91
TV2 csodasorozata
  • Bandee1987
    #10
    Egyébként nézzünk meg egy külföldi sorozatot példának.
    Ott van a német rtl-en a "Gute zeiten, schlechte zeiten", azaz, a "Jó idők, rossz idők" című folytatásos teleregény. Ezt is a Grundy-UFA csinálja, mint a barátok köztöt. kb. a 3200-adik résznél tart, már lassan 10 (!) éve megy ott ez a folytatásos teleregény, főműsoridőben (19:40kor). És ahhoz, hogy ilyen hosszú időt megéljen,ahhoz nagy nézettség kell. Márpedig bőven van is ennek a sorozatnak, és ez mindaddig futni fog, amig magas a nézettsége. A barátok közttel is ugyanez a helyzet. Ez is meg fog érni többezres epizódszámokat, több, mint 10 éves pályafutást, HA megvan neki a napi millión felüli nézőszáma.
  • Bandee1987
    #9
    Hiába. Ha voltak olyan hülyék, hogy kötöttek egy egyéves szerződést, akkor csak gratulálni tudok nekik...
    Sztem meg addig nem kötnek ilyen hosszú szerződést, amig ki nem derül, hogy érdemes -e vetíteni ezt a sorozatot...
  • Hentes Bill #8
    egyetértek
  • mikike
    #7
    vajon megint banolnak majd?
  • mikike
    #6
    de lehet, hogy most okosan 1 (vagy több) évre szoló szerződést kötöttek és akkor annyi ideig fogják nyomni, még ha nem nézi a kutya sem
  • 0ppika
    #5
    jómeglátás
  • Bandee1987
    #4
    Sajnos a tv2 mindig próbálkozik vmi szánalmas utánzással, hogy utolérje az rtl-t.
    pl. Heti hetes (népszerű, én is imádom) kontra Vitriol (hamar kifulladt, mert szar volt)

    Balázs show( nem szeretem, de sokan nézik ettől függetlenül) - Barbara show (ezt is megunták az emberek, mert a lehető legszarabb lett)

    Fábry show(ez legalább jó) - Szulák Andrea show(unalmas, szar)

    Legyen ön is milliomos (itt még mindig hihetetlen népszerű, pedig már régóta fut) - Multimilliomos (nem sokáig fog futni ez sem)
    ...
    és folytathatnám tovább. Anno volt egy próbálkozás, vmi magyar sorozat a tv2-n, csakhát az is kifulladt, nem tudta felvenni a versenyt a barátok közttel. Ugyanigy ki fog fullandi ez a szar is kb. 1-2 hónapon belül, mert a sok barátok köztös fan tuti nem fog áttérni erre, hanem marad Berényiéknél.
  • cyrus #3
    Sajnálom, ez az általános segítségkérő topikban is elfért volna. a témát lezárom.
  • 0ppika
    #2
  • mikike
    #1
    vajon legyőzi a hihetetlenül népszerű Barátok köztöt?