76
Hogy lehet 15 hónappal előbb születni? :)
  • Voltan
    #76
  • mikike
    #75
    aha
    tiszta galla miki
  • tomsolo
    #74
    hihetetlen hogy csak most derül ki St-ről hogy egy mekkora nagy humor herold is tud lenni :DDD
  • PResident Evil
    #73
    teszünk róla :DDD
  • mikike
    #72
    részben igazad is lenne, az sgn volt már hasonló eset
    igaz nem moderátorral

    másrészt (bár távol áll tőlem, hogy st-t védjem), de nem tartom jó ötletnek "hülye topik" nyitásáért büntetőpontot adni
    elvégrte honnan tudná szerencsétlen, hogy marhaság amit kérdez, hisz épp azért kérdezi meg mert nem tudja
  • Tuvok #71
    Jaaa
    De mondjuk az egy dolog, egy fogamzóképességeinek végét járó nő ha teherbe esik, még nem fog a magzat ... 'belerohadni' ()
  • St
    #70
    öreg volt, 18 éves

  • Tuvok #69
    Na meg a koraszülés, mert egy dolog, hogy valami miatt ki kell műteni a magzatot, de mitől indulhat meg hamarabb, mint kéne ? Valami káros hatás (anya dohányzik, drog, stb) ?
  • iko
    #68
  • Tuvok #67
    Jááj, szegény macs :(
    De ez mitől lehet ? Valami rendellenesség, hogy nem akarnak kijönni, mert ha egyszer megindul, akkor az atyaúristen nem tartja vissza, ezek meg nem kívánkoztak kifelé ?
  • St
    #66
    Nekünk is volt egy öreg nőstény macskánk, amely vemhes lett. Kb. azután 4-5 héttel, hogy meg kellett volna születniük a kismacskáknak elvittük állatkórházba, mert már mindenféle levek folytak belőle és elég büdös is volt. Ott mondta a doki, hogy a kismacskák megdöglöttek és már rothadnak pár hete. Na akkor kioperálták a macskából az elhalt kismacskákat és az állat rendben fel is épült. Ilyen simán előfordulhat embernél is.
  • nemcsakfeel
    #65
    zárd be !
  • csabawarchief
    #64
    durva
  • csabawarchief
    #63
    ja azt én is láttam. LOL:D
  • cyrus #62
    örülj neki, én rosszabbat olvastam, egy tomcat droidban..... a nő hordta a magzatát de az meg elkezdett rohadni...salz.... :(((
  • Kaszi46
    #61
    mutass példát! tessék átpakolni a helyére, majd zárd be, ezek után adjál magadnak egy büntetőpontot!

    vagy szoljak Borgnak? mondjuk akkor lehet 2 bünti lesz
  • atlagember
    #60
    Lehet, hogy ezért ekkorák. Ha hagyták volna a 9. hónap végére, akkor már negatív hosszúságúak lennének, és akkor már nem lehetne őket rádiótelefonnal összehasonlítani. De hát nem véletlen a nevük sem,: Hiba .
  • St
    #59
    Mert senki sem meri bezárni
  • Kaszi46
    #58
    miert nincs már bezárva ez az idióta topic?
  • Ron Ragm
    #57
    Biztos úgy tervezték hogy 6 hónap múlva megcsináljuk a gyereket, aztán hirtelen ott termett :)
  • Rózsalány
    #56
    dehogynem! de előtte a nők megszülik!:DD előtte meg..., na ez már korhatáros:D
  • Shadow_THH
    #55
    lol :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Shadow_THH
    #54
    nem a gólya hozza???
  • Rózsalány
    #53
    nemááá! mit gondósz te??? még egy 3 kilósat is bazineház lehet kinyomni, hát még egy 13 kilósat...
  • repro
    #52
    15 hét.
  • Tuvok #51
    Ha a cigánygyerekben démon van, akkor miért ne lehetne 15 hónapal korábban születni ? :D
  • Rózsalány
    #50
    eddig nemtuttam róla, de manapság má bármi megtörténhet:DDD (pech, hogy nem józsefnek hívják a páromat:DD)
  • Mike at home
    #49
    hm, bar ez konnyen megvalosithato, kell egy egyedulallo no, akinek mar van gyereke

    utolag belegondolva, nem is akkora kunszt
  • PResident Evil
    #48
    te vagy a megrendelhető Mária és Jézuska ? :D
  • Mike at home
    #47
    nekem olyan no kene, aki 5 evvel korabban szul
    jo lenne mar egy cc 5 eves gyerek

    jo genetikai allaomannyal es 5-6 eves korabbi szulessel keresek szuloanyat

    kerem jelentkezzetek :)))
  • Tuvok #46
    :)))
  • Rózsalány
    #45
    ááá! most jut eszembe hogy nekem azt jósolták, hogy 2006 elején lesz gyerekem, akkor ha 15 hónappal korábban szülök, akkor jobb lesz ha rohanok a kórházba:DDDD
  • Bandew
    #44
    Éppen ez az. Írd úgy hogy érthető legyen!
  • Mike at home
    #43
    A nok altalaban 9 honapig terhesek
    eskuvok utan azonban ez rovidulhet
  • Dichter
    #42
    Valóban, TE írtad a hozzászólást, szóval TE tudod, hogy mire vonatkozik a smiley... Igaz? Na mindegy nem akarok ezen vitatkozni.
  • Bandew
    #41
    Csakhogy az a szmájli arra vonatkozik, hogy majdnem beszoltál St-nek, itt pedig nem erről van szó.
    Az pedig hogy "állandóan" belekötök mindenkibe, nem igazán valós, bár tény, hogy a fórumon sokszor találkozok logikátlan, igazságtalan dolgokkal.
  • PResident Evil
    #40
    OFF:

    a végén még flémtopic lesz :))

    ON:

    unokatesóm is koraszülött volt... de pár héttel csak... nem 15 hónappal
  • Dichter
    #39
    Nem látod a smileyt a végén? Te állandóan belekötsz mindenkibe. Sztem meg ez a gáz.
  • mikike
    #38
    ne offolj pls
  • PResident Evil
    #37
    nem vállalkozol eme nemes feladatra ? téged már úgyis jól ismernek a moderátorok !