24199
Chelsea Fan Club
  • Pares
    #20432
    Torresnek nagyon örülnék! Csak ésszel költekezzenek, nehogy egy igazolás miatt csődbe menjünk...
  • king82
    #20431
    Jó reggelt!

    Gondolom ma mindenki a megérdemelt ebédjével vagy épp utána a SortKlub képernyőjére szegezi tekintetét 13:30-tól. Kíváncsi leszek a mérkőzésre nagyon.
  • Kocka08
    #20430
    A goal.com angliai kiadása szerint Fernando Torres úgy döntött, elhagyja Liverpoolt legkésőbb a nyári átigazolási szezonban, de azt sem zárta ki, hogy már hétfőn aláír a klub egyik nagy riválisához, az őt már hónapok óta körüludvaroló Chelsea-hez.
    A Chelsea ugyan kapott egy elutasító választ a legutóbbi 35 millió fontos ajánlatára a világ- és Európa-bajnok támadóért, ám a hírek szerint Carlo Ancelottiék nem adják fel, és újra próbálkoznak. Fernando Torres szerződésében 50 millió fontos kivásárlás összeg szerepel, és úgy néz ki, a spanyolnak sem lenne kifogása a váltás ellen.
    A goal.com angol kiadása meg nem nevezett informátorokra hivatkozva azt írja, a csatár nyáron mindenképpen elmegy a Vörösöktől, ha nem erősítik meg jelentősen a keretet, de akár hétfőn is kész lenne megtenni mindezt, ha a klub elengedné a Stamford Bridge-re.
    A londoniak mindenképp csatárt igazolnának, méghozzá olyan világklasszis támadót, aki hosszú távon Didier Drogba örökébe léphetne. A hírek szerint, ha Torrest nem sikerül megszerezni, a nyáron a Manchester City argentinjára, Carlos Tevezre is kivetik a hálójukat. Carlo Ancelotti együttese a héten már megpróbálkozott Sergio Agüero Londonba költöztetésével is, ám az Atlético Madrid nem fogadta el az 52 millió fontos ajánlatot Agüeróért és Diego Godinért.
    Az internetes portál azt is tudni véli, hogy Torresnek 160 ezer fontos fizetés kínálna a Chelsea.
  • Japep
    #20429

    ... a naptárról, utoljára ...
    Ma elmentem érte, így láthatom teljes egészében - mit ne mondjak, felülmúlta a számításaimat, nagyon tetszik. :)

    Így néz ki a falon (ezen látható, hogyan néz ki a fehér keret rajta).

    Itt van pár kép a "hibásról", ezen látható a borító is (az utolsó három képen lévő fehér "koszra" ne figyeljetek, poros volt a szkennerem... :D).
    - tehát itt a borító (ezen látni, hogy ez pedig keret nélküli)
    - ezen a képen látható amiről beszéltem, hogy nem teljesen éles egy-két játékos száma (akiében 5-ös, 6-os, 9-es szerepel) valamint a névnapok is, és a hónap ékezete
    - ezen a képen pedig a hónapok tetején lévő elemek, és szintén a névnapok láthatóak
    Hangsúlyozom - ahogy láthatjátok is - minimális hibák, ha nem szólok, lehet észre sem vennétek. Azt is hangsúlyozom, hogy ezeket már kijavítottam, tehát a jó naptáron (5500 Ft) nincsenek meg.

    Az ajánlatom továbbra is fennáll, tehát ezt a "hibásat" lehet vinni a készítés árán, azaz 4500 Ft (+ postaköltség). Egy új naptár pedig 5500 Ft (+ postaköltség).

    Azt is elmondanám, hogy nem azért adom 5500 Ft-ért, mert ebből akarok megélni. Ezt csak magamnak csináltam, nem ebből a célból, az csak mellékes - viszont egyedi, 1 hetet eltöltöttem vele, járkálni kell nyomtatni, spiráloztatni (ezekért külön napon kell bemennem a városba). Ezért az a plusz költség, hogy megérje nekem is.
    Ha senki nem veszi meg, egye fene, tényleg nem ez volt a célom.

    Amit kérni szeretnék, hogy aki jelezte érdeklődését az ártól függően, az írja már meg, hogy kell-e vagy sem.
    Továbbá ha valaki(k)nek kellene a "hibás", azt is jelezzétek időben.
    (Lehet itt is és privátban is.)

    Ez ügyben többet nem írok ide, csak ha kérdés van.
    Üdv.
  • hedonist
    #20428
    Ha kezdő lesz, akkor örülök! iszonyú jó pléja lesz.
  • Bulykin
    #20427
    "Patrick van Aanholt will be joining Leicester City on loan until the end of the season."
  • Japep
    #20426

    ... a naptárról:

    Sikerült kinyomtatni. A spirálozás még hátra van, bent kellett hagynom, holnap délután megyek érte - majd megírom, megfelelően csinálták-e meg.

    Az árról: összesen 4500 Ft-ba került (ez még nem fix annyiban, hogy a spirálozásért még nem fizettem ki, de elvileg megbeszéltem az árat). A nyomtatást szerintem kedvező áron sikerült elintéznem abból kiindulva, amit infónak kaptam másoktól (azon számítás szerint csak a nyomtatás lett volna ennyi). Igaz a főnökük meglátta, és csak annyit mondott, hogy ezt nem nyomtatja ki ennyiért, ez többe fog kerülni, mert "festéktemető". Ennek ellenére ma kinyomtattam még egyet és az ár változatlan volt (ezt csak azért írom, mert lehet, hogy a későbbiekben ez bekavar). Úgy gondolom, mivel egyedi, és - ez nem dicsekvés, de még a nyomtatós csajok is dicsérgették - jól néz ki, és azért 1 hetem minimum ráment (+korrigálás tegnap éjfélig), így az ára: 5500 Ft + postaköltség.
    A/3-as, kemény papírra megy, nem fotópapír, de jól néz ki, nem matt. Nem tudták keret nélkül kinyomtatni, így van rajta egy 5 mm-es fehér keret, de szerintem semmi baj vele, nem rontja el.

    Persze még várjuk meg, milyen minőségű lesz ez a spirálozás, megfelelő lesz-e. Elvileg lesz akasztó, átlátszó fedlap és kemény hátlap.

    Az első nyomtatással voltak kisebb gondok (ha szükséges, készítek róla képeket):
    - a fehér keretet kicsit elrontották, így muszáj volt levágnom róla - ebből adódik, hogy a szélén látszik, hogy utómunka volt vele
    - a névnapok, a hónapok ékezete, 1-2 játékos száma, a felső rész egy kicsit életlen (ezt javítottam már, a második nyomtatással semmi gond)
    - a spirálozásról még nem tudok mit mondani, majd holnap
    Ezen hibák miatt, ha valakinek kell ez a naptár megkaphatja a készítési árán, azaz 4500 Ft + postaköltségen - vállalva, hogy nem tökéletes (de persze nem is olyan nagy hibák). Tehát reklamáció nincs, tudja milyen hibákkal vette meg.

    Ennyit tudok mondani, holnap számomra is kiderül , hogyan is néz ki kész állapotban.
  • hedonist
    #20425
    Na Kakuta meg majdnem biztos,h megy Fulhambe fél évre, remélem a kölcsönszerződésben benn foglaltatik majd,h nem játszhat ellenünk:)
  • hedonist
    #20424
    jólenne, de sztem még nem fog, körül is kéne néznie gondolom, mi merre hány méter, nameg a munkavállalási siman lehet,h több, mint pár nap.
  • Krisz018
    #20423
    Ha ma aláírna szombaton játszhatna is az Everton ellen
  • Krisz018
    #20422
    Bolton vs Chelsea Sky Sport Összefoglaló
  • hedonist
    #20421
    végre, ez volt a nagy áttörés bízom benne! idegenben egy jó Bolton ellen így kell ezt.

    David Luizt eladja a Benfica nekünk, már csak a játékosnak kell aláírnia!SKY
  • Japep
    #20420

    Amit jó volt látni, az most nem az eredmény igazán (persze az is). De pl. ezen a meccsen az előző két nyerteshez képest sokkal szebben játszottunk - igaz hagytuk sokszor a Bolton is játszani -, Drogbát nagyon régen láttam ilyennek, Essien is nagyon jól játszott, a védelem is, Cech is... csupa javulás mindenkinél. Kell is, mert lassan FA, Liverpool, BL... :)
    GO BLUES!
  • Pares
    #20419
    Hihetetlen szerencséje van Carlonak. Még egy-két rossz meccs, és szerintem búcsúzhatott volna Londontól. Pont jókor jöttek ezek a győzelmek. Ettől függetlenül örülök. És remélem, hogy többet ilyen, vagy még csak hasonló fekete lyuk se lesz majd...
  • asfa
    #20418
    nah 0-4 :) ezt már szeretem, GO BLUES! :)
  • bonebeni
    #20417
    hát én ezt nem gödörnek hívnám, mert ez már Grand Canyon volt :/ De úgy néz ki megtalálták a kiutat :P (kop-kop)
  • davidragon
    #20416
    És RAMIRES első gólja! :)
    4 nyuszi
  • Pares
    #20415
    De rég láttam ilyet! 0-3-ra győzünk eddig...

  • davidragon
    #20414
    ez már a kiút a gödörből nagyon remélem :)
  • davidragon
    #20413
    stream-ek
  • Japep
    #20412

    Ja, de ugye nem volt mindenkiről ilyen nagy méretű kép. Ha meg volt, akkor is muszáj 1-2 embert összehozni, hogy a többiek is rámenjenek, mert ugye 12 oldalas. Ezt meg jó képnek gondoltam, a két vezér egymás mellett... :)
    De amúgy van Lampsról is és Terryről is külön-külön egy oldal. :)
  • Bencee7
    #20411
    hopp, ezt benéztem
    én adtam volna neki egy teljes hónapot...nekem a kedvencem szóval
  • Japep
    #20410

    Köszönöm szépen mindenkinek. :)
    Ilyen kis képen nem jönnek ki a részletek, mint pl a névnapok, de a lényeg látszik.
    Az árról remélem holnap este tudok írni. :)
    Én reménykedem benne, hogy sikerül rendesen kinyomtatni.
  • hedonist
    #20409
    bezony!

    Elvileg pont kerül David Luiz szerződtetésének ügye végére, 26m font lesz az ellenértéke, ami iszonyat sok, de ez nem számít most, nagyon kell egy ilyen jó Centre-half csak éppen azt nem értem,h Suárez meg 20-ért mehet a Poolba...
  • Bulykin
    #20408
    skacok ma nyerni kell!!

    GO BLUES!!!!!!!!
  • hedonist
    #20407
    Nagyon jó ötlet volt, és iszonyat jó a kivitelezés is! Ha tudod már az árát mindenképp oszd meg velünk!
  • davidragon
    #20406
  • asfa
    #20405
    hát ez nem semmi, minden tiszteletem:) nagyon értesz ezekhez! :)
  • Japep
    #20404

    Köszi. :)

    Szeptember?
  • Pares
    #20403
  • Bencee7
    #20402
    TISZETL

    Anelkás nagyon állat, de a többi sem rossz
    egy bibi van... nincs Lampard!
  • Japep
    #20401

    A pár napja kért HQ kép (és kapott, hála 9csöves9-nek) egy Chelsea-naptárhoz kellett. Venni akartam én hivatalosat, de egyik sem tetszett igazán - így csináltam magamnak egyet (igaz, kicsit késtem vele, már lassan vége a januárnak, de ennek megvan az oka).

    Nem tudom, lesz e más, akit érdekel, mindenesetre egyet minimum fogok pluszban csinálni és azt felteszem a Vaterára - persze ha sikerül olyan minőségben, olyan papírra kinyomtattatni, amit megfelelőnek találok.

    Az árat még nem tudom, elvileg kedden megyek, akkor kiderül (a hivatalos naptárnál valószínűleg többe fog kerülni - ennek is megvannak okai). Ha valakit esetleg érdekelne, akkor privátban megkereshet és tájékoztatom bővebben.
    (Több játékosról is készítettem képet, közel 20-at, így akár az is kiválasztható, kit kérsz rá - persze borító is van.)


    ( A vízjelek természetesen nincsenek rajta. )
  • hedonist
    #20400
    Benfica in London

    ez nagyon tetszi, de vmi értékelhető kreatív játékos is kell, minimum a nyáron.
  • Japep
    #20399

    Találtam, sokat segítettél. :) Köszi még egyszer.
  • Japep
    #20398

    Köszönöm szépen, átnézem.
  • 9csöves9
    #20397
    ezt nyálazd végig,biztos találsz

    http://sportgfx.com/english-football-pictures-20/chelsea-football-pictures-images-photos-25/index71.html
  • Japep
    #20396

    Nem tudna nekem valaki egy nagy (kb. A3-as lenne a legjobb (vagy annál nagyobb), de kicsit kisebb is jó) HQ képet adni idei mezben Bosingwáról? Fontos lenne!
    Köszi előre is. :)
  • Pares
    #20395
    Nem tudom, hogy Te tudod-e? Ezek szerint nem. Vagy mégis? De mégis mit? :D
  • hedonist
    #20394
    szted nemtudom?:)
  • Pares
    #20393
    Hát legfeljebb hülye.