24199
Chelsea Fan Club
  • lippet
    #20472
    Nagyon örülük El Niño érkezésének, bízom benne, hogy nem sül be, mint anno Sheva! Sok sikert Fernando, hajró CFC!
  • Krisz018
    #20471


  • Pethy23
    #20470
    Torres szerintem akár már ma ott lehet a padon. A pool ellen meg szinte biztos játszani fog valamennyit. Londonba lesz a meccs, és nem tudom elképzelni hogy pár ezer liverpooli szurkoló miatt inkább ne játszon.
  • Japep
    #20469

    Torresnek nagyon örülök, és még jobban, hogy "csak" pénzbe került. Nagyon sajnáltam volna, ha Sturridget elment volna miatta (külön jó, hogy megy a Boltonba fél évre, reméljük rendesen tud játszani majd). Alig várom, hogy lássam CA hogyan is oldja meg, hogy Drogba is és ő is a pályán legyenek... :D
    Szerintem nem fogják kivinni még a L'pool ellen, főleg, hogy már Torres-mezeket égetnek... :S

    Luiznak annyira most még nem örülök, így, hogy ő jött megint a padra száműzzük Ivát és Alexet. De meglátjuk, annyira nem is ismerem Luiz játékát.

    Reméljük nem okoz majd gondot a csapatnak az a költekezés, pont tegnap volt valami olyasmi hír a Cfc.com-on, hogy végre profitot hoz a csapat (ugye az új szabályok értelmében talán 2012-től minden csapatnak profittal kell rendelkeznie)... :D

    GO BLUES! Reméljük beválik Torres. :)
  • Krisz018
    #20468
    Az nagyon jó hogy játszhat a BL-ben
    És remélem vasárnap is játszani fog
  • hedonist
    #20467
    £ 71 millió sok, de mióta nem költöttünk ilyen jelentős igazolásokra? lényeg,h megérje!
  • hedonist
    #20466
    5 és fél évre írt alá, ha nem fog gondot okozni, amit nem hiszek, akkor nem érdekel,h 50 misibe került, attól meg főleg nem kell sztem aggódni,h nem fog bejönni! Drogba - Torres elől...
  • hedonist
    #20465
    És igen!:)

  • hedonist
    #20464
    "The Fernando Torres-Chelsea saga looks to be drawing to a close - Blues chairman Bruce Buck has just arrived at Stamford Bridge."

    megérkezett aláírni:)
  • hedonist
    #20463
    jah ezt nézem a Skyon:) az előbb volt riport Harry Redknappel, hihetetlen a figura..
  • Krisz018
    #20462
    Itt tudjátok nézni chelsea transfer showt 23:00
  • hedonist
    #20461
    David Luiz elivleg Portugáliában maradt, mert a Benfica valamivel még nem értett egyet az átigazolásával kapcsolatban, de élőben a skysports TV-ben azt mondják,h vhogy lehetséges,h portugáliában megköttessék az üzlet és majd Londonban befejeződik.
  • Bulykin
    #20460
    Sturridge --> Bolton (kölcsönbe)
  • hedonist
    #20459
    Rendesen fagy az oldalunk:D
  • hedonist
    #20458
    annak a tárgya most már csak az egész,h időben kijövünk-e... tévedtem, 2300GMT kor van vége. na meg kérdés,h David ideért-e vagy lehet,h már itt volt korábban?:)
  • Krisz018
    #20457
    HIVATALOS

    TORRES DEAL AGREED

    Liverpool Football Club tonight confirmed they have agreed a fee with Chelsea for the sale of Fernando Torres.

    The player has now been given permission to speak to the London club
  • lippet
    #20456
    Ezzel még csak elengedték nem de? Torres akar is jönni (mostanság kiestem a futball világából)?
  • DONGUBA
    #20455
    asszep
  • Krisz018
    #20454
    HIVATALOS!
  • szucsy89
    #20453
    Luizzal jól jártatok szvsz, de jó is lett volna Silva mellé nekünk...
  • lippet
    #20452
    Az valamire ad indokot, hogy Pool csatárt igazolt a Newcastle-ból...
  • Krisz018
    #20451
  • hedonist
    #20450
    Vasárnap Pool ellen játszunk:o
  • Bulykin
    #20449
    asszem holnap akkor elég fáradt leszek melóban XD
    kúrvakíváncsi vagyok mááááár :D:D
  • hedonist
    #20448
    David Luiznak nagyon örülök már napokkal ezelőtt lemondtam róla,h nem volt elég a Benficanak a 25 misi... azert ne szalljanak mar el.

    A piac angliában 1200 kor ér véget, ami nálunk hajnali 1 óra.
  • Krisz018
    #20447
    Torres mezt égettek Poolosok angliában :

  • Barnabyka
    #20446
    Ide csak hiteles infók kerülnek ki szóval, ha itt kijelentenek valamit az úgy is van ezért csak ezt követem nyomon (:

    David Luiz sztem így már meg is lesz ha a Benfica is úgy akarja.. jönne még Torres és esetleg a hétvégén kiállított A. Sanchez és egy bivaly erős kerettel vágnánk neki az idény hátralevő részének szerintem (:
  • Pares
    #20445
    Rég örültem már egy igazolásnak ennyire, mint Torres esetében! Csak legyen igaz a hír, hogy idejön.
  • Japep
    #20444

    Ugyanilyen hírek voltak már kb déltől... :)
    Elvileg már Luiz is a miénk (20 millió + 5 millió később + Matic), elvileg már Torres is, elvileg a fizetését is tudjuk (valahol 175e máshol 200e), elvileg...

    Holnap - ha nem is reggel - de fény derül mindenre, mi volt kacsa és mi nem.
  • Krisz018
    #20443
    Chelsea and Liverpool have agreed a fee for Fernando Torres and the player is now awaiting a medical, BBC understands.
  • Barnabyka
    #20442
    Pontosan 0:00-kor van vége az átigazolásoknak? +ugyebár a haladékok különböző okok miatt(mint pl Arshavin-nál volt ilyen anno, ha jól tudom)
  • hedonist
    #20441
    igaz:) csendben várjuk,h aláírjon, mert Carroll már biztos Liverpool játékos lesz..
  • Japep
    #20440

    Könyörgöm ne kezdjük el itt is, ha eddig megvoltunk Torres-pletykák nélkül már bírjuk ki ezt a napot, holnap vége, akkor megtudunk mindent. :)

    Nem mondom, hogy nincs alapja, mert biztos van ennek a nagy kavarásnak - de senki sem tudja biztosra mondani, hogy jön, míg azt sem, hogy maradna.

    Olvastam én máshol ma már annyi mindent, hogy fáj tőle a fejem... :D
  • Bulykin
    #20439
    Torrest már Abra kölüngépe várja
  • Japep
    #20438

    Külön köszönöm. :D
  • banok
    #20437
    A tegnapi egyenlítő Kalou gól

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.fileserve.com/file/jQHauAp
    vagy
    http://www.turbobit.net/ldgvekrx1ls6.html
  • Bulykin
    #20436
    Kalounak nagyon örülök, az Everton amúgy sokkal jobb volt...
    Mondjuk ha Ramires bombája bekaakad :o tyűűű
  • KAMIONOS KOGYO
    #20435
    1-1 a vége Kalou 75'
  • king82
    #20434
    Hát eddig nem sok, helyzetek itt is meg ott is!
  • Bulykin
    #20433
    én Sanchez-nek örülnék nagyon de naaaaagyon az Udineseből!!