be, de angolúl??? (Mert nekem is csak Japánúl van meg fullban.)
  • zsozsizsá
    #1772
    ok írtam mailt!!
  • Gokou
    #1771
    Hello! Én bírok segíteni neked, kibírom írni az össz. DB-t, DBZ-t + DBGT-t is, mert megvan full minőségben. Az anyagiakban meg majd megegyezünk!
    Ha érdekel a dolog írj mailt erre a címre: [email protected]
  • Gokou
    #1770
    hy!

  • antalkrisz
    #1769
    Hali. Minden Dragon Ballal kapcsolatos videó érdekelne Pc-re (ha lehet DVD-n). 150Ft/Gb?
  • zsotesz
    #1768
    Kb. 30 GB de lehet, hogy több. Úgyhogy szerintem felejtős.
  • zsozsizsá
    #1767
    Jah és nem is jó most nézem ha neked jött az jó.
    Eltod valahogy küldeni nekem (MSN) csak a Cell saga meg talán a Buus részek kéne??!
  • zsozsizsá
    #1766
    Jah megvan mi az a 1646 de az torrent és azt már próbáltam :D:S
  • zsozsizsá
    #1765
    Kösz de 1646 nem nagyon vágom :S
    Ha torrent azt én is tok csak az nem idúl vagy csak nagyn lassú:(
    Nekem olyan link vagy ftp kéne ahol maxal jön! (DBZ angol jó minőségű)
  • zsotesz
    #1764
    Hali #1646- ban ott a link. Itt csak a Z van fönt, de kb. 3-4 rész kivételével meg van mind. Én innen szedtem, nekem még viszonylag gyorsan jött. Kb. 62 GB
  • zsozsizsá
    #1763
    Jah és az rmvb jobb mint a rm legalábbis a dbz-nél.
    Azér szedtem le újra a megauploadrol részeket mer láttam h egy kicsit jobb nem sokkal de jobb..csak ennyi.
  • zsozsizsá
    #1762
    Hát ha tudtok egy oldalt vagy valamit ahol jobb minőségbe le Lehet szedni mint rmvb !!!ANGOLUL!!!! akkor örülnék neki :)
    Én sehol nem találtam angolul mit tom én dvd-ripesen vagy ilyesmi minőségbe, örülök h megvan rmvb-be jobb mint a semmi :S
    Nekem angolul jön be, mer úgy a legjobb és felirat se kell aki kicsit ért angolul de ez én vok mindenkinek más jön be na mind1.
    Akkor egy linket ahol angolul fenn van legaláb dvd-ripesen...!!
    Előre is kössz!
  • CsepeLee fiú #1761
    A régi szinkronos változatra már évek óta nincs licensz. "RTL bá'" hagyta megszűnni.
  • MarkBlade
    #1760
    Sziasztok! Honnan tudnám leszedni lehetőleg szinkronosan? Pls segítsetek..
  • _Vegeta_
    #1759
    En inkabb varok egy kicsit tobbet, de akkor legalabb normalis minosegben nezhetem. ;)
  • STurmGewehr
    #1758
    az rm-be az az egyetlen jó hogy q-va kicsi és rohadtgyorsan lelehet szedni:D
  • STurmGewehr
    #1757
    feliratosat nem is kéne leadni, mert lelehet szedni netről, szinkronost meg senki nem látta végig
  • _Vegeta_
    #1756
    A Dragonballhoz perpillanat itthon nincs license szerzodes ervenyben, azt pedig leshetitek hogy valamelyik ceg vasarolni fog.
    A peticiozas pedig eleve remenytelen dolog, gondoljatok erdekli a cegeket az ilyesmi?
    zsozsizsá: A rmvb es az rm ugyan az. Roppant gagyi tomoritesi formatum, max a streaming videoknal lehetne eselye, de arra is van jobb.
  • CsepeLee fiú #1755
    Ha lesz... A közeljövőben nem valószínű.
    Hát nem tudom, hogy melyik lenne a jobb: új szinkron, vagy felirat.
  • zsozsizsá
    #1754
    Jah és megauploados és rapidos:S
    De én végre leszedtem:D:D
    És aki szedi rmvb-be szedje ne rm-be mer úgy jobb!!
  • zsozsizsá
    #1753
    Én tok egy oldalt ahol fenn van a db dbz dbgt movie full angolul rmvb-ba.
    Akinek kell szójon, és ezekbe a részekbe nincs kiretusálva pl a vér mer nekem megvolt aviba is és ott kevesebb vér volt de ebbe az rmvb fájlformátumba bennne van.
  • zsozsizsá
    #1752
    ez az minek úgyse fogják leadni:S
    De legalább leadnák angolu és japánul feliratosan valamikor későn nem?
  • _Vegeta_
    #1751
    Minek? :S
  • Norberto91
    #1750
    írjunk peticiót a DBZ-hez, hogy adják le a animax-en:)))