91
TV2 csodasorozata
  • Rafaelo
    #51
    nem vazz :)
  • Bandee1987
    #50
    nem tudom, tényleg, hogy miért csinálják ezt a sorozatot...A bk rajongókat ugysem nagyon lehet átszoktatni berényiéktől...akkor meg kiket akarnak ezzel a szarral célbavenni?
  • Serpa
    #49
    hát te nagy tévedésben élsz, vazz.
  • Rafaelo
    #48
    neked csinálják vazz
  • Serpa
    #47
    remélem ez a sorozat is megbukik.
    nem értem mi a fa**ért probálkoznak ilyen szeméttel.
  • Bandee1987
    #46
    Ennyit a csodasorozatról...
  • Rafaelo
    #45
    mármint?
  • repro
    #44
    ... ez volt az első szó :D
  • Rafaelo
    #43
    FUCK YOU!
  • repro
    #42
    FUCK!
  • Rafaelo
    #41
    megnézed még ha beledöglessz is
  • mikike
    #40
    én rettegek, hogy a BK előtt majd ezt kell nézni
  • Rafaelo
    #39
    mi?
  • repro
    #38
    Ismét egy mű, amiben huszonévesek a tinédzserek :D

    És 7kor kezdődik, így senki se marad le a BéKáról.

    Sajnos meg kellett néznem a bevezető epizódot (assszony), de leglább így jogosan fogalmazhatok véleményt, amit most nem fogok :D


    Észrevettétek, h mi volt az első szó, ami elhangzott a sorozatban?
  • Rafaelo
    #37
    na neeeeeeeeeeee
  • Kolbasz
    #36
    Nem olyan sz@r ez a Jóban rosszban. Bedobtak mindent, amit be lehet: vannak jó nők, jó pasik, gazdag, ambíciózus karrieristák (kórházigazgató) és fiatal individualisták (bringás lemezlovas), megcsalások, rossz fiúk, drogos party-csibészek jólszituált családból, és még a brazil szappanoperák magját is elvetették (ázsiai gyerek). Mindenki megtalálhatja benne magának azt, amire rácupanhat. Lehet, hogy ez a szekér végre beindul...
  • Cat #35
    A Jóban-rosszban nem múlja alul a nagy gyártási tapasztalattal rendelkező dél-amerikai országok produkcióit. Egyes színészek úgynevezett arcjátékkal is színesítik a dialógusokat, ami a Barátok köztben az egyenesen előre nézésben szokott kimerülni
  • Rafaelo
    #33
    a szulák pont hogy betölti a képet
  • Vlala #32
    hamár Fábry-Szulák párharc kezdődött, azért elmondanám a véleményemet ("akkor is, ha a kuty sem kíváncsi rá" :-) ):
    A Fábry showder tényleg Fábryról szól, kinek milyen marhaságot tud mondani. Az egyetlen még nézhető része a design-center.
    Szulák nem annyira foglalja a képet, hagyja kibontakozni a vendégeket, de az egész műsoron látszik, hogy utánzat.

    Itt térnék vissza on-ba, sajnos ez az In gut-in schlecht (nem véletlenül írtam így :-) ) elég nyílt utánzásnak hat, persze TV2 közeli emberkék szerint sokkal jobb, mint az eredeti. Aki edig nem mérgezte magát a BK-tel, már ne kapcsolódjon be abba, mert szárt sem fgo érteni. Inkább nézze a miénket, ebben is lesz szerelem, ármány, féltékenység és izgalom... broáf.

    Teljesen véletlenül pontosan 8 órakor kezdődik, minden nap.
  • Rafaelo
    #31
    zacskót mer hányok milyen korház az ahol minden dokinő ilyen kurvás ???
  • Tatyla
    #30
    oscart a szinészeknek...
  • Bandee1987
    #29
    Ja, és 1 kérdés Zsiroskenyertől és fifitől. Mégis mi mást vártatok? :)
  • Bandee1987
    #28
    én bele sem néztem, és nem is fogok, nem akarok hányni :)
  • fifi
    #27
    Ez nem gyenge...
    Ez vérlázítóan hulladék...
  • ZsirosKenyer
    #26
    most nézem...
    hát elég loller :DDDDDDD
    talán még gyengébb mint a BK..
  • Bandee1987
    #25
    Srym de erről topikot kellett nyitni a gumiban:)
    Nyugi, az alcimben megemlitem a nevedet :)
  • Bandee1987
    #24
    Ez lessz az SG folytatásos szappanoperája :)
  • DePreSsZYo
    #23
    :DDDd
  • artschiatwork
    #22
    jóBAN rosszBAN
  • Slayerboy
    #21
    Jah, ugyanolyan paraszt mint az apja :D
  • Bandee1987
    #20
    pl. a gyerekshow szar volt, mert fábry egyesekből alig birt kicsikarni vmit, a romanticos győző lánya meg sztem egyszerűen gusztustalan volt...
  • Cat #19
    fábry show akkor lenne jó, ha egyáltalán nem lennének vendégek, felesleges a mellé a csávó mellé más is
  • 0ppika
    #18

    Ha nem tetszik miért nézed?
    Éppen ezért jó, "róla" szól az egész műsor, és nem a vendégekről.
    Szerintem meg minden alkalommal újat mutat, nem ugyan azt ...
  • Taranov
    #17
    Ha még nem unod, akkor biztos jó. Nekem már tököm tele van vele, sosem nevetek rajta.
  • Bandee1987
    #16
    nemtom, sztem a fábry még mindig jobb, bár igaz, hogy közbevág állandóan a vendégeknek...
  • Taranov
    #15
    Az RTL általában tényleg jobb mondjuk, de ettől függetlenül olyan színvonaltalan, hogy megreped tőle a beton. Pár jó műsor volt/van, pl. a Legyen Ön is milliomos.
  • Taranov
    #14
    Hát azért mellékesem megjegyzem, hogy a Szulák még mindig sokkal jobb szerintem, mint a Fábry, aki mindenkinek a szavába vág, de már kurva unalmasak a poénjai. A Szulákban az általában érdektelen vendégek legalább beszélnek.
  • Taranov
    #13
    Nem
  • 0ppika
    #12
  • mikike
    #11
    a Barátok közt is az elején nem ment, aztán több év után indult be

    szal ez nem épp a hülye szerződés...