76
Hogy lehet 15 hónappal előbb születni? :)
  • mikike
    #36
    ja ott a helye, egy modi helyezze át és priviben írjon a nyitónak, hogy legközelebb oda nyissa
  • PResident Evil
    #35
    Tudományos topic?
  • mikike
    #34
    (persze azt sem zárom ki, hogy mi mind tévedünk és neki meg igaza van)
  • mikike
    #33
    elírták, előfordul

    vagy a cikkíró nem ért a dologhoz, ilyen is volt már
  • St
    #32
    Ismered a mondást, amit lehet Jupiternek... :)

    Tényleg elég nemcsakfeel-szerű topik, de a kérdésfelvetés komoly :)
  • mikike
    #31
    ja
    ha más nytija akkor egyből az van, hogy ekkora egy f...
    pöcst...
  • Cat #30
    mér, igaza van :)
    én is azthittem hogy mikike vagy nemcsakfeel nyitotta :)
  • Bandew
    #29
    Miért ha nem St nyitja egyből leugatod? Ez nagyon gáz már ne is haragudj.
  • DJ Skyline
    #28
  • Dichter
    #27
    mivan
  • Rózsalány
    #26
    szijasztok!
    szerintem a 15 hónap elírás . valószínűleg 15 hét, de akkor az brutál:(( eccer láttam egy ojan dokfilmet asszem a spektrumon, amiben az ijen nagyon kicsi babákat kezelték, de nagyon sírtam rajtam, mert ez szörnyű - szerintem:(
  • Tuvok #25
    Cikkíró neve nincs ? :)
  • Geeryy
    #24
    /off
    Ő az a versenyző ,aki nem a szulofoldjen latta meg napvilagot..
    /on
    Nem jo dolog koraszulottnek lenni.Bar en 7.honapra szulettem es vmivel tobb is woltam mint 1000g .
  • Bandew
    #23
    Úristen...
  • K.András
    #22
    Ez pont olyan mint amikor Csisztu az olimpia alatt "elárulta" az egyik versenyzöröl, hogy a szülöhelyétöl távol látta meg a napvilágot :DDD
  • Dzsini
    #21
    nagyon sok, de 240 grammal született a gyermek - egy dobozos kóla méretét nem érte el, tizedakkora sem volt, mint egy normális újszülött
  • Taranov
    #20
    Az aktus is 15 hónappal előbb következett be, mint tervezték, így hamarabb fogant meg a baba :)
  • Aquir
    #19
    Valószínűleg az aki írta NEM tudta hogy hülyeséget ír, ezért normális időegységnek vette.
  • Adi
    #18
    Ez hét akar lenni sztem!
    Mondjuk az is elég sok!
  • Takezó
    #17
    :)
  • Kaszi46
    #16
    sztem ezért jár minimum 1 büntetőpont
  • Takezó
    #15
    Hát azért az picit más... szvsz ha 15 hónapig nem szedik ki belőle (tehát nem látja nőgyógyász), szétszakad... egy 6 hónapos csecsemő már bazinagy :)
  • St
    #14
    (Meg olvastam a minap a blikk hátsó oldalán, hogy egy iráni nő békákat szült, melyeknek emberi arcvonásaik voltak )
  • St
    #13
    Hát nem biztos, olvastam régebben az egyik rekordok könyvében, hogy egy nő 33 évig hordott magában halott egy magzatot, amely már el volt meszesedve. Tipikus bulvárlapba való téma.
  • Takezó
    #12
    :)) belehalt volna az anyjuk akkor :|
  • St
    #11
    most mutatták a tv-ben az újszülötteket akkorák mint 1 aranyhörcsög, csak kellett volna még az a 15 hónap
  • St
    #10
    jóvan, bárki elbizonytalanodhat :)
  • Takezó
    #9
    :)
  • Dichter
    #8
    Már majdnem írni akartam, hogy: hülye vagy vazze, 9 hónapig, te barom, ez zárható. És akkor láttam ki nyitotta

    Egyébként sztem is inkább elírásról van itt szó.
  • Rage47
    #7
    ez tok jo:DDDD érdekes...:))
  • Takezó
    #6
    értem én, de mégis inkább azt hiszem el jobban, hogy a Velvetesek kétszer elírják, mint azt, hogy Indiában a nők minimum 16 hónapig terhesek ;) Tudom, hogy más az időjárás ott, meg minden, de azért mégis...
  • artschi
    #5
    ahhoz először ki kellett gondolni, meg kellett tervezni, meg kellett csinálni a babát... akkor ezek már a baba jövetele után lettek csak megcsinálva?
  • Instict
    #4
    :DDDDDDDDD
  • St
    #3
    2x is írták, ebből gondolom, hogy nem véletlenül
  • Takezó
    #2
    biztos hetet akartak írni... ;)
  • St
    #1
    Most olvastam a Velveten az alábbit. Lehet, hogy én tudom rosszul, de a nők nem 9 hónapig terhesek? Vagy az indiaiak tovább? A cikkben 2x is írják, tehát valószínűleg nem elírás: a babák 15 hónappal korábban születtek. Tudja valaki a választ?
    ------------------------------

    Megszületett a világ legkisebb csecsemője

    [BBC]
    december 22. 21:27

    Chicagóban 244 grammos súllyal világra jött az eddigi legkisebb baba. Ikertestvérével, aki csak kicsivel lett nagyobb nála, tizenöt hónappal a várt időpont előtt érkeztek. A babák már szeptember 19-én megszülettek, de az orvosok nem akarták bejelenteni az új rekordot, amg nem volt biztos, hogy mindketten életben maradnak.

    A kisded indiai származású szülei remélik, hogy Rumsiát (a világrekordert) és kishúgát, Hibát jövő hónap elejére haza tudják vinni belvárosi lakásukba. "Nagy áldás ez számunkra" - kommentálta Mahajabeen Shaik, a huszonhárom éves édesanya.

    A gyerekek szépen fejlődnek. Rumasia tizenöt hónappal korábban született, mint kellett volna, és mérete akkor körülbelül egy mobiltelefonéval egyezett meg. Hiba születésekor 563 gramm volt, mára 2,25 kilogrammra nőtt, Rumasia pedig már 1,18 kilós. Mindkét csecsemőn lézeres szemműtétet hajtottak végre, hogy korrigálják a koraszülötteknél gyakran előforduló látási zavaraikat.