7267


The Godfather

  • jaki88
    #7146
    Sziasztok! A játék végén járok, már don vagyok és olyan feladatok vannak, hogy, NYC Donja lenni, meg hogy össes kivégzési mód elvégzése (össz banda , üzlet, ház megvan). Az összes kivégzési mód mit jelent, hogyan lehet teljesíteni? Előre is köszi.
  • The FlashBack
    #7145
    Péntek van;)
  • Lebowski
    #7144
    *valszeg :)
  • Lebowski
    #7143
    vsldzrg szért nemtuttad átírni mert gondolom virtuális meghajtóban van a cuccos.
  • Roger6
    #7142
    Na mondom-e: föl köll másúni a gípre-e! Igen, jól olvastad. Mindent másolj át egy mappába a vinyón, és ott már át tudod írni a fájlt, telepítheted a játékot (a vinyóról).
  • Sheke
    #7141
    bazki ígyse jó:'(
  • Morfi
    #7140
    Ha jól elemzem az írásodat akkor azért mert valamelyik program használja azt a fájlt. Azért nem tudod módosítani. Vagy kikapcsold ami használja :) Vagy csökkentet módban átírod. Szerintem az utóbbi esélyesebb.
  • Sheke
    #7139
    kösz eddig ok de hogy szüntessem meg az írásvédetséget emr ez a baja és a tulajdonságokba ha kixelem vis h nelegyen a négyzetbe semmi akkor is nyíg és nme lehez PLZZZ
  • Lebowski
    #7138
    sztem ha két kommentet visszaolvasol akkor rálelsz a válaszra.
  • Sheke
    #7137
    CSáztok kurvára rég toltam ezzel a gémmel de lám a már a telepítéskor kurválkodik mer hogy nincs direct x a Gépemen és nem a kocsiból kiszállásal van a gond emr tudom hogy kell de valaki magyarázza má el h mé nincs directx a gépemen amikor VAN!!!!!!!!!!!!!!!!!és jó verzió 9.0c
  • jaki88
    #7136
    Okés, köszi, rákerestem és találtam infókat, mostmár telepíti. Mégegyszer köszi.
  • Roger6
    #7135
    Asszem valami autorun.cfg-t kell keresni, aztán abban keresni directX-es sort. Azt kell átírni 0-ra, és akkor telepítésnél már nem fog a DirectX 9 miatt sipákolni. De keress rá a google-ban, az a biztos.
  • jaki88
    #7134
    Sziasztok! Most telepíteném fel a játékot, de a serial beírása után mindig kiírja hogy directx 9.0c-re van szüksége és töltsem le a microsoft oldaláról. Ezzel csak az a baj, hogy az van a gépemen, nem tudom mi a gondja, azért leis töltöttem, fel is tettem, de utána is ez az üzenet fogad. Ez miért van? Mi lehet a gond? Előre is köszi
  • Roger6
    #7133
    Bocsánat uraim. Kicsit elszakadt a cérna. Nem mennek jól a dolgok mostanában. Kellemes nyulat!
  • Curesz
    #7132
    Azt direkt írta úgy.
  • The FlashBack
    #7131
    némiképp egyetrtek veled, legalábbis EZZEL a hozzászólásoddal. perze a végé te is elejtettél egy "állíccs"-t:):)

    ja, és nem kötekedésből mondom:D
  • Curesz
    #7130
    Sztem senki nem rád neheztel:D hanem Roger úrra:)
  • ricsa008
    #7129
    én erre csak annyit mondok hogy minden oldalon vannak városi parasztok akiknek mindenük megvan az életben és ezt ezzel próbálják kiadni magukból
    továbbá nem vagyok se "plázacica" se "langyi v. meleg" csak 23 évesen egyenlóre próbálok hogyismondjam hogy tetszen őfelsége inasának "lazán" hozzáálni a dologhoz és ez szerintem marad is így

    amúgy pedig kössz Morfi ez bejött

    1szóval akinek nem tetszik a fogalmazásom vagy valami az inkább maradjon csendbe mert ahogy tanult Roger kolléga fogalmazot "Véletlenül sem kell hozzám igazodni, mindenki el tudja dönteni, mit akar"

    nyugodalmas jó éccakát mindenkinek
  • Roger6
    #7128
    Szernitem ez egyfajta színvonalat minősít. Minket, magyarokat. Siralmas. Ennél nincs jobb szó rá. De igazad van, bunkó voltam. Sőt, leszek is továbbra is. Írd le, mi a gond, segítek/segítünk. És nem arról van szó, hogy nem értem, mi az a monim, de nem hiszem, hogy ő egy szőke plázacica lenne, aki ilyeneket használ, vagy netán meleg. Ez a két fajta használ ilyen szavakat. Igen, fel lehet fogni, de valami színvonalat kellene tartani. Csak hogy szépen nézzen ki. Legyen jó külakja a hozzászólásoknak, és ne úgy nézzen ki minden, mintha odaszarnák, mint ahogy ezt egy csomóan teszik. És attól, hogy nekem van igényem erre, ez nem őfelsége kérdés. Szeretem, ha a dolgok rendben vannak, minden a maguk helyén. Véletlenül sem kell hozzám igazodni, mindenki el tudja dönteni, mit akar. Én értelmes mondatokat tartalmazó fórumot akarok, ahol okosan beszélünk egymással, megvitatjuk egymást gondját, segítünk egymásnak. De így nem megy. De megpróbálok hasonló stílusban válaszolni, mint ahogy a kérdést feltették:

    üdv
    ha ez gondod akkor állíts felbontás valami vagy ilyen vagy mi ha megy jó ha nemakkormeg máshol állíccs felbontás trükk meraz kell a játékban. meg a főmenü fontos ott az is még.
  • Lebowski
    #7127
    itt nem elvárásról van szo,hanem ez egy forum.azt meg nem tudom elhinni hogy nemérted h 'monim'.pláne hogy előtte írta hogy mintorom.nemvagyok buzi meg nemis szeretem ezeket a rövidítéseket de lazán fel lehet fogni.csak télleg egy pici erőfeszítést kellenne tennie őfelségének. ne kelljen már mindenkinek hozzád igazodnia ember.kicsit figyeljél már oda milyen stílusban és kinek fingasz oda.
  • The FlashBack
    #7126
    ne basztasd már:D
  • Roger6
    #7125
    Nem-nem. Mindenkivel ilyen vagyok, aki nem tudja leírni, mi a gondja, de azt elvárja, hogy segítsünk rajta. Ráadásul az is utálom, ha valaki nélkülözi az írásjeleket. Mert lehet egy-két elírás a szavakban, de NAGYBETŰ, meg pont, meg vessző... Nem díszből van a billentyűzeten. Bár lehet, hogy eddig nem jutottak el egyesek az iskolában. Ha bármely más topicban nézed, teljesen normális vagyok. Normális kérdés - normális válasz. Egyszerű ám. Tekerj egyet, aztán te is így látod, hidd el...
  • Morfi
    #7124
    Ha más nicns akkor uninstall és rakd újra.
    Roger meg az elmúlt napokban ilyen szurkálódó, biztos megjött neki
  • Roger6
    #7123
    Ja értem.Szóval bemész a papírboltba, kérsz 10 deka párizsit, aztán utána fűzod hozzá, hogy a csomagolásához kell papír. Szóval a megfogalmazásoddal volt gond pajti. Milyen szó az, hogy "monim"? Nem vagy te egy kicsit langyi?
  • ricsa008
    #7122
    ezt nem értem :S EZ a Godfather topic??? mer a kérdés a játékra vonatkozik ugyanis eddig 1280x1024 be fittatam de ez a szar csak 1024x768 at bir ez a gondom
    mielőtt fikázol olvasd el ! mer szerintem ha ránézel a topic nevére és elolvasod amit írtam akkor talán rájössz hogyhogy jön ehhez a topichoz
  • Roger6
    #7121
    ??? Ez hogy jön ebbe a topicba? Te a papírboltban kérsz 10 deka párizsit is?
  • ricsa008
    #7120
    üdv
    van egy kis gondom beszart a monitorom és most átmenetileg egy kis monim van ám nem tudtam átállítani a felbontást és most nagy feketeség jön be nincs valami registry trükk vagy valami?
  • The FlashBack
    #7119
    :D
    helyes;)
  • Roger6
    #7118
    Na ez az! Erre gondoltam!Így már OK a dolog! :-)
  • The FlashBack
    #7117
    -Miért nem jön ki a medve a barlangból?
    -Mert meghalt!


  • Roger6
    #7116
    Látod? Ma sem vagy vicces. Szerintem egész életedben aludhatsz...
  • The FlashBack
    #7115

    te is elmehetsz tudod hova...
  • Roger6
    #7114
    Hát ha 15-ért akartad megvenni az ipodját, akkor nem vagy vicces... Tényleg nem veszi senki a poénjaidat. Majd talán holanp viccesebb leszel, aludj rá egyet.
  • The FlashBack
    #7113
    bakker. mi van veletek?:D ma senki nem veszi a poénjaimat.
    egy srác leugatott ímélben, mertmondtam neki, hogy 15k ért megveszem az ipodját... de a szmájlit nem vette észre a köcsögje:D:D
    ide most nem tettem, de akkor is...
    emberek: life is just a fun:)
  • Roger6
    #7112
    Ki veszekedett? Te valami másik topikot olvashatsz...
  • The FlashBack
    #7111
    veszekedés helyett mindenki nézzen be a "filmek, amiket most láttunk" c. tpikba, Feltettem ott egy kérdést. Nehéz. Jobb ha minél többen látjátok:)
    reklám a saját érdekemben című rovatomat olvashattátok:D
  • Lebowski
    #7110
    pfff:D
  • Roger6
    #7109
    Akkor te majd nem játszol vele, ennyi.
  • Lebowski
    #7108
    hát.sztem necc :)
  • Roger6
    #7107
    És ha nem az első rész főszereplőjéről szól a történet? (Tudod, Star Wars Luke-meg faterja, meg mittudoménki)Szerintem simán jöhet a második rész.